Októbrové zlatíčka 2008. Pridajte sa

flow333
9. apr 2009

...tak a je to...

phoebe003
4. aug 2009

Ahojky kočky, tak mám vypráno, uklizeno, Adámek hajinká, broučínek můj maličkej.

smardiku Tomínek je nááádhernej kluk a budeš mít teď určitě holčičku:o)

bibi držím pěstičky Elince, aby bylo lééépe 😵 Ale máš super dr, že ti napsala diazepam. ta moje se totiž ani o křečích neobtěžovala mi říct a Eliška je samosebou dostala. Strašného něco. Když jem to viděla, myslela jsem, že mi umře. 😔 Hrozný zážitek. Něpřeju nikomu na světě!!!

Luci, gratuluju k poradně, že jste Ok 😵 a kolikže malá měří???

bianca
4. aug 2009

cau decka

hura,hura,hura my sme prave skusili dat Barcu na nocnik a vyprodukovala don hned dvojdnovu davku.Akurat vetrame bo to je fakt puch

phoebe003
4. aug 2009

bianca, tak super, že gratulujeme šikulince malé 😵

phoebe003
4. aug 2009

Tady koukám taky mrtvo, tak já jdu do sprchy a hajat. Brou noc kočky a koťátka 😵

bibka333
5. aug 2009

dobre ranko maminky noc pre nas nebola super boli sme hore 2 hodinky a plačkali sme teploty su stale 😔 pa
bianka gratulacia k prvej nadjelke do nočnika 🙂

phoebe003
5. aug 2009

Dobré ránko mamulenky, tak u nás byla noc v pohodě, Adámek vstával v půl 7, napkal se, přebalil a šupajdy spinkat. Zlatíčko moje je to! Mne zase neskutečně chytají záda. Nevím kde jsem se tak ntáhla nebo co, ale je to děs!

bibi přeju ať vám teplotky co nevidět ustoupí a ať je Elišce zase dobře. 😵

bianca
5. aug 2009

cau

my sme mali hororove prebudenie v noci.Zobudili sme sa na tuk tuk tuk a alarmovanie nannynky.Normalne sa mi srdce zastavilo a nemohla som sa ani postavit.Barca sa posunula v postielke a natlacila sa uplne na sprucle a nanny asi nesnimala.No musim uznat ze sok to bol neskutocny

phoebe003
5. aug 2009

jsme doma z poradny paní dr hlásila, že je Adámek mooooc šikovnej, jinak jsme celkově v pořádku, na vyrážku máme olejíček do vodičky a krém po koupání. měříme 77cm a vážíme 8880g. Krááásný míry máme

bianca pro Krista pána....věřím, že musel být pořádnej šok.....No hlavně, že jste v pořádku...

katarinkad
5. aug 2009

Achoj 😉

bia, no take soky by som nechcela v noci zazit 😔 😔 😔 ....hlavne ze to bol len plany poplach a ze je vsetko OK. 😵

bibka, a co je Eliske? Ma len teplotku? ☹ Prajeme skore uzdravenie.

phoe, Adamek je riadne dlhyyyyyyyyy 😀

U nas od rana prsi, tma je akoby bolo vecer devat hodin, no des. 😒

bibka333
5. aug 2009

katarinkad ma virusovu anginu prave vstala a je mrzutko

katarinkad
5. aug 2009

jaj,zlatusik malickyyyyy 😒 Beriete aj ATB?
Si jej davala nanuky, vsak? 😀 😀 😀

bibka333
5. aug 2009

neberie atb že to ma virusove tak len od teploty a bolesti brufen ,paralen a nanuky nie ale ja by som si dala 🙂

flow333
autor
5. aug 2009

Bia ja som si uz zvykla.....kazdu noc sa budim na tuk tuk tuk nannynka....mala sa presunie a lezi napriec uplne hore alebo dole a to je priam nemozne zaznamenat....vcera 2x v noci, dnes len raz

flow333
autor
5. aug 2009

inak nase miery 81cm a 9115g..... 😀

simona161
5. aug 2009

ahojte, bian, flow, nanny ma iba jednu tu snimaciu dosku ? my mame angel care a tie dosky su tam dve, takze vlastne mam na kazdej polovici postele jednu ... ale aj tak su mi prd platne, lebo moj synator najnovsie spava zasadne so mnou 😀 a este k tomu na bruchu, rozplasteny jako zaba, vlasy mi z neho dupkom stavaju, ale co uz narobim 🙂

flow333
autor
5. aug 2009

simi hej jednu....asi 45x30cm....ked ju dam do prostred postielky, ktora ma 140cm, tak mi z oboch stran trci skoro pol metra....

inak mamky kosicanky....aspon sa vyjadrite, co a ako zajtra....nech tak s luckou necakame...

bianca
5. aug 2009

simi len jednu ale da sa dokupit druha.Neviem ako sa tam poskladala ze to nesnimalo lebo aj v OVE cestuje no este koli tomu nepipala

simona161
5. aug 2009

my mame toto:
http://www.bubu-babo.sk/index.php?ID=2011
tam su dve tie senzoricke dosky, monitor nam pipal iba raz, este ked mal Alex zopar tyzdnov, ale to sme zistili, ze sme tam sice ulozili obe dosky, ale zapojili iba jednu ☹
ale mate pravdu, soky su to hrozne 😠
odkedy mm je v Nemecku, tak Alex si zvykol, ze ho vecer uspim v nasej posteli, prelozim ho do jeho, ked zaspi, ale on ked sa po par hodinach zobudi a zisti kde je, tak robi taky cirkus, ze ak chcem spat, tak ho radsej vezmem ku sebe ... viem, ze to nie je dobre riesenie, ale vyspime sa takto obaja ... a mm je aj tak prec, tak co v tej posteli 😉

simona161
5. aug 2009

bian, a ty prevazas nanny hore dole z OVY do Bardejova alebo mas dve? ty kokso, to mate fakt narocne mat v podstate dva domovy ...

selina.liana
5. aug 2009

bia aj nám sa už viac krát pustila,tiež som si už zvykla ale prvý krát sok

simona161
5. aug 2009

v kazdom pripade si myslim, ze radsej nech sa spusti zbytocne a nastane plany poplach, akoby sa nemala spustit a nieco by sa stalo 😖

nikaz
5. aug 2009

nam sa to spustilo len raz a to ked mal maly sopliky a zapchaty nostek a nevedel sa nadychnut....v noci...takze som skocila jak taky leopard do postielky ze co sa deje....ale nastastie to bolo ok....ale som presvedcena ze je to totalne super vec...

nikaz
5. aug 2009

flo som prekvapena ze to piska aj ked je mala mimo tej snimacej dosky. u nas je uprostred postielky a aj ked je maly raz dolu a raz hore tak to dokaze zachytit dych, resp. tlkot srdiecka..... alebo zeby tomu nasmu bylo jak zvon??? 😀

bianca
5. aug 2009

simi hej vozime hore dole ako nomadi.Je to hnus najme ked ideme do BJ lebo vsetko zniest dole s 8 posch je brutal.MM je stale mokry ako mys.Teraz sme nosili vsetci traja a aj tak sme sli na 3x a este raz z bordelom

nam sa nanny ozvala iba 2x a to asi ked mala Barca tyzden.Bolo to hrozne.Este som mala stehy na bruchu a skakala som ako srnka z postele.Vtedy asi bola moc vypodlozena lebo sme ju davalai hodne na bok koli zvrackaniu

nika monitor nesnima srdiecko iba dych.Su tam tlakove senzori neuveritelne citlive

inak my sme nanny mali aj na detskom.Vteda to bola novinka a mali sme iba jeden monitor na cele oddelenie a ked som videla aky je super tak som bola presvetcena ze ho urcite raz kupim.Akurat ze som na nom totalne zavisla a neviem kedy Barcu z neho odstavim.Peter sa smeje ze na intrak z nim hadam nepojde

flow333
autor
5. aug 2009

nikaz ona lezi na boku , nohy von z postielky...a ked si kludne dycha pomaly....nechyti ju 😖

katkaaalex
5. aug 2009

Ahojte babenky, ste tu niektore z Noveho Mesta a okolia? Bolo by fajn spravit nejake letne stretko, hm??? 😉

andre
5. aug 2009

ahojky 🙂
aj my vláčime nany sebou, mali sme ho aj na chate a pišťal 2x, ste mali vidieť tú rýchlosť, a pritom ležal na chrbte uprostred dosky, a araz na boku 😅 ... uvažujem či ho nedám pozrieť na kardio alebo kde, čo poviete ? 😕

ps : stretko, flow vybavila si počko ? ha ? nieže bude padať ako dnes... ja asik dojdem na 80 %, má mi prísť sestra zajtra ale sa neozvala že kedy presne tak to je ešte neisté u nás

bibka333
6. aug 2009

dobre rano maminky noc u nas super len raz hore a to bez plaču a tepotka uz odišla sa tešim 😀 teraz tu lozi oklolo mna a o všetko sa dviha na nožky šikulka moja pa
baby ak sa nebudem hlasit tak mame pokazeny pc včera sa mu volačo stalo ale mm napravil tak uvidime či je šikovny

question
6. aug 2009

ahojte ...flow teeeda Sophie ma paraaaadne miery 😀 😝 😀 mas co nosit 😉
katkaalex..ja mam svokru z POdloia,cize pri Novom meste,ale neviem teraz kedy sa tam chystam,ked pojdeme,ozvem sa,hm 😉
ja nanyy ani nemam.. 😅 malej sa najlepsie spi s nami v posteli v poslednej dobe,bo moze kopat do kazdeho 😀 😝 a ja somsa konecne naucila kojit poleziacky,tak super 😉

flow333
autor
6. aug 2009

ques, teda mi hovor, ono ani nevidno, zeby bola tazka, nezda sa to, lebo je dlhaaaaaaaaaa...hlavne nohy ala modelka....sused ma rok vaha taka ako mi, len je maly a vyzera ako maly sumista bez krku

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre