Októbrové zlatíčka 2008. Pridajte sa

flow333
9. apr 2009

...tak a je to...

babofka
13. aug 2009

katka a mozno tu je aj tema mammicky z banoviec 🙂
henri, ideeeeees 😀 😀 😀 tatinko by mal dojst silno oddcyhnuty 😉

marosko08
13. aug 2009

henri001 musim Ta sklamat,ale mam cierne vlasy.veru nevedela som o knokovi,az teraz pred nedavnom.tak som sa sem prihlasila.je to dobre.vela noveho sa dozviem

simona161
13. aug 2009

ahojte, ja tu mam svokrovcov, tak MK zanedbavam dnes ... ale marosko08 chcem ti napisat, ze sa tu vyskytovala maminka "martanko" z Banoviec ... napriklad kukni stranku 65 ... a uz zase som fuc ... pekny dnik vsetkym, paaaaa

bibka333
13. aug 2009

ahojte baby nam sa pokazil pc tak sa ozyvam od kamosky mala ma hore zubok a dneska sm sa udreli o stolicku 😒
slavka poslem ti do ip t.c ak sa nieco zmenilo ohladne larionu a neviem aani o kolkej sa nastupuje 😖 pa idem

bibka333
13. aug 2009

babenky vsetky vas pozdravujem 🙂

tilky
13. aug 2009

henry to znie dobre celkom vyvážená strava 😀 😀 😀

andre
13. aug 2009

ahoj 🙂 všetky

babof, fungujeme tradične, ako partizáni, ale iba taký rotačný, zato ale máme tiež len dva zubáky 😀 doleeeee

ha flow, že žltá strecha, a mňa sa prečo nik nespýtal, haaaaa ? 😎

henri001
13. aug 2009

andy ani mna sa neompytala ...sak nevadiiiiiiiii 😖
tilky 😀

babofka
13. aug 2009

andre, to robil aj oli, asi mesiac. ved sa nemaju kam ponahlat 😉

mihanka
13. aug 2009

ahojte...
dnes teda gratulujeme Jakubkovi oktobrovemu k 13 mesiacom... 😉

marosko, vitaj teda... 😉 neviem ci sa mi to zda, ale horalka rodila v Banovciach... 🙂 nechces prist na zoznamovaci meeting do Lipt Jana?? buduci tyzden... 😉 pozri posledne 2 fotky...

https://www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbu...

a iny album oktobroviek...
https://www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbu...

https://www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbu...

mihanka
13. aug 2009

tiez by sme mohli nahradit polrocne fotky rocnymi... a tiez doplnit miery, takze k roku sup sem s mierami... 😉

selina.liana
13. aug 2009

Henri Andre ja som nevedela ze nieco chcete, aj tak som nic nekupila Maju tam jeden modry kus a vsetko Len na objednavku dodanie 4 az 6 tyzdnov ☹

marosko08
13. aug 2009

mihanka ahoj.tie fotky su pekne.ja byvam v Partizanskom,takze neviem,ci by sa mi dalo dojst do L.Mik.porozmyslam.dakujem za pozvanie

marosko08
13. aug 2009

pomylila som sa s tym Mikulasom,ja to Jan.co tam robite a ako to tam prebieha?

andre
13. aug 2009

seli, ale flow vedela 😀 ... neva, nič to 🙂
čo si zháňala, tiež strechu žltú pre fešandu ? 😉 ozik, máš ho už mááááš ???? 😵 😵

selina.liana
13. aug 2009

Andre uz davno,flow my pomohla. Mali Len dazniky cerveny kaki modry a zlty. Zlty daznik je skaredy moc, ja som myslela ze to je taka jasna zlta ako na ten stranke a toto bol daznik takej zlto oranzovej takej divnej. Videl niekto zltu strechu nazivo????

selina.liana
13. aug 2009

Andre ano zltu aj daznik no zohnala som Len cerveny daznik.flow chcela aj drziak na flase ale vsetko Len na objednavku, ja by som to aj objednala ale cakat 4az6 tyzdnov sa mi zda dost

tilky
14. aug 2009

Dobre ránko všetkým

a ďakujem Mihánke 😉

andre
14. aug 2009

koľko stál tam dáždnik ? keď som ja kupovala tak nemali, rozmýšľam že dokúpim ... kdesi 😖

dobré ránko tilky 🙂

mihanka
14. aug 2009

ahojte...
marosko poslala som ti internu postu ohladom toho larionu... dufamze ostatnym maminkam to nevadi ze som ta tam pozvala... 😉

nas tatinko ma dnes dovolenku, najprv sme chceli ist na vylet, ale ideme sa kupat do bazena, kde simi chodila na plavanie, nech ma aj ona z dnesneho vyletu nieco... 😵

phoebe003
14. aug 2009

Bré ránko mamulenky...

alynka
14. aug 2009

Dobré ránko,

my sme si ranný spánok trošku pretiahli, aspoň to .. 😀 😀 😀

Posadila som Viki na nočník, potom to prišlo aj na mňa a šup zobrala som Viki aj s nočníkom a utekáme na WC, ona sedela na zemi (na nočníku) a ja oproti. 😎

Ešte sa potrebujem osprchovať, tak to si posedí v kočíku. Neviem ako to riešite vy maminy ale my asi takto.

Dnes ideme na kontrolu na kožné, a potom sa už budeme baliť. MM má dovolenku, tak ideme aspoň na vidiek k rodičom. 😵 😵

question
14. aug 2009

bre ranko mamulky..my mame za sebou uz plavanie 😉
alynka ja ked sa sprchujem,tak si ju posadim dokupelne a ona sa postavi na zemi opreta o vanu a kuka 😉
juuuj zajtra ideme opat ku svokre,ma narodky a mne sa nechceeeeee
inak ja dnes pojdem ak Amanda da 😉1krat von vecer -od narodenia samozrejme 😀 😝 😀 -po uspani-na chvilu s babami posediet...som vzrusena ako pubertiacka 😉
ale predpokladam,ze budem striehnut na tel,kedy ma MM odvola,ze nevie malu utisit 😝

babofka
14. aug 2009

ahojte,
jeeej ques, prva vychadzka. super 🙂 uzi si to
ja si este netrufam, oli, ked zacne v noci mrncat a zoberie ho na ruky muz, tak ho to este viac nastartuje.

question
14. aug 2009

babof..u nas je to to iste...manzel akoby nebol,ked mala mrnci, ani ju uspat a ni utisit ked sa zobudi a ona sa dost budi minimalne zo zaciatku..preto predpokladam,ze ani si nestihnem nikde sadnut a budem padit domov spat 😉

babofka
14. aug 2009

a mozno sa teraz nebude tak budit. alebo vyciti, ze tam nie si a dovoli uspat aj ockovi 😉 drzim palce.

marosko08
14. aug 2009

ahijte dievcence.mihanka dakujem za pozvanie.dufam,ze medzi Vas sem zapadnem.som tuna az teraz,lebo sme boli s malym plavat a potom sme papali...pekny den.papa

selina.liana
14. aug 2009

andre stál presne 39,95 ak pojdem do viedne priamo tam tak ti ho môžem kupiť ak ešte nebudeš mať

selina.liana
14. aug 2009

andre no keby som vedela tak ti ho vezmem je veľmi pekný modrý a tých tam mali najviac inak z každého len po kuse

andre
14. aug 2009

seli ďakujem 🙂 , až pojdeš daj mi vedieť pls.
keď už miši kýcha na nás 😝 😉

daj fotos z neho 🙂 nech pochválim aké ste fešandy 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre