Októbrové zlatíčka 2008. Pridajte sa

flow333
9. apr 2009

...tak a je to...

lubka78
7. máj 2009

este som chcela k tomu plavaniu....to ponaranie pod vodu je uzasne....ja som chodila s filipom a uzivali sme si to obaja....on pod vodou vysmiaty (usmev od ucha k uchu) oci vyplestene...supeeeeeeeeeeeer 😵 a doteraz sa mu najviac paci zbieranie pukov z dna 😉

flow333
autor
7. máj 2009

ahoj ahoj, vsetkym ktori idu spinkat dobru a seli...papali ste activiu????poslem??? mame plno....manzel obchodak danone 😀 😀 😀

simona161
7. máj 2009

ja som doteraz kukala videa od seli, paaani, mne je tak luto, ze som Alexa nevidela takto malinkeho, ked ho vybrali ☹ normalne mi zostalo smutno ... ja som ho vlastne prvy den ani nevidela, iba v polospanku na JIS, dali mi ho az po cca 30 hodinach ☹

lubka78
7. máj 2009

ahoj flow..tak posli...MM ich pravidelne jedava 🙂
vsetkym maminam a miminam krasnu dobru noc a pekne snicky 😉 😵 😵

simona161
7. máj 2009

a plavanie musi byt super, celkom ste mi dali chrobaka do hlavy ...
a jogurty este nepapame, teda my ano, Alex nie 😉

lubka78
7. máj 2009

sim..nebud smutna 😒 ...nie kazdy ma to stastie..hlavne ze ste vsetci zdravi..to je dolezite 😉

lubka78
7. máj 2009

na plavanie chcem chodit aj s Miskom, ale neviem ci sa mi podari, lebo po 1.nemam kde nechat Filipa a po 2.na blizku nemame momentalne ziadne kurzy...tak uvidime 🙂

lubka78
7. máj 2009

ale uz naozaj odchadzam, idem este hodit sprchu a do postele 😉
tak dobruuuuuuuu

simona161
7. máj 2009

no jo no, bolo mi povedane, ze nie kazda matka ma to stastie porodit spontanne ☹ ale zdravi sme nastastie 😉
a kurzy idem hladat, kym mi ten chrobak z hlavy neutecie 😀

simona161
7. máj 2009

tak dobru nocku ... zas to tu uzatvaram ? 😒 😀

selina.liana
8. máj 2009

flow áno activiu bieluuuuuuuuuu 😀

mihanka
8. máj 2009

sa tesim ze budem prva a selinka si sem mirnix dirnix napise o 6.51... 😠 😀

dobre ranko...
dnes bude kraaasne, my frcime na vylet k mm kolegyniam na chalupu na Bystru... 😵 😵

henri001
8. máj 2009

seli je uzavrena v ciberspace case 😀 chvilku vzdy musim porozmyslat k comu patri jej odpoved 😀 😉
dneska som tretiaaaaa 😎 svasvasvasva uuuuuuaaaaa svasvasvasvasva uuuuuuuuuuuuu 😀 😀 😀
mihi krasny vylet 😉 hej , 10 .6. letime do NY, budu tam aj krstiny Henryho spolu s bratrancom Dylankom 😵
drobec tak zaboreny spal do polnoci, potom som si ho natocila k sebe a kontrolovala 😅 teda to budu noci teraz, ked hovorite ze bude takto spinkavat 😝a
ideme zase spinkat , sme hore od pol siestej 😔 ...krasny den

phoebe003
8. máj 2009

dobré ranko mamky,tak my marodíme,Eliška i Adámek mají rýmu jak trám,Ela je zalezlá pod leřinou,adámek v pokojíčku v postýlce,nechi je dávat moc spolu,aby se z toho nevyklubalo něco dalšího.

henri,katka ani nevíte,jak jsem ráda,že to dopadlo,jak to dopadlo.branku zamykáme,ale naše Krasomilka se ji naučila otevírat či co... 😠 takže musíme vymyslet nějakej novej zámek...

flow333
autor
8. máj 2009

ahoj maminky aj tu je nadherne...rano som krasomilu budila, ze vstavaj a papaj zlatko o8mej aby obedik bol o 12tej a mozme cvalat niekam von...vsetky, ktore papate danone....veeeeeeeeelmi rada by som vam poslala ale neviem ci by to potom bolo este jedle....ale ked budete v kosiciach nabalim vas....len dajte vediet o co mate zaujem....odfotim nasu chladnicku ako vyzera dnes

flow333
autor
8. máj 2009

https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

takze asi takto vyzera nasa chladnicka...uz nam to lezie usami 😀

phoebe003
8. máj 2009

flow,to je opravdu zdravý životní styl 😉

phoebe003
8. máj 2009

no kde jste?mne ted akorád odešla kamarádka,kterou jsem neviděla téměř rok.tak jsem ráda a jdu uklidit kuchyni a žehlit pádím,se mi chce.

phoebe003
8. máj 2009

😢 kdepak jste? já mám všechno hotovo,uvařeno,uklizeno,ELí tu mákamarádku,tak si hrajou venku,prádlo mám v pračce,druhé je mokré,takže žehlit nebudu,jak jsem měla v plánu a nudím seeeeeee,tak kde jste kdo????? 😔

phoebe003
8. máj 2009

já vim,že to posílám po několikáté,ale pls http://www.diteroku.eu/hodnoceni/35540/soutezic...

děkujeme,jdu s vymyslet nějakou zábavu 😉

lubka78
8. máj 2009

ahoj phoebs 😉
tu som..my sme prave poobede 🙂
cakame kym sa Filip zobudi a padame von 😵

lubka78
8. máj 2009

zahlasovane 😉

phoebe003
8. máj 2009

tak jsem přidala nové fotečky kuk http://family.cz/scripts/album/album.asp?id=93334

phoebe003
8. máj 2009

lubi thank you

bibka333
8. máj 2009

ahojte flow pošlem ti moju Jarku ta miluje tvarohovu activiu 🙂
a ja mam po nalade boli tu švagrovci a tak ma naštvali až až ale škoda reči 😒 Eliška je už ok som velmi rada aj papa ukažkovo idem ju kupkat tak pa

bibka333
8. máj 2009

fibia vymyslela si nejaku zabavku ?

selina.liana
8. máj 2009

henriiiiiiiiii 😀

phoebe003
8. máj 2009

bibi jj přijela mi kamarádka,ta mne zabavila s malým synátorem,rok a půl mu je,narodil se na den jako adam,jen 07:o))) tak ti mne zabavily na plno,a ted jdu koupatttttttttt

phoebe003
8. máj 2009

uff,vykoupáno,uloženo

emaso
8. máj 2009

phoebe aj my uz zalahnuti 😉 teda okrem Samka,on ma este povolene nespat 🙂

phoebe predpokladam ze takto pustotu bude minimalne cele leto,aj my sme vypadli von a vraciame sa az na kupanie,to je super ,nie ako tie hnusne dlhe zimne vecery 😝

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre