Októbrové zlatíčka 2008. Pridajte sa

flow333
9. apr 2009

...tak a je to...

lubka78
26. jún 2009

ja som sa trosku vyspala s detmi, Misko je uz hore, Filip este spi a mame tu strasnu burku 😒
phoebs...a ja som sa na teba tesila v tej superstar......vzdy ked som zbadala nejaku reportaz zo superstar, spomenula som si na teba 😉 ...jasne, ze ked mas nadchu, netreba to zbytocne silit 😉

mihanka
26. jún 2009

ahojte...
ja som bola dnes u nasich a nejako mi je blbo... ale tatik mi urobil kafe, tak je lepsie...

okrem gevinej Natalky gratulujeme Dankovi od kaboc k 8 a Simonke a Alexovi k 9... 😵
inak simona pisala sms, ze im po 6 rokoch do domu udrel znovu blesk a odislo im vsetko, tak pozdravuje...

u nas sa deje nieco cudne, Simi si posuva dopoludnajsi spanok na dlhsie a popoludnajsi skracuje a odklada, dnes zaspala uz o pol 4, co je za posledne 4 dni rekord, inak az po 4... takze sa podala na maminku, ktora v skolke fingovala ze spi... 😀

vcera som stretla aj mimusika, tak sme mali mini stretko, boli sme aj s tatikmi...

a pisala nikitaf, ze na stretko nemoze ist, ma objektivne dovody, preto vyriesime jej zalohu nejako tak, ze mi bibka moze poslat peniazky a ja ich preposlem naspat nikitaf... ale ze mala Veronika je sikovna, zacina chodit, co ma po maminke, a robi im velku radost.. 😉

lubka78
26. jún 2009

pozdravujeme Simonu aj Nikitaf 😉
vsetkym oslavencom prajeme len to naj naj......menovite Natalke, Dankovi, Simonke a Alexovi 😉 😵 😵 😵

phoebe003
26. jún 2009

jeee já jsem zapoměla,se omlouvám......taky samozřejmě gratulujeme i ostatním dětičkám,nejen "naší" Natálce pac a pusu mamulky,jedu zachraňovat kotě... 😉

horalka777
26. jún 2009

...a chcije a chcije...

flow333
autor
26. jún 2009

maminky, hlasime 3 zub....jednicka vpravo hore 😀 😀 😀

phoebe003
26. jún 2009

flow gratulaceeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

bibka333
26. jún 2009

ahojky ja dnes celkom v pohode sem tam ma oblial pot ale bola som aj von tak dufam ze to mam za sebou babulky dakujem za podporu
eliška nema este zubky ale dnes sa skoro sama postavila z pomocou stolicky chytila sa a dvihala a dvihala len mala tazku ritulku tak sa jej nedalo bola zlatunka ako sa snazila a este prisla nato ze sa da otvorit šuflik . jarke prislo na to liecenie tak ide 3.8 je smutna ze nepojde na nase stretko aj slzila dneska ale som jej vysvetlovala že jej zdravie je prvorade tak na dnes mamdost hadam vas docitam 🙂 pa

bibka333
26. jún 2009

vsetkym babatkam vsetko naj posielame pusinky

flow333
autor
26. jún 2009

bibka ale na teba sa na stretku tesime...peknu nocku vsetkym...papa 😔

phoebe003
26. jún 2009

prvníííííííííííííííííí 😀 😀 😀 😀 😀

dobré rááánko,mamulenky 😀 tak já ještě nespím a po pravdě se mi ani spát nechce a rozmýšlím a přemýšlím,tak poraďte https://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbu... kterej? bílej,nebo šedivej? nějak se nemůžu rozhodnout,MM je to jedno,adámek mi neporadí,mne se líbí bílej,ale ten šedej taky nejní špatnejjjj 😒 jdu zapnout myčku a dám si vanu,pápálálá

phoebe003
26. jún 2009

bibiiiii 😔 řekni Jarce,ať se netrápíííí,stretek ještě bude 😵 hlavně,ať je fit holka jedna 😉

jo jak to uděláte s jídlem pro cipísky?berete s sebou přesnídávky?nebo jim navaříte? 😕 já taknějak nevím,ale asi koupím přesnídávky budeš tam doufám někde mikrovlnka,nebo tak něco,aby se to dalo ohřát 😅

phoebe003
26. jún 2009

a už tu nejsem,bo tu o5 tapetuju samaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa 😀 😀 😀 😀 😀 😀 pá

bibka333
27. jún 2009

dobre rano mamky u nas noc super len raz hore 🙂
fibi mne sa pači 2 😀

mihanka
27. jún 2009

dobre rano... 🙂
bibka super... 😉 my ako vzdy... nic moc, ale zase nic strasne...
skor teraz mraucosi od rana...

chystame sa na gulas ku svokrovcom...

mihanka
27. jún 2009

flow, gratulujem k zubku... 😉

a dakujeme za gratulacie... 😉

question
27. jún 2009

dobre ranko..mih mala aka paradnica 😉
fibi..biely kocik?? no na pozeranie dobry..ale do terenu??? ty chces tusim v kuse prat 😀 😝 😀
aj my mame dnes oslavu mam ma narodky,tak ideme oslavovat ksegre,tam sa to spacha,dufam,ze bude pekne 😉
a ja este neviem,ci budem brat presnidavky... uvidime..sa to bliiizi 😉tesim tesim

bianca
27. jún 2009

hojte

v prvom rade gratuluje oslavencom.Vcera som bola mimo tak aj vcerajsim

karol biely je krasny ale asi bude neprakticky.Nasa stale kocik totalne zaser....ked je a v bielom si neviem predstvait

phoebe003
27. jún 2009

ahojky holky,dobré ránko,koukám noc byla celkem v pohodě u vás i u nás,adámek dneska vstával až vpůl 9,takže jsem se luxusně vyspinkala

holky já se na ten bílej nemůžu vynadívat,já dětem v kočárku jíst nikdy nedávala,takže v tom bych problém neviděla.....ale.mno.nevím...

question
27. jún 2009

febineblaaaazni... tu nejdelen o jedenie,ale tak celkovo... vies si ho predstavit uz len ked ti nan bude padat prach a vypray a sem tam dazd?? to nehovorim o nozickach,ked uz budes maleho vytahovat a davat ho bezkat.. ucapkaneeee.az hroooza...
aho bia 😉

phoebe003
27. jún 2009

quest asi máš pravdu ☹

katarinkad
27. jún 2009

mihanka
simonka je nadherna princeznaaaaaaaa, blahozelame k 9. mesiacikom 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

krasna fotecka
https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

phoebe003
27. jún 2009

Ahojky kočky,tak já jsem ukuchtila ryzeto je dobré,jen jsem to troooošilililinku víc přehnala s pepřem,jinak dobrota a mám toho kýbl,tak kdyžtak rozešlu 😀

phoebe003
27. jún 2009

https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImage... tak holky mám vítěze,jdu ho objednat,sece je dražší,ale o to krásnější... 😵

phoebe003
27. jún 2009

kde jste?já jsem tak strašně happy 😵 😵 😵 😵 😵 😵 popjďte někdo semmmmmm

phoebe003
27. jún 2009

ten link je špatnej,tdy je zprávnej http://www.kocarky-lvicek.cz/Kocarky/sportovni-... je to barva "Optic Chocolate" 😵

phoebe003
27. jún 2009

Mihanka Simonka je nááádherná princeznička 😵

lucia1004
27. jún 2009

ahojte mamicky, chcem sa spytat, co dokazu vase osemmesacne babätka - nemyslim teraz motoriku, ale co hovoria, ci davaju "papa", ci poznaju nejake predmety, ked im ukazete, ze co to je, ako sa hraju, ci su samostatne atd..... dakujem velmi pekne

lilyk
27. jún 2009

ahojte 😉
u nas prsiiiiii 😖 chcem letooooooooooooo.

phoebe003
27. jún 2009

ahojky kočky,tak jsem nahrála jak adámek vyvádí tak kuk kdo chcete

https://www.youtube.com/watch?v=TXeRZ6NJWCs

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre