Októbrové zlatíčka 2008. Pridajte sa

flow333
9. apr 2009

...tak a je to...

emaso
4. máj 2009

ahojky 😉 tak v skratke ,lebo ochvilu idem spinkat povinne,nakolko Elli spi bez maminy polhodku,ale ked citi mamku pri sebe tak taha aj 3hodky 😅

henri-ako tradicne nemam slov 🙂 Henry mi strasne pripomina Samka v jeho veku,tiez bol taky ciperny,furt s nim praskalo kade tade ale nevzdaval sa a furt skusal vysledkom coho bolo ze ked mal 10 mesiacov a 2 tyzdne uz definitivne chodil,takze zachvilu mas aj ty doma bezkajuceho drobca 😉

horalka gratulujeme k zubku a akceptujem zdovodnenie tvojej absencie 😉

lubik my mame takmer vsetky priznaky lezenia zubov uz 3-ti mesiac a furt nist 😒 jej tusim vylezu vsetky naraz ci co 😅

a inac okusuje vsetko okrem kusatiek,tie ju este viac rozculuju dako 😖

no idem haji,pa

phoebe003
4. máj 2009

horalka nefungoval,nešlo mi odeslat odpověd asi 7x za sebou a pak se mi to povedlooooo

phoebe003
4. máj 2009

achojky ema 😵

phoebe003
4. máj 2009

sem tu sam????

simona161
4. máj 2009

ahojte, mam na sporaku obed, tak len v rychlosti - ked liezli Alexovi prve dva zuby, tak reval cele dni a noci, dokonca najviac plakal v noci zo spanku, tie zubky mal v dasnach dlho, ale stale boli rovnake, ani sa nepohli, potom prereval dva tyzdne a boli vonku, on vlastne plakal stale, neplakal iba ked jedol ... a teraz v piatok som si vsimla, ze krci nos a celo a celom pastou si drie usta, dovnutra som sa nedostala ani omylom, ale v sobotu rano uz bol treti zub vonku a stvrty uz kustik trci ... a kto sa chce zasmiat, Alex ma dole vonku jednotky (prostredne rezaky), ale hore mu vyliezli dvojky(bocne rezaky), po jednotkach ani chyru ... takze bude vyzerat uzasne, ak sa jednotky chytro neukazu 😀 inak, najskor som sa bala, ci nema nejako posunuty chrup, alebo vraj nie, vraj sa obcas stava, ze najskor vylezu dvojky az potom jednotky ... ale kazdopadne tieto druhe dva zuby boli malina oproti tym prvym dvom ... a k dalsim priznakom - ani len zvysena teplota, ziadny soplik, ziadne hnacky, ziadne zvysenie ohryzanie (on vlastne do ust pcha vsetko a furt, takze viac to nejde), ani slinenie ... prve odreval, tie museli hrozne boliet a tieto asi skor svrbiet ☹ chudatka male, nezavidim im ...

simona161
4. máj 2009

ok, tapeta za mnou, idem naspat k sporaku 😀

simona161
4. máj 2009

ema, zavidim spanok, ja ked Alexa zoberiem ku sebe do postele, on to berie ako signal, ze sa ideme hrat a zacne blbnut a plazit sa a tocit sa a sklbat mi vlasy a podobne ... v zivote nespal s nami v posteli, on tam vzdy len robi blbosti ...

simona161
4. máj 2009

horalka, vsetko najlepsie Blanke a gratulujeme k zubku 🙂

simona161
4. máj 2009

ups, nerada vidim, ze tu zaplnam stranku sama, ale mozno to niekomu pomoze - pri prerezavani tych dolnych zubkov sme pouzivali Calgel, ale bez akehokolvek ucinku a potom sme skusili Mundisal gel a ten celkom zaberal ... ja som vzdy pouzila iba malilinko na koncek prsta a asi mu to pomahalo, lebo sa utisil a aj lepsie zaspaval ...
http://www.magister.sk/-p-3478.html

evitkamalicka
4. máj 2009

simon my mame aj calgel aj mundisal takze to striedame

simona161
4. máj 2009

my tiez, ale co som si vsimla, tak calgel bohuzial uplne nula bodov ☹ mundisal aspon na chvilku pomahal ... evit, vam vysli horne jednotky?

evitkamalicka
4. máj 2009

simon ano presne na 7 mesiacov nam vysli horne

simona161
4. máj 2009

lenze alexovi vysli dvojky 😀 ja mam upira 😀

evitkamalicka
4. máj 2009

simon to musi byt zlate

simona161
4. máj 2009

no, ono je to skor komicke ... a ja som v sobotu urobila paniku, ze ma urcite nieco s chrupom, ale potom som citala a aj sa rozpravala s jednou znamou, ze obcas sa stane, ze vyjdu najskor dvojky ... takze dole ma jednotky, tie uz su velke a hore ma dvojky 😀 na jednej strane uz trci par milimetrov, na druhej iba kusok, no vyzera uzasne, ale odfotit to nemam sancu, on zatne usta a koniec, radsej ani dudel nechce, len nech ho necham na pokoji 😉

evitkamalicka
4. máj 2009

simon ani u nas nehrozi odfotit, Adamko si veru do pusy kukat neda odkedy mu idu zubky

simona161
4. máj 2009

evit, u nas to iste ... tie spodne su uz velke, tie by som aj odfotila, ked sa smeje ale cely chrup nehrozi ... on normalne zatne usta, zvrasti nos aj celo a mozem sa s prepacenim aj posr ... a do ust sa nedostanem ... fakt ani finta s dudlom ani s bananom nezabera 😀 dnes mi neveril ani ked som mu isla davat spenat so zltkom, normalne robil sceny pri tom ... od soboty som mu to nenatrela, nemam sancu 😀

simona161
4. máj 2009

prisla mi navsteva, docitam neskor

horalka777
4. máj 2009

Hlasim, ze som docitala, mala dovolila, lebo zachrnela 😉
Vysledok? Bordel a nenakupene, tak to prasim odcinit.

Ale aspon som v obraze 🙂

Ema, cica, ja a kastingy? Leda tak na ulohu tulena v nejakom prirodopisnom filme 😝 😉

Ocujte, nenutte ma na dalsiu zavislost, menovite FB, ledva toto stiham 😅 davajte tie videa radsej inde..

Simi, sak to je podla mna idelne, ze ma Alex dole dve jednotky a hore dvojky zuby, to potom zaklapne ako puzzle a nepovybija si to navzajom 😅 a diiiik za gratulejsn 😵

Aj ja vsetkym gratulujem, menovite to budem cinit az na stretku asi 😕 🙂

horalka777
4. máj 2009

Pocasie v Blave ziadna slava
nakupu stale odolavam..

Vyrazam do samosky
lebo mam chut na rozky 😝

horalka777
4. máj 2009

😎 uz tu nie som

emaso
4. máj 2009

horalka to mas dobre,mna by nevzali ani za tulena 😅 aj u nas je obcas bordel a nenakupene,ale mne ti to uz az tak nevadi,hlavne ze sme zdravi a deti stastne 😀 beztak som sa uz citila ako Sizyfos 😖 poutieram-zacapkaju,poskladam-rozhadzu atd,atd...takze snazim sa,ale vlasy si uz netrham ked to nejde 😵

emaso
4. máj 2009

panelak uz otriasa sa
domov mieri moja chasa

papa konik,dam si pauzu
musim riesit dalsiu kauzu

on ma stipeeee,ona kuseeee
handrkuju sa tu v kuse

do siedmej mam program jasny
prajem aj vam vecer krasny

babofka
4. máj 2009

😀 😀 😀 emaaaaaaaaaa

babofka
4. máj 2009

mojmu truhlikovi sa na 1. maja prerezal prvy zubok, ale inak vsetko po starom
gratulujeme vsetkym oslavencom a vsetkym sikovnym detickam 😉

phoebe003
4. máj 2009

emaaa,to bylo kráááásnééééééé

jinak i u nás je bordel stááááále.uklidim,rozhází se,nebaví mne uklízet,jinak mám hotové nehtíky,konečně,jsem se s tím piplala....a ted jdu vymydlit koupelnu,vytřít chodbu a převléknout peřiny 😝 zatím pááááááááááááá

phoebe003
4. máj 2009

ema a co po sedmé 😀 😀 😀 😀 😀

selina.liana
4. máj 2009

henri no malý je veľká šikula

mihanka
4. máj 2009

ahojte maminky, som myslela ze si lahnem so simi teraz... nasi dnes menili okna, tak som ko... esteze maminka aspon kocikovala simi aj doobeda aj poobede, ja som medzi tym donemoty zotierala dlazky 😝

henri, maly je uzastny, a rada som ta zase pocula, ty mas aj hlas kraasny... 😵
su uzastne sikovni Henry aj Blanka 😵

horalka, uz sme sa bali, lebo na teba ani kontakt nemame... 🤐

luci, nebudete mat dalsi zubok? je mi luto, nech vam to co najskor prejde... 😔

my sa snad zajtra dostaneme na plavanie... 🙂 a o 10.00 drzte palce, zajtra napisem preco... 😅

lubik9
4. máj 2009

ahojte...timiho som uz ulozila,stihla som sa navecerat, cakam na manzela a tka mam kusok casu 😉
u nas sa tiez stavia na nozky,ale este sa nevie pekne chytit ohradky,tak mu obcas pomozem 😀 no a preliezat prekazky,to je asi najlepsia zabava..hlavne ked si ho dame do nasej postele a lezime,tak on nas prelieza a tesi sa z toho..no a ked zbada bruna,tak by preliezol aj tatry,aby sa k nemu dostal 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre