Októbrové zlatíčka 2008. Pridajte sa

flow333
9. apr 2009

...tak a je to...

bianca
18. okt 2009

ques no podla mna je jedno ci das sojove alebo UM.Soja je tiez hrozny alergen.Ja ked daco robim tak cely cas davam UM .Do roka sme davali HA a teraz uz normalne a palacinky su celkom chutne i ked nasa nechce.Ona radsej rezen alebo knedlik...uz pomaly prestavam riesit co je.Aj tak je stale osypana.Papa sem tam aj detsku cokoladku.To dostala na druhu rockovu oslavu a od vtedy ked je velmi ale velmi zla...napr ked nas hrozne bolia tubky alebo sa nemoze ukludnit pred spanim tak dame trosku a zabera lepsie ako Nurofen. 😀

bianca
18. okt 2009

nie tubky ale zubky

lilyk
18. okt 2009

ahojte 😉
Mihi dakujeme krasne 😵
ja davam bodycko, tricko s dlhym rukavom a bundu, dole pancusky a take zateplene teplacky alebo varianta c 2 bodycko, tricko s kratkym rukavom / pancusky a nato vsetko kombineza.
baby a normalne kravske mlieko by sa nemalo ani prevarene v polievke papat? 😕 ..lebo ja mojmu Majkovi take davam ostatne ma UM ale do polievky nie...dikes.

bianca
18. okt 2009

lil poznam mamky co davaju prevarene krav.mlieko normalne od 6 mesiaca normalne na pitie...to sa mi jezia chlp na chrbte ale podla mna to zasa nemozeme prehanat ved ked papaju jogurty - papaju mlieko.Tak ci tak 80% ludstva ma precitlivelost na BKM a vraj HA mlieka maju vyznam iba do 6 mes

bora8
18. okt 2009

kupujem ho v DM - a kupujem sojový nápoj alebo drink - od Alnatura - firmy - treba si dávať pozor na zloženie, lebo do niektorých pridávajú laktózu 🙄 sušené nekupujem kupujem len klasické balené v tetrapaku, tie sušené sa mi akosi bridia..... inak je dostať kúpiť aj smotana zo sóje a nie je poznať rozdiel pri varení...... kupujem ju v BIO obchode tuším sa to volá Bio Park..... je to dosť drahé, ale kolega mi doporučil, že on ju kupuje v Rakúsku a je to tam o polovicu lacnejšie a aj iné sójové výrobky a sú v oveľa lepšej kvalite......

čo sa týka obliekania - tak ja malej na to čo nosí na doma obliekam svetríka na to dám overal...... a pravdaže potom dám ešte deku......

bora8
18. okt 2009

bianca - ja preto som presedlala na sójové mlieko aj pri varení, lebo ja ho proste nestrávim, - doteraz som ho nepila vôbec a kravskému som sa oblúkom vyhýbala...... ak som sa aj donútila niečo zjesť - ako napríklad jogurt a spol tak som potom mala problémy a predpokladám, že genetika funguje a nemienim také problémy spôsobiť aj svojim deťom - Jurko síce s kravským mliekom problémy nemá, ale napríklad, keď má soplíky tak mu mlieko vymením za sójové, lebo kravské mlieko zahlieňuje (čo je dokázateľné) a u Lucky zatiaľ nemienim experimentovať - je mi ľúto že som nekojila a bola UM ale jogurty jej nedávam

bora8
18. okt 2009

jaj a zabudla som Jurko bol na UM do 3 rokov a Lucka je tiež stále na UM, a minimálne do 3 rokov bude, ale na varenie používam to sójové

sorry za tapetu, ale vždy si zmyslím na niečo iné a potom dopisujem 😉

lilyk
18. okt 2009

baby dakujem 😉

bianca
18. okt 2009

bora ja urcite do 2 rokov na UM.Normalne mlieko neobsahuje ani desatinu z vitaminou a mineralov a milionov dals.prospes.veci ako UM

mihanka
18. okt 2009

tak aj dnes sme kupili sojove mlieko, tiez na varenie... ja by som simonke uz chcela davat pomaly vsetko na papu (vsetko s mierooouuu), teda aj soju, aj ine alergeny... dnes zjedla celu mandarinku... som sa chcela spytat ci uz davate citrusy... a co cokoladovy brumik napr?

bian, jogurty maju ale stiepene bielkoviny, vlastne aj ostatne mliecne vyrobky, ale stale je to mliecny vyrobok... 🙂

takze asi tym varenim sa tie mineraly a vitaminy stracaju z um...

julkaaaaaaaaaaaaaaaa, ideeeeeeeeeeeeeeeees... 😀 😵 😵 😵 idem pozerat... cmuk

bianca
18. okt 2009

mihan to vsetko viem.Asi nechapem co si tym chcela povedat.

emaso
18. okt 2009

Tomikovi nasemu vsetko najsamlepsejsie prajeme,gratulujeme k samostatnym krockom,a sak nech uz dobehne na navtevu teda,ked beha 😀
a pravdaze aj Brankovi sumistovi konkurentovi vsetko naj 😉 rada by som zhliadla nove fotos,nikaz,hmmmmmm?
zakulisne fotky mile 🙂 som zvedava aj na na silvinkine 🙂
citrusy nedavam,ani soju,ani coko,my hresime lizankami z hroznoveho cukru 😔 😔 😔 ...uz viackrat...nuz kazdy mame daco 😒

selina.liana
18. okt 2009

Mihan brumika mi uz mala jedla

mihanka
18. okt 2009

bian, pisala si, ze ked papaju jogurty - papaju mlieko... 😉 ja viem ze to vies... chcela som tym povedat, ze je to sice mliecny vyrobok, ale ma stiepene bielkoviny, co mlieko nema... 😉

ema, to su ktore lizatka? mozno sa blbo pytam, ale ja lizatka vooobec nepapam, tak netusim... 😅

mihanka
18. okt 2009

selinka a cokoladoveho? 🙂

tilky
18. okt 2009

AHOJTE

všetkým oslávencom prajeme len to najlepšie

ja som raz dala kravské mlieko 3,5 a malého prehnalo doktorka povedala že nemám a aspoň do 2 rokov len UM a dodnes mi je to ľúto takže teraz pijeme večer a ráno len UM inak jeme už veľa vecí nesolené a nekorenené len ja neviem od kedy by mohli kapustu počula som že dávali už ročným ale to mi príde skoro

tilky
18. okt 2009

ani ja lízanky nepapám a teda ani Kubko nie my len sem tam piškotku alebo dobošku ale nepoliatu čokoládou trošku sladkého nezaškodí lebo moje krsňata boli na samých doboškách a dodnes majú problémy s jedením ja by som nechcela 6 ročného Jakuba naháňať s tanierom po dome 😵

luciabah
18. okt 2009

ahojte

ja varim z UM, soja je pre mna velky alergen. a vlastne my riesime teraz to, aby vobec papala, lebo liecbu s ATB sme mali do dnes a popri nej zaba v ustockach, a zaroven nam rastie stolicka a prediera sa ocny, tak neviem co este postihne nasu gretulku, ale je krasna, ked poviem, ze papame liecik, zatlieska si dopredu a potom otvori veeeeeeeelku pusu, spapa liecik a vsetci tlieskame.

a vcera sme mali oslavu narodenin, vela vela ludi, malo spanku, ale inak super

julka, vysvetli haberovi ze nie si chlap ale baba a mas krasne oktobrovcatko 😀 😀 😀

a uz sme sa rozhodli aj pre fusak... konecne, takze objednat a je to.

tilky
18. okt 2009

ahoj Lucka

on si ju tam asi nevšimol cez tu basu alebo to očný istí 😉
Lucka a už Gretka relatívne zdravá?

selina.liana
18. okt 2009

Mihus ano ale cokolDa jej moc nechuti tak vacsinou vypluva

selina.liana
18. okt 2009

Mihus aco tiE stiepene bielkoviny ja sa tomu vobec nerozumiem

phoebe003
18. okt 2009

Ahojky holky, dnes jsem zapoměla pogratulovat všem oslavencům k narozeninkám 🙂 a omlouváme se, komu jsme nepopřáli, ale bylo toho tenhle týden mooooc.

jinak ted tady vzpomínáme s manželem jak jsem vloni touhle dobou seděla doma ve sprše a rozdýchávala kontrakce po 3 minutách... zhruba za 15 minut bychom jeli k našim pro foťák a kameru a za hodinku už budu na přijmu... jejej, ještě že můžu být doma a koukt na tv 🙂

Pac a pusu kočky a koťátka 🙂

bianca
18. okt 2009

mihan ja viem ale ja som ragovala na to ze uz neviem kto dava trocha mlieka do polievky.To nikoho nezabije.

nasa brumikov papa a ako som pisala tak aj detsku cokoladu a sem tam mi slohne daco solene.Pomalicky jej zacinam solit.Kupila som vegetu bez glutamanu a bujon bio natura

luciabah
18. okt 2009

tilky, tak zdravi aj sme, teda zapal uz len trosku vlavo, hneva ma ta zaba v puse, ale uz sa to lepsi a uz dnes sme boli aj vonku... huraaaa, konecne... a chzstame sa aj medzi ludi 😀

emaso
18. okt 2009

jeeej,aj ja som konecne videla horalku superstarovu 😵 wow

mihan no to su tie tusim za 10 centov co maju zvacsa pri pokladi,take okruhle 😉 no ale neberte si z nas priklad,vy nehreste 😀 my sme k tomu dosli tak ze ked nam liezli zubiska a boli sme mrzuuuuti stale sme chceli cosi hryzt a zut a kusat,ale nieeeeeeeeee ze hryzatka,tie po nas hadzala 😀 z chlebika-korky ju nafukovalo,z kukuricnych chrumiek grcala 😕 tak som jej strcila na skusku to lizo a ona ticho,hryzkala si,cmulkala,no odcmulala skoro pol liza 😅 ale baby nedrbte ma za to,ja skusam vsetko aby som si zachovala psychicku rovnovahu-aku taku,uvrestane dieta mi neprospieva 😔

my mlieko este stale na predpis,ale asi uz skusim normalne UM,bojim trochu...u nas mlieko celkovo nie je v oblube,zato syry nestacim kupovat,velkaci ich papaju len tak bez nicoho a ja tiez 😉

tilky
18. okt 2009

tak vám prajeme len veľa zdravíčka
my sme von neboli dva dni lebo ani mne sa nechce do takého psinca ale zajtra sa pôjdeme prebehnúť

tak dobrú noc všetkým 🙂

bianca
18. okt 2009

luci Gretka ma zabu?Chudatko.

emus to by ta drbal.Sak lizo este mensi hriech ako nasa cokolada

tilky dobru

question
18. okt 2009

kocky..tak vidim,ze s varenim je to tu rozne.. 😉
inak mne dala kamoska SINLAC:.tak som raz uvarila z toho..myslim,ze je to celkom dobre riesenie tiez 😉
a inak dodatocne gratulantom vsetk naj naj naj 😉
Slavka fotky su uzasne..mali ste tusim opat nejaku dobru action..skoda,ze ste nedali do plenu,by sme sa mozno pridali.. 😉 ci to bola asi uzavreta spolocnost,co 😉 😀 😝

henri001
18. okt 2009

Cafte 😀
Julinka som taka pysna na teba, stale ukazujem ze tam tam , ja ju pooznaaam 😀 😀 😀
baby co tu furt riesite 😀 my uz chodime davno do mekaca 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
uz sme doma v phe , taka som happy . Henry ploku cesty zase preplakal 😨 uplne bol mokry ako sa potil z toho placu...
dobru nocku vsetkym 😵

emaso
18. okt 2009

bianca 😉

ques sak SINLAC je kasa,nie? 😕

luci esteze je Gretka taka poslusna spapa liecik 😉

phoebe to sa dobre spomina na kontrakcie s vylozenymi nohami,pod dekou,pred TV 😀 aj ja tak planujem,teda vlastne my sme rodili naobed tak medzi dvoma chodmi pospominam,aj casovo to bude sediet v podstate : 😀 😀 -D

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre