Októbrové zlatíčka 2008. Pridajte sa

flow333
9. apr 2009

...tak a je to...

evitkamalicka
16. máj 2009

seli ja este 25, aby som bola aspon ako tak spokojna, ale uplne idealne pri mojej vyske by bolo este 35...nuz co som si navarila, musim si aj zjest 😠

phoebe003
16. máj 2009

ahojky holky,tak já jsem akorád dorazila domů z nákupu a mám hladdddd jsem si nakoupila takové ty activ chlebíčky a je to mnamkaaaa

koukám probíráte váhu,já užjsem na svém,mám svých 50kg,ještě cvičit a cvičit,aby se to břicho ještě o něco zpevnilo a jsem happy..zase se vejdu do svých starých věcí 😵

phoebe003
16. máj 2009

jsem tu sama???? 😒 mno jo,no,jdu narvat pračku a letím žehlittttt 😖 😝

mihanka
16. máj 2009

evit, aj tak super, len tak dalej... selinka, ale po dvoch tehu... nebojte, zhodite, ja odporucam ako evit, dlhodobe chudnutie formou pravidelnej stravy, mensie davky zdravsieho jedla... v lete to ide lahko, samy salat, rybky, skuste papat masko bez prilohy, len so zeleninou, alebo len prilohu so zeleninou, obcas si treba aj dopriat sladke, ved to je energia... 😉
a pohyb, cvicenie... 😉 ja momentalne necvicim ani zdaleka tolko ako som cvicievala, obcas so simonkou na rukach potancujem, alebo skacem pred nou, ona sa smeje... dlha prechadzka rychlou chodzou, vecer uz len brusaky a zadok, obcas aj ine pridam... 😉

ja mam teraz 56, este by to chcelo trosku z drziakov, ale ved som maminkaaa... 😵 😵

inak tie drziaky - jediny ozaj ucinny cvik na spevnenie - lahnut na bok, hlavu nepolozit, nohy vystriet v linke s telom, miernucko dopredu, spodna ruka polozit uplne vystriet hore - na nej sa podopierat, hlavu nepolozit, vrchnu ruku za hlavu a dvihat nohy a hlavu k sebe, pricom sa tahame bokom, nohy dvihame rovnako - 10x, hned za tym (nohy nepolozit) dvihat len vrchnu nohu ale spodnu nepolozit, hlavu dvihat rovnako - 10x, a potom skusit nohy od seba a hlavu tiez dvihat - 10x, potom druha strana... je to tazky cvik a ja si davam 2 serie, niekedy zvladnem 3 ked mam formu... 😉

mihanka
16. máj 2009

idem nieco upiect... 🙂 kedze som zase nesla von, ked je kadejako skaredo... 😠 som chcela ist podporit mm na futba... ☹

henri001
16. máj 2009

mihi straaaasne by som chcela cvicit na tie brusaky, ale nerozumiem, chapem potial ze nepolozit hlavu a nepolozit nohy miernucko dopredu 🤐 😠 😝 😀 😀 😀 😀 svokru pozdravujem 😀 Evitka si uzasna 😵 drz sa maminka, urcite to pojde takto pekne dalej , super super 🙂 😉
emusa 😀 😀 😀 ja slubujem ze uz sa hadat nebudem, protirecit mozete 😅 😕 🤐 😀 ale vdaka ze chapes co som myslela ...

mihanka
16. máj 2009

henri, ja hladam aj na nete ten cvik ale nikde neviem najst, aby to bolo zrozumitelnejsie... 😀 tak hadam len videjko pomoze 😅

evitkamalicka
16. máj 2009

mamky dakujem za povzbudenie, dufam ze sa casom dostanem k svojej vytuzenej vahe a drzim sa toho pomaly dalej zajdes...nechcem schudnut rychlo, lebo potom by sa dostavil jojo efekt

bibka333
16. máj 2009

tak ked o vahach ja mam nadvahu asi 30kg tak evit klobuk dolu naispirovala si ma oddnes nejem sladkosti ☹ ☹

lucia1004
16. máj 2009

ahojte, som tu nova, prosim vas, existuje niekde tema, co papaju nase zlaticka pocas dna alebo mi to napisete vy, co vsetko uz papate a v akych intervaloch, dakujem🙂

bora8
16. máj 2009

ahojte holky..... tak ako? naša stále bezzubá, ale čakám kedy to príde, asi každým dňom, lebo nervná je riadne a nespíme.......
karol - ja ťažko na superstár, lebo to tak akurát do hvieznej roty...... 😀 dúfam, že si ok.....

phoebe003
16. máj 2009

bora,tak to jo,nojo,jsem úplně,teda zcela ok. 😀

bora8
16. máj 2009

tak to som rada..... lebo ak by bol problém tak mi povedz..... 😠 ja mu to vrátim...... 😉

selina.liana
16. máj 2009

ahojte babule zabudla som povedať vo štvrtok mala malá svoje prvé vystúpenie z hudobnej a bolo to super.

ozaj aby so nezabudla dnes sme boli v zoo na znakovaní a viete čo znamená ked si dáva váš drobček palček do pusy???? že chce piť a funguje to

mihanka
16. máj 2009

ahojte...
super selinka... mas riadne aktivit s malou, ale to je uplne super, prejde ti cas, robis nieco pre Yasminku... 😵
my mozno pojdeme do dalsieho kurzu plavania s malou... ak prispeju stari rodicia... 😵

a musim sa pochvalit, Simonka prvy x zaspala s tatinkom... teda zaspavala mne na pleci pri postielke, vedela ze ide do postielky, ale ulozila sa vzdy na plece potulkat sa a sup do postielky, ale nechcela nikdy nikoho ineho len mna, mm odtlacala a mraucala po maminke... ale dnes kraaaasne zaspinkala tatikovi... som stastna z toho... 😵

lucia, nikto ti neodpovedal, lebo tu cez vikend malokedy niekto je... ale zhruba sa drzime viacere tejto tabulky... samozrejme kazda +- nejake odchylky podla seba, ale zhruba to riesime tak... drzim palce, krasne meno Matej... 😵 😵

http://povodna.rodinka.sk/user/view_page.php?pa...

selina.liana
16. máj 2009

mihan my už chodíme 3 kurz plávania a je to superrrrrrrrr

phoebe003
16. máj 2009

achojky kočky,já jdu akoráde na žehlení,ale že se mi chce... 😀

seli jak takové vystoupení vypadá? 😵

luciabah
16. máj 2009

ahojte

tak sa hlasime po par dnoch, gretus celu nocku zo sna plakala a plakala a rano ja mrtva a ona ako slniecko vysmiata, pol siestej bola dnes ta stastna hodinka,no a potom zaspala az o dvanastej 😒 a kek konecne zaspala, tak sofi vyuzila prilezitost a sup sup vyuzila prilezitost a pome na plne obratky.... je to maly cert s diablom v tele 😀 😀 😀 😀 😀 😀

nas ocinko je od piatka v praci, zajtra nam konecne pride domov...huraaaaaaaaaaaaaaa

a ad jogurt... nesuhlasim s kravskym mliekom do 1.roka... a teda suhlasim s henri, mihus, ema a so vsetkymi co s nami suhlasia

a idem poukladat plienky a zehlit.papa

luciabah
16. máj 2009

lucka a zabudla som... my ranajkujeme cca o siedmej - mlieko, o desiatej ovocicko / niekedy same, niekedy s keksikom, niekedy vyziva od starkej/, okolo dvanastej obed / ak spapa malo, tak este moje mliecko/, ked sa zobudi tak ovocicko, o stvrtej mliecko a vecer mliecko. vsetko to je plus minus 10min. a este pomedzi tieto jedla papa keksicek / su to bio keksiky, bezlepkove a strasne ich ma rada/.

takze tak ku papanicku

selina.liana
16. máj 2009

phoebe ahoj

to vlastne vystupujeme spolu spevame rytmizujeme hrame fotbal do rytmu tu je jedna fotka z hodiny http://hudobna-skola.sk/?module=foto&album=Robí... na brušku v ruzovom je malá

selina.liana
16. máj 2009

kliknite si na prievidza o 11 a tam sú fotky z hodiny

sofia122
16. máj 2009

ahojte babeky.mi papame ošiestej mlieko potom o deviatej dzus na obed malu vyzivu potom keksiky dzus a na veceru kasu ked nechce tak mliecko okolo siedmej vecer jej to staci nechcemi moc jest aj keby som chcela .ale kylou ma dost uz sedem.tak pryberame dost.vobec mi nechce jest polievocky vase deti uz papali tomto mesiaci polievocky?

bibka333
16. máj 2009

selinka tak to musi byt zabavne,naučne aj pre malu ale aj pre teba 🙂
naš tatik prišiel len pred chvilkou z gulašu trošku podnapiti ale celkom sa to da len sa mu stale čikutka tak sa tu na nom s detmi smejeme 😀

bibka333
16. máj 2009

mala uz hajka
sofinka ja som len včera začala s mrkvičkou a chuti jej velmi

lucia1004
16. máj 2009

dakujem🙂

sofia122
16. máj 2009

a kojis malu lebo ja som ju kojila len mesiac.rkvicku som jej uz dala pred mesiacom a vobec jej nechutila vypluvala to.zajtra jej skusim zemiacik do toho mrkycku a brokolicu uvydim jak jej to bude chutit lebo jej davam len z obchodu v poharach to mi zie.ved uvydim.

selina.liana
16. máj 2009

bibka je to super aj sa odreagujem pri iných mamách pokecáme a tak je to fajn a malú to baví miluje hudbu stále vyspevuje 😉

bibka333
16. máj 2009

sofinka ano kojim
pozrite dnes sme sa trochu fotili 🙂 ttp://https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

bibka333
16. máj 2009

seli my sme zašali chodit a plavanie tiež sa nam tam pači len mame prestavku malu bolelo uško tak dokina povedala ze ešte tyžden mame počkat a potom až skusit tak uvidime

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre