Októbrové zlatíčka 2008. Pridajte sa

flow333
9. apr 2009

...tak a je to...

horalka777
19. máj 2009

jako nyeeee tapta mislim. Ties ma to bavi len nevjem gdo zvary veceru bo mame mat kranadyr ale nje a nje dokoncit misljenku a njeto esce kranadir.

henri001
19. máj 2009

jaaaa tapeta 😝 bre spynkanie praiem 😵

henri001
19. máj 2009

kranadir ia mylujem ale tyes nevyem ako sa dokoncuje, mi ho vecszinov koncyme tak ze zieme 😝

horalka777
19. máj 2009

bre je zas co? jaaj jak dobre 😀

moc jako esce chapem ze moc jako syla 😀 ale bes us, bo nedospys any v hrobe 😎

phoebe003
19. máj 2009

henry to mne teda dvá tahle gramatycká smička pěkně zabrat 😀 😀 😀 neš tadi přelouskám jednu větu,tak nevým,jakí mněla vlastně víznam 😀 a múžu s fleku začýt znovu od začátku

horalka777
19. máj 2009

krand. dokoncys takze prydas cestviny no a ja mam len ti krumpli esce mosim dokoncit aj papryku prydat

ale sm rad a ze to tu zyje konecne neska 😀

horalka777
19. máj 2009

timto vzdavam holt mamynke, kera to tu neska spusila nehtyac 😎

henri001
19. máj 2009

ona to tu spusta furt , sak sy docytavala hadam ...

andre
19. máj 2009

ahoj mamky, skúsim dočítať, ale riadne ste tomu tu dali 😀 ... xy zalúži metál za to že sa to tu ujalo 😀 😀

henri, pls. ... vieš zložiť beečko aj keď je otočené k tebe ? sedačka teda

horalka777
19. máj 2009

docytavam neboy. som vobraze 😀

henri001
19. máj 2009

andy ano, ale to je prave to, co musis zabehat ...tam tenplast cierny z boku na zac hapruje ...poradim ti tak, ze zabrzdi si najprv becko a potom skus na jeden sup patiahnut vzadu to biele na stranu a hned preklopit opierku ...prve dni to isla fakt tazko, preto som to robila do nemoty a teraz fakt, 2 sekundy 😉

henri001
19. máj 2009

som sa pomilyla a pysala inak, ale andi bi asy osyvela kim bi zystyla co scem povedat 😀

andre
19. máj 2009

oki tak to sa mi uľavilo, zatiaľ som skúšal, nepustilo tak som nechala tak

skúsim tvoj návod, pls. ktoré biele vzadu? to čo je v spodnej časti ?
alebo teda nemóóóžeš to napísať akože po prvé, po druhé ? 😝
takže :

1. zabrzdím
2. sedák asik tiež vsuniem aby bol na najmenšej ploche nie ?
a dááálej ?

inak maj strpenie, nemám kúpenú farbu na vlasy zatím 😀

andre
19. máj 2009

aháá tak asi mi došlo, to vzadu čo mám potiahnuť to je polohovanie opierky a opierku teda dám do stavu že celkom hore abo celkom dole ??

henri001
19. máj 2009

andi moja celkom hore, az akoby preklopis , ze kebi tam bol mathi tak ie z neho placka , potom spustys dole rucki...napys ako ty yde ...prypadne dame foto ces skipe 😉

henri001
19. máj 2009

nech je sranda babi 😀 ze ako to dopadlo :

https://www.youtube.com/watch?v=90mHQWtniKw
henri001
19. máj 2009

spydi gonzales sklada 😀

bora8
19. máj 2009

baby už prestante prosím.... ja nemám moc času vás dočítavať a ešte to aj lúštiť...... ☹

mihanka
19. máj 2009

ahojte...
docitala som to... 😀 ste dobre... len aby admini nepridali do pravidiel, ze pisat spisovne bo mazu... 😀

henri super videjko... pozerala som donemoty, ale kvoli malemu, ze nechapal co to vyvadzas... 😀
inak matej ti odkazuje, ze skus na maleho kryptonit, mozno to spomali jeho rychlost pri vsetkom... 😀 😀

henri001
19. máj 2009

tak ked nas prosiiiis, ale nas to baviiii, ked nemame moc noviniek, aspon sa jasime spolu 😔 tak piiiis priiispevky neakeee😀 😀 😀

henri001
19. máj 2009

mihi 😀 😀 😀 ta povedz mu ze tak lachko s anas nezbaviiiiiii , Lex Luthor 😀 😀 😀 no maly nechapal ze kam ideme s kocikom... 😅

phoebe003
19. máj 2009

Ahojki holki,tak jak se tu všem dařý? já mám dýtka uložená,y kdiž Elyška tadi blbne a uš mne začýná rozčylovat.na devátkou jdu k Pepsonce na kávu,tak se těšýmmmm

mihanka
19. máj 2009

akurat tak lotor a nie luthor... 😀 😀

henri, ja som sa super zasmiala na stolverkach... 😀 😀

bianca
19. máj 2009

henri neklam.Kde to je???????Ty vies co 😀 😀 😀 😀 😀

henri001
19. máj 2009

bia , sak to bol foooor 😀 si pipi , by som ta neprezradila , som jak partizan 😀 😀 😀
Mihi so rada ze sme trosku zabavili 😅

phoebe003
19. máj 2009

a koukám,se tu píše zase normálně,to mám radost 😵

mihanka
19. máj 2009

bian... je to par stranok dozadu.. a citaj poriadne... 😀 😀

bora8
19. máj 2009

ja by som aj písala, ale nie je o čom.... som v práci a nemám toľko času.... 😒 ja si aspoň v rýchlosti prečítam čo je nové u vás...... ☹ teším sa domkov, že sa pohrajem s deckami.... tu sa len narozčulujem s mm 😔 a jurkom..... 😔 ešte nám potrvá než si ako tak zvykneme na nový systém..... ach joj..... 😖

henri001
19. máj 2009

😀 😀 😀 😀

henri001
19. máj 2009

Blanka , dusicka nasa pracovita , my ta lubkame, nechceme ta este aj my rozculirovat 😅 slubujem ze nic vazne v chorobopise pisat nebudeme, iba talafatky, ok 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre