Októbrové zlatíčka 2008. Pridajte sa

flow333
9. apr 2009

...tak a je to...

phoebe003
2. dec 2009

Ahojky kočky, omlouvám se, za opětovné naladení na smutnou notu, ale sestřenka dnes byla na tom porodu/potratu. Děťáko byl chlapeček a dr. jim řekla, že kdykoliv otěhotní a bude to kluk, tak bude must jít na potrat, protože má v sobě gen, který se vyvíjí pouze u mužského pohl. a plod se pokaždé přestane kolem 14-20tt vyvíjet. tak je v nemocnici a mne je z toho strašně smutno.... Nemusíte na to reagovat, jen jsem to potřebovala vyventilovat... 😢 😔 😔 😔 😔 😔 😢 díky za možnost... Dobrou noc a přeju Vám, aby se žádné z nás tohle nikdy nestalo....

simona161
2. dec 2009

ahojte, dakujem lubik za tip, pacil sa mne aj mm, este by som rada skusit nazivo ... predpokladam, ze maleho bude viac nosit mm ako ja, ale aj ja to chcem skusit ... len sa trosku bojim, ci v tom ta nasa raketa bude ochotna sediet 😉

chorobkam vsetkym malickym prajem rychle uzdravenie ...

simonke gratulujeme k prvym samostatnym krocikom a zelame co najmenej padov 🙂
a tatik sa vam akosi rychlo vrati, to je super, ved idu vianoce ... mm tiez pride na mikulasa 🙂

a co sa tyka chytania si usiek, aj tym sme si presli, ale nejako som sama vypozorovala, ze to Alex robi, hoci nema nadchu, ani teplotu, a ze ked sa mu ich dotknem ja, tak ani si to nevsimne ... a este som si vsimla, ze to vacsinou robil az k veceru, takze mozno naozaj unava, alebo podrazdenost, alebo aj zubky, jedno s druhym, neviem ... ale preslo to same, ked som uz uz zvazovala navstevu lekara ...

simona161
2. dec 2009

phoebe, je mi to moooc luto 😢 poznam zenu, ktora ma tento isty problem, alebo podobny, moc sa v tom nevyznam ... o prveho chlapca prisli, tiez dostali podobne vysvetlenie a potom sa jej narodili tri zdrave dievcatka ... tri tehotenstva po sebe a su to dievcatka ... neboj, urcite sa aj sesternici podari porodit zdrave dievcatko...

luciabah
2. dec 2009

tak... simonke... blahozelame k prvym krocikom, sikovnica, ani sa mi maminka nepochvalila 😀

phoebe... sesternici drzim palce, neboj,vsetko bude o.k. a budu mat krasnu dcerku 😉

uska... nas ked boleli tak sme sa bili po hlavke a teraz ked sa chyta tak sa opytam... bolia a ona pokyva hlavkou ze nie, pribehne, urobime skusku zatlacenim a neboli 🙂

inak dnes sme boli kupit matkovej neteri teplacku pod stromcek a ja som ostala sokovana z tych cien , lebo mne nakupuje kamoska v UK, ja vyberiem ona kupi a tie ceny su neporovnatelne... boze, strasne je tu draho na deticky

inak nic nove nemame, len nam asi nevydrzi adventna sviecka do vianoc, lebo musime zapalit pri kazdom papani 😅

selina.liana
3. dec 2009

simon ty si chcela nosič??? tu je jeden mne sa páči http://www.mimiaukcie.sk/aukce.php?id=1572499

simona161
3. dec 2009

selinka, dakujem, vyzera pekne 😉 ale je tam uvedene, ze je iba do 15 kg, Alex ma uz teraz cez 12 kg, viem, ze uz nebude az tak priberat ako doteraz, ale aj tak chcem pre vyssiu nosnost ... ten link, co davala lubik je do 22 kg ... ale dakujem este raz za tip 🙂

m.a.r.t.i.n.a
3. dec 2009

Baby, ďakujem za info o uškách. Včera pediatrička aj skúšala, či nie je hluchý 🙂 ale neni, reaguje na meno aj na zvuky. Dneska ideme k tomu ušnému, tak snaď bude všetko ok a bude to len ako ste písali z únavy, zo zúbkov a pod.

Simonke želáme vela šťastných "kilometrov" nachodených 😉

U nás v noci mrzlo, pozerám z okna a všade bielo, na autách námraza...Už je to tady 😀

evitkamalicka
3. dec 2009

ahoj kocky, ako sa mate....dlho som do tejto temy nenakukla

luciabah
3. dec 2009

no super, vlastne radsej by som mala podla nasej ministerky sediet na zadku ako pracovat na dohodu a privyrobit si a tym prilepsit aj malej... boze, preco si jej zabudol dat rozum do hlavy ked si ju tvoril 😠

simona161
3. dec 2009

ak chcete vediet viac ...

https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea...

musim bezat, dnes v noci alebo zajtra sa vrati mm a minimalne do konca roka bude robit tu a nie v Nemecku, lepsie 40 km od domu ako 1000 km ... idem nieco dobre pripravit a upratat trosku 😉

henri001
3. dec 2009

Mamicky , nieco nam uslo ...divne ze akurat ja som si to vsimla a nikto nic 😎 ... Eva je v 5 tyzdni tehu ...gratulujeme !!!

simona161
3. dec 2009

uff, maly na seba prehodil stolicku v kuchyni, priamo na hlavu a prekotil sa aj s nou dozadu ☹ taka som nastvana, hrozne som sa zlakla, strasne plakal 😢 ale vyzera, ze je ok ... ideme von, hadam bude v pohode ...
evit, gratulujem a prajem bezproblemove tehulkovanie 😉

henri001
3. dec 2009

Simi 😨 moje nervy...to je tornaaado to decko 😀 😀 😀

evitkamalicka
3. dec 2009

dakujem

horalka777
3. dec 2009

Gratuliere auch, Evi 😉 😵

mihanka
3. dec 2009

tiez prajem bezproblemove tehulkovanie... 😉

simona161
3. dec 2009

tak uz sme doma, je tam zimaaaaa 😉 moje tornado sa vrhlo na 15 mesacnu Paulinku, tak ju objal a vystiskal ako doma plysoveho soba 😀 ... a ked jej chcel dat pusu, slecna sa zaklonila a obaja sa zosypali 😖 Alex padol na Paulinku, buchol sa o jej celo, takze ma o modrinu naviac, ale ona chuda padla cela dozadu na chrbat, esteze boli naobliekani ako snehuliaci 😀 no nema chybu to moje dieta, ale mozem povedat, ze deti zboznuje ... a ocividne obzvlast zenskeho pohlavia 😀

lilyk
3. dec 2009

Evit gratulujeme 🙂
ja moc nestiham, mam soplosov, Tomik to znasa tazsie, celu noc som bola hore, tak asi hodku som podriemala 😝

matulik
3. dec 2009

Evitka 😵 😵 😵 😵 😵 tfuj-tfuj,nech ste zdravuckiiiiiiiii 😵
.....a co vodicaaaaak?mozem blahozelat?????

Mamky tak ahojte,
no na mna sa normalne vsetka smola nalepila co sa dala...najprv choroval maly,nakoniec sa ukazalo,ze nam isla stolicka 😠 ale zato nas vytrapila zidla jedna,dakujeme,ze ste na nas mysleli ..... 😵
...potom angina vystriedala seknuty chrbat,takze som sa 3 dni plizila s vypulenym zadkom.... 😖
ale uz som spat.....a kukam,ze ste sa nenudili ani vy... 😀

...no idem este narychlo vyvetrat drobceka,snad aj nieco "nechtiac"cmajzne,ked je vonku tma.... 😅

lubik9
3. dec 2009

..evitka..gratulujem a prajem pohodove tehulkovanie,nech bude mat adamko zdravu sestricku alebo braceka 😉

luciabah
3. dec 2009

evit.... aj ja z celeho srdiecka blahozelam, drzim palceky aprepac ze som si nevsimla... ja len tak letmo preletim cez mena, ze kto pripisal

phoebe003
3. dec 2009

Ahojky kočky. tak mne tak dlouho honila mlsná, až jsem si udělala vajíčkový salát s cibulkou a teeda mňamkaaaaaa 😉 😉 😉

Ajooo. Henri šikulka.

Evitkaaa gratulaceeeeeeeee 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 tak tentokrát jste zadělali na holčičku? 😵 Přeju krásné bezproblémově těhulkováníííí

evitkamalicka
4. dec 2009

babulky to vobec nevadi, ze ste si to nevsimli, neprisla som sem na to, len som chcela vediet ako sa mate

selina.liana
4. dec 2009

Baby tak o ten zvýšený RPmusim poziadat??? Nedajú ho automaticky ak splname podmienky???

horalka777
4. dec 2009

seli hej, treba poziadat.

bibka333
4. dec 2009

ahojte
Barborke na meniny na tvoj noštek posielame sladky božtek, nech sa ti splní každý sník,nech pri tebe stojí anjelik 🙂 cmuk

evitkamalicka
4. dec 2009

Barborke vsetko najlepsie k meninkam

bibka333
4. dec 2009

evitka gratuljem k tehulkovaniu 🙂

babofka
4. dec 2009

ahojte
evit, prajem krasne tehulkovanie 😉
barborke vsetko naj k meninam 🙂
....no a horalka, na teba mam jednu otazku bulvarneho charakteru, co sa narodilo "Dracikovi" ? chlapec-dievca? ty si este davno spominala, ze niekedy na jar cakaju. my s mamou sme jeho velke fanynky, 3x bol pokus o hamleta, 3x zrusene predstavenie, mame sa to podarilo az na 4x (to ja uz som bola na materskej, takze vecer som musela byt doma). ale sme vytrvale 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre