Októbrové zlatíčka 2008. Pridajte sa

flow333
9. apr 2009

...tak a je to...

henri001
21. apr 2009

mihi , no som ta cakala skor 😠 teraz uz nincen cas, chcela som vediet ako vas ucili plaaaavat 😉 vies ja samouk ale zajtra nam pride domov instruktorka 😕 a nemyslim ze bude chodit, je milion pripadov kedy su deticky salamisti , ani otoc ani pretoc a zrazu sa to spusti a za tyzden sa postavia ...ale som na maleho pysna 😵 a vikinka 😵 a uz 7 mesiacov 😅

phoebe003
21. apr 2009

henri životní pojištění,investiční,důchodové připojištění,k všechno možný a je to dobrý.mám to taky...chceš??? 😀 😀 😀 😀 pepsonku jsem pozdravovala,ted u ní sedím a taky tě pozdravuje 😵

flow333
autor
21. apr 2009

http://www.mimiaukcie.sk/seznam_aukci.php?user=...

mamky tu mate linky na aktualne drazby auticiek a motoriek....
zajtra pridam foto nasej soferky.... 😀 😀 😀

mihanka
21. apr 2009

henri, chjo sorry, chystame oslavu 30 na vikend, mame pozvanych okolo 30 ludi, takze riesime financie a vsetko okolo, tak flakam kona... sme to chceli aj zrusit kvoli starkej, ale uz sme platili aj zalohy a tak... 😔

pocas kazdeho cvicenia sa rozpravala ina riekanka... no a co si pamatam po prvom raze, tak drzat mimi k sebe pod pazuskami, pevny vrsok a s panvou robit lezate osmicky, kruhy, a kyvat zo strany na stranu.... potom drzat od seba mimi za panvu a mimi sa same drzi nad vodou - take male torpedko... neviem to opisat dobre.. 😖
bora je uz skusenejsia... 😉

bora8
21. apr 2009

ahoj holky, nedá mi sa nepridať 😉
úvod vo vode - riekanka - spadla lyžička do čajíčka - urobila člup - dieťa máš tvárou k sebe a zdíhaš ho hore a do vody po ramená - posledné - člup je také rezkejšie - vyhodenie a troška zašpliechanie
potom je okolo gymnastického kruhu - držíš dieťa tvárou od seba - ono sa drží kruhu a spieva sa a točí - kolo kolo mlýnske.....

bora8
21. apr 2009

potom je cvičenie úchopu na jednej ruky chytíš henryho pod pravou rukou cez prsia - palec je cez rameno a ostatné prsty obopínajú bok ruka je pod henrym - tak ho točíš na ruke raz na jednej a raz na druhej
a spievame pri tom pesničku kolo kolo kolotoč hlávka sa mi nezatoč 😀 mamička sa točí okolo svojej osi a na nezatoč sa vymení ruka na ktorej je dieťa
vysvetlujem to ako hotentot že 😀

bora8
21. apr 2009

ostatné lekcie podľa nášho kurzu dodám zajtra idem do sprchy - mám dosť, ešte že zajtra idem do práce až na 10. hodinu 😵

mihanka
21. apr 2009

bora, no tak nejako, sa to tazko opisuje... 😅 😅
dobru vsetkym... 😉

horalka777
21. apr 2009

ahojte, viki, henri, su perfektni, dufam, ze veci uz stahujete do vyssich polic 😎

bia, z coho sa zasa vysypala? ☹ drzim palce nech je lepsie..

zavidim vam to plavanie, ach jo, ako rada by som skocila s malou do vody.. zavidim jej kupel kazdy vecer. Ja mozem len sprchu. Mam pocit, ze pre mna sestonedelie nikdy neskonci 😖

dnes sme sa stretli s martankom a dalsimi maminami z kona v nasom meste, bolo krasne a hlavne som to mala cez cestu, tak nevadilo, ked som rano zaspala 🙂 fotos neskor, nemam tu kabel...tymto sa pridavam ku bian do klubu "wireless" 😀

horalka777
21. apr 2009

...Lasica chodi do oktobroviek?? ....a v sukni??? 😕
...aj Polnisova je otobrovka????
supeeeer, rada si s nimi pokecaaaaam 😅

Ema ta ty si proste Ema, sa mozu strcit aj s Polnisovou, nik z nich nema 3 deti 😉 😎 😀

phoebe003
21. apr 2009

ahojky holky,tak jsem se prááávě vrátila od pepsonky a mám dost.mámv sobě flašku vína,teda bez dvou skleniček deinkovejch,a je mi fajn.jen nevím,jestli je větší ta depka,nebo obsah alkoholu v mé krvi 😀 😀 😀 😀 ale to tu nebudu řešit.jdu do hajan.třeba se vyspímmmm.přeju dobrou noc, a pac a pusu,sladké sníky maminkám i mimískům,já jdu ještě připravit cipískovi na noc papu a zalehnu.... 🤐 🤐 🤐 🤐

horalka777
21. apr 2009

fibi, a hlavne vypi pred spanim aspon flasu vody 😉 a traf do postielky. Pusu a dobru nocku...

...nieeee, tam je vana, postielku mas indeeee 🙂

phoebe003
21. apr 2009

horalka,neboj,zase až tak opilá nejsem.jen jsem v nááladě.. 😀 😀 😀 😀

selina.liana
22. apr 2009

ahojte babule rozoberáte plávanie????????my už plávame pod vodou, hodím aj video ak bude čas

bora8
22. apr 2009

ahoj seli - my sa zatial len zanárame..... dnes vynechávam hodinu a v piatok sa tak tešííííím 😀

viki08
22. apr 2009

dobre ranko.. aka bola noc? my hroza, dnes mala taky lahky spanok, ze ked som ju len zakryvala hned sa zobudila ☹ takze vyzeram asi takto ☹ 🙄

evitkamalicka
22. apr 2009

dobre ranko,
my noc dobra, ale teraz zas nie a nie zaspat, len sa skeri a vymysla

bibka333
22. apr 2009

dobre ranko maminky pridala som fotohttps://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

bibka333
22. apr 2009

my noc dobra spinkali sme do 7 45 idem dnes do mesta k našim a tak len večer 🙂

emaso
22. apr 2009

ahoj,aj ja zreferujem nech som do partie 😉 noc standartne v poho,cez den to bude boj,ze kto z koho,standartne vyhrava Ella 😅

este pocasie-na vychodze slunko svieti,raduju sa mamky,deti

viki08
22. apr 2009

no mala prave zaspala, tak som zvedava , ze dokedy je to vydrzi 😉 idem si uvarit kavicku a dufam , ze si ju aj stihnem vychutnat 😉

viki08
22. apr 2009

bibka mala je nadherna 🙂 krasna princezna 😵

evitkamalicka
22. apr 2009

mne maly konecne zalomil, to je nezvyk u neho ist spat takto neskoro

mihanka
22. apr 2009

ahojte... ja idem tiez dat simi buvat len teraz...
teraz mala prvy x bananik... kolko davate z bananu? cely? a na obed zajko... 😵

seli, to sa ponaraju uz prvy kurz? lebo vy uz seli chodine asi dlhsie vsak?

evitkamalicka
22. apr 2009

mihan ja davam cely banan

mihanka
22. apr 2009

evit od zaciatku? aj prvy x si davala cely?

mimusik
22. apr 2009

Ahojte babulky,
mám chvíľku tak idem k vám na návštevu...
MIhanka, mrzí ma to s tou vašou starkou, priljmi prosím úprimnú sústrasť 😔 Ja mám zo starých rodičov už iba starkú z otcovej strany a tiež mi príde niekedy smutno, že čo keď raz ...

Henri - videla som vaše fotočky, no paráda, že ste taký vrtký, Henry sa už naozaj čoskoro postaví
Viki - tvoja malá vôbec nevyzerá na 7 mesiacov, tie vlásky a to čo dokáže, jej pridávajú aspoň 3-4 naviac

Budem musieť dočítať posledné strany, nemám až taký prehľad, kto, čo, ako...
Naša Simonka - klasika, otoťí salen keď sa jej veľmi chce, pobyt na brušku neznáša, zub žiaden, dnes ideme skusiť zamiešať do polievočky kaleráb, to to zas bude pľuvania... Ale inak je úžasná smejka, prítulná mačička z nej a veeeeľmi vnívava na svet okolo seba

flow333
autor
22. apr 2009

https://www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbu...

mamky linka na stretko v kosiciach 14.4.

mimusik
22. apr 2009

Ema - máš nádherné fotočky, sa stal z teba profík 😉 Ja tak pekne fotiť neviem... a myslím, že je to aj tým, aký máme foťák
MIhan, Bora - supeeeer, že chodíte plávať, aj ja by som sa dala nahovoriť , keď už máme očko úplne OK, ale stále mám nejaké predsudky... no nič, stará "konzerva" som
Musím sa poobzerať po nejakých aktivitách pre miminá od 1/2 roka, aby sme trošku vyšli zo stereotypu a spestrili si deň. Chýba mi niečo také ...

flow333
autor
22. apr 2009

inak Henri, Viki, normalne zacnem depkovat, ked vidim co vase detuse vystrajaju...a my otocka vpravo, vlavo🙂 nic viiiiiiic 😀 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre