Októbrové zlatíčka 2008. Pridajte sa

flow333
9. apr 2009

...tak a je to...

question
5. nov 2009

musim utekat ,bo MM uz frfle 😠
bora tu kabelku ..supsup kuknem rano.cmuk

bibka333
5. nov 2009

mne kupe Elišku Jarka ked prie z intraku tak piatok sobota su ich vychutnavaju si to 🙂 obidve 🙂 mm kupal par krat ale zato staršie deti kupaval častejšie 🙂
Slavka a kde si bola či na tom tae-be 🙂

luciabah
5. nov 2009

phoebe... poprosim vlozit fotku, dakujem, pusa

https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

ostatne foto na facebooku... ak by ste chceli na nas urobit kukuk 😉

lubka78
5. nov 2009

ahojte 😉
chcela som napisat, ze dnes som nemala PC ani zapnuty, ale uvedomila som si, ze bol, len akosi som ja za nim nesedela, lebo nas 3,5rocny sefino musel pozerat rozpravky 😅 .....tak mi je luto, ze som sa nemohla pridat do takej druznej debaty 😅 ale vsak nabuduce hadam stihnem 😉
a boli sme dnes u dr., nase miery su 8850g a 76cm
a Filip nechodi do skolky, lebo bol soplavy a este ho to troska drzi, tak som ho nedala, tak obcas mame doma dobry blazninec 😀...inak z nasich dvoch chlapov bude dobra partia, ked ma Filip naladu, tak sa tak blaznia, ze az......nahanaju sa, Filip sa vala po Miskovi, tomu sa to strasne paci, lebo ten je na blaznovstva ako vysity 😵
a Luci krasne fotocky modelkovske 1rockovske 😵
a vsetci chlapi spia a ja vobec neviem, co tu este robim 😅

mihanka
6. nov 2009

dobre ranko... 🙂
bibka, to musi byt strasne super pocit, ked mas uz velke deti a potom takeho drobca, milacik celej rodiny... 😵
bola som na brusnych tancoch, to chodim na kurz pre zaciatocnikov, moc ma to nebavi, sak ale nieco ine zase... a potom som sa bola trosku spotit na tae-bo, bolo supeeeeer... 😵

a co naucil zatial tatik simonku? no samozrejme hokeeeeeej... 😀 aj povedat aj ukazat...

pekny den, my ideme na fitlopty so simi a potom k nasim robit dalsiu meninovu tortu pre Maroska... 😝

oktobrovky2008
6. nov 2009

Ahojky holky, já jen na skok, Dnes jedu do Liberce mám tam nějakou prácičku, takže odvezu Elu bbičce. Jinak už je zdravá a pochlubím se vámAdámek se naučil říkat Kde je pes " DE E PEŠŠŠŠŠ" a hapáš "HAPASSSSS" a když se snaží tak řekně houpat "HOPAAAA"

Luciabah https://www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbu...

bibka333
6. nov 2009

ahojky kde ste všetky maminy 🙂
Slavka je to naozaj užasny pocit každemu odporučujem 🙂 a všetci ju miluju ale aj ona nas Adrianka vie tak postiskat ako nikoho a Jarku zase hladka na každeho ma niečo ine 🙂 som najštasnejšia mamina 🙂 Eliška tu čita knižku o psíškovi a mačičke 🙂
babenky chcem vas poprosit dajte nejake receptiky čo najradšej varite ja už neviem čo mam varit 🙂 dakujem

bora8
6. nov 2009

máme prvú modrinu 😠 slečna si neodhadla kde je stolík a vrhla sa k nemu tak má modrinu na líčku, chúďa moje....

dnes som bola s maminou na operácii šedého zákalu, ale ona to zvláda celkom fajn, určite lepšie ako ja - lebo ja som z toho celá roztrasená a ona je ok..... ale o to je to lepšie

náš jurko tak na Lucku stále len žaluje, mamíííínkaááááá ona ti ide do stolíku, mamííííínkaaaa ona robí to a to....., mamínnnnka ona ide za mnou na wc, mamííííínka ona mi zobrala hračku....., mamíííínka ona sa na mňa vála....... 🙄

alynka
6. nov 2009

ahojte maminky 😉

pekne sa to tu zase rozbehlo a ja by som sa chcela vyjadriť ku všetkému, ale to asi nepôjde, lebo kto by čítal takú tapetu 😀 😀

Píšete tu že ako vám manžel pomáha, že aký je super keď zostane sám s malou/malým...už to musím aj ja vyskúšať, ale asi by som to bez nej nevydržala. My sme spolu skoro celé dni samé, keď príde mm domov tak Viki už občas spí, napr. tento týždeň boli spolu možno hodinu a možno ani toľko nie. Ale cez deň vždy zoberie telefón k ušku a kričí taata, taata, aspoň tak s ním komunikuje 😒 . Vie sa pohrať aj sama, ale najradšej rozoberá pucle, číta knižku a vyberá z nej prasiatko. Potom sa hrá aj s baby dáva ju na nočník a vždy keď ho vidí tak kričí aa, aa. 😀 😀

A k téme papkanie?...Ako vždy. Papkať veľmi nechceme 😢...Keď dostane pečivko so šunkou a syrom, tak to rozoberie...pečivo v jednej ruke a šunka a syr v druhej...delená strava 😀...ale papká len tú šunku a syr a pečivo len ovoniava, alebo bozkáva...neviem čo robí, len si prikladá k ústam. Na obed keď máme niečo varené tak papáme buď s havkom, alebo s baby, že jedna lyžička havkovi a až potom Viki. Ak nie tak papkáme ručičkami vtedy jej to ide najrýchlejšie 😀 😀...Včera som jej skúsila spraviť špenát so zemiačkami, ale ani do neho nos nestrčila, ale zato pribináček zjedla celý...Už odteraz začína vyberať

Sladkosti...Brumík? Nie, nie! Maminkine Princezky? Áno!

Spinkáme stále 3 krát na deň, chodíme len tak opatrne pomaličky. Odkedy chodíme, tak kočík sme neskúšali, ale predtým tam veľmi nechcela sedieť. V stoličke sedíme, len vtedy keď papkáme. Vonku momentálne veľmi nechodíme, lebo sa nám nepáči počasie 😎

Toť vsio...aj tak riadna tapeta 😉 😉

matulik
6. nov 2009

ejha... 😀 vy ste sa cinili....sikovnice.... 😀

nom,tisko zavidim akcnych muzickov.... 😠 mas tatko je suprovy,ale ked ma ostat doma s malym dlhsie ako 10 min,chyta ho klaustrofobia....ale zato sa tvari ochotne.... 😉
my papkame len na co ma velicenstvo chut,luuubi omackove jedla s hocicim,,,ovocie je mnam,z peciva zje zo dve omrvinky....sladke nepapame...a aj tak sme valibuci 😀 😠

aaaa mam otz,ktore mamky uz skusili dat dietatko aspon na par hodiek do jasliciek?alebo tie ktore pracuju,ako vyriesili opatrovanie?????piste baby,radte.... 🙂

inac my uz nesoplime,sa tesiiiiiiim,dufam,ze zimu prezijeme v mieri bez bacilov,virusov a inych mini-potvoriek... 😠

tak hor sa vonku......cmuk a pekny den aj vammmm 🙂

question
6. nov 2009

jeje ake tapety🙂🙂
alynke ze 3x za den spanok??paaaneck ty sa mas🙂
ema papanie..neviem..skusame papat co aj my..takze korenime az ked odoberiem malej papat a potom to nase aj tak chuti 😝 inak stale istota zelenia masko a ryza zemiacky v roznych kombinaciach... 😉
no moj MM bol s malou maxi 2 hodky-ked som u kadernika 😉 ja by som aj nechala dlhsie,ale on ma strach..ale buducu stredu bude musiet byt cely den,-tak pre istotu idu k babke 😅 😉
baby mango ste uz davali??mam kupene a je uz makucke,takby som vyskusala..da sa uz ne?

question
6. nov 2009

halo halo..kde ste ????

henri001
6. nov 2009

ques my papkame mango uz davno ...
som unavenaaa -teda skor prezrataaaa robila som aglio olio spagety 😝 krasny vecer 😉

matulik
6. nov 2009

...cafte baby...pozeram,ze nikde nikoho a ja mam takuuuu hut si vypisovat... 😵 synak sa tvari,ze ok,do toho mama.... 😀

question mango je mnaaaam,len ja furt natrafim na take cudne,kym zmekne uz aj hnije 😠

inac alynka wuaw,tolko spanku,pozicaj spon 10 minut....my raz denne tak hodku....ale ked mu staciiii,musi aj mne 🙂

no idem diskurovat s malym,mozno sa nanho predsa len daco chyti..... 😉

tilky
6. nov 2009

ahojte

no ja konečne tu zdravím vás a idem trošku prispieť

dnes sme boli na kontrole a ja už viem čo je to ta šiesta detská choroba no ale nás aj riadne potrápila a ešte po nej môžu vzniknúť v ústach afty tak to ma tiež potešilo ako tie vyrážky čo sa mu vyhodili svokra mi vyčítala že to nachytal od mojich krsniat kiahne a ja som ju zase doďubala že to má z tej jej polievky alebo kremky čo mu kúpila alergiu takže sme namali pravdu ani jedna 😉

tilky
6. nov 2009

my zajtra varíme na dva dni mäsko dusené s tarhoňou

inak mňa by zaujmalo či ste niektorá už skúšali dávať malým kapustu

Jakub sa dnes zabával že sám seba bozkával v zrkadle

lilyk
6. nov 2009

moje dieta uz 15 minut vyhadzuje dudky z postele 😠 😀

question
6. nov 2009

tak zajtra dame mango 😉 tilky ja tarhonu este nie..ale urcite mooozem..mnam mnam
my uz buvame 😉

lubik9
6. nov 2009

ahojte..tak idem aj ja do tapety 😀

takze ked som citala prispevky od sim,tak presne to pasuje aj na timiho s tym rozdielom,ze v kociku este obsedi,aj ked bojujeme a podplacame sa jedlom 😝

v jedalenskej stolicke pri papani posedi len vtedy,ked rukami nieco robi,teda ma pultiku ma zasobu hluposti - nehracky (hrniec,lyzicku,misku,...) a stale nieco prebera,skryva,bucha a ja mu pomedzi to strkam do ust lyzicku s jedlom..ked ho omrzia veci na pultiku,tak dokladam nieco nove a hlavne zaujimave,lebo on si vybera,ze toto a toto nie 😠 ale inak spapa toho dost 🙂

spanok: nocny od 20.00 do 6.00 (max. 6.30) a denny vacsinou 2x - doobeda pol hodku a poobede v kociku 30 - 60 min.

emaso
6. nov 2009

ahoj 😉
ques tusim som sa ani nepytala,ale dik za radu 😀 😀 😀
aj ja by som rada potapetovat,ale momentalne nenije ze o com,tak nabuduce,papa

alynka
6. nov 2009

Dnes večer sme mali trošku zábavu o ktorú sa samozrejme postarala Viki 🙂 . Dnes výnimočne počkala na mm a chcela som im dopriať viac času, tak som vravela Viki nech volá tatina aby ju dal spinkať. A ona si začala búchať ručičkami o kolienka, že poď tato, poď! 😀 😀 😀
Som myslela, že puknem od smiechu, akokeby volala na havka, taká bola zlatá. Neviem kto ju toto naučil 😉

flow333
autor
6. nov 2009

tak som vas docitala maminky...nestiham pisat vobec, co chodime nonstop som za nou...pocet zubov 12, zase nieco napisem, ked sa mi podari...pa mam vas rada

bibka333
6. nov 2009

ahojte kočky tak Eliška zaspala pred 10 min a zase mame modrinku na čielku udrela sa s hračkarskou pokladnou 😒 dvihala ju nad hlavku až kym sa jeje nepošmykla ☹ a dnes sme boli pozriet kamošku čo ma trojičky to bol pekny zažitok Eliška behala po celom byte a chcela každu bozkavat a stiskat 🙂

Dnes mame s manželikom 16 vyročie ako sme spolu a ja som na to dnes po prvy krat pozabudla a mm prišiel rano z nočnej a pobozkal ma a povedal dakujem že sme spolu som štastny a dal mi čokoladku ma tak dojal on nie je romantik pa idem hajkat

henri001
6. nov 2009

bibka 😵 😵 😵 sa maaaas 😉 😉 😀
nas Henry pluje, ale to som uz tusim pisala ( mozno na FB) a nevedeli sme prist na to odkial to ma , dnes sa to ukaaaazalo , moja 29 rocna sestra sa s nim tak hra, ze pluju v kupelni do zachodu 😕 Henry pri tom robi taketo ppppfujjjj a smeje sa do zaklonu a mojej sestre sa to strasne paci , tak to robia spolu 😠 😀 😠 no chapete toto ?
tilky takze stav doma so svokrou je 0:0 😀 😀 😀
bru nocku 😉

lubka78
6. nov 2009

ahojte 😉
bibka...ked som citala tvoj prispevok, tak aj my mame take obdobie, ze dvihame vsetko nad hlavu, prip. az za hlavu, neviem, co su to za maniere 😅 ....dnes napr. si zobral taku malu stolicku od klavirika, zodvihol ju nad hlavu a chcel vylozit na gauc....samozrejme, ze sa mu to nepodarilo a padol na zadok a stolicka nanho....potom sa pozeral, ze co sa deje 😀

bibka a gratulujeme k vyrociu 😉

aj my sme mali na obed spagety, ale s paradajkovou omackou a kuracim maskom..mnam, mnam 😉 aj Misko sa dobre napapal, on miluje cestoviny...keby ste ho videli, ako sa snazil davat do ust tie dlhe spagety 😀

a dobru nocku

bianca
6. nov 2009

cau

henri tak a teraz som si cvrkla ja.Ze som sem vobec liezla. 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

selina.liana
7. nov 2009

Ahojte babule mi mame stále len 4 zubky a včera tak nestastne spadla a má vystiepene trochu z predného zubu tak ma to mrzí

henri001
7. nov 2009

seliii, vd to je mliecaaaaak 😉
Bianca 😀 😀 😀 😠 😀 😀 😀

mihanka
7. nov 2009

tilky, nech ste co najskor fit... 😉
selinka, neboj za 4-5 rokov je vonku cely... 😉
henri... 😀 ja si neviem tu jemnu Katusku predstavit, ako pluje do zachodu... 😀 😀 a je mi jasne ze Henrymu sa to paci... 😀
bibka vseeeeeetko naj naj k vyrociu... 😉
tilky, tu je zase nejaka tabulecka... uz tu bola par x...
http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=10838
ale ja som robila tento tyzden aj kelovu polievku s bataty, moc jej to nesmakovalo, ale vsak asi nova chut... a vcera jedla so mnou kapustne fliacky, maminka mi urobila radost, lebo henri minule robila chute... 😝

(dnes sa kakalo aj cikalo do nocnika) 😕 to na nom sedela dohromady 4x... ale vsak ok, usetrena plienka... 😅

selina.liana
7. nov 2009

babule vdaka za podporu ale aj tak ma to mrzí , že som ju neustriehla ale ked ona chce všetko pred sebou nosiť no a stalo sa. smola ☹

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre