Októbrové zlatíčka 2008. Pridajte sa

flow333
9. apr 2009

...tak a je to...

question
29. dec 2009

seli to umyvadlo je fakt super,este som to nevidela.

Henulik dikes 😉

my sme neboli plavat uz od decembra ☹a tak skoro nepojdeme..mame silny zapal mocovych ciest-doki mi vysvetlila,ze ma pravdepodobne oslabenu inumitu,tak jej virus chodi kade tade a sadnut moze na vsetky organy..takze 7.1.frcime na imunologiu..

inak kym som kojila bolo vsetko ok... ☹ ☹ prestala som kojit a hla.. za jeden mesiac 2-hy silny zapal s antibiotikami..
preto zevraj aj ma take vysoke horucky, ved kazde 4 hodky striedame lieky a musia byt aj zabaly lebo jej to ide raketovo hore..ze normalne by telickos tym vedelo bojovat,ale u nej nie... drzte palce baby.. bojim bojim..

phoebe003
29. dec 2009

Ahojky holky 🙂

Seli to umyvadlo je mazééééééééc 🙂 Kde jsito koupila a za kolik??? já to chci takýýýýýý 🙂

henri001
29. dec 2009

Ivka nasa , nech sa to vsetko rychlo da do poriadku 😨 vela vodicky nech malinka pije a nech papka ovocie , teraz je vela dostat kupit , ked nechce skus stavicky urobit , kup aj avokado take makksie a daj na kocecky , brokolicku sparenu , nech ma vela vitaminikov , Amanda nasa vlasata melrousplejsova 😵 😀 cmuk cmuk
Seli no tak akoze neviem si predstavit co by Henry s tym umyvadlom robil, teda viem , vsetko , len nie to na co je to urcene 😀 😀 😀 no ale pre tu fintilku tvoju super 😉
jaj my cele dni vlacikujeme, uz sme museli menit baterky a tu muziku doprovodnu uz pocujem aj ked je vsade ticho 😀 😀 😀

selina.liana
29. dec 2009

Phoebe z quelle som si objednala s postovnym vyslo okolo 24 eur ale presne si to uz nepamatam

Henri no moja mala tiez vymysla neboj

mihanka
29. dec 2009

quest, velmi drzim palceky, myslim na vas... nech je vlasatula v poriadku... 😔 ako poradila Henri...
seli umyvadlo supeeeeeeer... 😀 skusim zohnat asi... 😵 😕

lubik9
29. dec 2009

seli..umyvadielko vyzera super..ale ako poznam timiho,tak by sa tam asi vopchal cely,lebo on vodu miluje a cely den by som ho odtial nedostala 😀

ivka..myslime na amandu,nech je cim skor vporiadku

henri..dakujem,ze si si spomenula..uz som si myslela,ze mi ani nenapises...diik

neviete nejaku dobru stranku,kde sa da kupit spaci vak (nejaky vacsi..asi 110-120cm)..dobry,ale nie velmi drahy..dakujem 🙂

selina.liana
29. dec 2009

Lubik to by si ho do toho umyvadla musela dať , však hadam nepreleze vanu

Mihus majú aj ružové

lubik9
29. dec 2009

vanu asi nie 😀 ..teda aspon si myslim..ale on sa vystvera vsade 😀 😀 😀

question
29. dec 2009

babulky dakujem zlaticka cmuk cmuk 🙂 🙂 🙂 🙂
ozaj kocky ake mate vobec plany na silvestra?? u nas jasne..doma ...
lubik jso spacim vakom neporadim.nemame....

henri001
29. dec 2009

lubik radsej nieco posielam, zehlim si , zehliiiiim 😀 😀 😀 http://www.tchibo.cz/is-bin/INTERSHOP.enfinity/...
Ivi, u nas bude Sivester, zajtra prichazaju dalsi ludkovia, uz dnes je zaciatok turnusu 😎 🙂
Seli, fakt maju aj ruzove ? tak mozno by som to predsa len kupila 😅 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

henri001
29. dec 2009

to co je ?? jasne ze je k dispozici !!! chod na vevevebodkachibobodkacezet a tam to je v ponuke na pristi tyden...neposielaju na sk, ale ak treba, ja ti kupim a poslem 🙂

henri001
29. dec 2009

uz viem, treba skopirovat cely odkaz ,aj s tou dvojbodkou a vsetkym co je za nou 😎 a otvorit v novom okne 😝 tuto to neviem preco nezobralo cele , radsej uz nic nerobim dens, moooc komplikejsn 😀 😅

lubik9
29. dec 2009

henri..dakujem...myslim,ze tchibo ma aj nejaky obchodik v KE,tak sa tam mozem pozriet

a nemusis nic zehlit..to je vpohode..ved mne to neponahlalo 😉

bibka333
29. dec 2009

ahojte
tak naša Eliška je riadna šikovnica už dva dni vie vyliezt na postel alebo gauč od zemi to nevidiet 🙂
babenky kukala som trošku fotalbumy vy mate riedne velke zlatička doma 🙂 naša Eliška je s oktobrovčiat najmenšia.Zajtra sa ideme očkovat aj odvažit tak som zvedava ale napapa sa dost 🙂
Selinka umyvadielko perfiš ale pri Eliške by to zrkadielkonevydržalo ani 1 den ale porozmyšla lebo sa mi to pači 🙂
Gueston držkam palčeky nech to babulku rychlo prejde posielame pusinky
Idem do hjan lebo včerajšia noc bola umrnkana tak nech niečo aspon kus naspim pa

bibka333
29. dec 2009

selinkine umyvadlo fakt ma mrzi 🙂
http://www.quelle.sk/sk/q4r/home/suche/FH_bmZoX...
XJjaCZmaF92aWV3X3NpemU9MTAmJmZoX3NlY29uZGlkPXNrXzIzMTA2OSZmaF9saXN0ZXJfcG9zPTAmZmhfbG9j
YXRpb249JTJmJTJmcXVlbGxlX3NrJTJmc2tfU0slMmYlMjRzJTNkZGV0c2tlJTVjdTAwMjB1bXl2YWRsbyZmaF9
lZHM9JWMzJTlmJmZoX3JlZnZpZXc9c2VhcmNo//m-231069/index.html

question
29. dec 2009

henri tak to mecheche u Vas ma vobec neprekvapuje..by si sa unudila,keby cez vikend mas volno,nie 😀
to umyvadlo ma fakt nadchlo...ale asi az na neskor..

mihanka
30. dec 2009

dobre ranko...
smajlov nevidim, tak nepridavam, len rucne 🙂

skusim to umyvadlo, ale quelle uz nefunguje, ci??

my silvestra u kamaratov na dome, na vianoce sa stahovali, tak to tam ideme pokrstit... 🙂 simi pochopitelne s nami, je to maly cecok... ale straaaaaaaasne zlaty a straaaaaasne ju lubime... 🙂

lubik, my spaci vak mame, dostali sme do daru z ikei daaaaaaavno, este som ho nestihla dat simi, vezmem ho k nasim... je dost velky... 😉

selina.liana
30. dec 2009

bibka to zrkadielko je detske to sa tam nalepí to nie je to klasické , toto nerozbiješ

selina.liana
30. dec 2009

lubik to sa dáva dovnutra vane tak tam určite nedočiahne

selina.liana
30. dec 2009

bib super tak ste ho našli a

henri je tam v ružovejjjjjjjjjjjj

selina.liana
30. dec 2009

mihan dá sa kupiť to umývadlo skušala som s poštovným stojí okolo 24eur ale je fakt super

bibka333
30. dec 2009

ahojze kočky tak Elišku neočkovali a skončili sme na antibiotikach mame chytené priedušky včera nemala ani soplik a do rana plač a umrnkaná celá noc , sopliky sa jej pustili v noci tak sme odsavali tak Silvester je u nas doma mali sme ist ku kamoške no mna to tak nemrzi ako Adrianka ten sa dnes aj do plaču pustil ale som mu to vysvetlila tak to pochopil a už sa s Eliškou hrajkaju tak som vam išla napisat pa idem .

bibka333
30. dec 2009

ahojte no vydite čo robím všera som stranu posunula a dnes neviem ani ahoj napisat

horalka777
30. dec 2009

jeeej, sranda toto rolovanie, uz som nasla aj smejlikov, uuuuuplne vpravo dole v pazi 😅

Ahojte vsetky, takto tesne predsilvestrovo 🙂 My furt dakde balime tasku, aj dnes, lebo zajtra ideme na Zahouiii ku svokrovcom, ale v nedelu uz domov nafurt.

Patrilo by sa nejake spravy z Vianoc...

Pocet vznietenych stromcekov - 0 (napodiv)
pocet rozbitych ozdob - 0 (mame nerozbitne, kíš kíííš 😀 )
pocet ks noveho nabytku - 1 (tatinko zmajstroval skrinku na audiotechniku)
pocet hadok pred Stedrym vecerom = 0
(maminka zatala zuby, ked tatinko majstroval tu skrinku - skoncil presne o 18:35 na Stedry vecer!!! 😠 )
pocet chodov na Veceru - 7 (koli velmi roznym regionalnym zvykom mna a mm 😝 😀 )
pocet prehltnutyc kosti - 0
pocet darcekov pre maminku - 3 (mile prekvapenie)
pocet darcekov pre mm - 3 (tiez necakal)
pocet dacekov pre Blanku - viac ako 3 urcite :D

pocet kolednikov - cca 10
pocet kolacov, skonzumovanych mnou za sviatocne trojdnie - toto by bola podpasova otazka maminky 😉
pocet fotiek z tychto Vianoc - takmer nula, pokazil sa nam fotak, tiez si vedel vybrat datum...
pocet rozziarenych ociek pod stromcekom - 3x2 (od tych malych sa rozziarili aj nase 😵 😵 😵 )
...
atd atd atd.... nejake dalsie statisticke otazocky?

apropos, prave som zistila, ze sa v bubne pracky otaca spolu s bielou varkou pradla aj zvonkohra z Blankinho kolotoca. Snad to rozchodi a bude este hrat, vsak periem iba na 40tke 😕

simona161
30. dec 2009

Ahojte zlaticka 🙂
Ja sa idem pochvalit a dufam, ze tym nic zle na nas neprivolam ... konecne mame posledne ockovanie za sebou ... ja som sa ich vzdy tak bala ... dnes sme mali poradnu v 15. mesiacoch+ockovanie a dalsie ockovanie v nedohladne, lebo vraj kedysi sa preockovanie hexa vakcinou robilo v 3. rokoch, momentalne sa vraj od neho ustupilo a uvidi sa, co nove vymyslia ... ale zatial nic, supeeer ...
Miery: dlzka 86 cm, hmotnost 12 kg, obvod hlavicky 48 cm, zubkov vonku 16 a zvysne 4 uz lezu (a Alex kvoli tomu robi hrozne "ksichty" a skripe zubami, krivi usta, akoby si hryzol do lic a do ust si pcha celu ruku a slintaaaaaa) ...
Inak nemame nove nic, azda len to, ze konecne sa naucil na auticku odrazat aj dopredu, nielen dozadu, tak jazdi o dusu ... na jednej strane super, ze sa zabavi, na druhej strane opat aktivita, pri ktorej je v pohybe, ale zabava po sediacky nehrozi 🙂
Tolko od nas ... chorobkam malym Amande, Eliske a vsetkym prajem zdravicko, choroby prec ! a vsetkym prajem krasny zvysok roka 2009 a vykrocenie spravnou nohou do toho dalsieho, uz 2010 🙂
Ja utekam upiect slane pecivo, na ktore sa tesiiim ... papa 🙂

question
30. dec 2009

Bibka. nezavidim zapal.. drzte sa....
Blanka..tak ty fakt nikdy nesklame..baba kam na to chodis??? 😝 😝 😝 😝
sim, fuuu nezavidim tolko zuuubkov??paaanecku to je teda🙂
zdravim vsetkych presilvestrovskych dobrych ludi 😉 😉

bianca
30. dec 2009

ahojte zlaticka.Dlho som tu nebola a este dlho nebudem

od januara totiz nemam net takze jednak budem doma od zlosti okusovat notebook a inak balit a balit a balit.Po 15.1. sa stahujeme domov zatial k nasim a ked sa konecne nakopneme a kupime daky byt tak do bytiku.Zatial stale vahame a zhaname peniazky...

bianca
30. dec 2009

p.s.:nam sa poserkala priamo pod stromcekom karta vo fotaku tak vsetky fotky budu asi stratene.Daco malo co nafotil okrajovo bracho su na FB

bibka333
31. dec 2009

Krásny a veselý Silvester, do Nového roka oceán šťastia, more lásky, rieku priateľstva a potok zdravia, pramienok nádeje a ani kvapku sklamania praje rodina Fašková 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

lubik9
31. dec 2009

bibka to napisala velmi krasne,ja uz asi nic krajsie nevymyslim,tak vam prajeme veseleho silvestra a kopirujem bibku..cmuk vsetkym 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre