Októbrové zlatíčka 2008. Pridajte sa

flow333
9. apr 2009

...tak a je to...

mihanka
27. máj 2009

simona a za kolko su? ja som pozerala obidve, len davnejsie, mam to aj vytlacene, ale dala som to tatovi, ked pojde do polska nech pozrie, kolko stoja tam... takze neviem presne rozdiel...

sofi, tym zivotopisom som chcela napisat, ze co myslis, vyberie si vobec niekoho s hrubicami v zivotopise na pohovor?? ☹

simona161
27. máj 2009

mihan, stoja myslim okolo 150,- EUR, potom kuknem presne

lilyk
27. máj 2009

Simi my mame Maxi cosi a som spokojna, je polohovatelna, pevna...a o tej druhej som pocula len naj naj naj ale ta je aj drahsia od Maxi cosi, myslim ze ci kupis tu ci tu neurobis zle ani v jednej 😉
Sofi este som ta nepozdravila....vitaj 😉

sofia122
27. máj 2009

tak vadi vam ako pisem ?ja so si myslela ze sa tu radi a nie krytyzuje gramatika

bibka333
27. máj 2009

Henri zlatko velmi pekne dakujem 🙂potešilo ma to 🙂 na FB chodim malo

luciabah
27. máj 2009

ahojte

ja len k autosedacke... my sme tiez zvazovali nad romer, ale potom som ju videla v obchode a napacila sa mi latka... teda material a jeho charakter. takze sme sa rozhodli pre maxi cosi tobi. ale na druhej strane romer maju lepsie pre vacsie deticky, daju sa polohovat, zatial co maxi cosi nie. sestra ju chce predat a kupit romer, kedze sofinka ked zaspi, tak jej pada hlavka.
zatial papa

henri001
27. máj 2009

sofia to si pisala akoze mne ? 😀 no to si ma opat pobavila, ...toto je tema ktoru sme si zalozili ked sme boli tehulky ...na rady su tu ine temy,napr dojcata, tam najdes rad vela ... 😀

autosedacku zhanam aj ja a rozhodnut sa neviem ...simi ale ked zistis ktora je najlepsia daj vediet 😉

andre
27. máj 2009

nazdar mamušky 🙂 ... to dobre idem akurát, akurát včas 😀 furt vymáknem action 😀 😀
ale máte moju podporu, mihan aj henri 😉
sofia.mirka... privítali sme ťa tu predsa už dávnejšie, nikto sa ti nevysmevia, máme tu iné "veci čo riešime" okolo našich bábätiek, ale toto sa nedá prehliadnuť, prepáč 😉 ... je pravda že sa tu my ostatné poznáme hoooodne dlho a teda "si dovolíme" aj úprimnosť k sebe, a keď už raz sem chceš chodiť, tak žiaľ dočítaš sa aj názory na svoje príspevky 😉

no a teraz k veci babenky... lezie nám zúbok jeden a ledva trčí a už sa tlačí vedľajší 😵 ... tak keď už neplazíme, nesedíme, nerobíme štvorkolku, tak aspoň kusať budeme spolu s vami 😀

sofia122
27. máj 2009

ano myslela som teba zlatko nikoho neho len teba.aj toto je stranka kde sa pitaju mamicky o radu to ja viem moja

phoebe003
27. máj 2009

sem tu kočky,co se tu dohadujete??? 😒 😠 kašlete na hádky,jsou zbytečný..usmívejte se 😀 😀 😀 😀 😀 takhle 😀 😀 😀 😀

mihankaaaa. auuu nebij mne. 😖 omlouvám se 😅 já jsem si vás dočetla,tak nějak 😔

jinaktady jsou fotečky mé hlavy. hodila jsem to na beremese,protože tady by mi to adminky určitě hned smazaly,takže tady máte moje fotečky,poslední dvě http://www.beremese.cz/album/album.php?vAlbumID... a honem pište,chvalte,přechvalujte,protože já jsem z toho nadšená,j a mám tam mizernej make-up a setřený stíny,ale jinak jsem to já 😀 😀 😀 😀 😀 😀

luciabah
27. máj 2009

andre, blahozelam k zubkom... a mate pekne fotecky 😉 😀 😉

andre
27. máj 2009

pánabeka karooool, to je dĺĺĺžka 😵 😵 ... vyzeráš panečku celkom inak 😀 ale fešne 😵

henri001
27. máj 2009

nikoho neho ci teda mna si sa pYtala ? 😀 😀 😀 tak vela stastia s radami ...urcite sa najdu mamicky z novej partie ktore ti budu radit , ja som sa prave rozhodla ta silno ignorovat ...ikvemrazenefile

phoebe003
27. máj 2009

jo jinak se chlubím ještě jednou,adámeki se mi dnes poprvééé sááááám přetočil z bříška na záda a mááálem i zpět,chbět tááákovejhle malinkatej kousíček.... 😵 😵 😵 😵 😵 😵 mám z něj radoooooooooooooooost

phoebe003
27. máj 2009

jee andre,taky moc gratuluju 😵 doufám,že to cipísek snáší dobře bez teplotek a průjmů a děkuju za pochvalu,jsem si splnila svůj sen 😀 😀 😀 😀 teda jeden z mnoha 😅

luciabah
27. máj 2009

phoebe... sikulka ten vas adamko 😉

babulky, sup pod studenu sprchu, trosku sa ukludnite 😉

henri... nevies nejake recepty so psenom

katkaza
27. máj 2009

ahojte
simi s tou autosedačkou ti neporadím, mm kúpil malej takú...no neviem,som nebola moc spokojná,ale to je tak,keď sa chlap neporadí a nakupuje...a ešte je do 36 kg,takže bude už nastálo 😒
ja varím malej každý druhý deň a nemrazím,ale mňa varenie baví 🙂 mám v mraziaku dva poháriky z kuracej polievky,ale vždy na to zabudnem 🙂 niektorú zeleninu ale kupujem mrazenú a varím z toho,lebo ma všetci strašia,že najmä jarná zeleninka je humus...

henri001
27. máj 2009

fibi ty nasa ribana , nadherne dlheeee ich mas, urob potom foto v plavkach , to bude vyzerat super 🙂
andy gratulujeme k zubku..a neboj Mathy sa zachvilku rozbehne, zatial otala 😀 😵

andre
27. máj 2009

henri losos abo len kapríček ? 😀
boduješ zlatko 😀 😀

luci díky, to je hádam jediné čím sme sa posunuli bližšie do partie 😀

musím pokukať ešte fšééétky fotečky, bo nič neviem ako mi rastú detičky vaše 😉

phoebe003
27. máj 2009

lucí jj,začíná se konečně hýýýbat víc,než jen hlavičkou 😀 😀 😀

heri udělám pro tebe spešl 😉 😵

sofia122
27. máj 2009

dakujem andre za vysvetlenie moja mala uz spinka konecne.uz 2tyzdne je mrzuta mala hnacky ale uz jej prestali a ked som jej pozrela do ustociek dole nema zubky ale hore tie stolicky na boku tak tam ma hrbolceky moze jej ist zubky aj tam ako prve?

katkaza
27. máj 2009

phoebe riadne háro 🙂 to sa ako umýva?nebude ťa z toho bolieť hlava?ale sekne ti to 🙂

andre
27. máj 2009

jasnačka nechá sa prosiť náš pán generálny 😀 , zlatíčko moje 😵 😵
jo aby som nezabudla, fičííííme na beeeeee 😵 paráda 🙂 ...mm ma nepustí za volant 😀

phoebe003
27. máj 2009

kati nebolela mne vůbec,jen když se to utahovalo,ty začátky a bolí to,když si na to sednu 😀 ale jinak paráda,už jssem si zvykla a učím se dělat drdoly a tak,abych to mohla taky sepnout,přecijenom se tomotá při vaření atp 😀

luciabah
27. máj 2009

sofia... niekedy sa stava, ze detickam idu zubky v inom poradi ako je pisane. uvidis, ci nebude sa nieco beliet pod dasienkami.
babulky, idem koncit, boli ma hlava, musim zehlit a zajtra do prace. nechce sa mi, hlavne po min. tyzdni, ked sa mi serinkalo vsetko co sa dalo, bola som rada, ze som nikoho nezabila ☹
zatial papa a ak budem vladat, este nakuknem

phoebe003
27. máj 2009

já jdu kočky moje zlaté,za chvilku nám odjíždí návštěva a pak jdu k pepsonce takže se tu mějte paráááádně.miluju vás holky pápállá

henri001
27. máj 2009

andy a malemu sa paci uz fsak ? velkemu ako chapem velmi 😀 😀 😀 obycajna treska , taka pomleta... 😀

phoebe003
27. máj 2009

pápálálá jsem chtěla napsat 😀 😀 😀

selina.liana
27. máj 2009

k autosedačkám ja mám romer do 4 rokvo je polohovateľná a je super opierku hlavičky si polohujete ako je treba, máme rifľovo rúžovú a je super a malá v nej vždy zaspí 😀

selina.liana
27. máj 2009

tak našla som ju presne túto mámeeeeeeeeee http://www.babymarket.sk/index.php?page=view&co...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre