Októbrové zlatíčka 2008. Pridajte sa

flow333
9. apr 2009

...tak a je to...

flow333
autor
14. máj 2009

lubi neviem...zajtra este ide manzel za touto fantaziou aby mu dala CD so zaznamom z EEG....a bud tyzden neviem este kedy....to cd chcel prednosta

sofia122
14. máj 2009

ahojte maminky dnes je strasne pocasie.vcera vecer az do rana mala mala strasnu noc mrncala ani som sa vobec nevyspala nieco strasne.dnes uz je to v poho ked som jej dala gelik na zuby aj nutry spinkala hodinku ved uvydime ci jej pojdu zubky

andre
14. máj 2009

lubi, to vieš že mi to nie je jedno keď počujem od dr. že mathy je na úrovni 5 mesačného dieťatka keď mal pred dvoma dňami 7m. ... príde mi to trochu prehnané, ale možno som "len" mamina tak preto...proste toto ale neriešim, inak by som sa zbláznila, znelo mi to akokeby bol postihnutý... to že má slabšie chrbtové svalstvo vieme od januára, od. neuro, tá ale po kontr. povedala že robí pokroky a neriešila, táto dr. dnes zasa povedala že sme to mali riešiť hneď a že s tou neuro dr. nemajú dobré skusenosti lebo nedáva cviká deťom ktoré to potrebujú... pretáčať na bruško sa začal takmer z večera do rána a teraz fičí každú chviľu

nechávam to tak, zajtra ideme na plávanie (bude 2x do týždňa)... bud. týždeň rehabka (to 3x na začiatok) a doma cvičíme 3x denne... leháro mu skončilo chúďatku môjemu 😅 a nám takisto 😅 ... bude veselo 😖

horalka777
14. máj 2009

no andre ty mas teda tiez zazitky 😅 fakt, ako vravi lubik, pomaly si budeme decka diagnostikovat sameee, len zadame problem do googlu... 😝 lebo sa z tych protichodnych diagnoz zblaznime 😠

my sme dnes veru nos vo vystrcili, aj ked dnes je "sychr zichr", boli sme pozriet Blankinu prastaru mamu. No zazitok, mala ocividne nie je meteosenzitivna, usmievala sa ako slniecko a stara mama na nu 😵 ma sa uz tak vselijako, ale na 95r super a klobuk dolu. Z malej bolo normalne cirkusove predstavenie 🙂

horalka777
14. máj 2009

pardon, ako vravi lubka, nie lubik 😕 🙂

phoebe003
14. máj 2009

achojky holky,tak já jsem akorád dorazila z práce,jsem znčená,unavená a naštvaná...a hladová,koukám jste toho popsaly za dnešek celkem dost,tak sned vás někdy dočtu,ted se jdu nadlábnout a převléknout,tak narvu pračku a půjdu žehlit 😝

mihanka
14. máj 2009

ahojte...
aj simonke dnesne skarede pocko vyhovovalo, krasne plavala, uz sa aj ponarala, no sikulka mala... 😵 musime zohnat sponzora spomedzi starych rodicov na dalsi kurz 😀

phoebs, pekne zehlenie... 😉 ja som prave dovarila fr zemiaky...

andre, neboj nic, zvladnete aj vojtovku... 😉 je to otrava, ale zachvilku budete robit pokroky, este aj to plavanie, super... 😉

flow, ten reflux ma dostal, ja som si to predstavila ako taka stara brckava skulava dr krici za tebou do cakarne, ze este aj obrnu mate... 😀 😀

phoebe003
14. máj 2009

mihanka jejejjjjj já bych si taky dala francouzské brambory.mmmmmmmmmmmmmmm

selina.liana
14. máj 2009

ahojte

flow neboj malá je ok

bab mne lepšie vyhovuje sobota na stretko ale ak nie tak aj nedela je okkkkkkkkkkkkk

lubik9
14. máj 2009

ahojte mamky..dakujeme vsetkym nasim gratulantom 😵
timinko dostal dnes tolko darcekov,ako keby mal narodky 😀 (mali sme dnes nakupny den..uz mam dost)

phoebe003
14. máj 2009

lubiku taky se připojujeme ke gratulaci a malému vše nejjjj 😵

lubik9
14. máj 2009

fibi,ahoj..dakujem 😵

bibka333
14. máj 2009

baby tak Jarku nepriali ☹ no čo už zo 113 deti 3O a to bez prijmačiek bolo priatych 12 deti tak to isti Slovenska Lupča
odbor operator farmaceutickej vyroby
flow mala je pekne a zdrave babatko
a neštvite ma s tym stretkom ja nemam ako ist ☹
my dnes pohodovy den len pubertaci ma se ta trošku vytočili

emaso
14. máj 2009

ahojte,Timimu vsetko najsamlepsejsie prajeme 😉

bibka tak skusite o rok?da sa to?na tuto skolu je vzdy natresk,my sme museli robit skusky vsetci,lebo cistych jednickarov bolo sca 80 😅 je to narocne studium,ale nech ide za svojim snom 😉

flow,andre,tak ma napadlo co by vasa neuro povedala na nasu salamistku 😕kokso to by si zgustla

flow333
autor
14. máj 2009

bibka tak nevadi...svet sa snad nezruti...aj ked to urcite mrzi....a Sophie je urcite zdrava, tym som si ista...

Timi ja som na teba zabudla...pri mojom dnesnom strese...

Ema ja som dala dr taku otazku, ze co je lepsie aktivne dieta, co ma nejaky zlozvyk, alebo salamista, tak mi povedala, ze to su patologicke poruchy na konzultaciu k psychiatrovi...tam sme este neboli 😀 😀 😀

lubka78
14. máj 2009

ahojte 😉
bibka..to mi je luto, ze vam to nevyslo ☹ , ale ide sa dalej 😉

emaso
14. máj 2009

flow no fasa 😀 sa objednam?podla nasho deckara je Elli uplne v poraaadku tak radsej neprovokujem,ona napriklad aj v kuse naraba nohami,no furt,este aj ked uz takmer spi tak z poslednych sil este hrabe kocibkami 😀 to by iste zhodnotili ako poruchu,nesce sediet len stat,dalsia porucha 😀 ,nevie sama zaspat,nevie sa sama hrat dlhsie ako 5 minut,len by sa nosilia kukala a kukala jak taka mala sova aby jej nic neuslo,a skoda reci...

a dobruuuuuuuu

lubka78
14. máj 2009

dobru noc vsetkym a pekne snicky 😉

tilky
15. máj 2009

Krásne upršané ránko všetkým 🙂

bianca
15. máj 2009

ahojky.Vobec nemam cas a dlho som hladala prvy prispevok od Flow.Moja zlata nic sa nebojkaj.Vidis nasa dr. ja zasa laxna neskutocne a nic neriesi.Mala mala strasny reflux a ziadne gastro.Povedala ze pokial privera nevidi dovod preco trapit dieta a mala s toho vyrastla.Exzem tiez neriesila zvlastne a stale s nim bojujeme.Ked sa Barca neotacala v 6 mesiaci tak povedala ze to dobehne.Ziadna neurolka,ani vojtovka a mala je teraz ako torpedo.Neviem co si mam o tej tvojej dr.mysliet.EMG a EEG pre tak male dieta je podla mna hlupost.Nemozem si pomoct.Ja by som sa EEG ani tak nebala lebo oni ju uspavat nebudu len jej daju taku lahku oblbovacku.Musi tam pekne lezkat a pri takom babu sa to proste neda inak.Skor by ma zaujimalo ako jej chcu spravit EMG.Robi sa dvojako ale u tak maleho babenka som sa s tym este nestretla.

co sa tyka tej hlavky tak je to mozno len fakt zlozvyk ale nikdy nevies.

mihanka
15. máj 2009

dobre ranko...
ved aj poprsat musi, nech je travicka krasna zelena... 😵

ja dnes niiiic nejdem robit... mala som ist k nasim, ale aj maminka mi dala off... tak dneska gaucovka, akurat si spenatovu polievku urobim na obed... 😵

henri001
15. máj 2009

flow 😵 princezna nasa ...dr su tiez len ludia , a nie vsetci ludia to maju v hlave v poriadku no ta tvoja kamoska na neuro ma v hlave dobry bordel , ja by som tam odporucila neake vysetrenie psychologom , pretoze bluzni v praci a nici zdravym ludom nervy a zdravie ...a zazalovala by som ju za ujmu na psychike a , ktoru to na tebe zanechalo 😠
verim ze si uz kludnejsia a nenechaj sa rozhodit nicim a nikym, ty si maminka a poznas krasomilu najlepsie
😵 myslim na Vas , cmmmmuk

lubik9
15. máj 2009

cafe maminy..tak uz aj mna premohol fb 😀 a zaregistrovala som sa..co dalej? RADTE a dajte mi na seba kontakty,plllsss 😉

selina.liana
15. máj 2009

baby riadte aj mna vobec neviem čo mám na fb robiť

lubik ja som monika kmeťková

flow333
autor
15. máj 2009

aj mna mozte som na FB ako tela a cumim na to...len kopec ludi ma ziada o priatelstvo...xixi 😀
ňlubi ja som michelle kovacsova

lubik9
15. máj 2009

jeeej..dakujem,ze nie som sama,co s tym neviem robit 😀
seli..teba som si pridala..ale flow..teba mi nenaslo..naslo mi len dajake ine kovacsove 😠

flow333
autor
15. máj 2009

pockaj

lubik9
15. máj 2009

flow..uz mam aj teba..nasla som ta u selinky 😵

lubik9
15. máj 2009

..a nasla som u selinky aj ine mamky od nas,tak ak nevadi,mamky,pridala som si aj vas 😉
ja len hladam a pridavam,ale co s tym budem robit este neviem 😀 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre