Októbrové zlatíčka 2008. Pridajte sa

flow333
9. apr 2009

...tak a je to...

question
22. máj 2009

ahojte..mimus jasne toho 31 plati..len treba dat vediet kedy a kde..
ja som bola tak znicena z plavania,ze som spala s amandou cca 2 hodky 😉 a ona este spinka 😉
a prave som si objednala cinu 😝

horalka777
22. máj 2009

toho 31. sa ku vam mozno pridam, aj ked neviem, ci Blanka dovtedy pochopi, ze sediet znamena sediet a nie hned odliezt prec 😀

bianca
22. máj 2009

pomooooooooooooooc.Malej zahnusalo ocko hnusne

bianca
22. máj 2009

zahnisalo

flow333
autor
22. máj 2009

bia ta co??? z coho???

bianca
22. máj 2009

neviem asi jej tam nafukalo. ☹

flow333
autor
22. máj 2009

skus nejake kvapky....chuda male... ☹

bianca
22. máj 2009

no prave ze som kvapky co som mala pre istotu zabudla asi na Slovensku a nechcem ju taku tahat von lebo tu strasne fuci.Ked sa konecne dovolam MM tak ho asi........

selina.liana
22. máj 2009

mimusik možem aj 30 už som sis písala . to by bolo lepšie v sobotu čo vám na to???

selina.liana
22. máj 2009

borus ano ba bud 30alebo31 ale 30 je lepsieeee

horalka777
22. máj 2009

ja sa prisposobim, kludne aj v sobotu.

lilyk
22. máj 2009

aj my by sme prisli ak sa mozme pridat 😉

selina.liana
22. máj 2009

lilyk jasnéééééééééééééééééééééééééééé

lilyk
22. máj 2009

ze dakujeme 😉

question
22. máj 2009

juuuj sobotu mozeme az po 12 na obed odist z NR!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

lubka78
22. máj 2009

ahojte 🙂
aj ja sa chcem pridat na fotostretko, ale lepsie by pre nas bolo v sobotu 😉 poobede 😵

selina.liana
22. máj 2009

baby tk to dohodnime siska môže aj v sobotu aj nedelu. aj mne lepsie seedí sobotaaaaaaaaaaaaaa tak ako???

lubka78
22. máj 2009

seli....tak kludne sobota a kedy? o kolkej?

selina.liana
23. máj 2009

baby no neviem dohodnime čas a dám vedieť sis už o nás vie.

mihanka
23. máj 2009

ahojte slniecka... vcera som mala po dlhooom case cely den vypnuty pc, ale bola som cely den u nasich, simi bola velkeeee zlaticko, len vela spala a teda dnes rano vydrzala v posteli len do 5.11... 😀 co uz...
vcera vecer sme tu mali kamaratov, este dozvuky po 30tinach a hoci to bol len jeden par, mali sme supeeer zabavu, chalosi sa nam pripili 😅

baby pofotte sa, pokecajte... nech vam vyjde pocasie... 😉 😵

a dnes ideme na cely den von, mame v parku rodicovske pexeso, program pre deti, dara rolinc, miska cobejka... tesiiim...

krasny slnecny den 😉
bian, barci dufam kvapky zaberu... chudatko... ☹

bibka333
23. máj 2009

ahojte maminky my dnes robime gulaš party a opekačku grilujeme zeleninku tak aj zdrava strava budem 😀
Eliska cez noc ok zlatičko naše 🙂 dnes sme kosili travu a deti pomahali sami od seba nemuseli sme im nič vreviet tak ma potešili idem vyvešat pradlo a ideme si dat kafe prajem vam prijemny vikend pa 🙂

bibka333
23. máj 2009

barborke skore uzdravenie

flow333
autor
23. máj 2009

ahoj maminky, flow dnes leti do BA...takze hor sa na zapad....papa v pondelok napisem dojmy 😀 😀 😀

phoebe003
23. máj 2009

ahojky holky,přeju dbré ránko všemmm,já jsem se dneska vyspala nějak mizerně,mám náladu,že bych zabíjela,na nic nemám chut a hned po rádnu jsem si na sebe vylila horké kafemtakže jsem pěěěěěkně vytočená 😠 😠 😠

phoebe003
23. máj 2009

bibi Elišce přejeme všechno nej k dnešním 7mi měsícůmmmmm 😵 😵 😵

bianca,doufám,že budet malá co nevidět ok 😵

phoebe003
23. máj 2009

tady je koukám pěkně žibo,téměř jako na hřbitově 😢 😅

phoebe003
23. máj 2009

žibo - živo 😀

suziad
23. máj 2009

Ahoj tak mi sme chory, mame od stredy teplotku a dve diagnozi zapalene hrdlo a nejakeho hnusaka v moci. ☹ ☹ Berieme antibiotika Zinnat. V pondelok budu vysletky kultivacie ze naco je ten smrad citlivy 😠 a potom nam mozno antibiotika zmenia ☹ .

bianca
23. máj 2009

hojte.Kocky diky za podporu.Barca je statocna a relativne drzi hlavku ked ocko cistim a aj otvori ked kvapkam.Je to zlaticko

suzi chuda male.Deticky maju fakt velke trapenia,Ani nevedia povedat co ich boli chudence

horalka777
23. máj 2009

bian, suzi, neboj dobre bude.

Bianca som si na teba dnes spomenula, ako si pisala, ze chodis s Barcou po zahrade a vsetko jej ukazujes a pripadas si ako debil. Ja tiez 😀 "Aha havo, aha kvetinky, aha havove hovienko..." 😝 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre