Októbrové zlatíčka 2008. Pridajte sa

flow333
9. apr 2009

...tak a je to...

geveva
12. máj 2009

ahojte všem

jdu se taky na vás podívat balím ted dost do krabic na tu rekonstrukci tak nemm moc času

jak se jinak máte?

bibka333
12. máj 2009

horalka asi vo štvrtok alebo v piatok
fibi si šikulka kočku maš domka 🙂

geveva
12. máj 2009

jj kájo pěkně si vyhraješ co?

bibka333
12. máj 2009

flow uz sa nerozčulkuj mala je ok a mminka ma byt v pokoji lebo babo to citi že ti niečo je tak klud

lilyk
12. máj 2009

flow...ze pinda majova 😀 ideeees 😀 nebud z toho smutna..vsetko bude fajn 🙂
my sme mali dobru neuro..ale to bola zo sukromnej kliniky...tak mozno preto..neviem ale bola naozaj normalna..vzdy nam povedala no a co ze nerobi toto a hento vsak je chlap 😀
a o pristupe dr's ...no comment..my sme boli cez sviatky odoslany na nahradnu kliniku kedze neordinovali a to co sme zazili no nemat chore deti tak tam nakricime nanu ..no asi by ohluchla 😠 Majko sa rehotal na hracke a ona ze bud ticho ja vysetrujem 😠 😀 no chapete toto povie 1,5 rocnemu, a potom mi nakazala ze nech dam Tomaskovi taky cipok do zadocku ze az doma, tak jej vravim ze nech mu to da teraz a ona ze " to ako tu?" mala som sa 100 chuti spytat ze a ako kde na ulici co 🙄 a ona ze ona nema nozik na otvorenie toho cipku 😅 tak jej vravim ze vsak to otvorim rukami..chudera 🙄

emaso
12. máj 2009

lilyk,pinda majova je pomerne oblubeny vychodniarsky vyraz 😀 a mame takych este viac,sak sa poducis ked tu mas nevesty 😀 😀 😀

flow no ale ja byt na mieste tej Dr. tak si najmem ochranku,taka si nasrata jak sysel a necudujem sa ti 😒

ono je to fakt smutne ze niektori Dr.si neuvedomuju ako to s clovekom -rodicom zamava ked je len naznak ze daco nie je v poriadku,neviem ci sa na skole pripravuju aj v tomto smere-Luci pripravuju?potom by clovek nestretal tolko vvyplakanych mamiciek ktorym mudra flusla do tvare ze "sak s nim cvicte bo vam nebude nikdy chodit"namiesto "pani XY vasmu dietatku by prospelo cvicenie,potrebuje posilnit nozicky"alebo "jeeeezis jaku ma velku hlavu"namiesto"vase dietako ma vacsiu hlavicku,budeme to sledovat" alebo "vas syn bude bud genius alebo skonci na psychiatrii" -tieto perly som si nevymyslela....zial

phoebe003
12. máj 2009

jeee holky,děkujuuuu,jsme mne rozesmály...děkujuuuuu 😵 😵 😵 😵 to jsem potřebovala slyšet,jak jsem šikovná 😅 sakra mi sebevědomí vylétlo vysoko nad bod varu 😀 😀 😀 jinak jsem před chvilkou přilítla z posilovny,jdu si hodit spršku a letím upéct tvarohový koláč,ačkoliv se mi vůůůbec nechce,alejsem to slíbila a sliby se maj plnit žeee... a nejen o Vánocích 😀 😀 😀 jee já zase perlímmmmm,raději se jdu schladit nějakou prací.pac a pusu mamky pak na vás mrknu od Pepsonky 😉 😵

luciabah
12. máj 2009

ahojte bambulky, flow jw mi luto, co ste dnes stretli na ambulancii... myslim to individuum.
ema... no na skole sa casom nebudeme stretavat ani s pacientom, nie to ucit sa, ako sa s nim mas rozpravat a ako sa k nemu spravat. ono to zavisi od charakteru cloveka. a na druhej strane sa dnes kazdy dr. a najma ambulantny boji, ze ak sa nieco stane, tak ho zazaluju a bude mat opletacky po sudoch a tak radsej napise vymenny papierik a tym jeho uloha konci a ta na neurologii je zase naserinkana, ze kolko ludi ma zase na ambulancii a co jej to zase posielaju. nechcem obhajovat dr., to v ziadnom pripade, ved ja sama vela krat odchadzam z ambulancii naserinkana , lebo pokial nevedia ze som dr. tak sa spravaju ako hulvati a mne sa to nepaci. a viem ze aj moj matko je obcas zly k pacientom, ale ja ho za to karham, ze nech sa skusi vzit do role pacienta. a ja som zla len na lenivych pacientov, ked sme chodili so zachrankou a tetu bolele cely den hlava a nestihla si ist kupit tbl a podobne veci.
ceeeeely sloh

emaso
12. máj 2009

Luci sak jasne aj lekar je len clovek,mna tiez v robote kolkokrat pacienti taaaaaaak vytocili ze som musela predychavat,ale vzdy som predychala a podho dalej 🙂

mala som skor na mysli ze byt lekar by malo byt povolanie,nie len zamestnanie

katkaza
12. máj 2009

ahoj
flow mrzí ma,čo máte teraz za problémy.ja teda nie som žiaden odborník,ale zdá sa mi,že v poslednej dobe končí takmer každé bábo na neure alebo cvičí vojtovku...nechápem.moja kamarátka má tak starého syna ako je Karol a keď bol malý mal hlavičku viac na jednu stranu,tak ju obvodná poslala taky tam a museli cvičiť.ona to ale po dvoch razoch vzdala,lebo sa jej zdalo,že malý strašne trpí a úplne zbytočne.malý je samo úplne v poriadku a krásne štvorkuje na rozdiel od našej.podľa mňa niektorí doktori robia predčasne paniku a iba zbytočne vystresujú rodičov... ☹
luci som nevedela,že si doktorka....super 🙂
my sme dnes boli na poradni a máme 7900g.Naša doktorka je zlatá...ona sa ma pýta čo dávam malej a tak....keby nemám net tak koniec 🙂
bibka máš pravdu...ja keď mám nervy alebo ma naštve mm,tak naša malá je nasra... úplne nejviac 😒

emaso
12. máj 2009

a mame nove fotky- ako papame 😉

emaso
12. máj 2009

Katka 🙂 no este ze ho mas 😀

a este sa mi pacilo ze "z domacich prac ma najviac bavi jedenie a hadzanie do pracky" 😀 😀 😀 bodujes

katkaza
12. máj 2009

emaso malá je riadna baba 🙂 máš krásne detváky 😉

emaso
12. máj 2009

no vies u nas je to tak,matka jak vyschnuta jablon a deti jak pampuchy 😀 ale len do casu,teraz ked kuknem na Samka jaky je slizik 😅 oni ti vsetci traja pribrali za prvych 5 mesiacov 5 kil 😕 potom sa to znormalizovalo a teraz je jedlo u Samka fakt to posledne co ho zaujima,uvidime ako to bude u dievcat

uz som trapna,ale zas idem zehlit...... 😝

bibka333
12. máj 2009

baby mala na hojde takuto mala radost https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vRefer...

mihanka
13. máj 2009

ahojte... nestiham ani docitavat...
vcera strasny den... mam upchaty mlieckovod, tak to boli... po plavani sme sa nedostali do auta, tak som zostala trcat s kamoskou a nasimi babulami 20 km od bb, pokazil sa mi kluc od auta... najprv sme mysleli ze baterky, ale je dosraty cely kluc... 😠 tak mam teraz otvorene auto na dvore...
simi spala do polnoci otrasne, potom ok...
frcim k nasim umyvat vymenene okna... 😉 pekny den...

lubka78
13. máj 2009

dobre ranko 😉
mihan....to je otras s tym autom ☹ ...a na ciciky si davaj pozor...nech ti to skoro prejde 😉
bibka..super 🙂
em...a ty si zdravotna sestra?

flow333
autor
13. máj 2009

Dobre ranko maminky, dakujem za vcerajsie povzbudive slova...ja viem, ze je urcite vsetko v poriadku....mamka mi vravela, ze kedysi sa dietatko najprv sledovalo a potom sa robili nejake uzavery a teraz? hned tam tam tam, a vystresovat rodica... 😒

emaso
13. máj 2009

ahojte 😉

ako tradicne vacsina na FB,ze? 😕

lubka ja som farmaceuticky kolaborant 😀

dnes je krasne
PC hasne

aspon nateraz....

evitkamalicka
13. máj 2009

Ahoj mamky...teraz som vstala, rano som si este lahla s Adamkom a normalne som zaspala, on este spi 😅

evitkamalicka
13. máj 2009

bibka mala je podarena v tej hojdacke

bibka333
13. máj 2009

ahojte maminky a som si už poriedila cely dom navarila teraz hajde von 🙂
slavka mrzi ma ten mliekovod držkaj sa a skore uzdravenie
lubka dakujem 🙂
emaso Jarka chce ist za farmaceutickeho laborant 😉
tilkynmu Jakubkovi vsetko najlepšie

evitkamalicka
13. máj 2009

a vsetkym vymesacnikom gratulujeme

bibka333
13. máj 2009

evitka dakuem aj dnes ked som si varila tak tam bola len smiala 😀

mimusik
13. máj 2009

Ahojte, som len na skok... tak asi nestihnem reagovať na všetko, čo ste od mojej poslednej návštevy napísali 😀
Mihan - minulý týždeň vo štvrtok som sa zobudila s hrčami a bolesťami na ľavom prsníku, skúšala som obklady teplú sprchu, nepomáhalo, v piatok sa to ešte viac zhoršilo, riadny opuch, malá nemohla ani bradavku chytiť, tak som volala Martinke M. Tá poradila 20 min. pred kojením horúci zábal, alebo sprchu a hneď na to priložiť mimi, aby to vytiahlo a pomedzi kojenia chladnejší vínny obklad, aby sa bolesť a opuch stiahol. Svokra mi ešte požičala solux, také infra svetlo, nahriala som 30 min., dala som Simi papať a bolo zázrakom po hrčiach. Skús aj a čím skôr, aby si nedostala zápal 😉

Flow -- ani ja by som nedala v žiadnom prípade Simonku uspať kvoli takému vyšetreniu a 1. čo by som spravila, tak by som zmenila IHNEĎ dr., aj keby som mala cestovať neviem kde. Žasnem ako môže niekdo tak radikálne riešiť problém, do kelu veď nejde o život. Ak dr. nechceš meniť, skús sa isto poradiť s inou, nič za to nedáš 🙂

Lucia - pýtala si sa na naš očko, je úplne zdravé, krásne modré 😵, nehnisá, neslzí a som na seba moooc pyšná, že som to zvládla masážami a nedala som sa zlomiť na preplach. Každé ráno sa z jej kukadiel teším, aké sú zdravé 🙂

Silvinka - môžem sa pridať na to fotenie 😉?

mimusik
13. máj 2009

A ešte niečo o nás... sedíme, nelozíme, nechodíme, debatíme, už 3. noc v noci zle spíme, cez deň sme často mrzutí, tak to vidím na zub - no zatiaľ ešte nič a toho už taaak dlho očakávame. Inak je Simonka strašne rada v spoločnosti starších detí, vyškiera sa po Kikiných kamoškách, reční s nimi, no perfektná je 😵 🙂 a úplne najradšej je vonku.

mimusik
13. máj 2009

A ešte som zabudla, dnes začíname s desiatami, na jednej strane sa teším, lebo sa pekne rozpapala, na 2. mi je trošku ľúto, že ma už až tak veľmi nepotrebuje... teda moje mliečko, že už naň nie je až tak odkázaná. Keďže obed ju zvykne na dosť dlho zasýtiť, mám pocit, že mliečka trochu ubúda, a tak laktáciu udržujem aspoň pravidelným nočným kŕmením a zatiaľ funguje 😉

horalka777
13. máj 2009

bibka posli tvojho muza, nech dojde aj ku nam namontovat, uz ma na to griiif 😉 Vasa Eliska zjavne ocenuje jeho pracu 😀

Ema, ja na FB nemam ani registraciu (aspon zatial 😅 ), ale zato som bola uz dnes s malou u jedneho kolaboranta 🙂 Blanke brali z prsta krv, ani som ju nedala von zo satky, tak sa asi necitila tetou v bielom plasti ohrozena a po pichnuti do prsta urobila len take prekvapeneee "chm chm chm" a uz sa zasa rehotala a volaco tej laborantke rozpravala, ale ani jedna sme jej nerozumeli, o co slo. Asi nieco v tom duchu, ze "ked vyrastiem, vratim ti to, neboj ty potvora."

Mihan a ako ste to auto nakoniec otvorili?
Drzim palce, nech ta bolest prejde..

Flow, povedz to tej neurologicke od srdca, ale zasa s citom, ber ohlad, sak je sama postihnuta a navyse skuli a susle 😝 😅

Katka, ako bezi nove tehu? Stihas si to uvedomovat? 😉

Evit, mne mala po rannom vylete uz sladko spi 😵

horalka777
13. máj 2009

ahoj mimus 🙂

mimusik
13. máj 2009

Horalka ahoj 🙂 , chcem sa ťa spýtať, viem, že máš baby šatku, no používaš aj manducu? Mám záujem, no neviem sa stále rozhodnúť...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre