Októbrové zlatíčka 2008. Pridajte sa

flow333
9. apr 2009

...tak a je to...

simona161
16. mar 2010

gratulujeme nikaz, prajeme zdravicko, lasku a stastie po cely zivot 🙂 Andrejko je kus chlapa 🙂 Fotecku uvidime asi az ked nas nikaz potvrdi ako priatelov ... ale request som poslala ...
mihan, drzte sa, prajem vam rychle uzdravenie, nech ste fit 🙂

horalka777
16. mar 2010

🙂 aj ja gratulujem

luciabah
16. mar 2010

ahojte

tak sme sa vratili z preventivnej prehliadky, mame 84 cm, 10kg a hlasivky ako operna spevacka. 😀 inak sme zdravi, chvalabohu.
bibka, ako ste dopadli s jarkou? dufam, ze nie velmi zle.
posielame vsetkym pusinky

simona161
16. mar 2010

ahojte, nas caka poradna v 18 mesiacoch, cize buduci tyzden ... to bude kriku 😉 Gretka je modelka, Alex ma minimalne o 3 kg viac, ale zase je to chlap 😉
tiez myslim na Jarku a Bibku, ja som bola u Dr. vcera aj dnes, divne vysledky krvi mam, dnes mi robili kontrolne odbery a potom sa uvidi ... drzim Jarke palce !

horalka777
16. mar 2010

my sme boli na 15-mesacnej poradni takmer v 18.mesiaci konecne, vakciny stale nemaju (!!!), takze sme stale nezaockovani. Aspon vieme aktualne miery - 11kg oblecena bez topanok 😅 a 80cm 😎

Bibka, podaj hlasenie... 😕

Gretka je modelka 😉

henri001
16. mar 2010

Gratulujemeeee Nikaz 😵 😵 😵 😵
ach jaj aj ja by som si priala miminko 😵 😵 😵 uz som sa aj trosku tesit zacala, ale plany polach 😔 vidim to najblizsie asi az na leto , ak nas tam hore ma niekto rad 🙂
poradna este nist , pojdeme asi az zac . aprila klopkam na drevo ze sme zdravucki 😵
som premyslala nad tym odrazadlom na jar,co mate Luci ...puki ci ako sa to vola, poradis mi prosim ta s velkostou a radou ci kupovat 😕 😉
Mihanka verim ze uz sa mate lepsie 😒 chudatka moje , takto vas potrapili ...cmuk

mihanka
16. mar 2010

my sme objednani na poradnu 31.3... a ockovat nas bude na zltacku neskor, ze chce nechat najmenej polroka po poslednom ockovani...

ake odrazadlo?? 😕 😵

ja som uz od dnes rana v pohode, simi bola doobeda este mimo... tato je este stale na tom zle... crevna viroza je vsadeeee... ☹

a luuucim sa s vami na par dni necitam, nepisem... idem si dat nasypat piesok do oci... 😖 😉

bibka333
16. mar 2010

Nikaz gratulujem k chlapčekovi velkemu a prejem celej tvojej rodinke zdravia 🙂

ahojte kočky Jarka ide ležat do nemocky na buduci utorok dokina mala dnes blbu naladu tak zase som sa nič nedozvedela aj som jej vravela že sa pridem porozpravat a on že v utorok no som riadne na nery zo všetkeho čo sa okolo nas deje nemožem vam viac pisat až potom ked to bude potvrdene alebo neptvrdene ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

Eliška je teraz kus zasoplikavená v noc je hore aj 4 krat a mrnka alebo plače ale cez den je snej vysmiate slniečko 🙂 načajtejšie slovičko je aňo 🙂 🙂 🙂na všetko
pa a dakujem že na nas myslite

henri001
19. mar 2010

Cafte 😀 mame noveho koniiika ...fajneho 😉 budu sa dat zamknut temicky 😀 😀 😀 takzamknemearoztocimetotuneeee 😝 😵

bora8
20. mar 2010

no máme, ale zorientovať sa tu uuf to bolo 🙂 a ako to chceš roztočiť keď sme tu len samé dve???? 😀 a aj to v inom čase 😀

bibka333
20. mar 2010

ahojte kočky niečo zaujimave

Išla žena s deťmi autom a Boh videl, že sa to auto má zraziť o dve hodiny s
vlakom.V tom čase sa jej manžel išiel modliť a prosil Boha, aby im finančne
pomohol, lebo sú v kríze. A tak Boh vypočul modlitbu a použil ju na záchranu
jeho manželky a detí a dopustil, aby to auto dostalo defekt. Žena opravovala
defekt a šomrala: Bože, prečo si to dopustil, už som mohla byť doma, aj deti
sú už hladné a ja sa tu musím takto trápiť.
Žena sa nikdy v tomto živote nedozvie, že defekt jej zachránil život. A tak
utekajú dni a manžel začal šomrať: Pane, modlil som sa, aby si nám finančne
pomohol a nič sa nestalo, zase si ma nevypočul. Manželova modlitba
zachránila jeho manželku a deti, ale on o tom nevie. Boh jeho modlitbu
použil na to, čo bolo v tej chvíli najdôležitejšie.
A tak je to aj s nami, modlíme sa a nič... no Boh vidí ďalej ako my, všetky
naše modlitby používa, ale my sme netrpezliví, lebo si myslíme, že sa nič
nedeje. Budeme veľmi prekvapení na druhom svete, keď nám bude umožnené
vidieť všetky súvislosti...

babofka
20. mar 2010

ahojte
nikaz,gratulujeme k narodeniu maleho drobceka 😵
k nam dnes na obed tiez zavitala crevna chripka, zacinam chytat paniku, oli skoro vsetko vyvracia (aj tekutiny), tak sa bojim dehydratacie ☹ doplname priebezne, aj teraz sa snazim kazdu pol hodku nieco donho cez striekacku vpravit
ako ste to riesili? alebo ste skor hnackovali?
jarka, drzte sa 🙂
a poradna (ockovanie)...my sme neabsolvovali ani k 15M, bol vtedy chory a odvtedy uz 2-krat s mensimi-vacsimi prestavkami 😒
drzte sa

question
20. mar 2010

ahojte kocky, dnes bolo vonku kraaasne doobeda aj poobede vonku 😉
babof juuj az ma striaslo..ja ti v tom neporadim 😒 al nech to aspon rychlo prejde...

lilyk
21. mar 2010

ahojte 😉
Vonku krasne,my sme uz dva dni len vonku, uuplna parada, tesim tesim 🙂 Tomino na ihrisku vyleze do domceku po schodoch ( no ine som necakala 😀 ) a sam sa smykne na smyklavke 😀 veeelka zabavka a taaak dokola.
Babofka ja to robim tak ze ked vracia tak pockam aspon 4 hodky, potom zacnem s Kuliskom ( rehydratacny napoj) ked nevyvracia pomaly zacnem aj s jedlom...ziadne mliecne vyrobky nedavam aspon 3,4 dni inak sa nam to vzdy vrati naspat, tak davam suchare, cierny caj, banan, ryza, mrkva atd 😉
Caute ideme von 😵

babofka
21. mar 2010

lilyk, diki
ja som davala kulisek s glukopurom. teraz som zacala s ryzovym odvarom. v noci uz nevracal, len je teraz chudatko strasne otapeny.

lilyk
21. mar 2010

to ma z toho ze malo papal, ja ked som mu dala celu tu malu mrkvovu vyzivku (Hipp) tak potom uz behal 😉 ale dala som mu ju radsej na 3 krat 😉 ...a rado sa stalo 🙂

phoebe003
21. mar 2010

Ahojky mamulky, koukám, že máme nového koníka. Hmmmmm, pěkně ho udělali 🙂 My jsme byli včera celá rodinka v aquaparku, bylo to moc super, 😉 sice Eliška byla protivná, protože je strašák ustrašenej, ale zato Adámek... to je šídlo. Do vody a potápět se, pořád plavat a když jsem ho vytáhla na sucho a zabalila do ručníku, tak začal kříčet že nenene a cákycáky, no komedie to byla s ním... A koukala jsem, že krásně plave. Hezky zadeček drží nahoře a hlavu taky a jako čubička plácá nožkama i rukama. Mno udělal mi veeeeelkou radost 🙂 No a Eliška ta se vody nebojí, ale plavat ani boha a ve vodě jen chodi, maximálně sedět a jediné, co se jí líbilo, tak to bylo když se chytla tatínka kolem krku a seděla mu jakoby na zádech a on plaval, tojo 🙂 No a pak jsme se šli ke konci zahřát do vířivky a tam být nechtěla, protože tam bylo moc bublinek. No naštvala mne, tak jí nakonce manžel vzal a šel s ní do dětského brouzdaliště... No a jednoznačně největší zážitek měli oba z krápníkových jeskyní, kde byla zabudovaná akvária s rybami a podsvícené různými barvami a ze stropu vyseli různé druhy kytek. Ale jsem ráda, že jsme si jednou vyrazili jako rodina. Manžel konečně uznal, že dopravit dvě děti z bodu A do bodu B není žádní sranda, prý mne obdivuje, protože on by se po 10ti minutách nahánění vřískajících dětí otočil na podpadku a odešel do nejbližšího butiku alespoň na jednoho panáka... a že absolutně nechápe jak to dělám...🙂 Tak jsem se musela hrozně smát, tomu jeho zděšenému výrazu naprostého zoufalství 😀

phoebe003
21. mar 2010

fuj hruuubka. Omlouvám se moc, moc, moc. Nějak nepřemýšlím.... stydím se :(

tilky
21. mar 2010

teda ale to tu dorobili sa musím zas zoorientovať 🙂

a teda oneskorene ale predsa všetkým Ľubkám a Ľubiciam len to najlepšie prajeme z celého srdiečka aj ľubik na východ
ďalej nikaz k ďalšiemu pokladu hlavne nech sú zdraví

bianca
22. mar 2010

ahojte kocky.Vobec nestiham a FB vedia preco

dnes prosim drztre palce najsilnejsie ako viete pls potom napisem ako to dopadlo vsetko.

bianca
22. mar 2010

ahojte kocky.Tak sme doma.Vsetko prebehlo dobre a v piatok si ideme pre kluce.

akurat sa nam stala brutalna prihoda a este teraz mi je z toho zle.Mama cakala s malou vonku kym sme vybavili notarku a ,,napadli,, ju rumunsky cigani.Jedno dieta tahalo Barboru z kocika a mama ju branila vlastnym telom.Predstavte si ze jej nikto nepomohol aj ked kricala o pomoc.Potom sa objavil mestsky policajt a cigani zdrhli.Vobec nic nespravil len stal 3 metre od nas lebo medzi tym som tam dobehla aj ja.Nedokazem pochopit bezohladnost ludi.

babofka
22. mar 2010

bian 😕 😕 😕
to co bolo?
a naco je rumunskym ciganom dalsie dieta? 😠 nemaju dost hladnych krkov?
a to s tou pomocou...typicke, nikto nepomoze, lebo sa boja alebo im to je lahostajne 🙄

bianca
22. mar 2010

babof oni zrejme chceli len mamu zabavit a ukradnut jej kabelku

babofka
22. mar 2010

to je aky adrenalin 😨
dufam, ze ich odchytia a poslu spat do ich rodnej vlasti

phoebe003
22. mar 2010

Bianca. to je strašný..... 😒 No hlavně, že jsou obě v pořádku... Fuj, až mi běhá mráz po zádech, když to čtu... A ten policajt... Já bych mu dala... 😖 Se jich bál, nebo co? že tam stál jako solnej sloup?

horalka777
22. mar 2010

uf, bian, hlavne ze to dobre dopadlo. a gratulejsn ku klucom 😉

poeb, no nasmiala som sa hlavne na 2 veciach - vo virivke jej vadilo vela bubliniek 😀 😀 a ako tatik pochopil, ze dopravit deti z bodu A do bodu B nie je sranda 😀 😀 😀

lubka78
22. mar 2010

ahojte 🙂
konecne doma 🙂
v prvom rade gratulujeme Nikaz ku krasnemu prirastku 😉
bia..to je strasneee 😠 az mi zimomriavky chodia po chrbte 😖
ako tu tak citam, co vasi drobci dokazu, tak ani neviem ci sa mame cim pochvalit.....rozmyslam...predsa som nieco nasla...vysli nam 4 stolicky 😉
je pravda, ze Misko je dost ukecany a vedie siahodlhe monology, problem je len v tom, ze mu nic nerozumieme 😀 😀 😀 je aj neposedny ale na takeho Alexa alebo Timiho sa nechytame 😉
ina sranda je, ked vystrajaju obidvaja, oni su taka strasna partia, ze niekedy s mm len vypliestame oci...Filip zahlasi, ze podme sa bit a Misko je v tej sekunde pri nom a biju sa 😅 😀 ja si mozem aj hlas vykricat a Misko nepride ani na 10x ked nanho zakricim, ale ked poviem Filipovi aby poslal Miska, tak ho posluchne 😀 uz sa tesim, ake to bude o par rokov 😵 si asi vytrhame vsetky vlasy 😅 😀 😀 😀
aj my sme mali ist na ockovanie, ale kedze nie su vakciny, tak sa to odklada a 15-mesacna kontrola asi bude na 18 mesiacov 😅

horalka777
22. mar 2010

my sme boli odvcera tiez furt vonkuuuu 😵
vcera pekne v gumacikoch a prsiplastiku, milujem lahky jarny dazd v lese 😵 😵 😵 BB obdivovala kazdu "ketin" a "lift" a "chuob" a do vsetkeho stastne sturala "papek"om a videli sme aj vselijake vtactvo a dokonca aj cerveneho pavuka a hlavne hladkala "ma" 😀 Rozumiete, nie? 😀
a dnes som ju znicila v parku, este stale spi ako zarezana 🙂
a dufam, ze nepride hned leto, toto pooooco mi uplne vyhovejsn 😵 😵 😵

babofka
22. mar 2010

horal, som tuho premyslala, ze co je 'lift' 😀 ci ficite bilingvalne a kde su v lese vytahy ??? 😀

flow333
autor
22. mar 2010

bia uffff to je na porazku 😒 😒 😒

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre