Októbrové zlatíčka 2008. Pridajte sa

flow333
9. apr 2009

...tak a je to...

mihanka
3. apr 2010

e.vacka, snad aspon baby citaju, ked nepisu nic... 😉
kde travite velku noc?

maminky co chodite plavat, aku teplotu ma voda v bazene?

luciabah
3. apr 2010

ahojte

takze mi nocnik rano a po obednajsom spanku ano, vykona vsetko co ma, ale skusali sme aj vecer pred kupanim a to nie, 5 sekund posedi a potom sa postavi a pozera ako cika... 😀 😅
a cumlik mame na spinkanie a stale sa pyta, kto ma cumlik a kto nema ale ona ma ritual pred spankom si ho ist zobrat a tak nech s nim zaspava. v noci si ho da pusinky sama a niekedy prespi aj celu noc bez neho. teraz nam idu zadne stolicky, takze ho ma skor ako fajocku na boku pusinky.

my inak o.k., dnes sme boli cely den na donovaloch, bolo kraaaaaaaaaaaasne , fajnuuuucko. nasli sme stratene dievcatko... cca 10 rokov a nakoniec sme nasli aj jej chatu a rodinu... chudatko,bola strasne vystrasena.

no a zajtra svokrovci

zelam krasne pokojne prezitie velkonocnych sviatkov

papa

mihanka
4. apr 2010

Luci, stastnu cestu... 😉 Donovaly zavidim... 😉 chuda dievcatko... 😕

tiez sa pridavam, krasne velkonocne sviatky... 🙂

bibka333
4. apr 2010

Na stole bahniatka a veľké dobroty, príde i láska, vykroč jej oproti! Nepokaz nikomu tieto dni sviatočné, veď patria každému sú predsa veľkonočné. 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

babofka
5. apr 2010

ahojte,
no dnes je krasne 😒
my sme boli vcera na vylete na Schlosshofe (zamok a majer blizko BA), oli si popozeral zvieratka pohral sa v upravenej francuzskej zahrade (asi mini zivy plot nebol urceny na sadanie a kamienky medzi zahonmi na presuvanie 😅 )
my sme vecer dosli mrtvi domov a on spustil rev, ked sme ho dali dovnutra. tak s nim este muz musel ostat vonku 😀
http://www.facebook.com/photo.php?pid=122040&id...

e.vacka
5. apr 2010

mihanka: my sviatkujeme doma, drahý robí celé sviatky, tak o ničom. dnes je nejaky divný tlak, od rana ma motá ako po žúre... 😒
babofka: Schlosshofe?? dobrý tip na výlet...Ako sa páčilo maličkému?

babofka
5. apr 2010

e.vacka, pacilo sa mu. su tam zvieratka (kone, somare, srnky, tavy,...) kamienky 😀 , fontany,......tak sme sa tam motkali 🙂

mihanka
6. apr 2010

babofka, kraaaaaaaaaasny vylet... 😵 😵 krasne fototcky... no paradicka...
evacka, vcera bolo otrasne, cely den zavreti vnutri... aj mne bolo cudne, poobede dokonca zle, musela som polhodku lezat... a tiez sme stravili velku noc same, u nasich... mm sa vrati az v sobotu... 😔

alynka
6. apr 2010

Ahojte maminky...my sme dnes rano vstali a je nam zle. vikinka uz asi 4 krat vrackala, zacala hned rano jak sa zobudila a to len mliecko. Na ranajky mala len hrianku ale aj ta skoncila vonku a potom aj vyvar. Vobec neviem co mam robit, ze co jej dat. Ona by papala len kupu (krupicu), ale aj ta by skoncila vonku. Prosim poradte co robit. ☹

babofka
6. apr 2010

alynka, my sme mali crevnu chripku pred dvoma tyzdnami, takze to mam v zivej pamati
hlavne jej davaj pit-pit-pit po malych davkach-lyzickach (my sme davali cez striekacku), aby nebola dehydratovana
nemala by mlieko (az 3 dni po)
a ak jej bude chutit jest tak ryzove chlebiky, varenu ryzu, zemiak,mrkvu,.....

babofka
6. apr 2010

prajem, nech ju to skoro prejde

babofka
6. apr 2010
alynka
6. apr 2010

ďakujem babofka

e.vacka
6. apr 2010

ahojte, teraz je niečo vo vzduchu. aj my sme mali virozu minulý týždeň, máme antibiotika kvôli zvýšenému CRP, pol dňa sme strávili na Kramároch... ☹ Barborka tiež všetko vygrckala a to naposledy vracala ked mala dva mesiace, tak bola z toho v šoku. Treba nasadiť dietu a piť po lyžičkách, najlepšie Kulíška.

Držím palce, nech ste ok 😉

babofka
6. apr 2010

my sme davali najprv kuliska, ale dr. nam poradila rehydratacny napoj, ktory detom aj chuti (a olimu naozaj chutil):
Humana elekrolyt

e.vacka
7. apr 2010

babofka, tak to ani neviem ze existuje. Kulišek teda mojemu dietaťu nechuti, aj by som sa čudovala. Nemá to žiadnu chuť...ale jej nechutí nič...

alynka: už je lepsie?

luciabah
7. apr 2010

ahojte

ako sa mate? chorobkam rychle uzdravenie.
my sme o.k., aj ked divne obdobie, lebo stale placeme a neviem preco. a ja tak strasne nemam rada plac.
a este mame vysyp po celom tele, uplne a nic nepomaha, ideme vyskusat este jednu medicinku a potom asi dr. ☹
zatial papa

alynka
8. apr 2010

no ja som si uz myslela ze je lepsie, ale akosi nas to nechce opustit a navyse sa pochorel aj zvysok rodiny, takze doma mame lazaret. U Vikinky je to cez den v pohode, vcera ani nevrackala, papkala mrkvicku s jablcom alebo so zemiakmi a ovsene vlocky s bananom. Vecer isla spat bez mliecka ale o jednej sa zobudila a bola hore asi do piatej a stale si pytala papat, tak som jej dala miecko. No a potom rano sa jej trosku dvihal zaludok a teraz spinka, tak uvidim co bude dnes.

bibka333
8. apr 2010

ahojky tak dnes je pekne počasičko po obede ideme von navarene mame od včera tak sa pojdeme pohrat na Mazornícke sídlisko 🙂 a potom mamina pilates už sa tešim

chorobkam skore uzdravenie mi sme zdraví ale v noci sme umrnkany a nechce sa nam zaspinkat už to trva asi mesiac len nech ju nič nebolka pa a cmuk všetkym

e.vacka
8. apr 2010

alynka, tak vas to pekne vytrápi...chuda Vikinka...držíme palce, nech ste coskoro ok.
Luciabah: potom daj vedieť čo to bolo 😉

bianca
9. apr 2010

cafte osoby.Som taaaaaaaaaakaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa nasranaaaaaaaaa ze azzzzzzzzzzzzzz.Vcera sme sli na mega prechadzku a navstivili sme nasu prababku.Drzali sme sa od jednej pribuznej daleko lebo sa nam donieslo ze je chora a ta nam povedala ze len grca od velkonocneho jedla a ked malej zobrala a nazad vratila cokoladku tak z nej vyliezlo ze mozno grca aj od toho ze berie lieky koli tomu ze ma pasovy opar.Som myslela ze jej asi hlavu odrhnem.Tak a teraz mozem 14 dni cakat ci dostaneme kiahne a to mala ist nasa na ockovanie a 24 mame ist na svadbu.No des

e.vacka
9. apr 2010

No mna by porazilo rovno tam. To čo je za prístup??? Pásový opar je strasne svinstvo...

bianca
9. apr 2010

e.vacka no dnes k nam este dorazila sprava ze dievcatko s ktr. sa vcera nasa hrala sa vyhadzalo tak uz mozme kiahne cakat asi urcite

henri001
10. apr 2010

bianca panenkoskakava 😨 vydrzat 🤐 verim ze to dopadne dobre

babulky ako stretko ? pripravujete sa ? terminik sa blizi 😎 bodynka treba dat urobit tak nezabudnime posielat prasulky 😉

bianca
10. apr 2010

Henulka ja sa druhy den uz len smejem nad ludskou hlupostou.

henri001
10. apr 2010

to naozaj sa smejes ? takze fsetko f poradku ? 😅 🙂

bibka333
11. apr 2010

ahojte to sem už chodi len par maminiek kde ste všetky
Bianca kamoška s malým chodila všade tam kde boli kiahne lebo chcela aby ich dostal ale asi ma dobru imunitu lebo ich ešte nemal tak nebojkaj možno ani Barborka nebude mat držkam palce 😉

horalka777
12. apr 2010

Bibi, v 1.aprili a na FB, ocividne 😅
Ako sa ma Jarka?

babofka
12. apr 2010

1. april je len pre VIP ? 😕

henri001
12. apr 2010

Babof, ty tam nie si ? sup kuken a ked nie hned napis Mihi 😉 cmuk

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre