Októbrové zlatíčka 2008. Pridajte sa

flow333
9. apr 2009

...tak a je to...

phoebe003
15. máj 2009

henri IP

bibka333
15. máj 2009

baby pridala som foto ako nam chutila mrkvičkahttps://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

henri001
15. máj 2009

fibi 😨 😠 ze mu jednu "priatelsku" posielam 😀
no ja som naprudena ked to citam, pribinacik ...to si mysli niekto ze je tam kalcium ??? a sladke to je , doaromatizovane .... a jogurt (sory flow) to prosim ta preco ked kojis , akoze aj tam je kalcium ? alebo probio kultury ? su aj ine cesty ... ja viem ze dospelym zvyky tazko zmenit , ale detickam mozeme zaviest ine ...hlavne nechcem vyvolavat kontroverznu diskusiu na temu jedlo , ale prosim prosim ked budete mat cas a chut precitajte si bukovskeho nazor na mlieko ( www.akv.sk ) ja som to neprebrala od neho, bola som na inych seminaroch v usa a nakoniec som narazila na bukovskeho( ktory mi predtym moc nevonal )a zistila ze tvrdi to iste ...
bibka, zakusla sa do tohoooo poraaadne 😀 😀 😀

phoebe003
15. máj 2009

henri ráda vyřídím 😀 😀 😀 😀

bibi hezoučké fotos 😵 😉

hotovo,jsem se tam přihlásila 😀

bibka333
15. máj 2009

fibi chod do toho 🙂 henri a ja dakujem za receptik a za pochvalu

phoebe003
15. máj 2009

bibi.uvidíme,jestli mne vyrazí hned od pohledu ve dveřích,nebo počkají,až zazpívám 😀 😀 😀

bibka333
15. máj 2009

fibi ved ty si kočka keby si mna videla ja som taka tucna dnes om sa vazila a nemama slov 😒

phoebe003
15. máj 2009

bibi no kočka xixi 😀 děkuju za kompliment,ale ještě je musím nejdříve něčím zaujmout,krom mého opojného hlasu v hrdle 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 a jdu se dívat na ordinaci,tak pápálálámějte se tukrááásně,ještě sem pak nakouknu

bibka333
15. máj 2009

pa aj ja idem asi k mojej polvičke lebo my zase bude vyčitat že len konikujem pa a dobru maminky 🙂

flow333
autor
15. máj 2009

henri a to co sa mne ospravedlnujes, ja nemozem zato, ze nas zivi Danone 😀 😀

phoebe003
15. máj 2009

tak dámy to jste neviděly. ted jsem před chvilkou jela promanžela na hasičárnu,je ožralej jak hovado a to do slova a do písmene,sotva se udrží na nohou.no mám dost. 😒 😀 dneska spím v dětském pokojíčku 😀

lubka78
15. máj 2009

akurat som si vas docitala
phoebs..no hrozne, ani neviem co mam na to napisat 😠 ani si to neviem predstavit, co by som ja s takym robila 😖

lubka78
15. máj 2009

idem uz do postele, lebo tu pomaly zaspavam 🙄
tak dobru noc a pekne snicky 😉

phoebe003
15. máj 2009

lubka coby,totéž co já,dala mu k posteli kýbl a šla spát do obýváku a ráno mu vyčetla,že pozvracel půlku podlahy 😀 😀 😀 😀 ne dělám si srandu.budu asi nad věcí,jsem přece váha ne? a ty jsou vždycky nad věcí a v pohotovosti 😀

sofia122
16. máj 2009

dobre ranko babenky ja som tu prva zazrak.mala uz bola hore ale zas zaspala.uz ma 65cm som rada pekne mi rastie aj pribera.co budete robyt dnes?

bibka333
16. máj 2009

ahojky druha sofi ja idem s detičkami k sesterke a mm je z roboty na gulaši
spinkali sme ok hore len 3krat 😉
Fibi tak mu to daj potom poriadit 😒

henri001
16. máj 2009

fibi ja by som prenho neisla 😠 😠 😠
cafte 😉 zacina nam vikendove mecheche a prsiiiii, no ale to vraj golfistom nevadi 😅 prajem krasny vikendik seckym detickam aj mamickam , ockovia nech sa staraju 😀 😀 😀

evitkamalicka
16. máj 2009

ahojky,
mne sa dnes dovara obed, potom chcem upiect nejaku torticku len tak ku kavicke a inac budeme mat gaucovno 😅

evitkamalicka
16. máj 2009

ale ja samozrejme tu torticku jest nebudem

mihanka
16. máj 2009

ahojte, 🙂
evit zase dietkujes??
to ja si daaaaaaaam... posli... 😵

henri, suhlasim s tebou co sa tyka tych jogurtov aj celkovo, ja si uz nezvyknem na zdravu stravu, uz by mi chybali vsakovake dobroty, hoci vsetko s mierou... ale detickam mozme dopriat zdravu stravu, bez soli, bez alergenov, uz teraz v nich pestujeme navyky do buducnosti, hoci nase stravovacie navyky su dost hrozne... vcera som mala zase miniprednasku od svokrovcov, ze ci aj simonka jedla spenat na obed, a ze preco nie, no lebo je tam sol, mlieko, cesnak a muka, a solit vraj musim, lebo jod potrebuje...
😉 😉

henri, nech vam to teda dobre dopadne, neopi sa... 😀 😀 😀

phoebs, nemam slov, tak aj moj si obcas da do nosa, dokonca ho uz raz aj doniesli domov, ale na druhy den ma obletuje jedna radost.. 😅

emaso
16. máj 2009

ahojte 😉
ani ja si nedovolim protirecit henri 😀 pre nas je sice jogurt zatial tabu,ale aj tak by som nedavala a uz rozhodne nie pribinacky a spol. 😒

phoebe to ti nezavidim,u nas je alkohol tabu,zlozvykov mame beztak dost 😅

my dnes ideme posediet k znamym,ich maly ma narodky tak nam pekne ubehne popoludnie 🙂

a babina lepi pirohy,mnam,mnam

pekny den vsetkym

sofia122
16. máj 2009

ja som tiez zazila manzela pod naladou ale tedy sme len spolu chodili od tedy lebol lebo vie ze mne sa to neluby ked by bol napity.malinku mam vedla seba otaca sa okolo vlastnej osi je zlatučka.a co vy aminy?

evitkamalicka
16. máj 2009

mihanka uz som schudla 9 kil pravidelnym papanim a vynechanim sladkosti, tak to nechcem pokazit 😉

sofia122
16. máj 2009

ahoj evitka tak to si dobre schudla aj ja by som chcela ale volako sa nemozem zdat sladkeho vzdy si kupim sladke alebo mamina nieco spravyako teraz na sofinkyne meniny spravyla zakusky tak je to tazke.a do kolkej hodiny ješ?

evitkamalicka
16. máj 2009

sofi ja som sa tiez nevedela vzdat sladkeho az som dospela k vahe za ktoru sa velmi hanbim a povedala som si dost

evitkamalicka
16. máj 2009

papam tak do tej 17-18tej a potom este zvyknem is vonku na hodinku na bicykel

sofia122
16. máj 2009

tak to mas dobre ale mne prave po šestej mala zaspava a nema mi kto postražit malu a za jaky dlhy čas si dala dole tolko kylov?ja by som potrebovala schudnut 4kg.

evitkamalicka
16. máj 2009

sofi za 2 mesiace

selina.liana
16. máj 2009

ahojte čo sa týka sladkého ani ja sa to neviem vzdať aj mne je zle ked skočím na váhu ☹ dúfam ked prestanem kojiť tak schudnem 😖

selina.liana
16. máj 2009

sofi 4??? ja 18 ☹

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre