Októbrové zlatíčka 2008. Pridajte sa

flow333
9. apr 2009

...tak a je to...

bianca
29. jún 2009

decka kto vsetko davate jogurt???Asi do toho pojdem,Dufam ze jej nic nebude ale max sa asi pos.....

lubik9
29. jún 2009

bia..ja zatial jogurt nedavam,tak ti neporadim

bianca
29. jún 2009

lubik nam dr kazala davat od 7 mes ale zatial som sa neodvazila koli alergii

jo a tie co davate aky davate???Holandiu,Activiu alebo aku inu iu???

lubik9
29. jún 2009

bia..nam vravela,ze ked ho kojim,ze nech pockam s jogurtom,ze aj ked sa moze uz,ale naco...

lilyk
29. jún 2009

ja som ten jogurt este nedala, ale citala som ze Holandia je veeelmi dobra..bohuzial v BA som ju nenasla.
my takto:
o 4:30 150ml mliecko
8:00 140ml+kasa kedze s fllaskou sme kamarati neni
11:15 zelenina+maso 250g miska
15:15 jalbkova,banan.marh.vyzivka kedze ovocie nechce az ho zatrasie 😖
chrumky, rohlik..malokedy
19:30 210ml mlieko+kasa
a pozor nepijeme nic,este som nedosla nato co by pan kral vypil 😒
tot vsio 😉

bora8
29. jún 2009

bia ja danone dobra mama banánový... nie som moc za ale mamina jej to dala a malej strašne zachutil.... nemala žiadne reakcie - 2x som dala aj tú holandiu a tie jej veeeľmi chutili, len u nás ich dostať len v jednej večierke na druhej strane mesta a tam sa mi nechce chodiť

bibka333
29. jún 2009

ahojte my papame takto 6h mliečko , o9 h mlieco alebo ovesnu kasu z ovocim ,12h varene zeleninka,masko, ryža,zemiacik, 15h mliecko 16 h ovocie alebo vyzivka bud uvarena domka alebo skličko 19 30, 20h mliecko 23 h mliecko, alebo az o 2h mliecko , 6h mliecko alebo skor nasa Eliska papa vsetko a vsetko jej chuti cez den este keksik sunarka 🙂dakujem za adka uz sa dnes nudi a iba papa a papa 🙂

tilky
29. jún 2009

ahojte

tak Bia my pribináčik papáme a radi a ozaj už aj my máme jeden zúbok a sme taký živý skáčeme po postieľke pri všetkom sa vtaviame a dubkáme 😀

luciabah
29. jún 2009

tak vy ste riadny papkaci 😀

ja som sa teraz vratila z muzikalu mnisky II. a bolo supeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeer 😀 😀 😀 ale som skoro nic nevidela, lebo sme sedeli vzadu a ja som zistila ze moj zrak je uuuuplne na h...o a nic nevidim. ale hlavne ze som pocula. no nadhera 😀 😀 😀

flow333
autor
29. jún 2009

bibka a tu ovsenu kasu varis, ci mas instantnu?

ja som dnes isla kupit kasu...http://www.kojeneckavyziva.cz/content.aspx?page... tu poslednu...osemzrnnu s bifidusom, tak uvidime....

lenze vy skoro vsetky papate prvu davku mliecka okolo 6tej, ale my prve papanie 9.00 - 13.00 zeleninka+masko rozne kombinacie, 17.00 mliecko 210ml a 21.00 mliecko 240ML a spime do rana...tak to je, ze ja jej to nemam kedy dat, é 9tej rano sa napapa a este si zaspi do tej pol 12 a vtedy jej uz nedam, lebo by mi neobedovala a zas poobede jej dat ovocicko o tej 17tej namiesto mliecka? ci ako? ked to mliecko jej staci, nie je hladna....som z toho jelen 😖

bianca
29. jún 2009

flow ty kokso ti poslem nasu rinceznu na prevychovu.Ze do pol 12.My vstavame okolo 7-8 ,spat sa ide tak na hodinku okolo 12 a potom za medzi 21-24 hodinou.U nas je to velmi nestale.Nasa sova je hrozna

bibka333
29. jún 2009

flow ovsenu baby som volaka bez nalady ☹ ale zajtra ma pozvali z roboty na koniec roka a neviem ci mam ist a nechat mm 2 deti 😉

bora8
29. jún 2009

no u nás je to s tým spaním podobné bianca - malá buď ráno spí do 6 alebo 6,30 potom okolo pol 10 zaspí - nikedy na 5 minút a niekedy na 2 hodiny..... potom podľa situácie - dávame ju spať okolo 13, hod ale to spí len 1/2 hodinku a potom keď prídem z práce tak rovno beriem kočíka a idem s ňou na takú hodinovú vychádzku a to spí tak isto asi 1/2 hodinku

flow333
autor
29. jún 2009

tak to ja si presne podla nej hodinky mozem nastavit....rano vstane a to viem,ze este si hodi slofika....bud hned alebo po hodinke...poobede sa ale spanok nekona....az okolo 7mej si zdriemne taku pol hodku a o 8mej zblnk zblnk do vane....a kedy jej mam davat potom tie desiaty a olovranty🙂))

flow333
autor
29. jún 2009

bibuska to viem, ze ovsenu 😀 ale aku? instantnu, ci varis???

henri001
29. jún 2009

Luci 😀 😀 😀 asi si kupim cd mnisky, ked si z toho tak krasne uvolnena a vysmiata 😀 😀 😀
flow nie instantnu , normalne vlocky povaris s mieckom alebo ty s UM alebo ako ja s alergenom sojovym vanilkovym mliekom 🙂

flow333
autor
29. jún 2009

a treba ich rozvarit, v zivote som take nerobila... 😎

lubka78
29. jún 2009

flow...ja davam instantnu..no mal ju asi 2x aj to nie az tak vela..mam teraz hipp marhulovo-broskynovu, davam ju Filipovi, tak som z nej urobila aj Miskovi 😉 inak sunarky kase su velmi dobre 😉 urcite bude aj ta dobra, co si vybrala ty 🙂 kludne jej mozes dat ovocny olovrant o tej 17,00 ked jej davas mliecko a moze ho pripadne zapit mlieckom potom 🙂
luci...sa tesim s tebouuuuuuuuuu, ze bolo supeeeeeeeer 😵 aj ja by som sla...my sme boli naposledy na Alexandrovcov s maminou, bolo fajn, len cely cas som myslela na deti, lebo akurat obidvaja teplotovali, tak som sa nevedela az tak uvolnit 😒 😅

lubka78
29. jún 2009

flow, to len varis a varis, kym sa ti neuvaria..nerozvaria, uplne uplne rozvarit sa mi ich este nepodarilo, ale normalne sa ti z toho urobi kasa 😉

lubka78
29. jún 2009

dufam, ze som trochu poradila, idem do postielky k mojim chlapom 😉
DOBRU NOC A PEKNE SNICKY 😵

flow333
autor
30. jún 2009

dobre ranko, no dnes prva...

mame za sebou kasove ranajky, ale spapali sme asi len polovicu, je to syte...

question
30. jún 2009

dobre rano.. inak kazda mame iny jedalnicek tusim,niektore maminky davaju vela len mliecko este 😉
pridam sa.. ranajky mliecko,desiata ovocie(casto davam 100 ovocie od sunaru alebo frutapuru), obed varena zeleninka,v pripade nudze sklicko, olovrant ovocie+piskotka, vecera kasa po kazdom jedle samozrejme mliecko a v noci asi 2 krat mliecko. medzi ranajkami a desiatou trosku rozku, a skusam aj jogurt-zevraj biela activia-so vselicim,alemoc nechuti...

henri001
30. jún 2009

flow aku si robila ? instantnu ?
ques , ja viem ze mna do toho nic, ale preco davas jogurt , a hlavne ked kojis 😕

flow333
autor
30. jún 2009

henri hej tu instantnu osemzrnnu....a chutila, len je to syte a tym, ze je zvyknuta na mlieko tak spapala asi len polovicu a klasika od 9tej spi...

jogurt? tak mame doma aktiviu bielu....a inak donesiem v auguste na stretko activie???deticky si pochutia.... 😝 😝 😝

bianca
30. jún 2009

bre ranko

decka prave nam dorazil balicek s MMA.Uplne nadherne riflove laslace.Krasne uplne novucicke i s trickom za cca 100 Kc vratane postovneho.Som happy lebo u nas su laslace na 1 mieste oblubenosti.Nikde nic netlaci

henri ako princatko???

inak nasa bola vcera brutalne nestastna z toho ze sa jej nedarilo posadit.Pred vcerom si sedkala krasne v jednom kuse a od vcera sa akosi nedari.je pravda ze sa par krat buchla a teraz je opatrnejsia.Asi sa nam objavil pud sebezachovy

flow333
autor
30. jún 2009

inak ako to vlastne je? ako pridavat prikrmy? vtedy pridat, ked nestaci mliecko? ci uz postupne viac zatazovat zaludok? lebo minule, ked sme sa vratili z rehabky, nevarila som a mala aj na obed mlieko, cize cely den bola len na mliecku a stacilo...tak nechapem, ci ju zas moc neprepcham, ked jej budem davat nieco, co este nepotrebuje, resp. nevyzaduje si....pribera, prospieva, nie je tintitko a to len na mliecku a zeleninke....boze to je take komplikovane a rozporuplne, ze som z toho uplne vedla....matka neskusena 😀

flow333
autor
30. jún 2009

bia co su laslace? 😉

joj som zabudla vcera, isli sme tapy tap po 2 popri gauci 😀 😀 😀 cize uz robime vsetko.... 😀

flow333
autor
30. jún 2009

pridala som nejake nove fotky...ak chcete kuk

bianca
30. jún 2009

juj nie las ale laclace.Ja som fakt trdlo

flow mala je sikulka

flow333
autor
30. jún 2009

bia...tak trdlo som asi aj ja, neviem co su laclace... typujem nejake volne gate 😀 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre