Októbrové zlatíčka 2008. Pridajte sa

flow333
9. apr 2009

...tak a je to...

lubka78
27. apr 2009

idem aj ja off...chlapi spia, tak sa pridam k nim
dobru noc vsetkym 🙂

simona161
27. apr 2009

lubka, pekne fotecky ... sikovnych chlapov mas ...
dobru nocku vam ...

bibka333
27. apr 2009

slavka kto pridava fotky do polrocnych nemame tam ☹

bibka333
27. apr 2009

poprosim tuto https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...
a idem aj ja hajkat rano cestujem pa dobru noc

oktobrovky2008
27. apr 2009

bibka hotovooooo https://www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbu...

a já jdu hajííííí.brou,brou noc... 😵

simona161
28. apr 2009

dobré ránko, všetci ešte spinkajú?

simona161
28. apr 2009

asi áno, tak ja idem raňajkovať, pekný deň všetkým 🙂

mihanka
28. apr 2009

dobre rano...
sim, alex je fesi... a ako "chodiii" 😀
my sme mali super noc, simonka papala o 3, o 5 a buvala do 7... 😵 😵
a teraz mrauci, asi zase tlaci... tak papa...

lubka78
28. apr 2009

dobre ranko 😉
sim...Alex je velky fesacisko...tie fotky medzi pupavami su super 😵 ..(aj my mame take teplaciky ako vy 😉 )
mihanka 😉

bora8
28. apr 2009

dobré ráno aj naša tlačí..... a v noci.... 🙄 zasa sme mali od 2. hodiny hodinovú pauzu v spaní.... ja neviem čo s ňou je.....

mihanka
28. apr 2009

baby kupila som ryzove piskotky, bezlepkove, bezvajecne, mozem ich dat simi? ako ich davate?

bora8
28. apr 2009

mihan ja netuším ja som malej kúpila tie od nestlé vhodné o ukončeného 4.m a veľmi jej chutia

mihanka
28. apr 2009

bora ja mam od 6 mesiaca kupene v bio obchode... a ko jej to davas? len tak zuvkat alebo do vyzivky?

bora8
28. apr 2009

mne malá výživy vôbec nechce - ale dávam jej ich do ruky keď ju mám na kolenách a stále ju kontrolujem aby jej náhodou nezabehlo..... ona ich ožužlává a strašne jej chutia - len ju musím vždy prezliecť

simona161
28. apr 2009

lubka, diky ... este som hodila dve ... na tej poslednej si vsimnite, kde konci jeho dudel - to je najnovsi sport - pchat dudel mne do ust ... ja ho potom odlozim a on normalne na chvilu aj nan zabudne 😉
https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImage...
https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vRefer...
ja nemozem u nas objavit ziadny obchod so zdravou vyzivou, tak ziadne taketo dobroty nemame ☹ a rada by som mu dala, ak by ho to zabavilo na chvilku, ale najradsej take ako pise mihan - ryzove, bezlepkove, bezvajecne ...

question
28. apr 2009

ahojte...sim super fotecky..maly sa ti uz tak pekne udrzi na nozickach?
inak v nr desne fuci uz par dni..ja chcem teplooooo... 😉

simona161
28. apr 2009

ahoj ques, ano, uz sa udrzi, ale iba chvilocku, ale ked ho drzim ja, tak o dusu poskakuje hore dole jak gumovy panak ... ale stvornozkovanie mu nejde, zdvihne sa a zaryje nosom alebo padne na brusko ... ale sedenie sa zlepsuje, zacalo ho to bavit, takze uz sa chvilku posediacky prehra ...
a co amanda? poslucha? vysiel jej ten dalsi zubok?
u nas tiez hrozne fuka, uplne strasne, v nedelu sme dokonca mali velky poziar v hore, ani sa mi o tom nechce pisat, bolo mi z toho do placu ... a vlastne stale je ☹

simona161
28. apr 2009

tak ja utekam varit, dnes peciem kuriatko na kapuste so smotanou, co znamena, ze ja budem jest kapustu, smotanu, knedlu a kustik masa ... ale MM sa tesi 🙂

question
28. apr 2009

hej hej uz mame dva zubale 😀 😝 ale zatial to moj prsnik nezaregistroval 😀 😝 a zacala sa stale dvihat na vsetky 4,len sa nevie posunut zatial a ako pises aj ty ,zaryje sa na nufak 😝
niekto naschval podpalil????
my mame papu odvcera 😝 a kura so zeleninkou a cervenou majcou a celozrnnu ryzu,ale ta MM nechuti,ale mne ano 😝 a zajtra budu tvarohove slize 😉 😉 😉

evitkamalicka
28. apr 2009

ahojky maminky

lubka78
28. apr 2009

ahoj evit....no teda pekne to vyzera 😉 ..myslim tie vlasky..kocka 😵

evitkamalicka
28. apr 2009

lubka dakujem...co mate nove?

lubka78
28. apr 2009

sim..to aby si nezabudla, ako sa cmula cumel 😀 a neskusala si pozriet v nejakom obycajnom hypermarkete niektore z tych bio keksickov, ryzovych, kukuricnych, atd. predava sa to tusim na oddeleni bezlepkovej diety, aspon u nas a je to bez soli, cukru, mlieka, konz.latok...skus sa pozriet, lebo u nas to viem najst napr.v Jednote 😉

lubka78
28. apr 2009

co mame nove?...no od vcera teplotujeme a soplikujeme...tak uvidime, ci to budu zubky, alebo nieco ine 😒

lubka78
28. apr 2009

a vy ako? ako v praci?

evitkamalicka
28. apr 2009

no tak snad to uz budu zubky...my od vcera sami sedime...celkom sa dari

flow333
autor
28. apr 2009

jeeeeeeeej evit super vlasy... 😀

flow333
autor
28. apr 2009

inak maminky.....som si posledne 2 dni vsimla, ze mala ked sa zadiva na nieco, tak zaskuli 😠 do kelu, tak hned odputavam pozornost....ne, ze jej to ostane, ale raz na jedno oko, raz na druhe.... ☹

question
28. apr 2009

evit hod nejake vacsie foto vlaskov prosiiiim..chcem pozavidiet 😉
lubik..a nenachladol Misko pri tomto vetrisku co je vonku???
flow...neblaaaaazni,to si len mozno pozera na koniec nosa 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre