Októbrové zlatíčka 2008. Pridajte sa

flow333
9. apr 2009

...tak a je to...

silvinka
27. máj 2009

mihi neviem 😅 my sme este vo vajicku 🙂))))))))) a to je proti smeru 🙂

19tky su velke :( misi potrebuje tak 17-18

sofia122
27. máj 2009

aj mi mame choditko mala je v nej spokojna hra sa tam a pomaly sa tam uci aj chodit je tam zlatucka a je to dobra vec ked nahodou zehlis,varis nemusis stale za nou chodit do izby a pozerat ju ci je poriadku alebo utisovat.tak na to je dobra bezka.

simona161
27. máj 2009

jeeej, dakujem vsetkym za nazory, musim to nejak spracovat a kuknut este maily od MM a nejako sa uz len rozhodnem 😉

silvinka
27. máj 2009

seli uz sedite bez opory ?

selina.liana
27. máj 2009

sis áno už dlhooooooooooooooooooooooooooooooooo

silvinka
27. máj 2009

super aj stojite amozrejme ked sa drzi niecoho ? mam taku predstavu na fotenie tak aby som vedela ci sa bude dat urobit 🙂)))))

selina.liana
27. máj 2009

sis do velkej sedačky ju dávam len na krátke cesty ešte je malá má byť na dlhé cesty vo vajíčku

luciabah
27. máj 2009

ahojte

tak som spat, len na chvilocku.

silvinka, chcela som ti presne napisat o tychto topanockach, aj mne sa velmi pacia, otazka, ako v nich budu deticky vediet chodit, ale asi ich tiez kupime. a ku choditku, ja snim tiez nesuhlasim, ale pri troch detickach ako mas ty bude kazda pomocna ruka fajn, viem to podla sofi, ked je u nas. a viem ze sestra ho pouzivala, ked isla na wc alebo do sprchy, cize chvilocku, nie cely den. takze podla mna sa da, aj ked na druhej strane sa s nim neviem stotoznit... pomoooooc, sedim na dvoch stolickach.

a este sa idem priznat... kupili sme frote potah na autosedacku a ja som zabudla pripomenut predavacke, ze mame stary typ a nie novu maxi cosi a tak nam potah sice pasuje, ale neda sa pripevnit pas v aute a ja som samozrejme zahodila pokladnicny blok 😠

selina.liana
27. máj 2009

sis áno stojí u strkej v drevenej ohradke inak neviem inde este nestála 😉

luciabah
27. máj 2009

a uz naozaj papa a krasne snicky

selina.liana
27. máj 2009

mihan no to neviem ale zistímmm

lilyk
27. máj 2009

my sme choditko pouzivali a aj budeme, Majko v nom bol dva mesiace,teda nie nonstop 😅 ..no a najprv cc 3 tyzdne sa v nom ani nepohol, len donho trieskal, potom 1 tyzden chodil len dozadu a potom konecne pochopil ze sa treba odrazat...takze ho vyuzil asi 1 mesiac, ja som ho tam hlavne davala ked sme isli von, bola som tehotna, takze najprv som musela zniest dole k vytahu kocik a potom Majka 😉

lilyk
27. máj 2009

a inak my sme tiez este vo vajicku 😕 ani neplanujem dat Tomiho inde, az ked bude mat 1 rok, aj ked sice vahu ma asi uz vhodnu aj do tej od 9 kil 😅

simona161
27. máj 2009

ja sa tiez nechystam pouzivat tu autosedacku hned, ale je mozne, ze mm bude v nemecku dlhodobo a neviem si predstavit, zeby sme isli za nim s malym vo vajicku ... vajicko mame do 13 kg, Alex ma nieco cez 9 kg, ale teda nejak extra priestor tam nema ... a je teraz dobra cena, tak kupime 😉
https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vRefer...
toto je vlastne fotka v autosedacke, ked je alex obleceny, tak sa na sirku ani nepohne ☹

bibka333
27. máj 2009

fibi ja sa neviem dostat k fotkam pomoc chcem ta vidiet 🙂

question
27. máj 2009

cafte babulky... cez den nikoho a vecer jeeejda 😀 rozoberate sedacky..ja tiez planujem asi romerku,ale neviem presne ktoru,chcem ceknut osobne...nasla som na ne len chvaly a myslim ze je brana ako naj.. teda mnimalne jedna z naj 😉
a my choditko eeeeeeeee
fibi kde su copanky???? ich nevidiiiiiiiiimmm si uz vymazala?

simona161
27. máj 2009

teda, ked som sem ja dosla, este tam tie copanky boli ... a uz nie su ... ja som videla 😉

bibka333
27. máj 2009

ani ja som nie za choditko nemam dobre skusenosti 😒

simona161
27. máj 2009

u nas choditko tiez nieeeeeeeeee

bibka333
27. máj 2009

no simon ty si videla a ja nie a neviem sa dočkat 🙂

simona161
27. máj 2009

pekne, pekne, zaujimave ... mozno jej to adminky vyhodili ...

question
27. máj 2009

simi zeby tak rychlo?????? ja chcem fotoooo.haloooooo 😀 😝

bibka333
27. máj 2009

aj ja aj ja foto 😀

simona161
27. máj 2009

neviem, ale je to mozne ... ja som sem tiez raz nieco vlozila a bolo to prec do 5 minut ☹

bibka333
27. máj 2009

babenky idem do hajan odpadavam pa a sladke sničky 🙂 🙂 🙂

simona161
27. máj 2009

dobru nocku, bibka, ja este kukam tie autosedacky a pojdem tiez

question
27. máj 2009

dobru bib a sim kukni kukni a daj vediet co si vybrala 😉 a inak ta cena co si pisala ze 150 tak to je bomba 😉
dobru noc babulky

simona161
27. máj 2009

ques, ja viem, preto ju chcem kupit ... mm tak aj vlani nakupil 3/4 veci pre maleho ... su tam obchodaky len cisto s detskymi vecami, postielkami, nabytkom, lehatkami atd, atd ... kukla som to, napisala som mu, dam ti potom vediet, ako sme sa rozhodli ...
dobru nocku vsetkym

question
27. máj 2009

jasne daj vediet--uz letim do hajan
papa dobru nocku

lubka78
27. máj 2009

ahojte 😉
sim...ja by som si vybrala asi Romer, ked z tych dvoch...my mame Recaro a my sme s nou velmi spokojni 😉
a co sa tyka choditok....tiez nie som s tym stotoznena, ale v istyh pripadoch, ked to nie je na dlhu dobu...preco nie 😉 ja mam miska v cestovnej postielke, kym potrebujem nieco urobit alebo si len tak lozi po byte, alebo je vo Filipovej izbe a Filip mu robi zabavu 😉 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre