Októbrové zlatíčka 2008. Pridajte sa

flow333
9. apr 2009

...tak a je to...

flow333
autor
30. jún 2009

...ale uz tu nie som...papapapapapapapapa 🤐

question
30. jún 2009

henri.. ked ja som blba z toho jedenia,,,ved som ti pisala aj IP a ty nic.. viem ze sa to tu omiela stale dokola a preto som z toho taka popletena..malej jogurt nechuti,ale doki povedala,aby som zacala davat.. a zdalo sa mi ze vsetky mamule uz davaju.. pre mna lepsie ked nemusim 😉 ved na to sem chodim,aby som sa poucila 😉 tak uz nebudeeeem.. davat ho az ked nebudepit mliecko teda??? poradteeee

mihanka
30. jún 2009

tak super, vyobliekali sme sa, znesiem dole kocik a prsi, tak sme naspat na gauci... 😠 ☹
flow, fajny obedik, u nas podobne, len este kuriatko v tom...

phoebs u nas to vyzera podobne uz takmer 2 mesiace a nie a nie sa pohnut dopredu, ked zisti ze jej to nejde za nejakou hrackou, zacne nervacit...

mihanka
30. jún 2009

flow, inak aj simi papa takmer po kazdom jedle mliecko... okrem ranajok... 😉

question
30. jún 2009

mih..aj mne sa to uz stalo..to vie cloveka nastvat 😉

mihanka
30. jún 2009

quest, ved prave to som pisala, ze je velmi vela informacii a maminy su v nich stratene... 😲
zase nechces davat do ovsenych vlociek um a jogurt das v pohode... 😉 uz si nasla to sojove mliecko inak?

bianca
30. jún 2009

spravila som malej malilinky copik na hlave a je straaaaaaaaaasne kraaaaaaaaasna.Skoda ze sa nechce fotit

question
30. jún 2009

mih ved ja som z tych onfo uuuplne mimo 😝
tak ziaden jogurt a co s ovsenymi este uvidim 😉 a nie este som ho nenasla..musim do nejakeho velkeho supermarketu..najlepsie by bolo keby mam mliecka ako dojka a robila by som kasu z neho 😀 😝
bia fot fot 😉

bianca
30. jún 2009

ques daco som stvorila a su na FB

question
30. jún 2009

inakmna mozete kludne sprdnut,ja sa nenahnevam.. skor budem rada.. 😉
a s tym chlebikom a rozkami ako??? dojky,hm 😉 😀 😔 😝

henri001
30. jún 2009

ques srdenko som na teba zabudla a potom tu prisla tato tema, tak som myslela ze uz netreba 😅 prepac mi ...ja Henri radim tebe Ques , nedavaj ...my sme stale na zeleninke a ovoci , ovsenej doma robenej kasi a novinka aj na sklickach hipp bio zeleninovo cestovinovych , hlavne koly cestovaniu ...maleho ucim pit vodu , no musim lyzickovat , flasa je sice zabavna vec, uz vieme trosku vody aj vyliat na dlazku, ale nenapije sa z nej ...ale skusaj nove veci , napr mne Henry vybera hraskove bobulky z mojej polievky a papa ich a je rad, ze ma nieco dospelacke 😀 😀 😀 a kazde ovocie co jem, si pride ochutnat , takze to mam lahke 😅
mne dr tiez kazala jogurt , ale tak isto chcela dat henryho ockovat proti chripke , takze uz s nou nediskutujem, ona hovori co sa naucila pred 30 rok. a ja si hladam odpovede a potvrdenia na svoje presvedcenia a robim po svojom...a tak si myslim robi kazdy 🙂 nepracujem pre bukovskeho 😀 ale link od neho hodim priamo 😉 http://www.akv.sk/images/stories/download_files...

bianca
30. jún 2009

decka pomoooooooooooc .Omylom som prepla na STV1 a tam ide ,,Kaviaren Slavia,, mala sedi na posteli,spieva a tancuje s rucickami sama od seba.Asi zdochnem.Je mi do placu

henri001
30. jún 2009

stastna maminka 😀 😀 😀

bianca
30. jún 2009

jojo tak to jo

bianca
30. jún 2009

mame zuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuub

babofka
30. jún 2009

caute baby
ques, ved kasa nemusi byt s mliekom. ja davam krpcovi Nestle detsku krupicku (obsahuje to len ryzovu muku a vit. B1), zarobenu s vodou a do toho ovocie (bud cerstve alebo nejkau frutapuru a pod.), myslim, ze ked je kojeny, tak ma mlieka este dost
bianca, ty sa na barborke teda poriadne nasmejes 😵 😵 😵

henri001
30. jún 2009

gratulenzi zubenzi 😀 😀 😀

flow333
autor
30. jún 2009

henri a princatko ako???

henri001
30. jún 2009

princatko super, od vcera nebola ani teplota 🙂 este kasleme ale menej 😵

babofka
30. jún 2009

a henri, to co si videla v NY, to je ako z hororu 😢 ja by som cakala takyto pristup k detom mozno v nejakom ustave, ale matka k vlastnemu dietatu 😕

bianca
30. jún 2009

som zvedava kto by udrzal Barcu cely den v kociku alebo stolicke.Tam je max. 10 minut a uz sa nervuje

henri001
30. jún 2009

no babofka, matka pracuje , sice z domu, ale stale je pri pocitaci alebo na telefone , takze maly je cely den s pestunkou ...takze ja som to zazivala tyzden kazdy den, s vynimkou ked bola mama na blizku, vtedy bol maly vybrany a chodila s nim po chodbe a tak 😖
bia ved to bolo to hrozne pre mna, ze ten maly, ktory uz vie chodit tam sedel a sedel , pokorne 😔

bianca
30. jún 2009

decka davali ste daco prckom na zubky?Nasu to evidentne boli.Hodinu sme sa natahovali s 3 roz.jedlami az som do nej nasilu narvala aspon mlieko

lubik9
30. jún 2009

ahojte
bia..timiho ked veeeelmi bolia zubky,tak mi nechce ani moje mliecko papat (bradavka sa mu sucha o dasienka a nechce tahat a odtalaca sa) 😔 ale lyzickou obed alebo ovocie to spapa... aj a davam na zubky homeopatika chamomillu 15ch..uz mam odskusane,ze zaucinkuje tak pribl. za 20 min.
a este som dnes vyskusala homeo cipky viburcol..ine nedavam nic

janka_pn
30. jún 2009

ahojte 😀 este ma poznate? 😀

bianca
30. jún 2009

decka ako dlho rastie zub?

janka nieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee.Si robim srandu bo mam v tele po tyzdni normalne t.j.nezdrave jedlo a trocha cukru

janka_pn
30. jún 2009

a teda drzis daku dietku?

no ked sa prereze, tak to je uz babo potom v pohode 😉

bianca
30. jún 2009

janka hej drzim ale dnes som vedela ze porusim lebo mame kazdy den v mesici taku mala oslavu doma s MM

janka_pn
30. jún 2009

aku oslavu? 😵 a aku dietu mas?

janka_pn
30. jún 2009

a inak moja dokina je aj detska dietologicka a ta mi povedala, ze nazory najnovsich vyzkumov ohladne jogurtov su rozne, ale ze sa konzumacia posuva az cca od roka. no tak si vyberte 😝

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre