Októbrové zlatíčka 2008. Pridajte sa

flow333
9. apr 2009

...tak a je to...

bibka333
15. jún 2009

ahojte dnes sme boli na plavku mala bola taka unavena ze zaspinkala na ciciku to sa ej stava malokedy dnes bola trošku mrška ale dalo sa a zaspinkala v pohode ale ja som volaka unavena zo dna na den nie som vo svojej koši ☹ idem do hajan pa som rada že vas mam

phoebe003
15. jún 2009

ahojky holky,dneska mi ten kůň nějak nechtěl fungovat.co se to tu zase děje???a pořád nikde nikdo,mno není nám hanba,že za dva dny napíšeme jednu stránku??? 😕

phoebe003
15. jún 2009

mihanka děkuju za pochvalu,z kloboučku jsem unesená i já,přemýšlela jsem,že jí zajdu koupit i ten růžovej,ale myslím,že v čechách ho neunosí,tady totolik nepálí 😠

seli jj strašně to uteklo,ani jsem se nenadála,jen jsem se stihla opálit a trošku spálit 😀

flow gratuluju k zoubkům a je super,že je malá taková statečnááááá 😵

lilyk taky gratulujuuuuuuuuu

horalka jj já se na to video taky koukám několikrát za den a přijde mi pořád,jako bych tam byla.bylo to superrrr,příští rok chci zase,ale spíš někam jinam.řecko by se mi líbylo 😵 😵 😵

bibi taky jsem nějaká unavená a zničená a ani pořádně nevím z čeho,byla jsem v práci a ted doma,nic jsem v podstatě nedělala a mám dost...

nic kočky,mám tu ještě zbytek žehlení.jdu to dodělat a pofrčím do postele,bo jsem totálně vyčerpanááááááááááá asi z toho,jak je v čechách zima či co 😒 dobrouuuuuuuu

lilyk
16. jún 2009

dobre ranko 🙂
dakovalaaaaaaaa🙂

u nas skaredo, jedine co ma tesi ideme plaaavat 😵

tilky
16. jún 2009

ahojte

všetkým Biankám a Blankám prajeme len a len to najlepšie 🙂

mihanka
16. jún 2009

dobre ranko...
phoebs, no po dovolenke byva clovek este viac unaveny... 😀
a uz aj tu prsi... 😖
vseeeeeeetko naj naj mimusikovej Simonke a Vanesske od glad k tristvrte rocku... 😵 😵 ale to letii... 😕

tilky
16. jún 2009

a pripájame sa aj k Mi hankym mbbbbb gratuláciam

horalka777
16. jún 2009

bre ranko, Blanka dakuje a posiela pusu buducej svokre a sucasnej starej mame 😉

http://www.modrastrecha.sk/forum/show.php?vThre... tuto je napisane, co bolo s konom 😎

No paaaaani, tilky uz 11-mecasneho syna mas 😅 😵 a mimusik 9-mecasnu dceru 😵 to vas zasa budeme musiet dobehnut 😉

evitkamalicka
16. jún 2009

Ahoj mamky,
co noveho?

lubka78
16. jún 2009

dobre ranko 😉
hlasime sa po vikendovej promocnej akcii, bolo super, v noci sme dorazili domov, aj ked nie v plnom pocte, lebo Filipko zostal u babky 😉
flow...sa tesime, ze to cvicenie pomaha 🙂 a gratulujeme k zubkom 😵 aj tebe k narodeninam 😉
phoebs...krasne videjko...aj klobucik je krasny 😉 hned by som sla aj ja 😵
henry...tak vitame noveho krestana medzi nami 😉 a uzite si NY 😉

GRATULUJEME vsetkym oslavencom k vymesaciam...vikendovym aj vcerajsim a dnesnym 😵

bibka333
16. jún 2009

Blankam vsetko najlepšie k meninkam 🙂
vsetkym oslavencom všetko najlepsie vellllllllllllllllllla, vellllllllllllllllllla,vellllllllllllllllllllllla zdravička a štastička posielame pusiunky 🙂 🙂 🙂

bianca
16. jún 2009

ahoj

tak konecne sme v OVe a od dnes aj bez MM takze bude viac casu na net.

oslavencom gratulujemeee

horalka777
16. jún 2009

vitaj bian 🙂

bora8
16. jún 2009

ahojte kočky a ďakujem a všetko najsamlepšie prajem svojej neveste 😉 tilky to tak letí???? 🙂 gratulujem, naša Lucka je stále bezzubá..... no ale čo už.... ale úspešne obkusuje sprušle na postieľke, tak snáď to už bude... horalka tak dúfam že už si ok a nebudeš mať ďalšie problémy 😉

netíham sem písať, ale aspoň sa snažím dočítať....

flow333
autor
16. jún 2009

ahoj mamuse a detusiky...vsetko naj naj oslavencom tristvrterocnym....a Blanke vsetko dobre k sviatku.... 😀

mihanka
16. jún 2009

pripajam sa, vsetko naj k meninam malej Blanke a velkej Blanke... 😵 nech ste zdrave...

mimusik
16. jún 2009

Ahojte,
aj ja dodatočne gratulujem 11 mesačnému Jakubkovi a samozrejme aj ostatným detičkám, ktoré som nehtiac opomenula 🙂 A aj my ďakujeme za gratulácie k 9 mesiačikom 😉 😵
A tiež sa teším z nových zubáčikov, lebo my zatiaľ nič.

Mihanka - som rada, že na fro všetko dobre dopadlo, trochu si ma vtedy vystrašila 😉

Minulý týždeň som bola so Simonkou a Kristínkou na kardio - Simi je v poriadku, bol tam zastupujúci dr., ktorý nás uistil, že po tejto stránke sa nič nezhoršilo, tak som šťastná 😵 . U Kiky má podozrenie na arytmiu, a tak mala založený 24 h holter monitoring, výsledky však budú až budúcu stredu, tak som ako na ihlách, no dúfam,že to zlé nebude...
Simonka je posledných 6 dní poriadny mrnkoš, už mi miestami vlasy dupkom na hlave stáli, čo som jej nevedela nijak vyhovieť, no snažím sa byť v pohode. Asi trpí naozaj separačnou úzkosťou, pretože keď sme samé doma, tak sa od nej nemôžem pohnúť ani na krok, a to doslova. A doobedňajší spánok katastrofa, do 5 - 10 min. vytuší, že som ju nechala samú v postieľke, tak sa zobudí, vezmem ju pritúliť na veľkú posteľ, zaspí, uložím do postieľky a toto sa opakuje 5-6 x, keď chcem, aby dopoludnia pospinkala. Poobede spinká v kočíku, no ani tam to už nie je bohviečo.

Pardon za dlhý príspevok, no keďže tu nie som až tak často, tak sa potrebujem vyrozprávať 😅

mimusik
16. jún 2009

A zabudla som, srdečná gratulácia našim Blankám 😵

Flow - ako dlho plánujete cvičiť?
Phoebe - videjko parááááda, si nás dovolenkovo navnadila 🙂 , i keď z tej našej nebude toho roku asi nič.
Bibka - aj ja mám pocit, že som čím ďalej tým viac unavená, vo štvrtok idem po dlhej dobe na hematku, tak možno sa potvrdí, že z čoho...

mihanka
16. jún 2009

mimus, jaaak vystrasila?? 😀 neboj secko ok, aj ked nie som nonstop na nete... 😝 😀

som rada, ze so Simi je vsetko ok, mozno uz naozaj lezu zubiky... je to hrozne dlhy proces, u niekoho v pohodicke, u niekoho horsie... 😉
a od toho tu sme, ze sa mozes vyrozpravat... 😉

mimusik
16. jún 2009

Mihus - keď ty sa tu ukážeš každý deň a vtedy si zrovna nebola a mali ste tú kontrolu... I keď tvoja SImi je úplne vphode, dr. si skoro vždy dačo nájdu a na fro zvlásť.
S tými zúbka,i, naša má stále bielu navretú hrčku na hornom očáku, tak ja už fakt neviem a včera keď som jej masírovala spodné ďasienka, tak si nechala a bola celá blažená 😅, no horné ani za nič, asi ju to fakt bolelo 😖
Včera si mala stretko s Tilky? Aj ja som bola v meste - dm, oblečko, rodinkovo, šport a domov 🙂

mihanka
16. jún 2009

mimus, mohla si cengnut, boli sme u tilky, potom sme boli na chvilku v meste a sedeli sme v parku, ked stuplici buvali... 🙂
ja neviem ako ma vyzerat zubok ked ide, simi to ma dole trosku ine ako mala, ked je nervna niekedy, natrem calgel, tak stichne... asi jej to chuti... 😅
len mi hovorili ze ked uz maju ist zubky, tak ta ciarka na dasienkach sa rozostupi, dole ju uz nema, hore ju este ma a tiez ma vystrasili ked nevyjdu do roka zuby, tak sa chodi na rezanie dasienok... 😕 😕 takze paniku a nervy zacnem chytat tak o 2 mesiace... 🤐 😀

lubik9
16. jún 2009

ahojte maminky
timinko dakuje za gratulacie a gratulujeme aj my oslavencom,zubacom,pokrstenym,...a aj vsetkym ostatnym,co oslavuju nieco ine 😉
fibi..videjko krasne,klobucik tiez..skoda,ze nemam babu 😀 ale nie,timiho by som za ziadnu babu na svete nedala 😵
mimusik..tesim sa,ze je simi vporiadku

katkaza
16. jún 2009

ahojte
oneskorene gratulujeme všetkým oslávencom a oslávenkyniam...nebude to menovite 🙂
u nás nič nové...na štyri sa jej stále nežiada,ďalšie zuby nič,len noci hotová katastofa...ak nie je hore sto razy ani raz 😝 a ozvalo sa už aj mimčo...tak sa teším,zajtra na sone sa dozviem pohlavie 🙂

phoebe003
16. jún 2009

dobréránko kočky a koťata jaká byla noc?co dítka naše vaše nezlobila?

všem oslavencům moooooc gratulujeme

jinak náš adámek se už otáčí nejen ze zad na bříško,ale i z bříška na záda,zachvilku nám tu bude válet sudy po obýváku:o)))

jinak přidávám odkaz na další video je tady Eliška s Maruškou od Pepsonky jk jezdí v lunaparku na kolotoči maruška je v tom autíčku a Ela na koníkovi všiměte si,že když chtěla pepsonka marušku vyndat ven,dost kvalitně zaprotestovala:o)))

https://www.youtube.com/watch?v=FBGxZrCHWM4
lubka78
16. jún 2009

jeeeee Katka...gratulujeme k pohybom v brusku 😉 😵 a nech sa vam zajtra ukaze 😵
phoebs....gratulujeme k pretacaniu, za chvilu bude urcite aj na styroch 😉 a super video a ani sa necudujem, ze protestovala 😅 😀

lubka78
16. jún 2009

mihan...este som o tom nepocula, zeby hned prerezavali v roku dasienka, ked nevyjdu zubky 😅 kamoskinej malej vysiel prvy zubok okolo roka a nechceli jej prerezavat dasienka 😕

mihanka
16. jún 2009

katka, gratulujeeem... normalne som si chytila brusko, musi to byt kraasne... 🙂 😵

phoebs, zlate su tie vase kolotocarky... 🙂

lubka, je to individualne urcite, len ja som o tom nepocula vobec, ze by prerezavali dasienka, tak ma to tak soklo...
vcera sme stretli kamaratku, malej vysli spodne dva zubky v siedmich mesiacoch, odvtedy nic a mala ma uz skoro 14 mesiacov, ze tiez pojde ku zubarovi na kotrolu s tym... 😔

mihanka
16. jún 2009

phoebs a tiez gratulujem k prevalovaniu... 🙂
lubka, simi je na styroch uz vyse mesiaca a este nenasla sposob ako sa posunut dopredu... 🤐

flow333
autor
16. jún 2009

my sme na styroch 2 tyzdne a dnes prve posuny....aj si sadla cez bok zo 4

flow333
autor
16. jún 2009

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre