Októbrové zlatíčka 2008. Pridajte sa

flow333
9. apr 2009

...tak a je to...

matulik
25. okt 2009

ahoj kto se tu 😀
alynka tvoja Vikinka je zlatunka,aj torticky vyzeraju fajne mnamky 😝 takze fffsetko naj,naj 😵
....a vy este kojite?
nam akosi nejde ucenie slov,na vsetko havkame,ukazem na ocko,usko...a on ze hauuuu....tak asi este neprisiel ten spravny cas... 😠 ale tesaaam sa,ked zacneme dabotat 😵

...tak si uzite superstar a krasny vecer 🙂

question
25. okt 2009

ahojte.. gratulujeme kedze sme omeskanci,tak vsetkym 1 rocnym za posledny tyzden 😀
dakujem inak linky na hracky..bo ja som fakt netusila ze co..a tie little people sami pacia..ale nie je to moc malicke?
inak pokroky nase: od kedy sme presli na UM v noci,tak posledne š noci sme pili a vstavali len 1 x!!!!!obrovskyyyy pokrok 😉 MM mam cez den 😉
inak ja neviem co uz mam davat malej papat..aj tak chce len to co my..ale ked to eeee este.. 😉
posielam cmuk vsetkym..
p.s. horal..ty kocka,betarka 😝

emaso
25. okt 2009

ahojte,mame za sebou 2 metre samostatnej chodze 😵 potom madam zistila ze ju nikto neisti tak sa spustila na prdelku radsej 😀 ona je taka strasne opatrna a lutovat jak sa vie ked sa nahodou klepne 😕 clovek by myslel ze minimalne otras mozgu 😝

matulik my si momentalne vystacime so slovami a zvukmi bum,kn,ba,ta,baba,dan a mormalne monolog 5minutovy spusti-samozrejme za pouzitia ruciciek a noziciek-a ja sa samozrejme tvarim ze vsetkemu co hovori a ukazuje rozumiem 😀 ,tiez ukazujeme ocko-ze pich prstom don 😝 ,nosik,pusu,papucky a svieti-nesvieti a tak 🙂

alynka pekna oslava,Viki je fesanda s tou celenkou 😉 my zaciname tiez zopinat vlasky,uz nam ide ofina na ocka,tak nech neskulime 😀 my zasa furt daco zujeme 😔 nech nezbada ze niekto nieco konzumuje,lebo hned hysteria,ruka hore a da da da a poskakuje pri tom 🙂 sa tesim na zajtrajsiu plienkovu nadielku,dnes mala susene slivky,to bude puch 😀

tak idem na superstar,snad to aspon raz uvidim cele,papa

mihanka
25. okt 2009

ahojte,
vsetko najlepsie k dnesnemu rociku Tomasko 🙂
a gev ma tiez narodeniny - Happy birthday...

a vsetkym gratulujem k pokrokom... 🙂

alynka fotocky pekne... milucka Vikinka... 😵

simon vydrz, nech sa Alex coskoro vylieci, obdivujem ta, ja mam zlate, pokojne, "kde ma polozis, tam ma najdes" miminko (nie vzdy) aj pozlostit vie, a uz vtedy mi tecu nervy, no ale ved je to moje slniecko... 🙂 a je strasne zlata ako havka, a muuuka (aj vlacik je pre nu muuuu) 😀 stale "de jeeeeee" dost vela znakuje, dnes ma prekvapila tym, ze vie ukazat "kupat sa"... 😵
a spi tiez ovela lepsie ako papa na noc um, zje tak 120ml najviac a potom je v noci asi 2x hore... 🙂
ale sa troska vyhadzala a bojim sa ze zo sojoveho mliecka... 😖
aj rybku dnes so mnou papala, chutiloooo... 🙂
quest ja ked neviem co dat papat, tak zemiacik so spenatom alebo brokolicou, to viem ze popapa najviac... 🙂

bibka333
25. okt 2009

ahojte kočky tak som chcela pridat fotot z dneskajšej oslavy ale nedaju sa mi smenšit fotky mm si ktomu musi sadnut a nainstalovat to ani na facbook mi to nešlo ako nam prišil pc z opravy tam nemame nič čo tam pretym bolo 😠 oslava dopadla ok mala sa nezastavila stale behala 🙂 a moja mamina ma prekvapila upiekla jej tortu s chorymi rukami a to si ja velmi cenim 🙂 foto pridam ked sa to bude dat dufam že zajtra 😉
Adrian ma od včera teploty 39 tak zajtra ma čaka navšteva dokiny v pondelok ma strašne vela detičiek tak sa tešim že tam budeme pol dna idem kuk telku a kusok si odychnut pa

henri001
26. okt 2009

Cafte 🙂
bibi cakame na fotos 😉 aby sme sa mohli liskat a nieco pekne napisat 😀
No my nespiiime 😠 ani sa mi to nechce pisat ...proste vcera spal okolo 11 hodku a koniec ...spinkat sa uracil o pol jednej v noci a to prosim pekne bol vcera casovy posun, takze vlalstne o pol druhej 😨 unaveny , skoro nevidel ale isiel , behal, motal sa , hracky vsetky do jednej pouzil ...no zufala som bola . Nie je to po prvy krat , dufam ze to nezostane takto dlho ...takze tolko na temu spinkanie 😀
idem sa smarit na gauc, son neaka rozbita ci co 😀 papa

mihanka
26. okt 2009

vsetko najlepsie Natalke od Gev a Dankovi od Kaboc k ich prvemu rociku, nech urobia maminkam radost a daju im viac casu na konika... 🙂

lubka78
26. okt 2009

ahojte 😉
vsetkym oslavencom prajeme vsetko len to naj naj k 1.rociku....dnes Natalke a Dankovi.....a dodatocne vsetkym, ktorym sme negratulovali 😵
HAPPY BIRTHDAY BABIES 😵 😵 😵

selina.liana
26. okt 2009

henri my sme na tom rovnako neviem či zaspala o 1 hotová som a to o 5 už bola hore 😖 strašne alo o 9 zaspala do 10,30 teraz mi ju mamina vzala nech si trocha oddýchnem

matulik
26. okt 2009

...tie nase deturence sa proti nam asi spikli... 😠 😠 rovnaky nocny scenar....velky milacik-mangel,vedla mna veselo chrapotal a nase sidlo sa hadzalo,fucalo,nedaj Boze potiahnut aspon 2 hodky.... 🙄
a mama-tod ja z poslednych sil presviedcala nasho netopiera ze hes spatttttttttt 😠

ako Henri vravis,idem aj ja strajkovat na gauc 😔

horalka777
26. okt 2009

ahojte, my sme boli na zaujimavom vikende, asi viac pochopite, ked dam fotky 🙂 a tie este nedam, bo som upratovala doma bordel a teraz ideme von, cakam kym sa madmazel zobudi, uz spi skoro 2 a pol hodiny.. 😕 Dnes je tma od obeda, tak je to tusim jedno, ze az takto navecer..

spanie? Veeeelka sinusoida 😀 Raz super, inokedy otras, dnes super, ale nechcem provokovat, lebo sa mi to vrati 😅

Odhlasujem sa, vypinam, pokracujem v domacich pracach...

horalka777
26. okt 2009

...materska demencia... gratulujem k prvym krockom! My sa momentalne vonku ucime, ze ked prideme ku kaluzi, to este neznamena, ze ju treba vyskusat celym telom. A uz sme boli par krat vonku peso na nakupe v obchodiku na nasej ulici. Trvalo to pol hodinu, naspat este dlhsie, lebo BB musi osahat kazdu smet 😝

bibka333
26. okt 2009
bibka333
27. okt 2009

baby kde ste ? jaj ved je vonku prekrasne tak všetky ste vonku 🙂 Eliska spi a ja sa idem asi tiež natiahnut pa

phoebe003
27. okt 2009

Ahojky kočky, tak my jsme doma z roční prohlídky, dámek má úctyhodných 75,5 cm a 9080g. Paní dr. konstatoval že jsme krásnej zdravej kus chlapa 🙂 Jinak jsem ted kvalitně vytočila svého manžela, protože jsem si koupila novej počítačovej stůl. No z toho měl sice radost, jenže když jsem zapojovala pc, tak jsem nějakou záhadou přehodila kabel z Pc do krabičky a kabel z krabičky do pevné linky a nějak to nefachčilo, tak jsem dostala vynadáno, že vždycky něco zvorám, místo aby mne pochválil, jaká jsem šikulka, že jsem si ten stůl sama postavila, sestavila, sešroubovala, pc zapojila a on vyšiluje kvůli dvěma přehozeným kabelům... 😀 😀 😀 No ale já mám z toho srandu, tak v pohodě 🙂)))) 😅 😅 😅 😅 😅

Jo holky PROSÍÍÍÍÍM pošlete mi roční fotečky Vašich / našich ratolestí ať máme do alba a všechny koníkovky nám můžou závidět, jaké máme kráááásné děti 🙂

Nic holky, já jdu teda vyklízet šuplíky ze starého stolu a dát to trošku do pucu...pac a pusu

horalka777
27. okt 2009

Bibka mala je coraz neznejsi modrooky anjelik 😵

Phoe, no teda, ty si len tak prehadzujes hore dole dva kable za stolikom? 😠 😅 😀
Inak, mne daj do albumu trebars tuto, je tam sice iba hlava, ale aspon je ostra, lebo vacsinou je nase sidlo rozmazane...
https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vRefer...

My sme dnes prvy x boli v materskom centre na nasom sidlisku, bolo supeeer, nabuduce kupujem permanentku. Blanka sa tak zdravo unavila, ze mi zaspala o 2h skor 😕, teraz som ju spiacu prebalovala a prekladala do postielky, ani okom nemrkla 😅 Bola tam skoro najmensia, ale zarucene najhlucnejsia a pri muzike najviac vrtela zadkom 😀 Vidim, ze ste asi vsetky vonku, idem varit spenat a poobede do lesa, nech sa mala vyburi aj v prirode 😉

luciabah
27. okt 2009

ahojte

bibka.... krasna oslava, super foto, eliska je nadherne modroocko
horal... malinka je tam krasna, ale daj taku nejaku betarsku

my sme boli na 1. hodine cvicenie na fitloptach, ale mala preplakala a tak uvidime ako bude. mam z toho zmiesane pocity...

oktobrovky2008
27. okt 2009

horalka ta fotečka je náááádherná, jinak za ty kabely se opravdu moooc stydím... Ani koš nejdu vynést, protože to je prostě a jednoduše hanba...

https://www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbu...

A pošlete mi pls ty fotečkyy

phoebe003
27. okt 2009

bibi tY fotky mi prostě nejdou zobrazit... Píše mi to:
Photos Unavailable

Litujeme, ale fotky jsou momentálně nedostupné. Opakujte akci později.

Opakovala jsem asi 100x ale pořádto píše to samé...

phoebe003
27. okt 2009

kde je kdo??? halooooooooooooo

alynka
27. okt 2009

Bibka...Eliška je prekrásna copatá kočka, super fotky, darčeky a šatičky...proste všetko

my sme si dali aspoň čelenku aby sme nevyzerali ako chlapček v šatočkách...nám ešte len teraz začínajú rásť vlásky

andre
27. okt 2009

haloooo, dobrý večer 😉
ste v ordinácii alebo v paneláku ? 🙂

alynka
27. okt 2009

v ordinácii 😎

bibka333
27. okt 2009

baby dakujem ste zlate všetky mame prekrasne detičky 🙂 Andre ja som v panelaku a na pc 😀

andre
27. okt 2009

bibi, ja takisto 😀 dneska už aj s káblom

bianca
27. okt 2009

v ordinacii

andre
27. okt 2009

tak 2:2
za chvílu prebehneme k doktorom, susedia idú skorej spať 😝

alynka
27. okt 2009

teraz by si detičky pochutnali na reklame, bo večer dávajú furt také dlhé, ale keď to moje už spinká...včera som ju dala spinkať niečo po 5 a ona sa zobudila až ráno o 6 a to som ju chcela okúpať a samozrejme sme si nedali ani kvapky ☹ , na ktoré sa furt tak teší...my nepotrebujeme žiadne hračky nám stačí nočník a kvapky 😀 😀 😀

lubik9
27. okt 2009

caute..na ordinacii 😀 aj na pc 😉

andre
27. okt 2009

cíííí tak to bol parádny spánok 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre