Októbrové zlatíčka 2008. Pridajte sa

flow333
9. apr 2009

...tak a je to...

simona161
18. apr 2009

evit, dobru nocku 🙂

simona161
18. apr 2009

vyzera to tak, ze som tu sama, tak sa teda lucim, prajem vsetkym dobru a pokojnu noc 😉

bianca
18. apr 2009

karol bude dobre

evi bru noc

simon my sa ta krmime casto.Nasa totis vyzaduje horuce mlieko a velky dudlik.Dnes som hodila do sterilky dudlik na kasu.Co sme presli na 2 Bebu tak jej ten od 6 mes nestaci.Uvidime ci bude rano neaka zmena

phoebe003
18. apr 2009

evitka jj pracuju,někdo musí... 😀

bianca
18. apr 2009

ja este cakam na MMM

phoebe003
18. apr 2009

bianca pochybuju,i když...dneska jsem podepsala smlouvu,takže jsem oficiální poradce,ale strašně mne tíží jiné věci... 😔

bianca
18. apr 2009

karol ja viem.Moja vsetko dufam prehrmi a bude dobre.A manzel uz nepracuje?Pred casom si pisala ze ma novu pracu nie?

phoebe003
18. apr 2009

bianca ale ...to je minuloooost,vyrazili hosřív,než nastoupil... 😀 už se na chlapa nebudu spoléhat.n ŽÁDNÉHO všechno co chci,si dokážu vybudovat sama.a stejně.jediná moje jistota,jsem jen já sama...takže házím za hlavu problémy,starosti,bolístky,i když boí hodně,až je mi do pláče,ale já to zvládnu,vždycky jsem všechno zvládla sama,nebude to jiné ani tentokrát. 😔 věřím tomu 😵

simona161
18. apr 2009

jeeej, vy ste tu? 😉
bian, ja som akurat vcera preberala s MM, ze mame stastie, ze Alex bol spokojny hned s prvymi flaskami, dudlami, vsetkym ... nic sme nemenili ... myslim tvar a tip, akurat ze dokupujeme nove, ale take iste ...
phoebs, a co sa zase zmenilo? je to este horsie ako bolo?

phoebe003
18. apr 2009

sim napíšu za chvilku IP.ju?

simona161
18. apr 2009

phoebs, jasne, ok

henri001
18. apr 2009

fibi , jasne ze to zvladnes , vsetko co len budes naozaj chciet 😵

phoebe003
18. apr 2009

henri ahojyk.tomu věřímmmmm

simi Ip

phoebe003
18. apr 2009

henri ty jso takovésluníčko,vždycky spousta optimismu a hezké slůvko,to potěší. už jsi si četla skype?

phoebe003
18. apr 2009

holky mám dot,jse od rána v terénu,jdu do sprchy a jdu spát... 😔.takže pusinku všem,sladké sníííky MVR dobrou a pusu drobečkůmmmmm

simona161
18. apr 2009

phoebs, mas IP, ale kludne docitas zajtra ... vyspi sa, dobru nocku

bibka333
18. apr 2009

fibi ti to zvladnes ty si nase slnicko pa idem haji 🙂

phoebe003
18. apr 2009

sim IP 😵

bibi 😵 zvládnu...tomu věřím.všechno jde... 😅

i já jdu dopostele.brou,brou,brou 😵

bianca
19. apr 2009

bre rano

my sme hore uz od 5 🙄 🙄 🙄 Peter zobudil malu ked isiel do roboty tak tu otrocim naeeervacim

karol ☹

babofka
19. apr 2009

ahoj bian
my sme hore od 5:30 🙄 , pomoc
oli teraz dospava, uvidim, kolko da 😒 no a ja dospim tak o par rokov, snad....
phoebe, sice neviem, co sa u vas doma deje 😕 , ale drz sa, bude lepsie, musi !

mihanka
19. apr 2009

dobre rano... 🙂
my sme hore od 6... aj sme sa naranajkovali, hodila som maso do rury a pozeram ze je len pol 8 😀
simi pozera bebe, vsak je nedela, sice ona ma rozpravky kazde rano aj kazdy vecer

phoebs, neboj vsetko zvladnes... 😉

bian, citala si dozadu? 😕

bianca
19. apr 2009

babofka ja do seba ladujem kavu a mala mrauci a zuzla kefku.Dufam ze uz tie potvorske zuby vylezu

henri001
19. apr 2009

bre raaanko 🙂 my sme boli hore od 2 do 3 , chcel sa hrat a hrat a ja som ho furt pritlacila k sebe a cecok do pusy...chvilku dudkal apotom zacal s tym ceckom v puse vypravat 😀 😀 😀 no som sa smiala cez slzy...ze spinkaaat spinkaaat a on sa rehlil a rehlil...ale potom to vzdal a bola som viiiitaz 😝
Fibi, ano precitala a velmi velmi som dakovala pepsonke, len neviem ci jej to uz prislo pretoze pre zmenu nebola na skype ona 😕 😅 tak jej prosim za mna pre istotu velmi pekne odomna podakuj, ze si tu knizku urcite kupim a ze je zlaticko ... 😵
babof...myslis ze to este niekedy dospime 😀 j by som tak rada spala v kuse aspon 4 hodinky...zatial max 3 v kuse, aj to je vela 😝

bianca
19. apr 2009

henri to ti nezavidim.ja ked sa zadari a MM neotravuje tak spim aj 7 hodin v kuse

bianca
19. apr 2009

mihan a co mas na mysli?

viki08
19. apr 2009

dobre ranko.. 🙂
nasa noc celkom v pohode, boli sme hore asi 2-3krat, tak sa da..a bez placu 🙂

evitkamalicka
19. apr 2009

dobre ranecko maminky

viki08
19. apr 2009

ahoj evit.. 🙂

evitkamalicka
19. apr 2009

tak ako vyspinkane? my celkom fajn, ale este rozmyslam ze si zdriemnem kym maly spi, ved navarene mam

viki08
19. apr 2009

celkom sa dalo, mne pride ocino pokocikat malu, manzel je v praci , tak idem varit .. 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre