Októbrové zlatíčka 2008. Pridajte sa

flow333
9. apr 2009

...tak a je to...

bibka333
4. okt 2009

ahojky Blanke všetko najlepšie cmuk 🙂
Eliška išla spat len pred chvilkou nespala do obeda 😎

lilyk
4. okt 2009

ahojte 😉
Blanke prajeme vsetko najlepsie....hlavne vela zdravicka 🙂

Emaso mam par foteciek, dufam ze sa to bude dat pozriet aj cez FB, nechcelo sa mi to zmensovat na MK,ale ak ti to nepojde tak to spravim 😉
http://www.facebook.com/album.php?aid=1761&id=1...

henri001
4. okt 2009

Blanke secko naj , cmukame juuuuu 😵 😵 😵
inak aj my mrncime , som myslela ze z nudy , ale tie sopliky atd poukazuju na neaku stolicku 😕 ked mu smatram po dasienku, stichne ...
Matulik 😀 si zlataaaa 😉
Lilyk som uz chvalila drobcekov, rozkosni su 😵

lubik9
4. okt 2009

horalka...blanke vsetko najlepsie k 1.rocku..nech vam robi veliku radost 😵

emaso
4. okt 2009

ahojte,dodatocne prajeme vsetko naj naj naj najsamlepsejsie princatkovi,hurvinkovi,Adamkovi aj Yaseminke 😵

henri super torticky 😉 aj party aj oblecko-secko,ako tradicne 😅 🙂 tesim sa aj na ostatne party-fotos 🙂

lilyk nechces ma za priatelku fejsbukovu?nech mozem kuknut fotos...

my dnes po oslave Matejkovej-prvonarodeninovej,dobra bola,ale nasa bude lepsia 😵 ci?

lilyk
4. okt 2009

Henri dakujeme krasne,ja uz fotecky ani komentovat nemozem Henry sa narodil proste dokonaly 🙂
Emaso jasnacka, poslem ti v IP 😉
nam ked sopliky zacnu, tak zatial fungovala vzdy Coryzalia 😉

matulik
4. okt 2009

jaj mamky,sme mali den 😎 jedna bombulka na hlavke,skoro odhryznuty prst,a sada rozzutych sluchadiel 😀 tod bilancia dna 😅
mihanecka 😵 taaak si ma prekukla 😀 dobieham,beziiim,len asi opacnym smerom.... 😅
...a kukam...kde su torticky???aj ja ceeem torticky...haaaam 😝 😝 😝

Horalkinej Blanke fffseetko krasne... 😀 😵 😵

henri001
4. okt 2009

matulik facebook treba, lebo aspon ja napr som leniva zmensovat fotos 😅 zaregistruj sa, sme tam skoro secky 🙂
Lilyk sak mozes komentovat napr ze nuda, to sme uz videli, alebo uhmmm a tak 😀 😀 😀
Som velmi rada z toho oblecka pre Henryho, stalo neuveritelnych 150 Kc + postovne 35 Kc na MMA 😵
dakujeme za vsetky komenty a pochvaly , niekedy si pozeram tie albumy a nemozem uverit ze je moj 😵 😀 😀 a idem si dat tampony do nosa, aby mi tam nenaprsalo 😅 😀 😀 😀
Lilyk vdaka za tipppp 😉

matulik
4. okt 2009

henri 😵...skusim sa tam votriet zajtra...nie ze zjete vsetky torty 😉 😉 😉

...a myslim,ze odkedy sme maminami,tak vsetky tamponujeme nosteky pravidelne...zasluzime si byt pysne,ved kazde dietatko je uzasne a jedinecneeeeee,ved je NASE-MILOVANEeee 😀 😀 😀 😀

phoebe003
4. okt 2009

Ahojky holky, dnes nemám moc času, takže jsem tu jen tak na skok. Mrknou t naVás. Dnes jsem dělala generální úklid, takže jsem vyflusaná jak velbloud...Totálně bez šťávy... půjdu to brzo zapíchnout, protože ráno o5 vezu Elišku do školky... Tak se tu mějte kráááásně a všem přeju kráááásný večer

Oslavencům všechno nejlepší...

horalka777
4. okt 2009

Dakujeme 😵 😵 😵 Prajeme krasny prvy rocik aj Yasminke, aj vsetkym, ktorym sme nechtiac zmeskali 😕

My sme od samej radosti zabudli odfotit torty nasim fotakom, tak musime cakat na bliznych, ktori stihli a poslu nam fotos 😀 a tiez sme zabudli dnes odvazit, odmerat... polepsime, zajtra som si naordinovala oddychovy den 😎

bibka333
5. okt 2009

ahojky dobre rano no my sme mali velmi zlu noc ešte sme taku nemali každych15-20min hore mrnkala,plačkala ☹ 😢 😔 no stašna bezmocnost na mna prišla 😢 idem kus poriadit a pojdem si s Eliškou lahnut okolo 10 hod všetkym maminkam a detičkam prajem prijemny dnik 🙂

question
5. okt 2009

aj my sa pripajame Blanke, Yasminke, vsetkonaj k rociku..
fotos ako inak super super 😉 😉 😉
dnes sme boli v noci na ciciku asi 8 krat pomooooooooc 😅 😅

mihanka
5. okt 2009

ahojte...
bibka, quest, viem viem, chapem chapem... 😖 my sme mali po hadam 10tich dnoch lepsiu noc, bola hore len 3x... 😵 ale spinkava teraz aj do pol 8, vcera do 8,10, tak sa nestazujem...
tie 2 preplackane dni presli, bolo to asi brusko, zrejme nas lizla crevna viroza, na odporucanie Lucky sme dali zemiacikovu dietku (jeden den so spenatom, jeden den s fazulkou) a na ranajky a veceru chlebik, ziadna kasa, a preslo to... vcera na oslave bola zlataaa... 😵

a drzte mi dnes o 11 palce, mam prvu hodinu aerobiku, dufam, ze budu maminky v centre s cvicitelkou Slavkou spokojne... 😅

cmuk a krasny aj ked jesenny den... 😲

bibka333
5. okt 2009

Slavka držim palce budeš dobra neboj 🙂 idem skusit a ja dietku v noci prdkala možno tiež bruško 😔 a ideme do hajan lebo sme plankavy

question
5. okt 2009

inak Slavka,ty si predtym robila aerobic ci ako si sa k tomu dostala,hm? 😉
nedojdes aj do Nitry? 😉

lubka78
5. okt 2009

ahojte 😉
hlasim sa po vikendovej absencii 🙂
my akosi ideme z choroby do choroby...Misko len pred tyzdnom a pol prestal kaslat a uz zase mame od piatku sople...ma slahne...co uz 😖
a konecne uz Filip isiel po skoro dvoch tyzdnoch do skolky, lebo tiez soplil 😉
a s tymi tamponmi do nosa to je dobry napad, esteze tu tak dlho neprsalo 😀

a aby som nezabudla...prajeme vsetko len to naj, naj vsetkym vikendovym oslavencom 1-ROCNYM 😵 hlavne vela, vela zdravicka, ked uz je take blbe obdobie na chorobky 😉

katkaza
5. okt 2009

ahojte
srdečné gratulácie k jednému rôčiku malému Henrymu, Blanke a Yaseminke 🙂 Posielame pusinky 😉
My sme po oslave,dopadla fajn,až na to,že malá Karol namiesto sfúknutia zahasila sviečku na torte prštekom...tak tam máme pľuzgierik 😒Hlavne,že sme pri nej stáli celá rodina...

matulik
5. okt 2009

cafte 😵
jaj baby sucitim s vamy...question,bibka 😖 ....ja som si ani neuvedomila a maly je od predvcera odstaveny 😒 chudacik pri cucani kychol a taaaak ma kusol..... 😠 a je to 😠
ale noc sme mali suprrrovu,1krat po roku vstal len raz,som normalne chodila pozerat,ci dycha....
mihanka...ja malemu do jedla supnem troska drvenej rasce...zatial pomaha 😀 ale necite pocut tie jeho melooodie 😅

vecer som si pozrela par albumcekov,no fakt nam tie deturence rastu...su rozkosne,sak su po nas 😀

matulik
5. okt 2009

katka...az mna to zabolelo....huuudatko malicke ☹ ☹

lubka78
5. okt 2009

zaujimave, ze co sa tyka kusania, tak Misko ma tiez parkrat hryzol, ale som ho dala dole a pohrozila, ze nedostane a teraz s tym nemame problem 😉 ....ale vynahradza si to na maminom bruchu, ked sa blaznime....obcas tam mam dobre odtlacky...ani k zubarke nemusime 😅 😀 😀 😀

matulik
5. okt 2009

lubka...ved aj ja som o dusu hrosila...ze no,noooo...a maly na to,ze chnaaaap a ham do prsta.... 😝 😝

henri001
5. okt 2009

lubi presne ako pises, aj mna Henry naposledy skusol ked mal 2 zubky, a vie ze nesmie , je jemnucky 🙂 ...mna kuse do stehna, ked pozeram telku a som zahladena a nevnimam 😀

matulik
5. okt 2009

kukukuk 😕
hlasime sa spat z prechadzky.... 😵 poctivo sme teplackami vytreli namestie,otrhali posledne kvietky,zjedli zopar mravcov,a votreli rozmliazdeny banan do mamkinych vlasov....cim sme starsi,je vatsia ssssvanda 😀
...maly Henry bude velky zvodca.... 😅 😀 😀 😀

mihanka
5. okt 2009

lubka, skore vyliecenie...
mna simi nejako velmi este nekusla, trosku v spanku...
matulik... 😀 ze zopar mravcov... 😀

ja dufam, ze som si neprihnala svalovku, stale som mala pocit, ze im nestaci... dufam, ze som neprisla o kamaratky... 😀
quest, aerobik cvicim uz 15 rokov, z toho 6 predcvicujem, v irsku len kamoskam, kedze tam do fitka bolo treba licenciu a rok sa mi teda kvoli tomu do skoly chodit nechcelo.. takze to bola premiera po rokoch... 🙂 (skoda ze na to nevyzeram...) 😀

phoebe003
5. okt 2009

Ahojky holky, tak já nestíhám, nezvládám, připravuju pomalu už na Adámkovu oslavu narozen... je toho mooooc co zařídit, no alepoň že poníci jsou jistí.... 😀

Holky kdo máte rádi hračky od Fisher Price tak tady je soutěž... zasoutěžte si taky http://www.soutez-s-fisher-price.cz/index.php

flow333
autor
5. okt 2009

Mamky Poslite kazda aspon 1sms...STAR 18 na cislo 906 06 13.... //////////Kajka MAJERNIKOVA////////// ----------DAKUJEM----------- je to super dievca, super kamoska a velmi jej fandim.... 😀 😀 😀

emaso
5. okt 2009

lilyk fotky zhliadnute 😉 no zereme ich chalanov 😵 a vobec to nie je take hrozne s tymi vlaskami ako si pisala,teraz ma taky look ze na spapanie 🙂 a Majkovi priam srsi sibalstvo z oci,presne ako Jasminke,ona nie je dieta ale zivelna pohroma 😀 ale lubkame ju aj tak ,ona vie byt aj taka cica pritulna rozkosna,castejsie vsak ta pohroma 😅

matulik kym neskace do fontany este je dobre 😀 dnes sme boli v MI ale len na skok,skoda ze som prepasla ako papa tie mravceky 😀 nam velmi chutia servitky 😅

horalka777
5. okt 2009

nam chutia papeky, spacky, kamienky, snurky od topanok, psia srst, podrazky topanok... mam pokracovat, alebo veceriate? 😝

matulik 😀

flow, poznas aj kapelu, kde spieva?

emaso
5. okt 2009

horalka ja chrumem slnecnicu,ale toto mi chut nepokazi 😀
ja som isla vcera z oslavy z vylestenymi podrazkami,Matejko ich dokladne poolizoval 😀
a Jasminka dnes spapala gumicku do vlaskov 😅 ruzovu

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre