Októbrové zlatíčka 2008. Pridajte sa

flow333
9. apr 2009

...tak a je to...

flow333
autor
25. máj 2009

caute zaby, tak som prave doletela z BA....co sa tu udialo cez vikend?

flow333
autor
25. máj 2009

andre vy ste nas zradili....my zuby nikde.... ☹

horalka777
25. máj 2009

flow cauko, no ako bolo v nasich koncinach? Mohla si sa ozvat, ja som bola s malou cez vikend slamena vdova 😅

zasa nemoze ti mala spat a navyse mat aj zuby 😉

horalka777
25. máj 2009

ques, ja nakoniec mozno aj nepojdem ☹ ale myslim ze seli sa chystala napisat silvinke 😕

question
25. máj 2009

horal a to uz preco? ved si taaak strasne chcela na nejake stretko 😝
flow ako bolo?

flow333
autor
25. máj 2009

horal tak ani casu som nemala...v sobotu som priletela o 4tej a rovno z hotela som isla k bratrancovi pozriet maleho, co ma tyzden...o 7mej sme mali veceru v televiznej vezi na kolibe....tam asi do polnoci a celu nedelu som stravila v moyzesovej sieni na sutazi a vecer o 9tej vecera na lodi krivan asi do polnoci a rano o pol 5tej som vstavala, som ako vyorana mys...

mihanka
25. máj 2009

ahojte...
flow a bola si bez malej vsak? no ale aspon nieco ine...
mne vcera svokrovci zobrali malu na hodinku, ale nevydrzala s nimi tolko, zase prisli s placom... 😖 co uz, ked ju vidia tak na hodinku dve tyzdenne, tak si nestihne tak na nich zvyknut... 😔

horalka ta materska demencia je super, ja som sa vecer taaak dobre pobavila... 😀 preco nechces ist na stretko?? sup sup, chodte sa pekne pofotit, neolutujete.. 😵

gratulujeme dnes zgeridielku aj boriskovi k 8... 😵 a tomaskovi od smardika k 7... 😵

henri, darinku sme nestihli, videli sme len misku cobejku, aka je nizucka, a teda ma nominaciu na ceckanu roka... 😀 skoda tej darinky, som sa tesila ze budem vidiet aj jej Lauru... 🙂

lubka78
25. máj 2009

dobre ranko 🙂
flow...tak to si mala nabity program...a ako bolo na sutazi?
ques...Seli pisala Silvinke, ze sobota plati ale tiez neviem kedy...cez vikend tu nikoho nebolo

lubka78
25. máj 2009

aj my gratulujeme oslavencom.....dnesnym vsetkym 😉 😵 😵 😵

bianca
25. máj 2009

mihi diky a ja este pridavam aj Tobika ak nas Peta cita

inak ja som prave zistila ze u nas v meste bude program pre deticky s majstrom N akurat ked by sme mali byt doma.Dufam ze Barcine ocko dostane rozum a budeme moct ist .Program je super ku dnu deti

mihanka
25. máj 2009

baby mate aj vy take dni, ze ste total vycerpane?? ked simi rano vstane skor, tak ako dnes o pol 6, tak sa nevladzem vykopat z postele, nevladzem ju ani na ruky zobrat, som total hotova... ale potom to nejako prejde, hoci dnes som stale vycerpana, ale to aj kvoli vikendu, tiez bol rusny...

bianca
25. máj 2009

mihan ja mam dni ani ked to neprejde.Som total ko,hlava sa mi mota a mozog nespolupracuje.Potrebujem dovolenku ale tej sa asi nedockam

lubka78
25. máj 2009

mihan....no, v poslednom case, poslednych par tyzdnov sa vobec neviem dostat z postele....predtym mi to nerobilo taky problem...asi to bude jarna unava 😅 misko vstava okolo 6,00 necham ho hrat sa po posteli, kedze sa mi vobec nechce vstavat, potom si ho na chvilu zoberie mm, kym nejde do prace...samozrejme medzitym sa zobudi Filip, ale ten sa ide hrat vacsinou sam do izby....misko potom okolo 7,30 znova zaspi a dnes som este s nim driemala do 8,15....a vstavala som len preto, lebo Filip chcel aby som sa s nim isla hrat 😅 😵

lilyk
25. máj 2009

ahojte 😉
Mihanka ja mam ten pocit od kedy je Tomik na svete 😀 a na dovolenku sa uz teraz tesim na buduci rok...tak dufam ze moju dopredu rocnu radost nic a nikto nepokazi 😝

bianca
25. máj 2009

lil jedine ze by si cakala 3 batostek 😀 😀 😀 😀 😀

lilyk
25. máj 2009

nene,nene,mam HAK! 😀 mna by asi svihlo 😅 😅 ja stale hovorim, ked vyhrame lotto, budeme mat dom a zahradu, nech sa paci, aj tretie moze byt 😀

mihanka
25. máj 2009

lubka aj mne mm zoberie malu rano, pozeraju spolu tv... niekedy si este pospim do nejakej pol 8, ale nepomaha to... 😝 nastastie ten usmev na tvaricke vsetko zahoji... 🙂
ved sme maminky na dovolenke... 😀 😀

lilyk
25. máj 2009

baby prave som si skusala 3/4-ove nohavice na obednu prechadzku, tak jedny som natiahla nad kolena a zdruhymi som sa dostala aaaaaz po zadok 😖 ja sa nato mozem vy....dnut 😀 to co si mam dat,no fajn budem musiet navstivit obchod a hlavne popozerat vacsie cisla 🤐

bianca
25. máj 2009

jejeje ja vam tak zavidim.Ja mam nastup na podavanie dudliku od 5 rano a o 7 musim vstat najneskor 7:15 ale to uz nie je spanok od tej piatej iba prezivanie a nadavanie v posteli

inak ja by som chcela 3 babo (i ked moja celozivotna predstava boal dva a dost) ale az neskor okolo 35

bibka333
25. máj 2009

ahojte babenky ja prajem oslavencom vsetko naj a hlavne vela zdravicka a štasticka 🙂
my mame tu naštevu z čiech dnes mame plavanie tešim sa 🙂 Mihanka a ja mam take dni ešteže je mala taka dobrunka lebo by ma porazilo a tretie babo odporučam je to uplne ine krajšie 🙂 a upevny to celu rodinku

horalka777
25. máj 2009

na stretko chcem ist, ale neviem, ci budem moct... holt cez vikendy veli tata 🤐 teraz tu nebol, tak sme mali fraj, ale no uvidime, ako to dopadne. Mozno sa podari. Pre istotu ma informujte cez ip, ze kedy a kde 😎

horalka777
25. máj 2009

inak my noc otras, mala kazdu chvilku hore, a reeeeev a fnukanie, na polhodku zaspala a cele odznova. Tie zuby su svine a v kombinacii s teplom je to tazke.

Co teraz obliekate drobatkam na noc? Lebo ja nemozem ratat s nicim takym ze spacie vrece, mala je zufala, ked nema volne nohy 😠 ona sa potrebuje v spanku premiestnovat. Uz sa tesim, ked vyrastie z postielky, dam jej asi vedla postele trampolinu, ked bude padat, tak ju to vzdy odrazi naspat (trochu ju nasikmim smerom k posteli) 😖

horalka777
25. máj 2009

lilyk, tiez neviem, co nosit, ziadne kratasy dobre 😝 😝 😝 a v sukniach vyzeram ako stoh sena 🙄

lubka78
25. máj 2009

horal....tak nech sa ti podari...my ideme aj s ockom, kedze si neviem predstavit ist sama s obidvoma....a tesi sa na to tiez 😉 😵
na noc obliekom miskovi len bodynko a pyzamkove nohavice, alebo pancusky a to mu uplne staci, ked je tak teplo 😉

lubka78
25. máj 2009

to co je, uz asi neviem pisat...nie obliekom ale obliekam...no, asi ste pochopili 😅 😀

bianca
25. máj 2009

decka ja som dostala normalne mikrospanok.Lezala som pri malej,furt ju posuvala lebo sa otacala a strasne je bavilo kopat mi do brucha a to fakt bolelo a ....

horalka777
25. máj 2009

bian, toto presne poznam, brucho a stehna sama modrina, mala ma nenormalne silne nohy..

davate na noc kratke rukavy, ci dlhe? Ja uz neviem, mam pocit, ze v kratkych jej je trochu zima a v dlhych sa poti..

horalka777
25. máj 2009

no ja sa tu musim rehotat, mala za mnou chodi ako psik, kamkolvek sa pohnem. Rychlost 4-nozkovania je uz zhruba meter za sekundu. Tapka rucickami po dlazke a od radosti vyska. No lepsie ako telka 😀

kata.jan
25. máj 2009

No jak čtu tak nejsem sama, která neoblékne loňský šatník. 😅 Aspoň něco pozitivního. A taky o proti Kubíkovi máte všechny čilá mimča. Kubík zatím zvládá válet sudy, sedí s oporou a to je vše. Ani ty zuby ještě nemá a to už mě straší od čtvrtého měsíce, že už tam brzy budou. Teď se snaží spinkat, ale nějak mu to nejde.

phoebe003
25. máj 2009

AHOJKY HOLKY,TAK JÁ JEDU S eLIŠKOU NAPOHOTOVOST.SPADLA NA SKLÁDACÍM LEHÁTKU PŘIPVŘELA SI TAM PRST.PĚKNĚ JÍ TO NATEJK,ÁTAK RADĚJI NA rtg KDYBY TO BYLO ZLOMENÉ,KAŽDPÁDNĚ JÍ SLEZE NEHET...ACH JO.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre