Októbrové zlatíčka 2008. Pridajte sa

flow333
9. apr 2009

...tak a je to...

mihanka
15. apr 2009

gev, ale to je normalka, postupne sa ta davka mliecka za zeleninkou znizuje... ja som aj rada, ze to zapije trosku mlieckom... vacsinou maminky, ktore chcu uplne obmedzit to mliecko pocas dna, potom prestanu kojit uplne, lebo sa prestane mliecko tvorit... ja jej budem ponukat vzdy... 😉

mihanka
15. apr 2009

simon ako skakat?? to uz ako stoji na nohach? 😕

horalka777
15. apr 2009

hej bol tam zeler...preco to tam davaju? ved prave, od 4.mesiaca 😠

simona161
15. apr 2009

ano mihan, stoji, resp. skace a potom sa zosype a rehoce sa tomu a mna ide porazit ... on sa sam neudrzi, to nie, ale ked mu podam ruky, aby sa tahal do sedu, tak sa rovno postavi a zacne skakat ... alebo na okraji postielky sa vytiahne a kyvoce sa tam, ale neudrzi sa stat, po chvili sa zosuchne ...

geveva
15. apr 2009

mih úplně nechci přestat kojit někdy je to pohodlné jen nakojit a e čekat až se mimi napapkáááááá 😀

phoebe003
15. apr 2009

gev IP

mihanka bohužel nemám photoshop,takže toupravuju v kreslení,ale snaha se cení.jj Yasemin krááásně hačinká,až jsem se divila,je todivoška proti adámkovi. 😵

simona161
15. apr 2009

horalka, pritom vsade pisu, nedavat zeler detom do jedneho roku, ze je to silny alergen ... ma tie sklicka sklamali ☹
mihan, on sa vie zdvihnut, rano nam tak kuka do postele, ked sa zobudi, ale neudrzi sa ... on robi same kraviny a nie to co ma 😀 sediet sa mu nechce, nebavi ho to, taha sa hore, alebo sa polozi a lahne na brucho a toci sa dookola ... sediet ho vobec nebavi, pritom sa udrzi sam, aj neurologicka napisala, ze sed stabilny, sedi samostatne ...

geveva
15. apr 2009

sim ty jen kupuješ nebo i vaříš?

horal co to bylo za značku at se vyvrujem

mihanka
15. apr 2009

gev 😉

simon... ja umrem z neho... 😀

phoebs... to len tak, jasne ze su tie fotky krasne... 😵

simona161
15. apr 2009

gev, ja iba varim ... mam 4 sklicka a 2 kase a este som to nepouzila ... varim mrkvu, zemiak, brokolicu, kalerab, petrzlen, kuracie masko ... striedam a pretlacam, nemixujem, ako som uz spominala

mihanka
15. apr 2009

horalka... no vidis, od 4.mesiaca... 😠 ja som davala len tie prve lyzicky od hipp, mam uz aj nejake masko doma od hame, ale to ma casuuu...

simona161
15. apr 2009

treba si radsej precitat zlozenie uz v obchode, lebo doma je potom clovek sklamany ☹ to hovorim z vlastnej skusenosti, hovorim, ze mam 4 sklicka ...

simona161
15. apr 2009

kde ste? ☹

andre
15. apr 2009

ahojky je tu ešte niekto ? 🙂

mihanka
15. apr 2009

mne blbol pc a ide mi aj kon pomaly... 😒

baby posielajte zalohy, lebo sa na tych 600 eur zalohu nezlozime... 😉

andre
15. apr 2009

tak keď nikto, tak si aspoň popíšem dôležité veci 😀
takže : čo som stihla dočítať, tak k dobrým správam, pekným novinkám, gratulujem a teším sa tiež, že sú také pokroky 🙂 🙂 ... fotečky ? no hotovko, paráda 😵 😵 😵 , také pekné detičky, že ach jaj 😵 😵 , sa ten október vydaril 🙂 ... a keď to neni konkrétne, však to nevadí hádam, som v obraze a aj keď nie hneď in-time, ale evidujem a gratulujem, len niekedy nestíham, a potom mi to utečie a kompetentní už tu nie súúúú 😅

náš drobček je leňoško, so všetkým si dá načas, takže nesedíme, nelozíme, nemáme zúbky, nespíme, neposlúchame... ale zato robíme točky na pravobok, zlostíme, zlostíme sa a čertíme... tak prispejeme týmto a vyrovnáme skóre 😀

... koniec tapety 😀

mihanka
16. apr 2009

dobre ranko... 😵
tak ste sa zlakli, ze treba platit zalohu? 😀

my mame tatinka v KE tak ideme k nasim... 🙂 chodi teraz casto, tak niekedy sa s nim preveziem... 🙂

andre
16. apr 2009

dobré ránko 🙂
jééé, no dojdi... však ťa mohol aj teraz pribaliť 🙂 🙂

mihanka
16. apr 2009

andre 😵 to ma len vcera napadlo, na taku cestu sa musim psychicky pripravit 😀 hlavne kvoli simon

henriii... ta prud uz ide, de siii, fotis zuby? 😀 😀

henri001
16. apr 2009

neee, platim prevod 😅 hadam to dojde, ten internet banking ma zabiiijaaaaa 😝 malo by to tam byt...potom daj vediet zajtra alebo kedy, aby mi odlahloooo 😉
dneska mme doma cely den tatinka..takze mam zase omluvenku na konika 😀 😀 😀 ale nieeeee, priidem priiidem, ale som akoze zienka domaca a robim nam papuuu 🙂 krasny den prdelky 😀 😀 😀

mihanka
16. apr 2009

henri... 😉 uzi si den s tatinom... 😉 no ja si uz zivot bez net bankingu neviem predstavit... uz vsetko elektronicky nech chodi, skoda lesov... 🙂

tilky
16. apr 2009

pekný deň všetkým 🙂

ja dnes dúfam okopem tie naše jahody

flow333
autor
16. apr 2009

mihan, co to citam....vas tatinko je tu u nas?????tak jedine, ze s nim si spravime stretko 😀 😀 😀 😀 pridte niekedy so Simcou.... 😀 😀 😀 uz je teplo pekne,,,,

flow333
autor
16. apr 2009

mihan dnes tatino cvala do banky platit zalohu...ja mam banking v dvoch bankach ale ucta prazdne 😀 😀 😀

tilky
16. apr 2009

KE pekné stretko aj sa vás zišlo ste nás tronfli o 1 ks
aj my po dlhšej odmlke chceme všetkým pogratulovať k meninám aj mesiačikovinkám

andre to sa mi páčilo ani my nesedíme nechodíme a nevieme ani malú násobilku i keď sme tu najstarší ale ani nás to nemrzí lebo to čo máme robíme a sem tam aj poslúchame
ale hlavné je že sa ľúbime 🙂

question
16. apr 2009

dobre ranko prajem... henri tak si uzi ocinka 😉
mih ja si tiez neviem predstavit ako by som fungovala bez net bankingu... 😉
my mame dnes ocinka uz na lodi medzi Irskom a Franc..sa k nam pomalicky blizi 😉

adkami
16. apr 2009

dobre ranko vsem... 🙂
mam jedno trapenie mamicky....vcera sme boli na vazenie tak maly mal 7300g a 72cm....a povedala mi ta zdravotna asistentka ze je podviziveny....som z toho zufala lebo neviem ci je to dobre alebo nie...vraj ked nepriberieme 1kg za mesiac nasledujuci tak nas poslu na vysetrenia/....a to dnes mame pol rok...neviem ale nezda sa mi to....tu v anglicku asi chu obezne det mat alebo co....su to zle miery na pol rok??ale ved aj to ze kazde babo je ine ze??a ten moj je cely den aktivny ako duracelko...

andre
16. apr 2009

tilky, že jo ? však ho máme najradšik 😵 😵

flow, ta kde sú fotečky z vozidla ? nech inšpirujem sponzora 🙂 ... zatiaľ len teoreticky bola reč, ale neni to celkom out 😀

ques, tak pláva a pláva ? 🙂 a kedy dočlnkuje do nitry ?

henri, bude push-up_ka ? tak nech sa zadaríííí 😉

andre
16. apr 2009

adka ja myslím že to stačí 😉 , všeob. v uk sa najprv nestarajú o maminy a teraz zasa to prehnali myslím 😉 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre