Októbrové zlatíčka 2008. Pridajte sa

flow333
9. apr 2009

...tak a je to...

horalka777
24. máj 2009

u nas sa ma spat, ale sa mrci a budi kazdych 15min, porazi ma, zasa nic nestihnem...
bian, ty si z Bardejova?

bianca
24. máj 2009

horalka som.Preco?

kata.jan
24. máj 2009

Ahojky jsem tu teprve krátce a narazila jsem na vaši diskuzi. Mám narozeného synka Kubíčka 10.10.2008. Mohu se k vám přidat???

bianca
24. máj 2009

katka urcite.Vitaj.Tu je rychlokurz Slovenciny 😀

lilyk
24. máj 2009

ahojte 😉
Bianca aj u nas sa pozerala Barbie,resp. ja balila a MM pozeral 😀 boli sme u svokrovcov, maly obaja v aute spoteny ze sme mohli zmykat ale inac bol supis 😉
Henri neskusali ste homeo Coryzalia?...ja ked vidim prvy soplik hned dopujem a uz 4 krat preslo po 3 dnoch 😉

bianca
24. máj 2009

lil ja som sa normalne vratila do detstva.Sice grafika nic moc ale dalo sa to pozerat.Mala bola nadsena

gladriel
24. máj 2009

ahojte kocky ako sa dari a je tu niekto

bianca
24. máj 2009

ja ale idem krmit priserku

gladriel
24. máj 2009

ahoj mi sme akurat sa napapali a snazim sa aby zaspala tak ako som ti pisala ze pri telke.
tvoja priserka ako s ockom

bibka333
24. máj 2009

ahojte my okupkany napapany a hajkame prisla nam nastava z ciech mm strykovci

gladriel
24. máj 2009

ahoj bibka mi sa este nepozname.ja som chodila medzi oktobrovky pocas tehu ale teraz ma moja malinka za mestnava na plnej kolaji tak cas neni a k tomu aj odine problemy tak cas nie je

gladriel
24. máj 2009

este som tu a cakam na nejaku maicku

mihanka
24. máj 2009

ahojte...
ach to ma mrzi tie nase dve chorobky... nech im to co najskor prejde...
bian, ze je to zlate ked su na styroch?? my sa stale smejeme ako sa simi hupe hore dole a bavi ju to 😵
simonke som dnes dala na ranajky prvy x kasu, samozrejme zjedla 10 lyziciek ako zo vsetkeho a koniec... na obed zase par lyziciek polievocky... uz ma trochu chytala depka z toho ze nechce nic nic papavat... neviem co mam robit... snad sa to casom rozbehne...
a dnes sme boli cele poobedie von, boli sme upratovat volej kurty a potom sa opekalooo... ja to mam strasne rada, a simi v si v kociku prvy x sadla sama aj sedela, drzala sa madla vykrikovala, bola zlata, tak som jej dala za odmenu korku z chlebika, no to bolo uuuuuuzastneee pre nu... 😅

phoebs, ja kojim, ale ricinus nepapam... mam ho tiez doma, zjedla som asi nejakych 10 granuliek... takze snad niekomu inemu pomozes... 😉

gladriel
24. máj 2009

ahoj mihi

bibka333
24. máj 2009

ahoj gladriel som tu ale len nachvilu musim zehlit mam velku kopu 🙂
mihanka nasa papa na prietrch chuti jej som rada a gratulujeme k prvemu samemu sedu Eliska sedi ked ju posadim ale ju nechcem velmi davat a na štyri sa jej uz parkrat podarilo 🙂
🙂

bibka333
24. máj 2009

gladriel pozerala som album aj vy mate vela vlaskov 🙂

bibka333
24. máj 2009

no zase tapetujem 🙂 idem žehlit pa 😉

phoebe003
24. máj 2009

ahojky mamky,tak já už jsem u pepsonky a je to paráááááda vypadnout z baráku...

kata vítej mezi oktobrovkami 😵

bianca tak jest rychlokurz slovenčiny 😀 hezky řečeno 😀 no ale v ppodstatě jo,vždyt češka jsem tu leda tak já trvale a ještě k tomu jen 50ti proentní 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

lubka78
24. máj 2009

ahojte 😉
my sme uz v poslednom case viac na dvoch ako na styroch....a niekedy je to katastrofa, lebo o vsetko sa chce postavit a mame uz aj zopar mensich urazov ☹ tak som dotiahla cestovnu postielku do obyvacky a tam ho teraz davam, ked chcem nieco urobit 😉
mihan..gratulujeme k prvemu posadeniu 😉

lubka78
24. máj 2009

a zabudla som...katka vitaj medzi nami 🙂

lubka78
24. máj 2009

ozaj a ako to vyzera s tym fotostretkom? plati to v sobotu?

mihanka
24. máj 2009

vseeetko naj naj aj Eliske, aj Misulkovi silvinkinmu... 😉 😉

kata.jan, vitaj... 😉 😉

lubka78
24. máj 2009

tak aj silvinkinmu Miskovi vsetko naj naj 😉 😵

lubka78
24. máj 2009

a prajem vsetkym pokojnu noc a pekne snicky 😉

horalka777
24. máj 2009

bian IP

lubi cestovna postielka je moja jedina zachrana, ak chcem cez den aj daco navarit a tak..
Uz nemozem ani pradlo pri nej vesat, zhadzuje susiak, lebo sa snazi po nom vysplhat 😝

kata.jan vitaj a zarad sa a poreferuj o Kubikovi, co vsetko uz dokaze 🙂 Pozeram, ze ma peke fotky s tatinkom 😵

dobru noc vsetkym..

andre
25. máj 2009

dobre ranko maminy 🙂
víkendovým oslávencom gratulejeme 😵 a aj tým dnešným ak máme nejakých 😵 😵
my sme stále vo vodorovnej polohe ale už nám vylieza prvý zúbok 😉 , tak pomaly dobiehame 🙂

bora8
25. máj 2009

dobré ránko kočky..... 🙂 my zuba ani jedného - stále nič 🙂 ale no čo už, na štyri sa dáme ale ešte nedošla na to že sa tak nekam dostane..... ale vála sudy a šúcha sa celá.....

bianca
25. máj 2009

horal IP

cafte kocky

question
25. máj 2009

dobre ranko kocky... gratulujem setkym komu to patri 🙂
co s tym stretkom v sobotu? dohodli ste to uz na nejaku konk.hodinku?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre