Októbrové zlatíčka 2008. Pridajte sa

flow333
9. apr 2009

...tak a je to...

andre
29. apr 2009

a to sú aké plávacie plienky ?
teda to potom tam môžu sa čvachtať aj nahatí, keď je to len tak, tie plavky 🙂

lubka78
29. apr 2009

no, my sme dnes skoro bez teploty...max.co som mu zmerala bolo 37,1...dufam, ze sa to nezhorsi 😉
nam dnes konecne dorazila stolicka na papanie....aaaaaaaaale ked som ju vybalila a isla poskladat, vobec mi to neslo, nesedelo sedadlo....tak som zacala skumat, co sa deje a zistila som, ze posuv hore dole na stolicke je nasadeny opacne...tak ju musime reklamovat 😠 tak som sa na nu tesila a nic ☹ ..no dufam, ze sa to skoro vyriesi 😉

lubka78
29. apr 2009

andre...tak ono ti to tam v tej vode az tak nedrzi....ved je jasne, ze sa ti tam dostane aj voda..ta gumicka uplne, uplne netesni, hlavne ked sa dieta pohybuje....ale aspon nieco sa tam urcite udrzi, hovienko by malo zostat dnu 😅
plavacie plienky dostat bezne v obchode, kde predavaju obycajne plienky....my sme mali Huggies a Babylove (DM), ale myslim, ze tie plienkove plavky su lepsie 😉 hlavne nemusis kupovat zakazdym nove a vies ich prat 😉

andre
29. apr 2009

aháá, tak to sú normálka balené ako obyč plienky, že viacej pokope ? alebo po jednom ? som nikde také nevidela, keď sme kupovali plienky

lubka78
29. apr 2009

no oni su balene po viac kusoch, takto vyzeraju od Huggies
http://www.mojalekaren.sk/huggies-plienky-na-pl...

mihanka
29. apr 2009

andre, aj my mame huggies... a detske plavose su len na paradu... aj simonka ma od henri lienkove ako ma velka henri, ale budu len na leto 😵 do toho bazena je to zbytocne, lebo myslim ze sa lepsie citi mimi na holo...

ja dufam, ze su to zuby a nie nieco horsie... ☹ ale dasienka vyzeraju uplne normalne... ano ockovanie simi znasala sice bez teploty, ale mala to dost zapalene a bolestive...simi je riadna cintlavka, mrnko, iba maminke na rukach, aj u dr sa dnes rozplakala a to ju len pocuvali a merali a vazili... teraz buva uz viac ako hod a pol, dufam, ze to vylezi a bodaj by to prespala... ☹

andre
29. apr 2009

oki, dííííky za tipy 🙂

držím palec ☹

lubka78
29. apr 2009

andre, nasla som aj tie Babylove z DM, tie sme tiez pouzivali
http://babetko.rodinka.sk/index.php?id=591279

lubka78
29. apr 2009

mihan, to ma mrzi, ze stale teplotujete...moja dr.hovorila, ze ked je to virusove, tak to moze trvat aj 72hodin...tak drzim palce, nech ste skoro bez teploty a ked su to tie potvory zubky, tak nech rychlo vylezu 😵

a este sa musim pochvalit...Misko sa nam dnes uplne sam posadil a neopieral sa ani rucickami...sa tesim 😵 😵 😵 a to presne na pol roka 😎

a aby som nezabudla...prajeme vsetko naj naj k polrociku Elinke od Emaso 😎

henri001
29. apr 2009

ahojte babulkyl
tak uz sme doma, mam migrenisko hnusisko stale , bola som stale podrazdena a nervozna ☹ vobec som si ba neuzila...a ta cesta - polka prevrieskanaaaaaaaaaaaaaaa uaaaaaaaaaaa uuuuuuuuuuuaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa, no ide mi hlava prasknut a kozy tiez, take kamene som uz dlho nemala a drobec teraz zaspal.... a naozaj stojime 😅 staci sedacka, ohradka , stolik a stoji a vrieska lebo nevie co dalej 😀
Mihi citam vase trapenie , je mi to velmi luto ...ja si myslim ze to budu zubky , alebo zubok 😅 neviem ti neiako pomoct ... poradit ... 😒
idem si lahnut na chvilku ,cmuk cmuk

andre
29. apr 2009

díííky 😵

lubi máte výmesačie dnes ?? 😕 akože presné polročie ?

mihanka
29. apr 2009

lubka, ach ja sa bojim o simi... ☹
prepac, dnes som aj zabudla gratulovat tvojmu sikovnikovi a Ellinke... 😉

henri, uz som sa bala o vas, isla ti normalne pisat sms lebo som mala henriabstak... 😀 no gratulujeeeem... neboj zachvilku chodi... 😉 nejaky mesiac ti okrem hlavy odidu aj krize a potom ho budes uz len nahanat... 😀 😀 som hrda na Henryho... 😵 😵 😵 😵 😵

mihanka
29. apr 2009

uz spi simonka dve hodiny... 😕 mam ju zobudit? 😕 aspon na papanie, okolo 7 ma papat... 😕

andre
29. apr 2009

dala si jej niečo na teplotku ? možno z toho spinká alebo je unavená z teplotky, musí oddýchnuť, spinkaním...
mihan neboooj 😕 , bude dobre 🙂

henri001
29. apr 2009

Elinka secko naj naj naj 😉
Mihanka zlatko nechaj ju spinkat podla mna 😕
nebojkaj , maciatko to zvladne 😵

bora8
29. apr 2009

ahoj kočky, tak my sa už potápame 🙂 malá sa tak na vodu teší....

mihi - nehaj simonku spinkať chúďatko - bud rada že spinká a odpočíva....

všetko naj naj polročníkom 😉

mihanka
29. apr 2009

ja som myslela zobudit na papanie, ale zobudila sa sama, prezliekli sme do pyzamka, napapala sa poriadne a hra sa teraz...
bora, to je super... 😵 snad aj my sa k tomu dopracujeme... 🙂
dakujem vam, ja som taky strachoput, ked miminka trpia... ☹

bibka333
29. apr 2009

Miškovi a Elinke všetko najlepšie
baby tak my sme prisli s plavania okolo 15 mala bola zlata normalne sa tešila a uz ju inštruktorka aj ponorila a plavky predavaju na plavarni ale ja som kupila včera v tescu u nas musia byt plavky nie plienky 😒 tu je foto ale iba po plavani taky oddych https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...
mihanka malej my je luto neboj ona sa stoho dostane
baby dnes my praskli nervy a zbila som Jarku 😠 ☹ mala ist na kožne na fototerapiu a nešla uz mala ist v pondelok ma to určene 2 krat za tyžden a pritom ma taky velky exzem ☹

bibka333
29. apr 2009

mihanka pozerala som tvoje fotky z plavania pekne a vy nemusite ma čiapky pre detičky u nas by sme mali mat aj my mamky

mihanka
29. apr 2009

bibka, fiiiha, vsak ta mozu zavriet... 😎 ale je to nezodpovedne voci zdraviu... ☹

dakujem, bude urco ok.. .teraz je ok... nemusime mat ani ciapky ani plavky...

bibka333
29. apr 2009

mihanka ona ma 15 rokou a vobec jej na sebe nezalezi nedodrziava liečbu a ani sa nenatiera ako sa ma keby si ju videl ja som sa s nou včera pekne rozpravala a ona ma takto nahnevala mala tanečnu tak akože nestihala od pondelka ja som sa uz aj naplakala pre nu ma to strašne a zavrit ma mozu ale ja viem ze ma nebonznete

lubka78
29. apr 2009

dakujeme za blahozelania 😵
bibka..obcas asi prasknu nervy kazdemu...asi puberta je puberta, co? 😅

lilyk
29. apr 2009

Miskovi a Elinke 😵 prajeme vsetko naaaaaaaaaaaaj hlavne vela zdravicka a nasej nevesticke posielame pozooooooor vyhadzujeme z oknaaaaa pusinkuuuuuuuuuuuuuuuuuuu..uz letiiiii.Elli chytaaaaaj 😵
Simonke prajeme rychle uzdravenie 😉
a mam vytahane ruky az po zem, nas Tomino posledne 3 dni ked sa zobudi po poslednom spanku o 17:30 tak sa chce len na rukach nosit....uz minule sa ma mama pytala ci chodim do fitka ze ake ruky mam 😅

geveva
29. apr 2009

ahojte všem
dlouho sem tu nebyla takže se zas budu dlouho dostávat do obrazu je tu něco dost zásadního co bych měla vědět

jak se jinak všechny máte
my máme nyní zánět spojivek tak kapene kapičky

ale je to dobré

lubka78
29. apr 2009

gev...no, dlho som ta tu nevidela...tak nech ste skoro fit 😉
my sme teplotovali dva dni a teraz este mame trochu sopliky...inak sa da 🙂

bora8
29. apr 2009

ahoj gev- také normálne dni..... evitka má nové vlasy, silvia je na dovolenke, sim je choručká - asi zúbky.....
všetci krásne priberajú a rastú....... to je hlavné......

andre
29. apr 2009

lubi, no gratuuuulujeeeeemeeeee k polrôčiku 🙂 aj k hopkaniu jasnačka... to ako sa robí ? že vysvetlím mathymu 😀

lubka78
29. apr 2009

andre..to bude asi dost tazke, ale pokusim sa tak.....beeeeeeee, ble ble, ble beeeeeeee, bleeeeee 😀 😀 😀 takto to vysvetlil Misko....skus, ci Mathy pochopi? 😀

lubka78
29. apr 2009

jaj a dakujeme 😉

mihanka
29. apr 2009

gev, ako pise bora... 😉
lubka skusim aj simonke tlmocit.. 😉

a dobruuu...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre