Októbrové zlatíčka 2008. Pridajte sa

flow333
9. apr 2009

...tak a je to...

phoebe003
8. máj 2009

ema,mno alespon člověk věděl kam zajít,když byla nuda v těch dlouchých zimních večerech,takže hádám si na celé léto beru službu na koníku 😀 😀 😀

sofia122
8. máj 2009

ahojte maminy nebola som tu dlho nemala som cas.od vcera mala je moc nervozna moc mi nespala aj dnes cez den bola nervozna moc plakala asi jej pojdu zubky neviem.dala som jej gel na zubky a bola potom kludnucka.ako vase babetka znasaju prerezavanie zubkov.a ake mavaju pryznaky.dakujem 🙂

mihanka
8. máj 2009

ahojte... 😵
dnesny vylet bol super, hoci simi len maminka maminka, pripadne aj tatinka vezme na milost, ale s nikym inym, nikomu inemu na rukach, takze ulava ked zaspi... 😅 ale inak bola zlaticko a bolo super, som utahana ako kon, este som robila tortu pre matika mojho... 😝
phoebs zahlasovane, ale kludne to pripominaj aj kazdy den... 😉

sofia, my zubky nic, mala teplotu 3 dni a aj tak nic... takze stale cakam na priznaky, pripadne na zuby... 😀

henri, tak dufam, ze vam vsetko vyjde, cesta, krstiny... 😉 😵

flow, tak mna mozes nabalit... 😀 ja zboznujem jogurty, nemusia byt zrovna danone, hocijake, ale activia je super, aj tvarohova... super vyzera ta chladnicka... 😀

selina.liana
8. máj 2009

ahojte

nám vyšiel zubok ešte ho nevidieť, ale lyžiička už cinkááááááááááááá

evitkamalicka
8. máj 2009

ahoj kocky,
nejako nemam teraz vobec cas, mam tu rodicov, tak vas aspon pozdravim

selina.liana
8. máj 2009

evi ahojjjjjjjjjjj

bibka333
8. máj 2009

seli gratulujem k zubku 🙂 a ala bola v pohode?

evitkamalicka
8. máj 2009

ozaj seli aj my gratulujeme k zubku

lubka78
8. máj 2009

ahojte
tak seli GRATULUJEME 😵
my este nemame ziaden zubok, aj ked som si myslela, ze ked mal naposledy teplotu, tak to pride 😅
flow...kludne takto mozte naplnit aj nam tu chladnicku 🙂

lubka78
8. máj 2009

evit..takze vasi stastne dorazili 😉 tak si ich uzi 😉 .....moja mama sa tesila, ze konecne pride, ale ma vela prace...takze momentalne z toho nic nebude..a tak sa tesila na deti 😒 ...nevadi, co uz 😉

bianca
8. máj 2009

cus decka.Vobec nestiham a ak tak zavislacim na FB a ani ma nenapadne kuknut na kona.

tak bru noc a zasa sa niekedy ozvem 😅

lubka78
8. máj 2009

fuuuuuuu, bianca...to bol dlhy prispevok 😅 😀 😀 😀
tak dobru noc a niekedy sa ozvi 😀

selina.liana
9. máj 2009

dakjeme za gratulácie, y sme ani neteplotkovali ani nič ťuk ťuk ťukk

a na čom to tá bianca závisláčí???? čo je to FB???

mihanka
9. máj 2009

dobre ranko... 🙂
"fajna" noc, simi bola hore od 2 do 4, a potom o 6 hore vyspata... 😕 😅 tak teraz mam bolehlav, uz aj vcera vecer bol... 😖

seli super zubok... 😉 a fb je facebook... 🙂

dnes mame opekackuuu 😵 😵

bibka333
9. máj 2009

dobre ranko maminky Mihi aj my sme mali noc pestru mala bola hore od 1do 2a potom od 4do 5 a vobec nechcela papu ☹ plačkala a plačkala 😢 ja si myslim že to nebolo z uška lebo cez den papala pekne tak neviem čo jej bolo nechcela my povedat 🤐

flow333
autor
9. máj 2009

ahoj maminky...joooooooooj take sople mam, ze az ☹ ☹ ☹ manzel kychal a soplil 3 dni, ze alergia, no taka alergia, ze som to schytala...som myslela, ze ho zaskrtim....tak padam von, nech nie som s malou ani doma v tych baciloch....vie, ze neznasa klimu v aute a bude ju vkuse zapinat a na cesty v meste, to ani nema vyznam...ale neda si povedat...cize akurat mam z neho zase nervy...uz sa nechodi domov len vyspat, ale aj nas nakazit 😎 no tak som sa vyzalovala a ideme na nakup

lubka78
9. máj 2009

ahojte maminy 🙂
my noc ako tak v pohode, len rano od 5 pomrnkaval a vstaval o 6 😅
aspon, ze teraz mi MM zobral obe deti von...isli na trh kupit nejaku zeleninu 😵 ...a ja som uz medzitym upiekla kolac..dnes sa chystame do Nitry na tu "Milu pre mamu" 😉 😵 idete niekto tiez?

flow333
autor
9. máj 2009

a inak ako vas najdem na FB??? pod akymi menami?

bora8
9. máj 2009

flow - najdi si moje meno - Blanka Hanzalikova a u mňa si pozri priateľov - sú tam aj ostatné kočky....

phoebe003
9. máj 2009

achojky mamulenky,dnes jsem vyjímečně hyperhappy 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 jen ela měla včera teplotu,tak spala s námi v posteli,takže mne dneska bolí za krkem,jsem rozlámaná,okopaná ze všech stran,milionkrát jsem se budila a odšoupávala ji,při mémtřetím neúspěšném pokusu přstěhovat ji z5 do pokojíčku jsem to o půl 5 vzdala 😅

seli gratulujeme k zoubečkuuuuuuu 😵 😵nám ještě stááále nic,necinkáme,ani nás nic nebolí,žádné teplotky

mihanka děkuju,zlatíčko 😵

phoebe003
9. máj 2009

kdepak jste?mne před chvilkou odešla kámoška s cipískem,elí je u sousedů,adámek spinká,já mám vyžehleno a jdu pověsit další várku...toho prádla se snad nikdy nezbavím,furt dokola,prát,žehlit,prát,žehlit,prát a zase žehlit.... 😝 😝 😝 😝 😝

phoebe003
9. máj 2009

tedaaaa,tady to fakt žije.hmmmmmm tady tapetuju sama 😔 😠

phoebe003
9. máj 2009

hmmmm a zase jsem tu sama 😢

selina.liana
9. máj 2009

ahojte další zub vonku už ho vidieť vlavo hore jednotkaaaaaaaaaaaaaaaaaa 😉

henri001
9. máj 2009

seli gratulujeme 😵 a mozes aj ty naaaam , dnes nam vysiel siedmy , vlavo dole dvojka 😀 😀 😀
krasny vecer mamulky 😵

selina.liana
9. máj 2009

heniiiiiiiiii no tak aj my gratulujeme no ale vy ste už riadne ale riadne zubatýýýýýýýýýýý 😉

flow333
autor
9. máj 2009

mamkyyyyyyyyyyy my mame dnes 7 mesiacikov a zubaky nemame... 😎

selina.liana
9. máj 2009

flowwwwwww gratulujemmmmmmmmmmm

flow333
autor
9. máj 2009

dakujeme....zaregistrovala som sa na FB, tak mam co robit najblizsie dni...pa

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre