Októbrové zlatíčka 2008. Pridajte sa

flow333
9. apr 2009

...tak a je to...

selina.liana
15. júl 2009

Borus gratulacia k zubku,, my stale bez zubov

mihanka
15. júl 2009

bora zagratulujem ti dufam osobne zajtra... ani tak nie tebe, ako Lucke...

vsetkym krasny vikend... zajtra rano o 5 frciiime do phe... 😵 😵

gladriel
15. júl 2009

seli ani mi nic.mam akurat nervy malinka zaspava a ona spava na boku tak sa jej zakazdim teraz podari prehodit na brusko.a k tomu ani jest necce.asi to sproste teplo a to ze dnes nekakala.spava teraz spolu bo muz spi vedla v izbe ale chcem ju zacat ucit znova na postielku.ale ked mne je tak smutno samej vo velkej postely.
muz stale rovnako neje len lezi a nic ine ale stale mi nieco hovori ze to bude oki a ze prve narodky budeme spomlu krasne oslavovat.to je vsou.ozve, sa ked budem moct znova.posielam pusky velke sladke zlatickam

bibka333
15. júl 2009

ahojte mamky my sme boli dnes prvy krat na kupalisku bolo super isli sme len po obede mala bola nadšena člapkala sa v malom bazeniku 🙂 baby mala ked ide spinkat stale vstava z postielky a vytešuje sa že sa jej to podari 🙂 az na 10 krat konečne zaspinka satale chce len stat na nožkach nie je to skoro ?
bora gratulujem k zubadlu mi stale nič
fibi švagrovej mi je luto
lubka tak si si konečne dnes užila vonku 🙂
simonka 161 vydržkaj nejako hlavne že je zdravučky a tu lampu skus vyskušat 🙂
babeky ja mam podobny problem ako Emaso musim ist do prace manzel robi len 4 dni v tyzdni robi v železiarniach podbrezova a na vyplatu dostal 430 eur ☹ preplakal som včera skoro cely den čo mam robit tu ina praca neni a najhoršie je že mi nema kto byt s malou moja mamka je chora ta u riadne nechyti ani na ruky nie to este prebalit a svokra ta ma 71r a ja sa jej ju bojim dat ☹ tak čo mam robit ? a Jarka ide na internat a tam nam treba 100eur mesačne .dakujem

selina.liana
16. júl 2009

Bibka nie je to skoro ved na nozicky sa Stavia sama,aj NASA mala sa uz stavia dlhsie a nie Len v postielke vsade na gauci vsade,vsak uz budu pomly chdit

selina.liana
16. júl 2009

Bib zAbudla som povedat ze sa postavi a lieta pocelom gauuci mam co robit aby so
m ju ustriehla. S tou pracou mi to je moc luto

selina.liana
16. júl 2009

Glad drzim palceky nech je už len dobre,myslím na Vas

lubka78
16. júl 2009

ahojte 😉
bibka...myslim, ze nie je az tak skoro, ze sa stavia...ved to robi sama a co mam povedat ja a ostatne, ktorym sa deti postavili v 6 mesiacoch 😅
a s tou pracou to mi je fakt luto, kamoska tiez musela ist do prace, ked jej mala mala 1 rok, tak ju dala do jasliciek, ale kedze bola stale chora, tak si nasla jednu pani na dochodku u ktorej bola 😉
a ste boli na kupku...supeeeer, my este nemozme 😒 ale nevadi, este chvilu vydrzime aj bez toho 😉
bora..gratulujeme k zubku 🙂
glad..stale na teba myslim, nech je lepsie 😉

simona161
16. júl 2009

ahojte, bora gratulujeme lucku k prvemu zubku 😉
gladriel, je mi tak luto, co sa deje s tvojim muzom, prajem vam vela sily a aby sa vsetko na dobre obratilo !
bibka, emaso, nezavidim vam s tou pracou ☹ ja si neviem predstavit, ze by som mala od maleho odist, zatial som bola bez neho maximalne asi 3 hodiny ... naozaj nezavidim a som rada, ze zatial nie som v tej situacii, aby som musela ist nazad do prace ... ja by som ho ani nemala ku komu dat, moji rodicia i svokrovci maju do dochodku daleko a nech rozmyslam ako rozmyslam, neviem, komu by som ho zverila ☹
inak, nasa dnesna noc bola lepsia, nie dobra, ale lepsia ... zacal plakat nad ranom a plakal az kym sa uplne nezobudil, ale kedze uz svitalo, lampicku som nepouzila ... tak uvidime, co bude dalej ... mozno to bolo iba nejake prechodne obdobie, dufam 😉

simona161
16. júl 2009

lubka, rozpravala som s mm, zaplatili by mu aj byt, vraj to je lacnejsie ako hotel, takze uvidime, porozpravame sa doma, zajtra by mal prist 🙂

lubka78
16. júl 2009

sim...ja iba preto som sa pytala, lebo sme tak boli a bola som rada, ze nie sme doma sami a aj on sa nudil sam po veceroch, sme si robili vylety po vikendoch, takze sme mali pracovnu dovolenku 😉 nech vam to vyjde, bude vam tam super spolu 😉

bibka333
16. júl 2009

ahojte mamky my noc ok len raz hore ale zaspat sa nedalo len sa stavala a stavala 🙂 ja som sa pytala len pre to že Jarka bola v pavuku a Adrianko bol lenivy ten sa začal stavat az ako ročny ale kazde babo je ine len ja ked ju vidim ako na tych malych nožkach a taky drobček 🙂
babenky dakujem za podporu 😉 mm hadam niečo vymysli

bianca
16. júl 2009

cus decka,

davate niekto prckom baklazan?????Ja som si vcera kupila a aj by som jej prihodila do jedla no neviem ako z neho dostat tu horkost bez soli

inak co davate detom na desiatu?Nasa zasa sabotuje vyzivky

lubka78
16. júl 2009

ahoj bia
ked sa nemylim, tak z baklazanu by sa mala dostat horkost sparenim vo vriacej vode, neskusala som to sice, ale niekde to hovorili v nejakej relacii o vareni 😉
a my sme zas skoro vzdy na vyzivkach alebo nejakom ovoci, Misko mi zacal sabotovat zeleninu s maskom, tak som nanho vymyslela fintu...uvarila som pohankovu krupicu, dala do toho maso a zeleninu a to zje bez problemov, kedze kase ma velmi rad...mozes skusit nieco take aj s ovocim, mozno ti to Barborka zje 😵

gladriel
16. júl 2009

ahojte vsetkym dakujem za podporu velmi si vazim.
seli kedy konecne prides pozriet.ja by som prisla ALED BUDEM RADA KED PRIDEME NA STRETKO.neviem ako sa tam dostanem kdo ma odvezie.

lubka78
16. júl 2009

nasla som recepty pre deti s baklazanom
http://www.alinka.sk/c/baklazan-v-strave-babati...

bianca
16. júl 2009

lubka si zlatiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiicko.Akurat ze ten moj je uz makky.Co uz.Ten 1recept vyzera super.Dokonca mam aj cerstve marhule

lubka78
16. júl 2009

bia...vyskusaj a potom povies, ake to bolo, my sme este neskusali 😉

emaso
16. júl 2009

cafte 😉 tu konecne hrmiiiiiiiiii tak snad uz aj zaprsi bo sa uvarime vo vlastnej stave 😝 😝 😝 stihli sme sa este poclapkat v bazene a hajde domov 🙂

bibka no tak snad daco vymyslite,ja som od Samka musela odist do prace ked mal 10 mesiacov,mm ostal na materskej co v reali znamenalo ze babky sa starali,bolo mi to luto velmi ☹ teraz budem oddalovat nastup ako sa len da,dufam ze sa so sefkou nejak dohodneme,v najhorsom pripade pridem o flek,ale kto vie co nas este caka,kolegyne su aj dve mlade baby,mozno sa vydaju a zacnu rodit a vtedy nabehnem ja 😅

my zbodneme vsetko,aspon toto nemusim riesit 🙂 uzila som si dost pri Samovi,kym sa napapal aj 3x sme prihrievali 😝 dodnes je slaby papos

idem si dat smrtaka bo tlak zase o nicom,mam v hlave kolotoc 😒 a zadarmo 😀

simona161
16. júl 2009

ahojte, u nas sa tiez jedlo neriesi, obavam sa, ze keby som mu naservirovala klince alebo pripinaciky, tak aj tie zje 😀 ale kasovita konzistencia u nas nejde, este aj do hustej domacej presnidavky mu struham ovocie, alebo sekam na kusticky ... ale zje fakt vsetko, v tom je po mne 😀 len dufam, ze tak aj vyzerat nebude 😵

simona161
16. júl 2009

ema, u nas bola burka v noci od 22.00 do 03.00, furt dookola sa tu to zlievalo, buracalo, blyskalo ... tak uz to asi dorazilo ku vam 😉

simona161
16. júl 2009

ak by dakto chcel kuknut, ako rastieme 🙂
http://www.facebook.com/album.php?aid=16655&id=...

selina.liana
16. júl 2009

Glad mas teraz dost problemov tak nechcem rusit a co sa tyka stretkatak ani neviem ci pokdem ked som tu pedagogilu nespravila, neviem ci sa v Tom case nebudem musiet ucit neviem este kedy mam opravny. Ale rada by som sla no uvidim. My sme inak teraz stale v dolnom kubine buduci tyzden som doma uvidim neslubujem ale mozno by somdobehla,priznam sa nestiham nicccc,myslim na vas

bianca
16. júl 2009

stal sa zaaaaaaaaazrak.Mala zaspala pred 13 hod a okolo 14 som si sla lahnut aj ja a to sa uz zacinala budit.Ja som zaspala a zobudila som sa pred asi 15 minutami a mala spala dalej.O 14 mala jest.

simona161
16. júl 2009

aj ja chceeeeeeem 😀 alexov absolutny rekord je 1 hod 55 minut, viac ani tuk 😉 a to sa stalo iba 1x...

bianca
16. júl 2009

kurna nam sa to jedenie so zubam hrozne pokazilo.Papu zo sklicka totalne odmieta a kedze som dnes nestihla navarot tak som musela prepinat program any isla reklama a aspon daco zjedla.Sice som ju potom celu vrzla do umyvadla lebo nohy,ruky,pusa komplet zaserkane od spenatu a to nehovorim o krasnych satockach co ma dnes ä

inak decka davate prckom flor na zubky?Ak ano v com ho rozpustate?Ja som dnes davala 1 tabletky a des.Musim asi rozpucit

simona161
16. júl 2009

ja nedavam na zubky nic ... to sa ma? 😕 tak sup sem s pokynmi 😉
bian, Barca este spinka? 😉 Alex este furt nespinka ... 😀

bianca
16. júl 2009

simi uz nie.Nez som dopisala bola hore.

inak nam vcera dr prepisala flor.Ked so pamatas tak aspon nam ho davali vzdy v skolke take male tebletocky

simona161
16. júl 2009

my mame poradnu v 10. mesiacoch + ockovanie, naposledy sme boli v 8. m, tak sa spytam ... idem s nim von, uz ma tu nic nenapada, ako ho zabavit, uspavanie som vzdala 😉

bianca
16. júl 2009

simi no nam to dr. dala teraz na 10 mes.poradni ked videla ze ma zubaky vonku.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre