Októbrové zlatíčka 2008. Pridajte sa

flow333
9. apr 2009

...tak a je to...

mihanka
14. máj 2009

dobre rano... aj ja drzim palce flow... 😉
lubka supeer... 😵
henri, ta de siiiii... uz balis do NY??? tebe by kedy fotenie vyhovovalo? dalo by sa ti este prist do ba? 🙂

mihanka
14. máj 2009

k vcerajsim 10 mesiacom gratulujeme Jakubkovi... 😵 😵

a k dnesnej 7 gratulujem Timimu... 😵 😵

lubka78
14. máj 2009

aj my sa pripajame ku gratulantom...Jakubkovi aj Timkovi 😉

mihanka
14. máj 2009

http://video.markiza.sk/archiv-tv-markiza/refle...

prispevok Europsky den melanomu... nasa martinka so Sebinkom su hviezdy... 😵

henri001
14. máj 2009

lasky, vcera sme boli s tatinkom , iba krizu kamoskinych siat som sa snazila poriesit na fb a dnes idem do mesta, velmi sa tesim, pobrazdim stare dobre trasy 😎 cez vikend tu mame mecheche , tak si idem akoze odpocinut pred tym...
stretko ja uz nestihnem , pisala som silvinke uz 😒
flow drzim palce a pevne nervy 😵 😀 alebo sak nech ti povolia 😀 😀 😀 mna by poculi az na ulicu ...sory Lucka 😅
Timinkovi a Jakubkovi posielame pusinky

janka_pn
14. máj 2009

ake mecheche? tak ti prajeme krasny den, u nas sice dost prsi, tak snad u vas svieti slniecko 🙂

evitkamalicka
14. máj 2009

Dobre ranko maminky

lubka78
14. máj 2009

u nas tiez prsi...pocasie o nicom 😉
martinka...jeeeeeeeeej, hviezda 🙂 😵

evitkamalicka
14. máj 2009

aj u nas je hnus pocasie, Adamko je umrncany

henri001
14. máj 2009

aj u nas je skaredo, ale proste idem 😀 😀 😀 mecheche z navstevou z polska , golf , neaka ta garden party ...to bude skuska pre mna a Henryho , tak ak by mi to nevyslo a zostala by som doma, idem sa vyvencit dnes 😎

lubka78
14. máj 2009

henri....supeeeeer 😵 tisko zavidim 😔 , ale v dobrom...tak si to uzite 😉
ja som akurat dala piect korpusy na tortu...MM drahy ma dnes narodky 😵 , ale nikomu to nehovorte 😅 😀

mihanka
14. máj 2009

tu je tiez cudne, len mu nohy visia, ale este neprsi...
uzi si henri aj nakupy aj golf, aj party... 😉

lubka tak mm vsetko najlepsie... ja som piekla minuly tyzden... aj som dala foto do albumu ale zmizla... niektory admin asi zjedol... 😀 😀

janka_pn
14. máj 2009

inak zdravim vas maminky a deticky, po dlhsom case 😅 , hlasim, ze u nas este ziadne zuby, obracia sa len na brusko, kapanek sa otaca na nom po posteli, ale okrem toho nist. nelezie, nesedi.... vaha 7400 a 75 cm dlzka.

janka_pn
14. máj 2009

no ale uz cca 3 dni je velmi mrzuta a umrncana, takze asi lezu. teplota zatial chvalabohu ziadna, sople troska, ale to skor z plavania, si myslim.

bibka333
14. máj 2009

ahojte maminky mala sa my v noci zobudila a plačkala asi polhdodku kus dobre a potom zase plač neiem čo jej bolo ale hajkalaovi dobre vstala o 6 30 idem ta mame take male stretko Breznanky pa
oslavencom všetko najlepšie 🙂

bibka333
14. máj 2009

hadam to prelustite dostal sa my tam pocitacovy skriatok 😀

luciabah
14. máj 2009

ahojte bambulky

flow, drzim palceky a kludne sa do dr. pusti, henri, ja nie som proti, niektorym dr. treba vynadat. ja som sa vcera v praci pri jednom dr. a sestricke az hambila, ze som dr. / bolo pri jednej velmi smutnej situacii pred pacientkou a ja som skoro pri tom plakala ako som s nou sucitila a oni si z toho robili srandu 😠 ☹ 😢 /
my ideme dnes na reumatologiu, tak som zvedava, ale urcite vsetko o.k., len tie klbiky si pukaju ako popcorn 😅
a martinka aka kocka, a sebik ako narastol 😀 😀 😀
my tu mame sofi na prazdninach, nemoze chodit do skolky a so sestrou sa uz vrazdia, tak prisla k nam, len je teraz taaaaaaaaaaaaaaaak strasne rozmaznana, ze hroza 😠 ale ma byt u nas bud do nedele alebo utorka, potom domov a vo stvrtok zase k nam, takze som zvedava, lebo na mna plac neplati a ani hadzanie sa o zem

zelam pekny den, papa

question
14. máj 2009

dobre ranko mamule..dajte stretko poslednu majovz nedelu pleeeease a nie prvu junovu..to nemoooozem,budem oslavovaaaaaaaat 😉

luciabah
14. máj 2009

a ad stretko, neviem ci sa nam podari, ale napiste kde bude a ak sa podari, prifrcime 😀

flow333
autor
14. máj 2009

ahoj maminky tak sme doma a nervy povolili, tak som sa vyrevala na tu dr, ze pol cakarne potom na mna cumelo....takze vysledky..prve som dr nasrala, ze nedovolim uspat dieta pred EEG....takze ok, robime robime eeg, negativne, po 15min tocenia....mala spokojne lezala mne na rukach...a dr na to, ale viete, ta hlavicka do kriva to je zachvatoveho prejavu a epilepsia moze byt aj ked je eeg negativne...a ja jej na to a naco potom eeg robime ked aj tak nie je smerodatne...ona ticho....ja hovorim to nie je zachvatove, lebo zaujimave je, ze to robi vacsinou na cudzich alebo na nove podnety, a ona to neni pravda, lebo jej odkvecne hlava a ja na to ,ze ci sa zachvat dokaze prejavit aj v lahu, ona, ze samozrejme, a ja tak to sa este nestalo nikdy, tak, ze to nemusi...proste cely cas ma presviedcala, ze to nie je zlozvyk, ze to nie je svaloveho povodu, ze je to epilepsia...a ze na zazname to byt nemusi a ze pocas zaznamu ten pohyb nerobila a ja jej, ved mala opretu hlavu, nedvihala sa....a este jej vravim, ze zaznam skuma mozog a ci to robi abo nie tak by to tam malo byt, a v spanku by vam to ako robila???? a total ma nasrala, ked povedala, ze nasadime lieky na epilepsiu a ze uvidime potom a ja jej na to, ze v ziadnom pripade, ake lieky chce nasadzovat, ked sa jej nic nepotvrdilo, ani utz, ani eeg...nic....no ona ci sa hnevam a ja, ze nie len ze som totalne nasrata a vytocena a ze idem k inemu lekarovi, lebo ma presviedca o niecom o com sama nie je presvedcena...este mi povedala, ze za 42rocnu prax sa s takym niecim nestretla a ze vysetruje denne tucty deti a ze vie ako reaguju a ja, ze toto je moje dieta a ja na nom pokusy robit nenecham a pchat lieky kvoli jednemu blbemu pohybu...,.,no co vy na to?
😠

evitkamalicka
14. máj 2009

flow no to je fakt sila 😠

evitkamalicka
14. máj 2009

lubi a aku torticku budes piect? ja sa chystam v juni svokre nejaku, uz som si aj zohnala susene mlieko na falosny marcipan tak skusim nejaku potahovanu

mihanka
14. máj 2009

flow, no to je ako dooost prehnane davat jej lieky na epilepsiu... 😕 😕 urcite skus aj ineho lekara bez toho aby si nieco hovorila o zaveroch tejto dr...

mihanka
14. máj 2009

janka, ahoj... miery mate fajn, vsak takej dlhani sa asi zle otaca... 😀 😉

luciabah
14. máj 2009

flow... ziadne lieky, ja nie som zastanca liekov u malych deticiek ak to nie je nutne a skus ineho dr, aj nejakeho sukromneho, oni si trosku viacej vazia pacientov, kedze za to platis a su nuteny sa k tebe pekne spravat

janka, tak krasna dlhana, aj my mame taku... veci nosime na jeden rok event. velkost 80 😅 ... a preto ju volame strudlik 😅

janka_pn
14. máj 2009

flow, idem pocitat dozadu, ze co to za problemy mate 😕 , ale na lekarov treba asi fakt niekedy zatlacit 😠

janka_pn
14. máj 2009

babulky, dakujeme, tak teda strudlik 😀 , mile pomenovanie 😀 , ja je hovorim spageta 😉 , idem tiez dozadu pocitat ako dlhe a tazke su vase miminka a co uz dokazu 😕 , alebo mi to napisete? 😅 😉 😀

flow333
autor
14. máj 2009

chapete, proste som na nervy...a najvacsiu paniku spravila nasa obvodna dr....lebo som prisla tam v pondelok, malu posadila a ona jak zbadala dr, hlava do kriva....a cely cas...ako keby, boze mama kam si ma to priniesla....

mihan presne skusit ineho lekara bez posudku tejto, lebo toto je cista pi.a... a keby nieco, ze budeme cvicit a uvidime ale ona, ze lieky a lieky a lieky...a ja viete co pani dr, na to zabudnite ja s tym nesuhlasim...keby to bol zachvat ako tvrdite, tak sa prejavi aj v lahu, spanku a poddd. a ona, ze ano... a ja jej na to, ze vtedy to nerobi...a ona...urcite to robi....no ide ma presviedcat....a ja jej, ze a keby ste ju uspali pri eeg ako by vam to mala spravit????ta ticho bola...

flow333
autor
14. máj 2009

https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

tak takto dava hlavicku a mozno este trosicku bradu viac dole a pohlad zdola....to je akoze zachvat epilepsie

lilyk
14. máj 2009

flow skus inu neuro,skus sukromnu neuro....mne sa tie lieky zdaju unahlene rozhodnutie hlavne ked sa nic nepotvrdilo 😕 my sme to absolvovali s Majkom koli tomu lebo ked lezal na zemi zacal z nicoho nic trhat hlavickou do jednej strany a ja som sa bala ze co to je...akonahle sme ho zabavili prestal..dr nam na to povedala ze o epilepsiu by nemalo ist lebo vtedy sa ten pohyb prerusit neda..dieta by to v zachvate robilo dalej..robil to asi mesiac a potom to z nicoho nic preslo.....ale mozno keby to robil aj tam,tiez by nam asi tvrdili ze o epi ide 😖
inak sme vstavali o 8:00 ja vyspataaa 😝

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre