Októbrové zlatíčka 2008. Pridajte sa

flow333
9. apr 2009

...tak a je to...

horalka777
17. jún 2009

flow, deje sa leto a coraz viac pohyblive detuse 😀

bibka333
17. jún 2009

ahojte ja som vam chcela pridat foto malej ale som musela smenšovat tak az terazhttps://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...
ideme na plavaren Horalka ma pravdu je leto 🙂

horalka777
17. jún 2009

bibi 😵

luciabah
17. jún 2009

ahojte

slniecko sa krasne vonku usmieva a ja dufam, ze aj vase deticky su dnes smejkovia.

flow, my sme od rana od osmej vonku, dnu sme sa prisli napapat a prebalit a zase von a teraz naobedovat a malinka spinka v postielke, ale ked sa zobudi, tak vonku. mne je dnu dlho a pokial je slniecko, lepsie povedane neprsi, tak sme vzdy von. ja sem nakuknem obcas rano alebo vecer , ked malinka buva.

my nelozime, nechodime, pekne si na ritke sedkame a odhadujeme svoje moznosti, kam az dociahnem a nespadnem 😀

zelam pekny den

flow333
autor
17. jún 2009

ved aj my sme prisli z vonku, ked som pisala, len som ostala zaskocena, ze nikto...nikde... 😎 a zase letime...papa pekny den

selina.liana
17. jún 2009
mihanka
17. jún 2009

ahojte...
kon prazdy ked je takto super vonku... 😵
selinka, no sikula sikovnaaa... 😵 😵 😵 gratulujeme...

my sme mali rano otrasne, plac, rev, ale poobede take zlate slniecko najzlatsie vysmiate, krasne spinkala, papala, no laska najvacsia... 😵

luci, a ze nemas na nas cas, sa ti nasackujeme na dvor, ako ku tilky do zahrady a basta... 😀

henri letiiiiiiii a letiiiiii... 🙂

mihanka
17. jún 2009

juuu a zabudla som sa vam pochvalit na temu znakovanie... nechapem ako je to mozne, ale simonka uz ukazuje mliecko... robi to stale pri kojeni, robi to po kupani, kedy sa vzdy ide kojit, a niekedy aj len tak, uz to vyzera ze je to vedome... nemyslela som ze je to mozne tak rychlo, cakala som nejaky mesiac - dva... 😵 a uz aj pusinu dava - klasika otvorena pusa a supho jazyckova na povel "kiss me"... 😀 😝

bora8
17. jún 2009

mihanka nestíham to tu čítať, ale ty chodíš niekam na nejaký kurz? lebo to vizerá zlato.....

mihanka
17. jún 2009

bora, nie, len som preluskala temu tu na mk baby signs a pozrela si nejake videa a pozrela linky na stranky, co su tam... 🙂 je pravda ze to mliecko jej ukazujem stale pri papani, ostatne su asi tazsie - hotovo, pit, alebo este... to nema sancu sa naucit takto skoro, ale pridala som havina, a sporadicky aj ine, tak hadam ze ten havo sa chyti najblizsie... ostatne bude trvat urcite dlhsie... 🙂

selina.liana
17. jún 2009

mihan aj my už znakmi ukazujeme piť a svetlo ssuper a vdaka

boruš dodatočnw všetko najjjjjjjjjjj

tilky
17. jún 2009

ahojte už skúsené maminy
konečne som vás tu našla
no to sú krásne detičky Seli už objavila svoje nožičky a hopká na nich 🙂
Simi šikovnica a mamičkyne slniečko 🙂

mihanka
17. jún 2009

selinka, ano, svetlo ukazuju vacsinou ako prve... 🙂 super je to vsak? a pitie ako znakujete?

tilky ved aj tvoj Kubko je sikovnik... 🙂

tilky
17. jún 2009

my už spinkáme od 20,00 no dnes sa zlatino navyvádzalo a zajtra posledné plávanie 😵

selina.liana
17. jún 2009

mihan je to fajn, ked sú smadné dajú si palček do pusy 😉

mihanka
17. jún 2009

seli, aha tak to si ju vlastne nenaucila znakovat, ale si vysledovala ze to robi, ked je smadna... 😵

selina.liana
17. jún 2009

mihan nemusela ale to je znak tk nás to učili

phoebe003
17. jún 2009

hojky holky,celý den jsem v trtapu a není to dlouho,co jsem přišla domů,koukám,že toho koně teda ale všechny pěkně flákáme:o(

bibi malá je teda šikulka a jsem se koukala i na ostatní fotečky a na té jedné jak je v postýlce,tak vypadá jako pravé "raperka" (nevím jak se to píše,tak pardon,pokud jsem to pokomolila,tak mne opravte 😅 )

seli malá je taky pěkná šikulka:o))) a roste do krásy:o)))

mihanka simi je prostě chytré dítko,smiř se s tím,náš adámek jak vidí flašku,tak se zase začne strašně vztekat:o)) 😀 a teprve když mu jí dám do ruky,tak se uklidní 😀 😀 😀

jinak oslavencům,kterým jsme negratulovali,tak gratulujeme dodatečně a i dopředu a zítřek,protože nevím,nevím,jak to budu zítra stíhat.

jo jinak co se mi dneska stalo,no málem jsem vrždila,řišla mateřská,tak jsem vyrazila na nákup,na první benzínce tj v jablonném jsem si šla natankovat,frajerka plnou nádrž za 1170kč přijdu k pokladně a chci platit kartou,no zděšení největší,prodavač vzal kartu,projel ji strojem a povídá mi," tak z tohohle sudu víno nepoteče" tak na něj koukám jak debi "vždyť tam peníze mám" a on na mne "to je Vám platný,když je karta prošlá" em na něj čuměla fakt jak na vola sem se podívala a ono fakt platila jen do 30.5.09,tak jsem volala tátovi,že jsem na benzině a potřebuju aby mi přijed dát peníze,že mám prošlou kartu,tak přijel,mezitím jsem si dobře pokecala s tím chlapíkem,říkal že kdyby mne neznal,že tam čsto jezdím,tak by to asi řešil přes policii,tak jsem měla kliku teda.NO přijel táta,zaplatil to a já jela do lbc nakoupit,ale nejdříve do banky,tak jsemnaběhla nasupená na tu chuderu slečnu,která ani netušila která bije 😔 a řikám ji,jak je to možný,že mi nic neposlali a ona na mne" Vám nepřišla obsílka?" řikám že asi nepřišla,když tady stojím" a no já se podívám do počítače ono se nám někdy stane,že nám někdo vypadne z evidence řikám ji jak je to možný a ona prostě že se to stává.(no hulákala jsem tm na celou banku) 😔 😅 a ona že mi teda dají novou kartu až to vyřídí tak se jí ptám,kdy to bude a ona že jestli vydržím bez karty do prvního,no tak řikám že si ze mne asi dělá srandu ne kde budu vybírat a jak budu nakupovat bez peněz a ona že to teda přepíše a že ji budu mít vystavenou ve středu na pobočce,tak jsem se jí nakonec zeptala,kde si ted mám vybrat peníz,když potřebuju nakoupit a ona že u kasy,tak tm jdu,vyplila jsem si nějakoj formulář a jdu k tý ženský,tm mne málem šlak trefi,když mi podávala vyúčtování,vybírala jsem 2000 a za výběr jsem k tomu musela zaplatit 120 kč navíc,no myslela jsem,že začnu vřískat znova,ale raději jsem se otočila na podpatku a vypadla no všichni tam na mne koukali jak na blázna,ale já byla tak nebetyčně vytočená,protože nikdy nenakupuju s hotovosstí,vždycky jenom kartou,no ještě že jsem kartou nepatila té itálii,to bych jim asi těžko vysvětlovala 😀

tak je se tady u vás vyžalovala a jdu se podívat na ordinaci.pápá jo a omlouvám se za tak dlooooouhý příspěvek... 😎

phoebe003
17. jún 2009

😅 OUPS 😅

bibka333
17. jún 2009

no Fibi 🙂 😠 😉
Mihanka prosim ta daj este link na baby sing 🙂
my sme dnes boli na plavku bolo super potom som bola pozriet žienky v praci nezavidim im preraba sa cela škola okna ,elektrika a stavia sa nadstavba nad jednu čast školy.potom som bola pozriet kamošku narodilo sa jej dievčatko a prišli sme domov až o 19h mal sa ešte šalela s detmi zaspinkala o 21h ups mm prišiel domov musim ist pa babenky a dobru noc

mihanka
18. jún 2009

dobre ranko... 🙂
henri vitaj doma dufam ze ste ok... 🙂

ja frcim k nasim, prajem vam krasny den 🙂

bib... 😉
http://www.znakovanismiminky.cz/index.php?disp=...

http://www.mybabycantalk.com/content/dictionary...

mihanka
18. jún 2009

vsetko naj Vikinke od Viki k 9 mesiacikom a Brankovi k 8... 😵

lubka78
18. jún 2009

DOBRE RANKO 😉
zapla som si PC, ze vas aspon docitam, ked som tu vcera nebola a pozeram, ze som akosi ani velmi nemala co 😅 😀
Henri..tak stastnu cestu domov 🙂
phoebs...noooo,to si mala teda den 😠 a inak dobra palka za vyber v hotovosti 😖 tak ti zelam, nech mas dnesok kludnejsi 😉
bibi..fakt mala raperka 😵
seli...pekne, pekne...tak podobne to vyzera aj u nas, mame pritiahnutu postielku k posteli a takto nacvicuje kazde rano 😵

lubka78
18. jún 2009

a vsetko naj, naj Vikinke a Brankovi 😉 😵 😵 😵

flow333
autor
18. jún 2009

Henri, Hi, how are you???? 😀 😀 😀 budeme po amerikansky sa bavit teraz??? ozvi sa, nech vieme, ze ste OK...

viki08
18. jún 2009

dakujeme, 😉

a musime sa pochvalit, vcera zacala sama chodit iba s takym choditkom, co tlaci pred sebou.. 🙂 zlatko moje 😅

aj my gratulujeme ostatnym oslavencom.. 😀

mousunek
18. jún 2009

Ahojte rijnacci 🙂

phoebe003
18. jún 2009

ahojky kočky a koťata osavencům přejeme jen to nejlepší a nejkrásnější:o)))

lubi to jsem měla,to máš pravdu:o)))

phoebe003
18. jún 2009

no začínají mi meklaudovy dcery,tak si jdu dát kávu a zmrknout pápá zatímmm

horalka777
18. jún 2009

Zdravim vsetky vymesacne, chodiace (tlaciace 😀 ), cviciace a aj vsetky ostatne trochu salamistickejsie deticky 🙂

Prajem dalsi krasny dlho-svetly skoro-letny den.

Ja za chvilku balim malu a idem zasa na injekciu, posledny den bol doslova horor, zasa som sa nestihala prebalovat 🤐 Tak drzte palce, od zajtra budem musiet radikalne odstavit malu a nasadit hormony. Uz som si to dnes odplakala u mm na hrudi... No co uz. Hlavne ze zo mna nebude odchadzat prudom energia a snad sa to uz konecne znormalizuje 😢 😔

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre