Októbrové zlatíčka 2008. Pridajte sa

flow333
9. apr 2009

...tak a je to...

phoebe003
1. júl 2009

Teda henri ten je..... a malej princ je tam kouzelnej.. 😵

lubka78
1. júl 2009

henri....super a kde ste take pekne nasli? 😉 poslem ti k nim z toho salatika 😵
phoebs...aj tu je hrozne dusno, otvorene okna dokoran a ziaden prievan....niekedy je lepsie, ked tie okna ani neotvorim 😅

mihanka
1. júl 2009

ahojte...
henri, dufam, ze si uz zmenila prach na pranie, pracku pre istotu tiez vymen... 😀 😀
krasne dubaciky... ok, mliecko neriesme... 😉

luci, sofi ti dufam, ze da dychat...

selina.liana
1. júl 2009

Henri píšem z telefónu som mimo pc a zle sa to cez telefón číta

selina.liana
1. júl 2009

Henri no foto super

flow333
autor
1. júl 2009

ahoj mamky, tak mam vas docitane...henri to co za dr? zjavne som tam chybala, lebo my mame stastie na vsetkych kretenov doktorov.... 😀 podla mna bud potnicky alebo doznievanie 6choroby, ale to sa tak javi, ze to schytal henry niekde v usa, lebo herpesovirusy ci co v lietadle atd....inkubacna doba by sedela...hlavne, ze uz neni princatko nemocnatko....

tak horalka dakujem za pochvalu nasich pokrokov, len uz to je na nevydrzanie...ani otocit sa, sup sup a uz je inde, sup sup a krmi sa sudocremom, sup sup okusuje skrinu, no proste oci mam aj na zadku a aj tak nestiham...este som rozmyslala nad huginkovim voditkom, obojok je akurat 😀 😀 😀 😀 to by bola pod dohladom 😀 😀 😀 😀 robim si srandu, nevolajte na mna socialku 😀

henri001
1. júl 2009

no herpesovyrusy z usa 😀 😀 😀 tak aspon nieco , ked uz sme tu prasaciu ,tolko tu ocakavanu nechytili 😀 😀 a voditka na deti existuju ...bora hovorila 😎 a to je policajtka, takze tiez statny organ a schova do vrecka neaku socialku 😀
Luci ked to budes citat, dala som fenistil 🙂 dakujem za pomoc , a aj Lilyk a biance na fb 😉
Lubka hribiky su z nasej zahrady , dnes som zistila ze simi je velka hubarka, tak mi bude radit, lebo ja poznam len muchotravky, jedle bedle a dubaciky 😅
Mihi 😀 😉

mihanka
2. júl 2009

dobre rano... prvaaa 😵

mihanka
2. júl 2009

musela som to poslat, lebo vcera ma henri predbehla, kym som napisala prispevok... 😀 😀

mnamiky hribiky...

ku voditkam, no je to otrasne... v irsku s tym chodili v pohode, dietatko na voditku, moze to byt prakticke, ze vam nikde neujde, no co som si vsimla, vascina deti na tom visela, strajkovali, tak sa zavesili, rev, alebo rodic bezal za deculom a drzal ho na voditku... hav hav... 😝 tot moj nazor...

a co doma??? nic, ideme ku starkym, tak krasny den... 😉 😉

lilyk
2. júl 2009

ahojte 😉
u nas kraaasne,tak tesiiim, pojdeme plavat tak tesiiim tooooo 😉
"pracku vymen tiez" 😀 😀

henri001
2. júl 2009

pockaj ako budes zavidiet nase voditka , ked sa ti krasavica rozbehne 😀 😀 😀
bodky na ustupe 😀 krasny slnecny den 😵

henri001
2. júl 2009

lilyk , drahy ze - si vyber, bud autosedacka, alebo nova pracka 😀 😀 😀 ved neake to obodkovanie vydrzime ,herpesovyrusy z usa zabijame nasim fenistilom a celkom zabera , takze pracku nemenim , sedacka je potrebnejsia pretoze v aute sa zo mna stava troska po 5 minutach revu a dostavam taky tik do oka 😀 😉

bora8
2. júl 2009

dobré ráno kočky.... som úplne bez hlasu- tak píšem na čo sa dá.... 😉

mihanka nesúhlasím s tebou ohľadne vodítka...... tiež som bola zásadne proti keď som to videla v zahraničí, ale zmenila som názor keď bol Jurko vo veku keď sa naučil chodiť...... hrôza - zásadne sa odmietal držať za ruku a len utekal.... bolo mu jedno kam a ako ale proste len a len preč...... na cestu, cez kanál, pod auto..... také malé dieťa nepozerá kam ide.... proste jeho cielom bolo len zmiznúť odo mňa..... keď som ho zobrala na ruky tak kričal že chce na nohy a za ruky som ho vziať nemohla lebo sa my vždy vytrhol..... vtedy som začala zhánať vodítko..... prehklínať sa že som to tak odsudzovala.... lebo som bola v absolútnom strese a strehu čo kde dieťa vyparatí na ceste.....
nehovorím že ho potrebuje každé dieťa a vždy, ale napríklad na vychádzky do mesta by som ho uvítala..... ale doma na dvore - tam nech si uteká kam len chce.... ale v meste to s ním bolo nebezpečné 😉
manžekla môjho kolegu má dvojčatá a tá ich používa, lebo sama s dvoma detmi...... neviem si predstaviť ako by to zvládla....
neviem aká bude Lucka, zdá sa byť kľudnejšia, ale ak to bude potreba tak si ho zaobstarám..... možno to bude dobré a kľudné dieťa a nebudem ho potrebovať (ale pri mojom šťastí..... 😎)

lilyk
2. júl 2009

😀
tak to sa ti necudujem, uvidis nova autoseda, kde moze krasne sedkat bude oblubenejsia ako vajicko 🙂
a to voditko som si kupila na Majka tiez, lebo som bola tehotna a bala som sa ze nestihnem utekat 😀 a nepouzila som ho ani raz, lebo moj lenivec lenivy doteraz krasne pomalicky chodi a neuteka 😀 a ked poviem pomalsie tak krasne spomali 😝
ja vo vajicku na dlhe trasy sa neodvazim, jedine na plavanie, to je 5 minut, k svokrovcom, to je 35 minut do TT a aj to vyberam cas ked je unaveny a viem ze zaspi 🙂

lilyk
2. júl 2009

no mne uz sa stalo ze na strede cesty kanal a Majko si hacal a obzeral 😨 ja skoro sok chytila v jednej ruke kocik s Tomikom,som sa v momente zohla zdvihla ho do luftu za jednu ruku a celu cestu som ho takto tahala az na chodnik 😝

phoebe003
2. júl 2009

Krásné dobré ránko mamulenky,jaká byla noc?já mám dneska nějakou dobrou náadu,na to,že mám upchatej nosák,venku krááásně svítí sluníčkoElišcce dám dneska ven bazének,aby se mohla vycákat ve vodě,a já dnes budu žehlit a prát,mám zase naplněnej koš s prádlem 😝

jinak oslavencům přejeme všechno nej,nej,nejlepšííííí

selina.liana
2. júl 2009

ahojte aj ja mám voditko doma bolo prilozene ku trakom do kociara ani som nevedela čo to je až po precitanni. No moja slečna ešte spí. Dobre čo a ja sa nudim. Uz je hore hura

flow333
autor
2. júl 2009

mamky, ja som o voditku pisala zo srandy 😀 😀 😀 ved tam bolo plno smajlikov 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

emaso
2. júl 2009

ahojte,ja uz mam voditko vybrate,mienim objednat a vobec s tym nemam problem,lepsie dieta na voditku ako pod kolesami,my totiz utekame zasadne na cestu 😠

fuj teplo je ,tusim dnes nahadzem deti do bazenu 😉

simona161
2. júl 2009

ahojte, zdravime vsetkych po dlhej dobe ... docitala som poctivo vsetko, lebo som zvedavaaa 😀 ale uz sa nejdem vracat k uzavretym temam, tak len k teme voditko - CHCEM ... kde to mam zohnat, poradte ... ja som na 100 % presvedcena, ze potrebovat budem, pretoze ja mojmu synovi nestacim uz teraz ... vobec netvrdim, ze ho nato okamzite zavesim, ale chcem ho mat pripravene ... radsej ho mat a nepouzit, posuniem ho dalej 🙂 Alex totiz nestravi na jednom mieste ani dve sekundy, nedokaze sa hrat sam, nedokaze vlastne ani sediet, on furt lezie, alebo chodi popri comkolvek, skrci sa, sadne si, zoberie nieco do ruky a ide dalej ... a ak sa niekto obetuje (napriek mojim protestom) a vezme ho za ruky, tak on nekraca, on bezi ako raketa dopredu, pusti sa, teda vyvlecie, sadne, odlezie prec a furt dookola ... ja to neviem popisat, ale za 10 sekund, kym ja spracem nakup do chladnicky, on je na uplne opacnom konci domu (mame otvorene skoro cele poschodie, okrem WC), v poslednej dobe sa zacal pustat, vydrzi stat bez opory len par sekund, potom sadne na zadok, alebo sa zachyti znovu pred sebou, ale trenuje furt ... moja mama to popisala tak, ze on sa nesnazi chodit ale bezat ... tot koniec tapety, ale ja to voditko, ci co to je, chcem ... 😉

simona161
2. júl 2009

a ak by nahodou niekto chcel vidiet fotecky, tak kuk sem, ja momentalne nemam cas pridavat ich aj na MK ... ale vase poctivo kukam a obdivujem 🙂

http://www.facebook.com/album.php?aid=16655&id=...

simona161
2. júl 2009

tak moja ratolest sa uz vyspala, daroval mi 15 minut ... ema, u nas je neskutocne teplo ... teplomer vonku na okne uz o 07.00 ukazoval 40 stupnov, je to na slnku, ale aj tak, des ... a v izbe mam momentalne 32,5 C ... brrrrrr ... bazen zavidim 😉

henri001
2. júl 2009

aha a ja som flow myslela ze si zo srandy napisala a herpesovyrusoch , ci ako si to nazvala 6 chorobu 😅 inak ujalo sa , volam tak na maleho , ked je na prse nacucnuty, ze ty moj maly herpesovyrusik ceckovy a tak pobavene na mna kuka 😀 😀 😀
simi , fotocky som uz chvalila , krasny je ajko 😉
ema , ta hod link , ked uz mas vybrate 😎

flow333
autor
2. júl 2009

henri aj to bola sranda🙂)) islo mi vcera...a este si zabudla ty moj maly americky herpesovirusik 😀 😀 😀 😀

ema kde si nasla voditko? ja jedno tu
http://www.maderna.sk/dojcenecke-potreby/bezpec...

ale potom som nasla oorazok, ze voditko je ako ruksak plysovy
http://zena.atlas.sk/deti-na-„voditku“/deti/spu...

to sa mi paci 😀 😀 😀 cem do rezervy

lubka78
2. júl 2009

ahojte 😉
u nas to vyzera tak, ze aj Filip ma pravdepodobne kiahne, lebo som mu uz nasla dve vyrazky, no uvidime, co sa z toho vyvinie...ked bude taky vyhadzany ako Misko, tak ma slahne ☹ 😠
a vonku to vyzera na dazd, lebo je pod mrakom 😉 vlastne mi je to jedno, kedze vonku aj tak nejdeme 😉
simi...krasne foto a uz mas doma aj dalsieho citatela 🙂

henri001
2. júl 2009

ten macikovy je uuuuzasnyyyy 😵 😵 😵 aj ja cem 😀 je to very amerikejsn 😀 😀 😀

flow333
autor
2. júl 2009

henri aj ja cem macikovi, cize kto zorenie dava info.. 😵 😵

henri001
2. júl 2009

lubi 😕 tak potom popis cele stadium , davaj priebezne infosky, aby sme ked budeme mat kiahme my, boli pripravene ...ze stav pokozky...teplota...zvlastne spravanie... 😀 😀 😀 😀

flow333
autor
2. júl 2009

henri este zvlastne znaky....cervene pupence potrete tekutym pudrom 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre