Októbrové zlatíčka 2008. Pridajte sa

flow333
9. apr 2009

...tak a je to...

flow333
autor
16. júl 2009

mamky cim zahustujete spenat??? hm? kupila som mrazeny, chcem spravit krasomile, len nejaky dobry recept by to chcelo...dakujem za rary

bianca
16. júl 2009

flow ja zemiakom

nikaz
16. júl 2009

ahoj flow - ja mu obcas dam do spenatu zltko (bez bielka) alebo nastruham inu zeleninu - bud zemiak ako bia, alebo mkrvu s kalerabom..... alebo nezahustujem - pockam kym sa vacsina vody vydusí a dam take na kukuricne cestviny varene oddelene.... ten posledny sposob nas maly zboznuje....spenat s cestovinami.... 😝

bianca
16. júl 2009

hej a nasej som dala dnes 1x marhulku.Juuuuuuuuj to bola dobrota.Len som ju neosupala tak sa troska potrapila ale poradila si a spapala aj supku.Stale hudla nam nam nam

simona161
16. júl 2009

my uz sme papali okrem jablcka a bananu aj hrusku, nektarinku, marhulu, broskynu, maliny ... dokonca maliny neumyte priamo na zahrade 😉 jahody, kiwi a exoticke ovocie mu minimalne do 1 roku nedam, ale zatial ostatne ovocie uplne bez problemov, nastastie 🙂

bianca
16. júl 2009

simi ani ja a teraz som pocuvala jednu relaciu ze deti ohrozene alergiou by nemali jahody do 3 rokov ale to nehrozi.Na buduci rok urcite dam a dufam ze bude ok.Inak nasa uz ochutnala aj melon ale nic moc 😀

andre
16. júl 2009

ahoj maminy, počujte čo s lepkom ?? potrebujem radu 😅
kupila som od hipp-ky kašu, že od 5 mes., a teraz som zistila že píšu že obsahuje lepok, drobec má už véču za sebou, žiaľbohu... je to velký pruuuuuser ? 😅 😅

bibka333
16. júl 2009

ahojte my sme aj dnes boli na kupku bolo super kus pod mrakom aspon tak nepražilo ale potom na nas aj slniečko urobilo kukuč 🙂
Andre ja som čitala ze lepok sa ma pridavat v 8 mesiaci Eliška papa skoro všetko chlebik sme skusili len korku ale ovene vločky ala Henri miluje 🙂

simona161
16. júl 2009

andre, a doteraz si mu nedavala nic, co obsahuje lepok? napriklad piskoty, keksiky, roztek, ale napriklad aj ovsenne vlocky ... co som sa ja rozpravala s doktorom, ked sa Alex cely vysypal po piskote, tak mi povedal, ze lepok by pravdepodobne sposobil skor traviace tazkosti, bolest bruska, zmenu stolice, nie vysyp... a ja mu ovsenne vlocky davam uz dlho a v pohode a od minuleho tyzdna uz dostal par krat aj kusok rozteka, takze u nas islo pravdepodobne o bielok, nie lepok ...

bianca
16. júl 2009

andre najnovsie odbornici doporucuju lepok od 5 mesiaca.Ale kazdy dr. ti povie inak

lubka78
16. júl 2009

my sme boli dnes vonku az do 20,00 kedze je tak teplo, tak chodime az po 18,00 😵
andre...neboj, nic sa nestalo, my uz tiez davame aj potraviny, ktore obsahuju lepok...nie je dovod, aby sa cakalo na neskor...tak ako pisala bibka, moze sa uz v 8.mesiaci 😉
flow..ja zahustujem pohankovou alebo kukuricnou krupicou, Misko to miluje 😉

simona161
16. júl 2009

jeeej, lubka ma nove foto ... som normalne rozmyslala chvilku, kto to je 😉

bibka333
16. júl 2009

pridala som foto z kupaliska https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage... boi sme až po 14 h

lubka78
16. júl 2009

sim... 😵 no, troska zmeny nezaskodi...mm sa troska hral s fotkami a tato sa mi celkom zapacila, tak som pridala 😉
bibka...pekneeeeeee, ako sa tam clupkaju v tej vode 🙂

simona161
16. júl 2009

lubka, a mm je uz na ceste domov 😉 ja sa normalne nenormalne tesim 😀

lubka78
16. júl 2009

sim...jeeeeeeeeeej, tak to sa tesiiiiiiiiiiiiiiiim s tebou 😉 😉 😉 😵 😵 😵

bianca
16. júl 2009

bibka tisko zavidim.Uzasne fotecky.Drobci si evidentne uzivali

lubka ty kokso perfektna fotka.

simi aj ja sa tesim s tebou.Mne to uz skoncilo.Dnes prvy den turnusu a hned riadny zaberak...este 15 dni

simona161
16. júl 2009

lubka, daaakujem 🙂 za tych 11 rokov, co sme spolu som sa asi este viac netesila 😀

simona161
16. júl 2009

bian, dakujem 🙂 on sice dojde domov, ale od pondelka pojde do prace tu, cca 40 km od nas, ale bude chodit aspon prespat domov 😀
barca ti zaspala v pohode, ked spala poobede tak dlho?
bibka, aj ja chvalim fotecky, fakt z nich srsi, ze sa bavili a mali dobre 🙂

lubka78
16. júl 2009

Misko mi tu prave osklabava kvety 😠 este sa netvari, zeby chcel spat, ani sa necudujem, ked vstaval asi o 19,45 😉
co sa tyka fotky, tak to sme sa boli fotit u Silvinky a mm to trosku upravil 😉

lubka78
16. júl 2009

a dakujem za pochvalu 😉

bianca
16. júl 2009

u nas sa zaspalo na pocudovanie bez problemov sama v postielke.Dnes je neaka divna.Hrozne umrncana.Asi jej chyba jej ochranca.Dufam ze sa nezobudi ....nebolo by to 1x

simi tak to bude ako u nas.Peter odchadza o 5 rano a vracia sa o 23 hod

gladriel
16. júl 2009

seli mne to neva aspon pridem na ine myslienky naj pomoc je teraz pre mna ked niekto pride kuknut aspon na chvilku a ja s nim vybehnem von.je to skor aj prosba o pomoc baby ked budete citat plati to pre vsetky nie len pe selinku

simona161
16. júl 2009

bian, len s tym rozdielom, ze potom ho mas 15 dni doma a ja 21 dni v Nemecku 😠
lubka, este mas take fotecky v zalohe? 😉

simona161
16. júl 2009

gladriel, ja na teba myslim furt a rada by som dojst, ale co mam robit, ked som 3/4 mesiaca bez muza aj bez auta ☹ hadam to raz nejako zorganizujem ...

bianca
16. júl 2009

simi ale aspon ta neotravuje 😀 (sak vies na co myslim) clovek unaveny a bolavy a neda si pokoj 😅

Lenka ja by som Vas sla hned pozriet keby ze niesom tak daleko ☹

simona161
16. júl 2009

bian, no jo, ale ani moc nepomoze 😉

katkaza
16. júl 2009

ahoj
baby všetky meníte profilové fotky a ja potom rozmýšlam,že kto-čo 🙂
musím sa pochváliť,že máme nový kočík a starý úspešne predaný 🙂tak sa teším...
mm dnes oslavuje,tak ho čakám až niekedy nadránom a ja sedím tu sedím už tri hodiny...a ráno budem ko 😒

simona161
16. júl 2009

ahoj katka, a co manzel oslavuje? narodky? a aky mate kocik?

katkaza
16. júl 2009

simona ja ho mám doma stále a tiež moc nepomôže 😠

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre