Októbrové zlatíčka 2008. Pridajte sa

flow333
9. apr 2009

...tak a je to...

luciabah
28. feb 2010

mihus, klobuk dolu, simonka je veeeeeeeeeeeeeeelmi sikovna. u nas nehrozi ziadna basnicka ani nic podobne, vsetko je mama a havo a robi si z nas prdel...doslova. ma rozbite kolena, oskrete obocie, na nohach asi 20 modrin... a to doslovne a ked jej ukazete bluzku, tak ani za svet obliect, ved k tomu by mala slusacke nohavice ale ked ukazete teplaky... ani ich nepusti, ved v nich sa moze blaznit vonku, blato neblato . ale zase ked povieme ze ideme autom tak bluzku oblecie... teda naparadi sa 😉

no a lezie nam stolicka, mame sopliky, sme mrzuti a este k tomu spln... takze zabava. inak sa nemame cim pochvalit, sice kazdy den sa nauci nieco nove, ale to aj ostatne deticky. takze pride mi to take samozrejme.
zatial pa

p.s: aj ja som objavila satocky, ale na pozicanie, nechcem kupovat, ved co s nimi... iba ak by som sa pekne obliekla ku kazdodennemu vysavaniu 😀

bibka333
28. feb 2010

Ahojte tak mi len tak doma kusok sme boli na ulici si pobehat a prišli sme zablateny .Slavka Simonka je taka šikovnica šikovna . Eliška tiež povie vela slov ale basnička nehrozi ale čitať knižku to ano to ma najradšej po lození a Luci neboj aj mi sme modrinkavy nie až tak ale sme 😉

bibka333
28. feb 2010

a zabudla som napisat zapla som si simonku eliska ihned na ruky a ked skončila tak jej zatlieskala 🙂

lubik9
28. feb 2010

..kde ste vsetky? 😕

bianca
1. mar 2010

cafte.Idem len na chvilku ,,pochvalit sa ,, Dnes nam pribudla luxusna modrina cez cele licko.Mlada testovala stierky v jedalni a svacla sebou o stenu pusovu do predu.Teraz haja a predpokladam ze sa este vyfarbuje.

babofka
1. mar 2010

bian ☹
inak, my davame na modriny ARNICU 15 CH. ked mal oli rozrazenu peru, aj monokel, zdalo sa mi, ze to rychlejsie ustupuje. treba dat co najskor.

horalka777
1. mar 2010

Ahojte, aj u nas sa asi ide smer sportovec, este presnejsie smer zabavac, skor ako smer recitator, umelec, atd...
Nehnevam sa, umelci to maju v zivote tazke 😝 😀
Nejak nestiham net celkovo, tak aspon zdravim...

tilky
1. mar 2010

ahojte

no to sú krásne kakačkové príhody my takú nemáme lebo si do nočníka ledva cikneme
my sme objavili odrážadlo a lietame na ňom ako divý aj po stojačky by sme chceli minule sa aj ztrepal ale asi nepomohlo 😉 stále skúšame
von bežkáme sami kočík už ani nechceme najradšej máme kanále a brány a samozrejme kaluže 😨

tilky
2. mar 2010

ahojte a tu zase nikto a ja že už oslávime tu 10000 cku 🙂

evitkamalicka
2. mar 2010

ahoj maminky....ako sa mate?

tilky
2. mar 2010

Evitka vitaj desaťtisíca

evitkamalicka
2. mar 2010

heh ani som si nevsimla, ze taky prispevok uz

lubik9
2. mar 2010

ahojte 🙂

lubik9
2. mar 2010

evitka..gratulujem k dievcatku 😵 ..uz to mate potvrdene? a co meno?

evitkamalicka
2. mar 2010

lubik potvrdene to bude az na velkom sone, ale tak snad sa dr. nesekol

lubik9
2. mar 2010

a kedy ides na velky utz?

evitkamalicka
2. mar 2010

o mesiac asi, neviem presne, vo stvrtok mam poradnu tak sa dozviem

lubik9
2. mar 2010

no ale to rychlo leti...ved si uz pomaly v polke 😉

evitkamalicka
2. mar 2010

veru rychlo, teraz sa mi to zda rychlejsie ako pri Adamkovi, asi preto ze mi s nim neuveritelne rychlo bezia dni

evitkamalicka
2. mar 2010

a vy este neplanujete druhe?

lubik9
2. mar 2010

a ako zvladas s bruskom adamka? mozes ho aj nosit,ked treba? vonku chodite na peso,ci v kociku?

lubik9
2. mar 2010

planujeme..casom..ale este teraz asi hned nie 😉 neviem si to teraz pri timinkovi predstavit..je strasne sidielko,tak mam co robit aj s nim 😀

evitkamalicka
2. mar 2010

lubik vonku chodime aj tak aj tak ako kedy, brusko mi este nezavadzia vsak som este nepribrala ani gram tak som rada a nosim ho v pohode

lubik9
2. mar 2010

a adamko poslucha?

evitkamalicka
2. mar 2010

poslucha co ine mu ostava 😅

lubik9
2. mar 2010

no ved musi,ked mu coskoro pribudne sestricka (bracek) 😉

evitkamalicka
2. mar 2010

a Timi ako? ste zdravuckí?

lubik9
2. mar 2010

..idem nakrmit hladosa..tak sa drzte a nech to mas aj nadalej tak vpohode ako doteraz

evitkamalicka
2. mar 2010

no nic idem ja do vane kym drobec drieme

lubik9
2. mar 2010

timi je zlaticko..ale stale musi byt v pohybe..a inak je zdravucky a to je hlavne 😵 ..tak uz idem,aby nebol zbytocny krik..pa

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre