Októbrové zlatíčka 2008. Pridajte sa

flow333
9. apr 2009

...tak a je to...

phoebe003
29. aug 2009

bibi člověče a víš že to vůbec není blbej nápad :D 😀 😀 😀 😀 😀 😀

bianca
30. aug 2009

bre rano

hej Karol a ked budes maleho prihplasovat tak Barca mu pojde za partnerku. 😀 musim ju niekedy aj ja natocit.

flow333
autor
30. aug 2009

...a ja ich natrenujem 😀 😀 😀

bianca
30. aug 2009

flow nasa bude urcite tancovat.Uplne od malicka s nou az trha ked pocuje hudbu a pre par mesiacmi pridala aj telo.Ked pocuje latino tak ma taha a musim sa s nou tocit ako na kolo kolo mlynske

phoebe003
30. aug 2009

Krásné dobré ránko kočky, jakou jste měly noc? My paráda, až na to probuzení... Probuzení č1.: Adámek stál v postýlce, baldachýn kolem sebe a strašně mu chutnal...Jsem se divila, že tam nevyhryzal díru 😀 No a pak přišel šok, včera u nás spala Jirkova sestřenice se svým psem a ten pes neumí chodit čůrat ven,protože slečna na něj nemá čas, tak chodí na noviny, jenže to mi nikdo neřel a ten čokl protivnej se mi vyčůral na novej koerec do předsíně, pak vykadil a totéž se opakovalo ráno, když jsem přišla do obýváku. Naděláno na koberci a Slečna už byla na cestě do phy, tkže co jsem dělala jako první než jsem naakrmila a přebalila své dítě, tak jsem uklízela po cizím psovi. No hned jsem jí napsala zprávu, že takhle teda ne... Ale jak jsemvytočená, to si nikdo neumíte představit...

phoebe003
30. aug 2009

Bianca, tak jasnačka že jooooo, až ho tam budu přihlašovat, tak ti cinknu a pošlu ti přihlášku 😀 😀 😀

phoebe003
30. aug 2009

flow tak super:o))) holky my jsme šikulky, jak všechno zvládneme vymyslet 😀

henri001
30. aug 2009

baby vy ma chcete fakt one sak ma klepne pepka z tych hovien v nasej krasnej upratanej vonavej miminkovskej temicke 😕 😀 😀 😀

phoebe003
30. aug 2009

Holky rozeslala jsem vám na FB pozvánku ke skupině, ta původní byla omylem zničena, tak jsem všera potvořila ještě novou

phoebe003
30. aug 2009

henri 😔 promiň, ale kdybych to nevydatlovala, tak by mne šlak trefil... 😅

henri001
30. aug 2009

😀 😀 😀 😀 😀 ja by som ju asi dobehla autom a vyfliaskala ju 🤐 😀 😀 😀

phoebe003
30. aug 2009

henri no vidíš, to mne nenapadlo... 😀 tak příště, ale napsala jsem jí dost nepříjemnou zprávu...Mylím, že se tu hned tak neukáže...

bianca
30. aug 2009

takk pripravy na zlet ostrav.pktobroviek skoro hotove az na to ze Barca mi stale daco kradne.Uz ochutnala korektor,puder a tiene a samo ze na mne vysela tak vyzeram ako klaun

phoebe003
30. aug 2009

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

bora8
30. aug 2009

no teda baby 😵 😵 😵 kde ste????? siestujete???? nikde nikoho......

bianca
30. aug 2009

uz sme doma.Fajne nam bolo.3 hodiny ubehli ako voda ☹ fotky su na FB

bibka333
30. aug 2009

ahojte kočky tak my sme des mali naštevny den prv prišla sestra, potom sesterka a nakoniec kamoška mal bola zlatunka sesterka prišla aj s dvoma psikmi čivavami tak všade lozila za nimi 🙂
Slavka ako bolo na svadbe ? potmo sa my ozvy kedy bude to Bystricke stretko 🙂 už sa tešim
Fibi tak s tym psiskom by ma to nas 😒 aj mna ja by som mu dal apaničke tak isto vie že je tam male dieta a takto 😠
Flow asa tešim na to letdance
Bianka čo ste mali nejake stretko maminky či čo 🙂 pekne fotečky

bianca
30. aug 2009

bibka ano.Kocky sem dakedy chodili.Toni tu bola denne no uz nechodi vobec lebo vraj spravila pruser s nickmi a Zofinecka sa sem tam ukaze.Akurat Smardik neprisla a nereagovala ani na sms tak mam o nu vazne strach

bibka333
30. aug 2009

Bianka hadam je v poriadku možno išli na dovolenku 😉 nemysli na zle veci tak super že ste sa stretli 🙂

bibka333
30. aug 2009

babenky kde ste všetky už asi hajkate tak dobru noc idem hajkat a ja pa 😉

phoebe003
31. aug 2009

první????? 😕 😕 😕

dobré ránko mamulky 😉

mihanka
31. aug 2009

ahojte... 🙂
tak dnes nemame ziadnu kakackovu prihodu?? pre henri.. 😀 😀 😀

na svadbe bolo supeeeeeeeeeeeeer.... som sa vytancovalaaaa.... simi bola kraaaaasnucka, ani som ju neprezliekala, tak bola v tych taiwanskych satockach cely den... skoda ze nemali svadbu vonku ako mali mat, kedze prsalo, simi potom zabuvala po obrade, spala poobede 2 hodiny v izbe... potom sedela v stolicke svojej so svojou menovkou, hrala sa, zalubila sa do kamarata, ktory vedla nej sedel a dooost sa s nou zabaval, tancovala, kukala po parketovych svetlach, smiala saaaa, o pol 9 isla buvat a buvala do 6,17, pricom bola hore zo 3x na mliecko, ja som si lihala o 4,15, doobeda vcera nespala vobec u nasich, ale poobede som si lahla s nou a spali sme 3 aj stvrt hodiny spolu... 😅 😅
tu su nejake fotos... 🙂
http://www.facebook.com/album.php?aid=105972&id...

kraaasny den... 😉

phoebe003
31. aug 2009

mihi fotečky jsou krásné, malá je jako princezna a i tobě a mužovi to moc slušelo...Nevěsta je překrásná....

bibka333
31. aug 2009

slavka fotočky peknučke velmi vam to pristalo ste všetci fešny 🙂

horalka777
31. aug 2009

ahojte, spravy od horalky:

bacil zda sa prevalcovany, konecneeeee
princezna uspana, zasa som jej stihla ostrihat len 8 nechtov 😅
vcera som u svokrovcov piekla jablcnik, no to ste mali vidiet, furt som nieco nevedela v cudzej kuchyni najst, potom som dala cesto na prilis velky plech, potom som ho prelozila na mensi, potom som zabudla dat do jablk skoricu, potom som zabudla zapnut trubu. Potom som pekne prestrela, vsetkych zavolala na polievku a ked sme spokojne dojedli, tak som si spomenula, ze nie je ohriata ryza zo soboty 😝 tak zasa pauza, no foooo paaaa jedno za druhym. Potom som nacapala, ako do uplne neplacucej a nehladnej Blanky tlacia v obyvaku jednu piskotu za druhou, no jasan, ze sa nevzpierala 😠 ........ale inak bolo dobre 🙂

este hlasim, ze mame furt 8 zubov, dve ruky, dve nohy, jednu velmi tvrdohlavu hlavu a Blanka sa naucila postavit uprostred izby zo sedu a to dokonca bez pomoci ruk, uff. Takze prve kroky sa mozu prevalit kazdu chvilku, zacinam asi po veceroch behavat, aby som jej stacila..

mihi, vyzera podla fotiek, ze ste to vsetci 3 riadne roztocili 😉
bibka, opice z Bojnic su celkom symposi 😀

sprava specialne pre emu - ak sa chystas medzi starousov, tak to ja asi uz rovno na aro 🤐 sak maj sucit a ostan tu 😎
sprava specialne pre henri - ziadne exkrementy na obzore, dnesne ranne haslerky su vzorne zabalene v plienke a hodene v kosi 😉

koniec tapety, idem varit.
inak videa som stihla tiez, paci sa mi aj ten mlady muz, co tancuje hlavou, aj ten mlady muz, co zhasina lampu nohou 😅

phoebe003
31. aug 2009

horalkaaaaaaaaaaaaaaaa 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 Ji mne parádně rozesmála....Děkuju a ještě něco pojď potapetovat ať se ještě jednou zasměji tak srdečně, jak teď 😀 😀 😀 😀 😀 😀

phoebe003
31. aug 2009

Henri IP

phoebe003
31. aug 2009

bibi jinak mrkala jsem na fotky, moc hezkééé 😵 😵 😵 😵

phoebe003
31. aug 2009

Mne se chce normálně snad spát, nebo co... 😖 😔 😝

henri001
31. aug 2009

Fibi ked tu budeme, rada pridem 😉
horal senkju maj darlynk 😀 😀 😀 ale uz som sa vyzbrojila, vanilkovaaa svicka pri noootbuku 😎 😀
my soplikujeme sakra prace , ma porazi 😖

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre