Októbrové zlatíčka 2008. Pridajte sa

flow333
9. apr 2009

...tak a je to...

bianca
18. máj 2009

cafte

my noc horor.Mala zasa strhavala zo spanku s krikom.O polnoci som ju musela cicikat ako malilinke babanko.Som si fakt myslela ze uz konecne vylezie dajaky zub a zas nic.Chuda moje sa natrapi

tilky
18. máj 2009

ahojte

všetkým oslávencom a oslávenkyniam s celého srdca prajeme len to najlepšie 🙂 😅

mihanka
18. máj 2009

dobre rano...
mimusik, ano stane sa ze obcas vyjdu zubiky uplne inak... 😉

a vsetko naj dnes k 8 mesiacikom 1,5rocnej Viktorke od viki08 a oktobrovemu valibukovi Brankovi k 7 mesiacikom... 😵

bian, vy sa zubite od 3 mesiacov... 😀 mrzi ma to... do troch mesiacov vsetko zvalujeme na brusko od troch na zuby... 😉
simi spala ok, dokonca vstala normal o pol 7, raz za cas sa podari, zase sa mozeme tesit na skore ranne vstavanie najblizsie dni... 😒 🤐 🙂

co idete robit? simi zabuvala, potom s nou pojdem von... tilky, ze by som sa nasackovala ku vam do zahrady? a potom pojdeme povozit ritulky nase dve? (nie moju a tvoju, ale moju a tvoju... 😀 )

evit... zlaty je maly sikuliak ako pekne uz lozi... ked bude simi samostatne sadat aj my ideme skusat nocnik, ale tak ako selinka, vzdy ked vstane a ked budem vidiet ze tlaci... cize nie nejake silene ucenie od plienky... len tak zo spasu... 😅 😀

evitkamalicka
18. máj 2009

mihanka dakujeme 🙂

mimusik
18. máj 2009

Bibka - IP 😉

mimusik
18. máj 2009

Mihus - no my zas budeme v niečom výnimoční 😅 , ale nevadí, hlavne, žer rastú 🙂
Simi zaspala, som rada, tak idem chytro makať, poobede do mesta, Kika má skúšku šiat na prijímanie, ale až o 4, tak budem mať trochu času... ak teda budem stíhať, môžem sa k vám Mihan a Tilky pridať? Ale až okolo 14-14,30 predpokladám...
My učenie na nočník nejdeme siliť, teraz to aj tak ešte naše drobce vôbec nechápu.
A idem sa pochváliť, naša na otázku "Aká budeš veliká" , zdvihne hore nad hlavičku ručičky a usmeje sa 😵 No perfektná je. Musí mať však samozrejme náladu, no včera sa takto predviedla zo 10x 😵

mihanka
18. máj 2009

super mimus, ozvi sa, ked budes v meste... 😵
ved aj ja to tak beriem mimus s tym nocnikom, ze to nechape velmi... aj tak je to o vyvinuti nervovych zakonceni a jednoducho ked neciti mimi ze ide cikat tak sa nevie ani pytat, ide o to, aby bola zvyknuta na nocnik... 🙂

jeeeee, to je super, aj u nas su uz naznaky aka bude velka aj papa uz su naznaky, ale ako vravis, musi mat naladu... uz vie kde je tiktak, kde su kvietky, kde je bar, kde je gusto, mikrovlknka, kalendar a vela vela inych... 😵 ked uz nelozi, tak aspon v tomto je sikula... 😵

mimusik
18. máj 2009

Mihan - ok, zavolám vám 😉 Tak to je riadne šikovná, keď toto všetko vie ukázať 😵 a to , že nelozia neva, naša bude asi ako Kika v tomto, zo sedu rovno na nohy a chodiť.

mimusik
18. máj 2009

Evit, až teraz som ti kukla do albumu, Adamko je perfektný na tom nočník a ten výraz v tvári - že "aha čo už dokážem" 😵 , riadny chlapina je z neho tiež 🙂

bora8
18. máj 2009

ahoj, tak sme doma od dr. a dostali sme antibiotiká...... no čo už.... keď ich berie raz za uhorský rok.... dostali sme klacid a už ho má v sebe..... hrdlo má veľmi zapálené a červené - hovorila že angína.... či čo.... asi pil príliš veľa studenej minerálky.... 😒

tilky
18. máj 2009

Mihi príď doma sme zatiaľ

zajtra ideme plávať

mihanka
18. máj 2009

mimusik, kdeze ukazat, ona sa na to cielene pozrie, ked sa jej spytam kde je tiktak, pozrie na hodiny... 🙂

bora, hlavne nech mu to prejde co naskor, a nech je fit...

tilky, ved aj my ideme zajtra plavat este... 😉

selina.liana
18. máj 2009

boruš prajem skoré uzdravenie

mihan aj my máme zajtra plávanie . mihan kedy je to foto stretko????

mihanka
18. máj 2009

selinka, musite sa vy dohodnut, lebo ja som mohla len tento vikend alebo 6.6-7.6 ale to nemoze silvinka, takze vam zostava len 30.5 - ten vikend, ale to sa musite vy dohodnut... 😉

selina.liana
18. máj 2009

mihan ved sme mohli aj tento víkend

selina.liana
18. máj 2009

baby kedy je teda to stretko??????????????????????????????????

mimusik
18. máj 2009

Seli čauko,
no ja by som tiež chcela prísť na foto stretko, ale tento víkend nemôžme, Kika má prijímanie a budúci je 30.-31.5. tak to by šlo. Tak by sme sa mali teda dohodnúť, aby aj Silvi o nás vedela 😉

viki08
18. máj 2009
lubik9
18. máj 2009

ahojte mamky 🙂
u nas je taaaaak horuco,ze sa neda ani dychat 😠 aspon,ze doma mame celkom prijemne 😵
k tomu pitiu,co ste preberali,tak timi vodicku z flase nechce (flasu ma ako kusatko), z lyzicky ju spapa a dnes som skusila flasu s naustkom,tak aj z toho mal kusatko 😖 ako ho mam naucit na flasu alebo na naustok? a v bazene si dopraje vody az-az 😀

seli..kam chodite znakovat? aj ja by som to velmi chcela..to je nejaky kurz? hod mi prosim nejake infosky o tom 😉

horalka777
18. máj 2009

lubik, mne ak je smadna, pije z flasky vodu bez problemov. Ak nie, ma z nej kusatko.
Mozno sa Timi napije v bazene do zasoby 😅

selina.liana
18. máj 2009

lubik ahoj sú aj kurzy , toto bol len taký uvodný, ak chceš dám ti číslo na tú pani

bora8
18. máj 2009

ahoj kočky, tak Lucka sa rozčuluje v postieľke že som ju dala spať a Jurko má energie za štyroch..... ja neviem bol vôbec chorý....??????? dala som mu antibiotiká a prespal sa a teraz je s ním na nevydržanie!!!!!! 😉 😵 😵 😵 ale hlavne som rada že ho nič veľmi nebolí - to hrdielko má stále trocha zapálené - je to počuť.... ale inak 😵

čo sa týka pitia - naša čaje nepije vôbec - dávam jej len prevarenú vodu a tej vypije behom dňa aj 2dc

lilyk
18. máj 2009

ahojte 😉
sa bavite o piti, tak Tominko ma ma komplet na haku, nepije nic, asi ked bol v brusku obkukal od Majka, ten sa do roka nenapil ani za ten svet, len take cuckajdy ze 10,20 ml a hotovco 😖 no proste vo vela veciach su total rovnaky...takze tento krat nestresujem.

phoebe003
18. máj 2009

Ahojky holky,tak já jsem před chvilkou dorazila domů,byla jsem s Pepsonkou na výletě v JIzerkách,no paráda,přidám určitě nějaké fotečky.

viki gratulujeme maličké k 8mi měsícůmmmmmmmm 😵 😵 😵

coje tady jinak za novinky?

bibka333
18. máj 2009

ahojte Bora to je fajn ked ho to tak rychlo prešlo 🙂 naša Elinka spinka asi polhodku bola hore od polpiatej

lilyk
18. máj 2009

Oslavencom prajeme vsetko naj naj naj 🙂

phoebe003
18. máj 2009

jee oni dneska slaví další dítka,přejeme vše nejlepčííííí a omlouvám se,že dřív píšu,než dočítámmm 😔

evitkamalicka
18. máj 2009

Ahoj mamky,
aj my gratulujeme vsetkym

nejako nemam teraz moc cas sem chodit, mam teraz toho dost v suvislosti so satami a tak

phoebe003
18. máj 2009

evitka se šatama?japato???? jaképak šaty?

holky kooooukněte co já si objednámmm http://www.daniela-pradlo.cz/index.php?a=pd&id=494 celej komplet jsem se zamilovala 😵

katkaza
18. máj 2009

ahojte
aj my gratulujeme dnešným oslávencom 🙂
naša teraz zaspala...horko ťažko,predtým bolo u nás zaspávanie v poho,teraz presný opak.musím byť pri nej/niekedy aj hodinu/ bez pohnutia,lebo akonáhle sa vzdialim pol metra od postieľky spustí vresky....keďže už máme zúbky,ja už sa vyhováram na úzkosť osemmesačných 😒

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre