Októbrové zlatíčka 2008. Pridajte sa

flow333
9. apr 2009

...tak a je to...

phoebe003
3. nov 2009

holky?????tady se stávkuje, nebo jak????

phoebe003
3. nov 2009

Copak dneska tady držím službu, nebo jak??????

emaso
3. nov 2009

cafte 😉hodila som par fotos z oslavy,bolo dobre ak nepocitam ze Jasminka rozobrala hrajucu sviecku na tortu tak este mm musel narychlo odlievat jednotku z vosku bo kde v SO kupis v nedelu naobed sviecku 😀 bolo nas vela tak sme moc nestihali fotit,pokus o spolocnu fotku zlyhal-furt dakto zdrhol 😀

emaso
3. nov 2009

a zabudla som,phoebe ty si zena mnohych tvari,co?teraz vyzeras ako zena,nie ako zabka 😉 to len ja som jak konstanta-furt rovnaka 😀

phoebe003
3. nov 2009

ema 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

phoebe003
3. nov 2009

ema jinak fotečky kráááásnéééé malá je fešanda, ještě mi řekni, kterou z nich dáme do alba oktobrovek 🙂

alynka
3. nov 2009

ema...malá sumistka je aj tak veľká kočka a aj maminku má veľkú kočku 😉

a fíbi...vážne vyzeráš ženskejšie, super ti to sekne 😉 , a zvyšné vlasy si si niekam odložila, alebo dala na parochne? 😀

phoebe003
3. nov 2009

Aly děkuju 😵 😵 😵 kdepak, vlasy jsem zametla do koše... 😀 😀 😀 😀 😀

bora8
4. nov 2009

AHOJTE KOčky 🙂 prajem dobré ráno, naša malá dnes vstávala až 7,30 a to papala až 6,30 hod - od večera - krása....
inak ďakujem za rady - zadoček už nie je podráždený aj keď stále kaká, inak z našej malej tuším bude povrazolezkyňa, lebo stále sa snaží vyliezť čo najvyššie a chodiť tam - na operadlo gauča a pod.... toto som u Jurka nepoznala - on má panický strach z výšok......

lubka78
4. nov 2009

ahojte 😉
bora poznam to vyliezanie kde kade a cim vyssie tym lepsie, u nas to bolo aj pri Filipovi, tak som ani nebola prekvapena 😅 😀 a super ze zadocek uz je v pohode 😉
ema sikovneho muzicka mas teda 😉

andre
4. nov 2009

jéééé dnes je tu dovolenka ? 😀 od rána ...

mihanka
4. nov 2009

no andre, tu sa dovolenkuje castejsie... 😖
bora, super, ze je ritulka v pohode...

dnes simi na poziadanie vycikala do nocnika ciku... 😅 ma kamaratka presvedcila nech to skusim, tak som len tak skusila, ale nejako to nejdem silit, proste ked prebalujeme tak trosku sadneme na nocnik, ked da ciku, da, ked nie, tak nic... 🙂

andre
4. nov 2009

ahojky 🙂
no vidím, ale zato FB je v kurze furt
ale zato koník je koník 😎

a zrovna dnes sme riešili cikanie do nočníka, mama tvrdí že nech ho dávame, lebože neskôr nebude chcieť a ho nepresvedčím... tak som sa chcela opýtať, že ako to robíte tie čo to robíte 🙂

bora8
4. nov 2009

kočky ja som malú skúsila dať na nočník a chytá z toho zrádnik, tak som ju nechala tak, ona sa naučí - lebo keď si napríklad zakaká plienky tak dôjde za mnou a dáva si ju dole.....

luciabah
4. nov 2009

ahojte

ema... mala sumistka je nadherna 😀 😀 😀 a vlastne vobec nevyzera na sumistku... velka kocka

andre... my sme malu zacali davat okolo 7 mesiaca, zo zaciatku len rano, teraz aj po obednajsom spanku. vzdy pri tom citame knizku, potom na chvilocku prestane odpovedat a tlaci a cika a potom tlieska... opis ritualu 😀 😀 😀
ale kazde dietatko je ine, niektore nocnik nemaju vobec v laske, ako dievcatko od susedov, je o 7 mes. starsie a z nocnika a wc ma paniku a tak neriesia, mala nosi plienku a odplienkovat budu na jar. a teraz aj tak vacsina clankov pise, ze lepsie je dietatko naucit ze cika a kaka okolo 2 rokov, a rychlo sa aj odplienkuju. mne to ze sa vykaka do nocnika vyhovuje, lebo aj kratkodoby kontakt... a to myslim 5 min. sposobi malej ekzem a pluzgieriky

a teda aju odpoved pre bodu... my pouzivame sudocreme a klorane puder... ten je super a krasne vonia 😀 😀 😀

a inak sa mame fajn, len ked sa serinka tak sa serinka
posielam pusinky

luciabah
4. nov 2009

bora, nasa mala ked sa pokaka do plienocky tak hovori... jajajaj 😀

luciabah
4. nov 2009

a prepac ... nie pre bodu ale boru 😅

bora8
4. nov 2009

neva 🙂 ako sa inak darí v práci? stíhaš to?

andre
4. nov 2009

ďááákujem, možno skúsime, kukneme nejaké cikacie zariadenie v obchode 😝
síce, veľa tomu nedávam, lebo náš nie je taká šikula ako vaše detičky, ale možno sa mu bude páčiť cikať do "čohosi" 🙂

alynka
4. nov 2009

my cikáme v pohode do nočníka, ale občas sa z neho tak postaví že ho hneď aj vyleje, tak potom si hovorím, že to mohlo radšej skončiť v plienke ako na sedačke, alebo na posteli 😒 😒 😒

emaso
4. nov 2009

luci my sme zivy priklad toho ze odplienkovanie ide lepsie neskor a bez stresu 😉 Samko sice kakal do nocnika este pred rokom,ale to len preto ze ten vyraz v tvari ked isiel na to sa nedal jednoducho prehliadnut 😀 tak sme posadili a kakal,ale nepytal sa,odplienkovanie mu trvalo asi tyzden,to uz mal okolo 2 rockov
s Jasminkou to bolo komplikovanejsie,cikanie v poho,ale kakat dlho odmietala do nocnika aj do wc 😝 len do plienky a dakde schovana,za skrinou napr. 😀tak sme to nesilili, bezplienkaci sme sca 2 mesiac 🙂 hoci na noc davam plienku-pre istotu,ale rano je sucha...tak ale su aj uvedomelejsie deticky a trpezlivejsie mamicky ktore to zvladnu ovela skor 😉 pokial dietatko chce hopkat na nocniku tak v poho,ale zas drzat decko dobreze nie pol dna na nocniku len aby sa rychlo rychlo oducilo(aj to som uz videla 😝) mi pripada divne a zbytocne

emaso
4. nov 2009

no ja tu akosi odpudzujem kazdeho ci co 😕 tak dobruuuuuuuu

luciabah
4. nov 2009

ema... suhlasim, ziadne nasilnosti
andre... skus pohladat taky co hra, ked sa donho vycika, nasa ma z toho zabavu ked zacne hrat
bori...v praci sa to da, ale od polovice decembra menim pracu, idem robit dvanastky na zachranku, zatial len cez den a potom uvidime co bude, hladame jaslicky od septembra, ale vsetko je strasne drahe a vsetko je to komplikovane 😒
papa, idem dopozerat kosti a potom spinkat

bibka333
4. nov 2009

ahjte tak Eliška cika a kaka do nočnika rano cez den ked ideme spinkat ale niekedy nechce byt na nočniku niekady ano aku mam naladu Jarka ta sa odnaučila od plienky ako jedenaa pol ročna,Adrian maal plienku dlho skoro 3 roky cez den a na noc az do4 🙂 každe dietatko je ine
babenky aj vaše detičky su take žive naša Eliška je ako taky maly duracelko 😀 nezastavi sa ani na chvilu dnes si dala dole remence na kočiku 😕 ešte že som si to všimla a to som len kus debatovala s kamoškou 🙂 a dobru noc

simona161
4. nov 2009

ahojte, tak my sme nocnik este ani nekupili 😖 a ani zatial neplanujem, lebo viem, ze by som na nom aj tak Alexa neudrzala ☹ on vlastne nesedi vobec, iba pri jedle, kym ma fakt plne usta a aj to len docasne, nemoze to trvat dlho ... on inak stale iba beha, nieco nosi, rozhadzuje, vyhadzuje, rozbija, trha, nici, vysypa, prehadzuje, lezie niekam hore, pcha sa do kazdej medzery, napriklad pod radiator, pod stol, do skrinky, atd ... takze bibka, neviem, ako Eliska, ale u nas sa iba beha a kocik uz nepouzivame vobec, iba fakt v extremnych situaciach a to mi musi niekto pomoct, lebo kym mu ja navleciem tie remence na ruky, on mi popod madlo utecie von ... a v podstate celu cestu mu musim davat nieco jest, lebo inak sediet nebude a bude sa snazit vyliezt a ten krik pri tom vam neprajem pocut 😀 takze my na vacsie vzdialenosti chodime autom a inak iba po vlastnych 😉 ale u nas sa kocik nikdy velmi nepouzival a Alex vlastne neznasa vsetko, kde je priputany - kocik, stolicku na krmenie, autosedacku ... takze nocnik ani neskusam 😀

bibka333
5. nov 2009

dobre ranko simon Eliška v kočiku sedi ale stale sa rozpravame tam je havo, tam je cicica, tam je mu,
be........ 🙂
Luciabah tak vy takto s Matkom pracu menite 🙂 nech sa vam len dari 🙂 a Margaretke pusinku posielame
dnes nie je pekne počasičko ale naše slniečka nam sprijemna den 🙂
Všetkym dropcom Eliška pusu posiela sedi pri mne a posiela pusinky 🙂

andre
5. nov 2009

dobre ranko 🙂
ema, mne zdochol stroj včera, inak by sme poklebetili, r. bol na fotbale a dieťa v posteli 😝
lucka, hej uvažujem o takom nejakom, asi od FP
simon a bibi, tak k tomuto ja sa nevyjadrujem 😀 som hotová keď leziem za tým našim a to sa na vaše poklady ani zďaleka nechytá, a krom toho klobúk dole, simon, keby som toto mala doma tak už som na prášky 😝

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre