Októbrové zlatíčka 2008. Pridajte sa

flow333
9. apr 2009

...tak a je to...

flow333
autor
12. máj 2009

evit nehovori sa slahnute ale jebnute...ja sa nebranim, nech jej spravi EEG ale za bdeleho stavu

evitkamalicka
12. máj 2009

flow este, ze si ma opravila 😅

lubka78
12. máj 2009

ja poznam aj ine dr. slahnute, mohla by som menovat z akych oblasti...ale neurologicky su asi ina kasta 😠 inak mam znamu neurologicku..manzelovho bratranca zena, ale ta je v az v Levoci..ta je v pohode 😉

evitkamalicka
12. máj 2009

a Adamko tiez spinka prevazne na boku alebo na brusku

flow333
autor
12. máj 2009

evit tak mu to vysvetli, ze na boku sa spat nema....vysvetluj, som zvedava ako pochodis 😀

lubka78
12. máj 2009

flow....ale uz klud....treba vymenit a hotovo 😠

my uz padame von, Misko spi v kociku, Filip uz je obleceny, tak ideme 😉
a co sa tyka cajikov, my este nedavame ziadne...nic okrem mm 😉

emaso
12. máj 2009

my spime na chrbte,rozvalene sunky,nohy povykladane kade-tade 😀

evitkamalicka
12. máj 2009

no nic idem varit malemu obed

lubik9
12. máj 2009

cafte 😉
flow..to co mas za Dr.? 😕
my spime ako pride..najnovsie na bruchu,ale zaspava aj v polohe stvornozky s ritkou hore a hlavou v matraci 😠 alebo aj po sediacky v predklone s hlavou v matraci..ale spi aj na boku,chrbte..proste ako sa mu chce..a ked ho dam napr. na chrbat a tak spat nechce,tak sa bude tocit dovtedy,kym si nenajde spravnu polohu a prelezie pri tom celu postielku,posadi sa,postavi a robi kopec somarim az sa dakde ulozi 😀

flow333
autor
12. máj 2009

cau lubi, no to iste, kruti sa, kym nie je v polohe, kde jej je najlepsie....a my vsetci spime ako podla knizky????by som ju chcela vidiet....idem aj ja varit...papa

lubik9
12. máj 2009

..preco ste vsetky odisli??? 😠

horalka777
12. máj 2009

ja som tuuuu, sak aj ja chcem byt na str.100 😎

phoebe003
12. máj 2009

Achojky mamulenky,jaká byla noc?já spala jako dřevo,po dlouhé době jsem měla noc bez stupidních snů...

mihanka "Simonkine jejejej" jemá chybu 😵 😵 😵 😵 😵

lubik9
12. máj 2009

ahoj horalka a fibi 😅
u nas noc vpohode..po dlhsom case spal celu noc 😵

question
12. máj 2009

diky babule..kupila som obyc detsky..ale o tom pigi caj som rozmyslal... zubna vravela,ze je asi naj pre zubky obyc cierny....
ved budeme skusat.. a davate pit niektora uz z poharika? alebo cez dudel?
boli sme na nakup v satke a sme obe mokreeeee 😉

phoebe003
12. máj 2009

lubik,to se máššššš,adámek je pravidelně ve 4 ráno vzhůru na přebalování a na mňamku 😅 vždycky se mi nechce vylejzat z postele 😅

quest my máme avent flašky a dáváme jen z nich,pití i mléko.ELiška dostala hrníček až něky na 8-mi měsících takže ani s adámkem nebudu nijak zvlášť spěchat 😵

question
12. máj 2009

fibi no aj ja mam avent a kupila som nautok..bo zevraj ked doteraz nepoznala cumel na flase ze je lahsie dat naustok,ze sa lahsie oduci..tak skusam 😉

question
12. máj 2009

a inak ktoru nedelu?????? foto???? hm????

lubik9
12. máj 2009

ques..timi z flase s dudlom nechce,ale vodu na lyzicke to ano..hrncek so sosacikom som este neskusala
fibi..timi sa najnovsie budi o 5.30 -presne na sekundy 😠 a je nabity energiou a robi somariny v postielke,ja mam oci jak pomlcky,ledva ho vidim a on vystraja a vystraja a nie a nie spat,teda neplace,ale plazi sa,toci,sedi,stoji,obhryza postielku,taha baldachyn,pretlaca sa cez tycky,.....mame ho ako spalnovu telke so zabavnym programom,ale neda sa vypnut 😀

horalka777
12. máj 2009

ahoj quest 🙂 prosim ta ty budes vediet, co je s Matou? Volajako sem nechodiii 😒

lubik, moja presne toto stvara v postielke. Ale sama nezaspi, bud ju mam v naruci a odkvacne, alebo vedla seba a odkvecne a potom prekladam. A najcastejsie spi na boku, ale strieda aj vsetky ostatne polohy 😀

lubik9
12. máj 2009

horalka..timi pri mne vacsinou nezaspi,lebo mna ma ako prekzku,co sa da preliezt a to je vyzva na somariny,takze ho nechavam sa vyblaznit v postielke (samozrejme pred tym je v ohradke a blbne tam) a potom dajak zaspi..trva to dakedy aj hodku 😀

lubik9
12. máj 2009

..a v naruci nezaspal uz hooodne dlho..proste je velmi zvedavy a musi vsetko vidiet a tocit sa za vsetkym,takze ked je na rukach,tak sa toci ako vrtula a nespi..

horalka777
12. máj 2009

ja davam kasu uz treti tyzden a spi mi ovela lepsie. Aj cez den sa jej upravil rezim, takze u nas to bolo urcite od hladu.. No a ja sa pomaly vyradujem spomedzi ceckani, pricinou su moje hormony.. Este kojim, ale zdaleka nestaci. A cim castejsie som prikladala, tym silnejsi a dlhsi menzes 😢 ale mlieka stale rovnako malo. Ale nezufam, som rada, ze aspon doteraz 😔 🙂 no a fcil to uz bude aj u mna viac o srdci a o noseni 😉

phoebe003
12. máj 2009

Lubik,tak totinezávidí,to adámek je naučenej,že jak hodám do postýlky,znamená to,že má spát a je potichoučku,žmoulá si usínáčka a za 10minut nejpozději za 15 spí jako dudek.neuspávám nic.Položím,přikryju,pohladím,pusinku na čelíčko a je ticho---i v noci i kdykoliv přes den.postýlka prostě znamená spinkání a ticho 😵 ELiškabyla taky tak naučená,položit a nechat být--- 😵

horalka777
12. máj 2009

lubik, ja ju uspavam najcastejsie tak, ze ju nasilim polozim ku mne, spodnu rucicku jej drzim jemne ale pevne a nekompromisne ako vo zveraku, takze ma nemoze preliezat, ani sa davat na styri a ona este chvilu rozculene vrci, ale nakoniec krasne zaspinka. Potom ju prekladam do postielky a namiesto mojho prsta jej vsuniem ruku spacej babiky, c som jej usila este v tehu 🙂

lubik9
12. máj 2009

fibi..no keby sa dal timi vypnut,tak by tiez v postielke spal..ale on ma energiu za vsetky oktobrove deticky 😀 aj sa na jednej strane tesim,ze je pohyblivy,ale dakedy uz mam aj ja dost

horalka777
12. máj 2009

phoe, no asi by si musela nieco zacat robit inak, keby ti Adamek visel za rucicky na ohradke postielky a padal na zatylok 😀 zjavne mas menej akrobaticke deti 😉

evitkamalicka
12. máj 2009

fibi ja to robim presne tak ako ty, ako nahle ho polozim do postielky vie ze ma spinkat a netrva to dlhsie ako 10 minut a uz spi

lubik9
12. máj 2009

horalka..aspon ty ma chapes 😀 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre