Októbrové zlatíčka 2008. Pridajte sa

flow333
9. apr 2009

...tak a je to...

phoebe003
31. aug 2009

Henri tak superrrrrr 😵 budu se teda těšit, kdyžtak mi předem ještě napiš, ale je to ještě dost daleko 😵
a brzo se uzdravte...

henri001
31. aug 2009

http://www.facebook.com/photo.php?pid=394645&l=...
babulky kuk, na koho sa Henry podobaaaaa 😵

bibka333
31. aug 2009

ahojte my sme dnes boli pozriet starkeho už je doma strojček založeny a starky nervozny 😒 😔 dufam že ho to rychlo prejde
Horalka aj mna si rozosmiala 😀
Henry je cela maminka 🙂

tilky
31. aug 2009

ahojte

Bibka ďakujeme za pochvalu
Henry no fakt to je tvoj synček celá ty 🙂 to si ja nemôžem povedať 😢
Slávka však ty si tam bola krajšia ako nevesta 😅 a o Henryho neveste ani nehovoriac

bora8
31. aug 2009

ahojte kočky, zasa taká nejasná správa o nás z konca sveta 🙂 tak našej LUcke ide konečne tretí zub - hore v ľavo - no hrúúúúúza pre hrúúúúza nervózna je ako pán pes pred splnom..... ale vydržíme.....
v sobotu ideme na svadbu, mm brat sa žení, tak sa mi tu môj mm promenáduje v novom obleku a košeli - ale pasuje mu to a je feši.... 😀 😀 😵 😵 😵
s malým som dnes bola na skúške na obleku v požičovni - tak bude aj on feši 😉 len sa mu moc nepáčila tá kravata.... ale forma je forma
ja som si šaty požičala a bola tiež dnes na skúške.... a budú prekrásne..... moc sa na ne teším a obom požičovniam moooooc ďakujem 😉 😵 😵 😵

malinkej som na pochybách či požičať, majú také rozkošné smotanovo biele s ružičkami a tie jej vybral aj jurko.... mám k tomu vybratý v obchode taký rozkošný svetrík a čelenku od tety Henri..... (ešte že ťa máme, lebo by sme chodili nahé 😀 )

teším sa na zajtra, lebo je tu voľno a budem posledný deň s deckami, kočky ani neviete ako vám niekedy keď vás v úchytku voľnej chvíle čítam závidím - teda v dobrom, že ste doma.... lebo aspoň v lete ste si to super užili...... ale čo už.....

bora8
31. aug 2009

no pravdaže som hovorila len o nás.... chválim krásne fotky zo svadby od mihanky - mihanka a aj so simonkou boli veeeeeľke kočky,

emaso a jej deti ani nekomentujem, lebo keď sa potom pozriem na svoje večne ušmudlané deti, tak mám komplexi.... (teraz neviem či sa píše i alebo y???)

bibka eliška je krásna a jarka sa ako mala vlastne na liečení???

no a niečo pre henri..... u nás žiadne zmeny v hovienkovom režime..... stále len ráno 😀 😀 😀

mihanka
31. aug 2009

ahojte,
bora, si sa premohla... 😵 dakujeme za pochvalu, ja sa tesim na vase foto zo svadby, aka budes krasna no a Lucka tiez... 😵

ja tiez chvalim vseeetky deturence... 😵

aj Henri, a Henry... 😵 😵

tilky, dakujem, ale to teda ani zdaleka nie.. .nevesta bola prenaaadhernaaa a hlavne velmi stastna, len tak ziarila... 😵

phoebe003
1. sep 2009

dobré ránko kočky, tak jsem se hned po ránu namíchla, četla jsem o německém testu kočárků a ze 14ti posuzovaných prošli testy na ftaláty a jiné škodlivé látky (mimochodem způsobující rakovinu) pouze 4. A z čeho jsem byla hoooooodně překvapená, tak neprošli některé doooost drahé kočárky a mezi nimi i ABC design. ☹ 😠 😖 ...A nejlépe dopadl Bugaboo 😵

phoebe003
1. sep 2009

Tady máte ten článek, bohužel tam není napsáno, které neprošly, ale jestli budete chtít, tak Vám to odpoledne až se vrátím napíšu. Nebo kdo máte možnost, kupte si dnešní blesk...

http://www.naseadresa.cz/cz/s347/Zpravodajsky-p...

bibka333
1. sep 2009

ahojte JArka zbalena na internat este sa napapame a pojdeme ju odviezt 😔 mne bude velmi chybat no čo ked tak rozhodla nech len študuje 😉 Bora mala sa dobre našla si tam aj kamarata ale len kamarata to mi prizvukuje ona a z kožneho hladiska to vyzera dobre ale mame to opakovat aj zo 4krat .Eliška dnes ešte nespinkala ak neratam že zaspala pri Jarke na 10min bude spinkat v aute a to je hore od 6 30 😕 idem este bobalit sladkosti pa

babofka
1. sep 2009

ahojte, nas kocik netestovali, takze budem radsej zit v sladkej nevedomosti 😅

babofka
1. sep 2009

a inak, mala simonka je fakt kocka, najkrajsia na parkete 😀
my sme dnes boli prvy krat plavat, kedze je to novootvorene, ludia sa nestihli poprihlasovat, mame zatial sukromne hodiny 🙂 , takze vo stvrtok pojde s nami do vody aj ocko 😵
bibka, kam ide jarka do skoly? myslim, ze internatove deti byvaju samostatnejsie. dufam, ze sa jej tam bude pacit. 😉

emaso
1. sep 2009

ahojte,narychlo mam precitane 😉
bianca pekne fotecky,Barca rozkosna ako vzdy 😉 a Tobik je riadny chlapisko

mihanka krasne ste boli svadobcanky,musim uznat ze ti to velmi seklo,saty,licenie,vsetko,Simonke pravdaze tiez 😉

Henry je princ maminkin,jednoznacne,este treba dorobit princeznu tatikovu 🙂

bibka co bude Jarka studovat?dufam ze si skoro zvyknete,J. na intrak a ty na to ze ju uz nemas stale pri sebe

bora kazde zdrave dieta by malo byt usmudlane....aspon obcas.... 😀 a nebud pipi,sak ste zlata rodinka 😉 uz teraz som zvedava na fotos z veselice...inac mm kravatu z duse neznasa,ked sme na akcii kde sa patri ju mat tak len cakam kedy na mna hodi taky ten psi phlad,ze"uz moooozem?????"s sup s nou do vrecka 😀

a to najlepsie nakoniec-zajtra ideme 1x do skolyyyyyyyyyyyy,mlady ma z toho prcu,ja krce v bruchu 😖
a este-meninovu tortu zdobil nakoniec tatino tak foto nedavam aby som sa akoze nechvalila cudzim perim 😅

a ja frcim dalej prekladat nabytok v detskej izbicke-piaty pokus 😀,furt mi to dako nereze tam 😝

bianca
1. sep 2009

cafte.Niśt nestiham.Od rana sme behali po nakup.centrach a zhanali veci potrebne a nakupili popri tom asi miliardu somarin.Kupili sme Barci nove topanocky lebo vcera sme boli tu v jednom spec.obchode na detsku obuv a pani nas tak sprazila ze az.Pomerala nam nozicku no boticky ktr. pre malu vybrala stali 750 kc a na to my akosi nemame ☹ kupili sme nakoniec u daichmana a papucky a nase topanocky co sme mali asi pojdu do kosa

bibka333
1. sep 2009

ahojte Jarka ide študovat operator farmaceutickej vyroby Slovenska Lupča internat hroza 😝 a hlavne tie socialne 😝 Jarka ma celkom ok spolobyvajucu 😉 tak uvidime 😉 pa ideme este kusok von na prechadzku

bianca
1. sep 2009

bibka ja som bola 4 roky na internate v klastore tak ti garantujem ze Jarka to ma este dobre.Pre celu chodbu 2 sprchy a 3 WC.Namiesto studovne si nasledne mnisky spravili ober kaplnku a nas supli do asi 10 m2.To bola studovna pre cely intrak.

bibka333
1. sep 2009

bianka tak to hej oni maju wc ,sprch sučast izby su na ne 6 dievčat 😨 a ty si čo študovala ked si bola pri mniškach ešte pride mm chce ist na pc

mihanka
1. sep 2009

ahojte...
gratulujeme dnes Adamkovi, ze mesiac do rociku... 😵

dakujem vam za pochvaly, mne bolo hlavne fajne na svadbe... a mm tiez vyzlieka sako, vestu, kravata okolo hlavy nad ranom... 😖

bibka, neboj, Jarka bude ok... pekna baba... 😉 a este raz dakujem dakujem a tri x este dakujem.. 😵

phoebe003
1. sep 2009

Ahojky hoooolky, tak my teda taky gratulujeme Adamískovi k téměř ročku 🙂 😵

bibi Jrka bude v pohoděěěě neboooj, je to velká slečna.. 😵

question
1. sep 2009

cafte kocky..
h+h..nokopirak ako vysity....
mih..fotky su super,mala bola fakt rozkosna a ty..noparaaadnica 😉
ema-drzim palce zajtra do skoly..budes mat uz velkeho prvacika,pysna maminka 😉
sladku noc vsetkym...a malo budenia 😉cmuk

evitkamalicka
1. sep 2009

ze dakujeme za gratulaciu

phoebe003
2. sep 2009

dobré ránko, tak dneska jswem tu zase první????ale to je teda pěknej bordel!!! 😅 kdepak všechny jste???

mihanka
2. sep 2009

dobre rano... 🙂

ema drzime palceee... 🙂
bore aj silvinke tiez... 😉 ty idu tusim do predskolskej... 🙂

quest... 😉 d... veru sladka noc nebola, vsak ale ako kazda... simi bola medzi 3-4 hore, nechala som ju nech sama medzi nami zaspi, ale ked som otvorila oko na nu, tak si tam sedela... 😖

dnes ideme kupovat topanocky, lebo zacala chodit, ale nechcem ju moc davat spacirovat za ruky pre tie dovody co sa tu pisali... zase na druhej strane, samej sa jej nechce, postavi sa a smeje sa... 😀

krasny den.... 😉

horalka777
2. sep 2009

no my sme doteraz nazivo sledovali otvorenie sk.roka pod nasimi oknami, bola sranda, zo 6 deti tam malo kulturnu vlozku - hrali na flautickach a spievali, ale hned na zaciatku im vietor odfukol noty, tak 3 ostali pri mikrofone a daco habkali a ostatne sa rozutekali po skolskom dvore nahanat noty 😀

tilky
2. sep 2009

ahojte a dobrý deň

Adamkovi tiež všetko najlepšie a tak isto maminky držte sa čo vystrájete detičky do školy a škôlky veď nás to čoskoro tiež čaká 😢

phoebe003
2. sep 2009

Tilky neblázni že čoskoro.... neee to je ještě za dlooooouho...Ela jde teprve do školky.... Teda ale to školné je fakt sviňsky drahéééééééééééééééééééé 😖 No snad to nějak dáme do kupy...

mimusik
2. sep 2009

Ahojte,
tak naša Kika už má za sebou 1. deň v škole 🙂 , ona sa už veľmi tešila, kedy jej už konečne začne škola... a všetkým ktorým začala tiež, tak prajeme nech to v zdraví zvládnu 😅

Tilky, aké čoskoro, véď máme ešte more časuuuuuu 😵 , aj keď je pravda, že to beží rýchlo.
Mihan - gratulujem k 1. krôčikom 😵 🙂 , no teraz to ide byť fakt fuška. Naša Simonka sa už dostane naozaj všade a tak zisťujem, kde máme nebezpečné miesta, ktoré musíme odstrániť. Keď ideme spolu, drží sa ma len za 1 ruku a to už ide úplne suverénne, babulka naša. A chválim fotočky zo svadby, fešandy ste boli 😉

Henri - Henry je tvooooooj, jasan, že je celý ty 🙂, podoba jak vyšitá 🙂

Horalka - ty nás tu teda bavíš 😀 , super príspevky

Inak my zuba furt žiadneho, stále býva viac nervózna ako pokojná. S papaním to stále nie je ono, aj keď som rada, že aspoň voľačo do nej dostanem. Napr. na obed papá iba hipku - králičie+zemiak+fenikel. Čiže žiadna iná kombinácia a doma varené už vôbec ☹ . Zato mliečko cucká furt, akurát som musela nasadiť homeo, lebo akosi do rána nebolo veľmi čo cucať.
Poobede ideme do mesta, zháňame vysnívanú školskú tašku, ak však nebude, objednám ju aj z netu, aj keď tentokrát to bude stáť viac.
Tak pekný dník maminky a bábiky 🙂

henri001
2. sep 2009

mihi , my sme nepisali o voditkach na teraz, ale ked uz budu decka behat daleko od nas 😀 😀 😀 v meste alebo v obchode, ked nebudu ani za nic v kociku ...boze no co si pipi ? 😀 😀 😀
************OBRRRROVITANSKA GRATULACIA SIMONKE ku krocikom **********😵 😵 😵
skolacikom a skolkarom PRAVOU nozkou 😉 a prajeme vela vela zazitkov 😵
sopliky uz nemame, iba vecer trosku a tie bodky zo vcera zostali take ako boli, takze kiahne nic 😎 ti co s te sa chceli k nam prist nakazit mozete vybalovat kufre 😀 😀 😀
cmuk babulky 😵

henri001
2. sep 2009

no este ze som si to precitala este raz, takze si nemyslela povody ( som myslela ze je to vyraz na voditko) 😀 😀 😀 takze berem spat 😉 my sme sa nerucickovali na zaciatku, on zacal okolo nabytku ...potom neskor ked si bude ista krokom ,skus to take tlacitko , to je super ...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre