Októbrové zlatíčka 2008. Pridajte sa

flow333
9. apr 2009

...tak a je to...

zuzul1310
15. okt 2010

Čaute baby, dne som malému kúpila play-doh, je to úplne super vec, malému sa to strašne páčilo, krásne sa snažil vykrajovať tvary formičkami a bol z toho nadšený.

terez34
17. okt 2010

ahojte maminy aka bola nedela? u nas dnes bol zakopany pes to asi preto ze vonku bola zima tak sme sedeli doma nikomu sa nechcelo vytiahnut nos z domu

@zuzul1310 no deticky taketo vecicky miluju ja ked peciem malej dam kusok cesta a robi divy valka vykrajuje no super zabava je sice dolepena ale to neva 😀 😀

terez34
17. okt 2010

akurat tu spetne citam zuzul ze tvoj maly ma 17kg no to je super moja Marianka ma 11kg a musim ju odmerat neviem kolko meria 😉

zuzul1310
17. okt 2010

@terez34 áno, čítaš správne, má cez 17, prídávam aj fotku, podľa mňa nevyzerá tučný, my to jednoducho máme v rodine, aj ja aj jeho otec sme mali v jeho veku rovnakú váhu. Ale posilovňa je to dobrá, nesťažujem sa 🙂 Tieto dve fotky sú z augusta, váhu mal rovnakú ako teraz, len nemal zimnú bundu tak lepšie vidieť postavu. Danko meria 95 cm.

terez34
18. okt 2010

@zuzul1310 malinky vobec nieje tucny to som tak nemyslela je strasne zlaty vobec by som nepovedala ze ma 17kg moja mala zase vyzera ze vazi viac a ked som ju odvazila bola som prekvapena ze ma len tolko 😉 no to ti verim ze mas co nosit to budu svaly 😀 😀

terez34
18. okt 2010

@zuzul1310 toto je moj drobec z leta

terez34
18. okt 2010

ty kokso blbo otocene 😀

zuzul1310
18. okt 2010

@terez34 Ďakujeme 🙂 , svaly pribúdajú 🙂 Oblečenie nosíme tak zhruba 104 a užší strih tričiek a mikiniek aj väčšie. Nohavice kupujem len NEXT a H&M, pretože majú široký strih a stačia mu 98 inde mu neviem kúpiť nohavice pretože má strašne silné stehná (padol do rodiny 🙂 ) Vetrovky nosíme na 3-4 roky, takže sranda.

terez34
18. okt 2010

@zuzul1310 no kokso to je fak dobre 😀 mi tak 98 a aj to je este velke niektore vecicky ma dobre aj na 1,5 roka 😝

ale ked to je v rodine.. co s tym aspon bude kus chlapa nie len taky struzlik 😀

zuzul1310
18. okt 2010

malá je zlatá (otočila som si notebook 🙂 takže v pohode ) moja kamoška má šťastie, lebo má synčeka o dva mesiace staršieho a čo my vyrastieme putuje im, takže aj teraz dostala celú kolekciu jesenných vecí 🙂

lubka78
18. okt 2010

@zuzul1310 tak to teda mas co nosit 😉 a ze 104, my sme na 92, prip.98....ale vacsinu veci mam z nemecka a tie su vacsie, tak sa to tazko porovnava.....ale my aj tak patrime k tym stihlejsim aj vyskovo mame menej, tak okolo 90cm 🙂

zuzul1310
18. okt 2010

@lubka78 NEXT a H&M veci nosíme aj my 98, ostatné 104 a vyššie, žiaľ okrem týchto dvoch značiek žiadna iná nepripúšťa aby bolo dieťa silnejšie. Cherokee 3-4 roky, Kenvelo tak isto, Dopodopo z Takko Fashion máme dokonca až 110 kožušinkovú mikinu, lebo nechcela som aby mal celé kríže vonku keď sa predkloní alebo si sadne, takže jemu kupovať to je fakt zážitok. Ale inak v pohode, sladkosti nemá rád vôbec, jediné čo zbožňuje sladké sú Jupík a Figo džúsy, to zbožňuje. Z jedál sa mu vždy zavďačím mäsom, zemiakmi a vajíčkom to zbožňuje nadovšetko. Čokoládky a podobné veci nepapáme vôbec.

lubka78
19. okt 2010

@zuzul1310 ved to, aku ma dieta postavu, myslim ked je take mohutnejsie ako tvoj Danko, to nezavisi od stravy, to je genetika a to je super ze nejedava sladkosti...ani nasi to moc nemusia....hlavne ze maju Granko 😉 aj to granko im davam do mlieka asi tak pol lyzicky na 2deci 😉 a nasi podla toho aki su stihli, tak asi zdedili postavu po mm, tak ani sa necudujem, ze tolko pojedia a nic 😅 ale napr. u Filipa v skolke je jeden chlapcek a ten je vyslovene tucny, ma asi 3 roky, ale ked som nanho pozrela, ked sa prezliekali do pyzama, tak on ma take stehna, ze si ani nohy nevie dat k sebe, vlastne cely je taky tukovy a to si myslim, ze je problem a ze je to sposobene stravou a potom na rodicovskom som videla jeho mamu a bola som si dost ista, ze je to jeho mama 😒

terez34
19. okt 2010

@zuzul1310 no super ze mas notebook lebo ja by som musela otacat cely pocitac 😀 😀 😀 tak kamoske je sveta zit

zuzul1310
19. okt 2010

@lubka78 s tými stehnami sme na tom aj my rovnako, máme to v rodine ☹ Vidím že čakáte prírastok, gratulujem 🙂 Granko mi malý nevypije, má rád na raňajky Nesquik, čokoládové guličky s mliečkom,ale to tak raz dva krát za týždeň, častejšie to nezje.

zuzul1310
19. okt 2010

@terez34 v každom prípade sa nesťažuje 🙂

lubka78
19. okt 2010

@zuzul1310 ale tvoj maly tak nevyzera ako ten chlapcek v skolke..on ma hlavne ako som si vsimla tie vnutorne stehna take tukove....on je vlastne cely taky samy tuk 😅

kakakina
20. okt 2010

tak sa hlasim aj so svojim zlatickom.Prave sme oslavili dva rocky tak popozeram v com mame za vami dobehovat.Tak s nocnikom urcite,ten je nas uhlavny nepriatel!Ale maly uz spinka sam vo svojej izbicke,na velkej posteli,kedze postielku budeme za par mesiacov potrebovat.Tak pomalicky zacneme trenovat zachodik,lebo nocnik,neprichadza do uvahy!Ale odvykanie od cumlika nam trvalo dva dni,postielka hned,tak verim ,ze aj s plienkami do skoly iste nepojdeme 😉 !Krasny dnik vam prajem!

kakakina
20. okt 2010

@terez34 akoby som videla jedalnicek mojho maleho!A ja som si myslela,ze je jediny!Rano flasa s kakaukom,potom kedy nekedy jogurt.Obedik s tazkou biedou,ked tak len polievocky.Ovocie ziadne okrem bananov,chlieb NIE.Niekedy suchy rozok!Vece niekedy spapa parku,s troskou chlebika,inak zas len jogurt pyta ☹ .Ale zeleninku sa mu snazim davat denne,aspon trosku.Kapustu ma rad!!!

lubka78
20. okt 2010

@zuzul1310 DAKUJEME 😉

@kakakina ono tie deti maju akosi s tym jedlom take obdobia...Filip mi mozno do 2-2,5roka skoro vobec nejedaval pecivo a teraz bez toho mlieko nevypije....ono sa to urcite zmeni...my sme boli tiez len ne jogurtoch a mlieku a polievke 😉

terez34
21. okt 2010

@kakakina no super musime si zalozit neaku stranku pre nejeduce deticky
uz som si sto krat vravela ze to jej papanie nebudem riesit ale vzdy ma to vytoci jak blazon ale mne aj ta stredna dcerka tak zle papala ale aspon jedla ovocie ale tato nic olizne a povie fuj a je dojedene

zeleninu aj moja popapa ale kapustu ani sladku ani kyslu a vobec kysle nic 😒

zuzul1310
21. okt 2010

@terez34 , @lubka78 , @kakakina Tak s jedlom my problémy nemáme, Danko spapá čokoľvek okrem jogurtov, pudingov a kakaa, do polievky si nasype pokrájaný chlieb, v obchode si vypýta rohlíček, zbožňuje párky s kečupom, kečup by jedol ku všetkému, včera jedol praženicu s červenou paprikou (sladkou) inak ju zjesť nechcel. už jedol aj kyslú uhorku a tiež v pohode, on je typický chlap čo jeho nezje on zje.

terez34
22. okt 2010

@zuzul1310 no tak to si stastna mamicka lebo ja to mam pravi opak a ver je to o nervi 😒

bibka333
26. okt 2010

@terez34 aj mi mame teraz obdobie nepapania som s nej na nervy teraz sase nechce papat robime všetko možne aby jedla varene veci ona len ovocie chce papkat

zuzul1310
26. okt 2010

My máme úspešne za sebou návštevu imunologičky. Boli sme tam včera, všetko je v poriadku, prášky na astmu berieme stále, kontrola zasa o 6 mesiacov a škôlka nehrozí minimálne do štyroch rokov. ale už rok sme neboli chorí, takže klop klop a dúfam že tak skoro ani nebudeme.

terez34
28. okt 2010

@bibka333 no to si aj tak vytaz ked ti je ovocie ja by som to urcite neriesila keby mi mala papala aspon ovocie u nas taka vec nehrozi daj je pikovit na chut do jedla a ona urcite zacne papat

lenze u nas za nechce poriadne papat uz od vtedy ako sme zacali prechadzat na tuhu stravu a trva to dodnes takze ja to mam trochu komplikovane ale uz sa zacinam s tym zmierovat aj ked este obcas vybuch zlosti dostanem a to hlavne v tedy ked zacne pytat cipsy a jedlo je uz bokom aj dnes sme mali taky incident

aj tak si myslim ze teraz je to obdobie vzdoru a deti si chcu vydobyt svoje a skusaju na nas svoju taktiku placom neviem ako u vas ale u nas sa place velmi dlho ked nieco chce a ja jej to nechcem dat tak obcas dostane az zachvat placu a vtedy jej to uz musim dat lebo inac sa neukludni aj ked viem ze robim velmi zlu vec ale to sa inac neda

terez34
28. okt 2010

@zuzul1310 no super ze ste v poriadku 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
tie lieciky na tu astmu bude maly brat asi dlhodobo ze? ale ak mu to pomoze tak to neva

zuzul1310
28. okt 2010

@terez34 už ich berieme rok a pol roka ešte určite do ďalšej kontroly a potom sa uvidí, je možné že mu ich na čas vysadia aby sme videli či nastane nejaká zmena, ale to sa ešte uvidí, nepredbieham, hlavne že je v poriadku 🙂

terez34
1. nov 2010

@zuzul1310 no to mas pravdu hlavne ze mu je lepsie niekedy sa stava ze lieky nezaberu a treba stale skusat nove a to uz je horsie ale hlavne ze to zabera 😉 😉 😉 😉

margaretka0882
11. nov 2010

ahojte mamičky chcela by som vam aj ja prispieť ako vydim niesom jedina čo ma problem dostať dieťa na nočník. moja ivanka sa v lete celkom pekne pytala asi mesiac a potom sa vždy postavila spojila nohy a popišala sa neviem si vysvetliť prečo to tak bolo pytať sa uplne prestala. velmi pekne rozprava cele vety vela veciam pochopi hneť ale pytať sa nechce

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre