Októbrové zlatíčka 2008. Pridajte sa

flow333
9. apr 2009

...tak a je to...

katkaaalex
21. júl 2009

Caute baby, celkom je sranda citat to tu 😀
Alex mal v noci 39,5 hroza ale zvladli sme to. Dnes je uz o.k. len teraz mu trosku vyskocila teplota ale zda sa, ze vo stvrtok bez problemov vyrazame na Sk 🙂 🙂 juj tak sa tesiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiim 😀

katkaaalex
21. júl 2009

Bianca, tie zabaly som robila tak ako si pisala - mokrou plienkou som omotala nozicky a pomohlo to tak moc dakujem 😉
Este stale sa lesknes? 😀

bianca
21. júl 2009

katka a s coho ma take teplotky borak maly?????

selina.liana
21. júl 2009

Henri aj ja ju beriem Len som myslel, ze. Je aj inq ja z nej nejak nechudnem☹((

andre
21. júl 2009

nazdar maminy 😉

vítam nového člena aj s maminou 😉

my sa úspešne zbavujeme ďobíkov čo máme pod krkom a na pleci, fenistilujeme a dala som aj vodičku že vraj špeci, čo nám dali na tú 6tku, a zaberá ... jedno abo druhé 😀

mihanka
21. júl 2009

ahojte... 🙂
vsetkym vymesacnikom dodatocne gratulujem... 😵
gratulujem vsetkym k comu treba... 😉
vitam katkaalex... 😉 prajem stastnu cestu...

praha... cesta tam super, isli sme o 5 rano z domu, to bola veselaaa ze nemusi spat do pol 7, ale o siedmej odkvacla na pol hodku aspon a potom este spala raz, tiez nie dlho... no a za hranicami sme museli stat kazdych 15 minut, lebo sa kakalooooo, nechali sme plienku na kazdej pumpe a kazdom odpocivadle...
u henri bolo uplne uzastne, dakujeme jej velmi... postarala sa o nas proste na jednotku, maju nadherny dom...
deticky boli super aj piatkovy vylet v prahe bol super, napriek tomu, ze sme boli s 3 malickymi detickami + Jurko + horuco... vecer sme pozerali filmiky... Henry lozi jedna radost, chodi oprety o svoj hraci pultik alebo stvornozkuje a je raz tam a potom zase tam... 😵 Lucka sa plazi ako partizan... 😵 Simi zamrauci ked sa potrebuje presunut, ale zato poukazovala na svetlaaa, na cesnak, na hodiny aj ked sme sa jej nepytali... 😀 a bola pozriet aj luciakubista s Ellou, tiez stvornozkuje, ale nepohla sa od maminy ani nakrok... 😵
cesta domov hruuuza, este po Brno ako tak, ale potom sme museli stale stat, Simi bolo dlho, kazda hracka bavila tak 2 minuty maximalne, okolo pezinka bola obchadzka, tak aj tak sme museli ist cez Blavu, prisli sme domov az o 8, Simi nemohla zaspat, velmi plakala... ale stalo to za to...

cmuk Henri... 😵 😵

andre
21. júl 2009

juuj mihan, akurát dobre si došla 😀 daj mi pls. linku na tú sedačku čo ste kupovali, neviem to tu násjsť pozadu... ďakujem 🙂
ps : a podľa čoho ste ju vybrali nakoniec ?

andre
21. júl 2009

som dočítala... ďakujeme za opisné infošky, super že si dala 😉 , fotečky sú úplne super takisto, presne ako atmoška tam 😵

selina.liana
21. júl 2009

Henri,borus,mihan krasne foteckyyyy

mihanka
21. júl 2009

http://www.enikibeniki.sk/pre-deti-autosedacky/...

andre, ja som nasla z druhej ruky, malo pouzivanu, dovezenu z rakuska za stovec... 😉 este chcem do nej dokupit vankusik ak sa da...
ja som chcela romerku, ale toto bola lacnejsia varianta a myslim ze podobna kvalita, aspon podla mna... 😉 Henry sa prvy x viezol do Prahy v novej romerke, kraaaaaaasnej s isofixom, aj zaspinkal pekne v nej... 😵 😵

mihanka
21. júl 2009

selinka dakujeme...
andre, este by som vedele pisat velaaa a velaaa, radsej ale zhriem do vety, ze to bolo naozaj super... 😵

andre
21. júl 2009

ďakujem ti 😉 ... je lepšie kúpiť tú do 18 kg ?? alebo tú do 36 ?
musíme poriešiť, drobec si sadá vo vajku, teda robí sklápačky a je tak schopný "sedieť" celú cestu

a však napíš véééééla a veeeeeeeľľľľaaaaaa, počítam 😀

mihanka
21. júl 2009

podla mna lepsie do 18 kg, potom kupime len podsedak... 😉

katkaaalex
21. júl 2009

Bianca, ja neviem ale mozno zubky. Hore ma 4 dole 2, myslela som, ze by mal mat teraz chvilocku pokoj no uvidim, ztial nic nevidiet.

bianca
21. júl 2009

andre aj my mame do 18 kg

katka ale to uz je dlho a prilis vysoke teploty.Skoc s nim zajtra k dr.

katkaaalex
21. júl 2009

Mihanka, dakujeme za privitanie 🙂

Aj ja som dnes kupila autosedacku z enikibeniki Maxi-Cosi Priory, zajtra nam ju privezu tak dufam,
ze sa mojmu lordovi bude ritka dobre vozit 😀 😀 😀
Ak nie tak ma slak trafi, doteraz bol vo vajicku - teda viac nebol ako bol 😖

simona161
21. júl 2009

ahojte, my sme nakoniec kupili tuto:
http://www.enikibeniki.sk/shop/index.php?page=s...
mame farbu Tommy a v Nemecku nas vysla novucka nova na 169,-EUR ...
ale nemozem povedat, zeby bol Alex nadseny, aj tak ho uz po par minutach nebavi nic, vsetko rozhadze okolo seba a rozculuje sa ... on skratka nebude spokojny nikdy, pokial je priputany, to sa tyka kocika, stolicky, autosedacky, cohokolvek ☹ je zvyknuty byt v pohybe cely den a akekolvek priputanie nehrozi...

henri001
21. júl 2009

ahojte a my tuto http://www.kvalitniautosedacky.cz/romer-safefix...
a som velmi velmi stastna, dnes sme v nej zaspinkali za 5 minut a este som ho aj prelozila do kocika a spinkal dalej 😵 😵 😵 a asi my vymenili aj dieta ...cestou naspat sa celu cestu usmieval 😀 😀 😀 po placi ani chyru ani slychu
Mihi 😉
Selinka a ty si chcela z antikoncepcie schudnut ??? na to potrebujes cvicit a cvicit ..steper, fit lopta 😀 😀 😀

selina.liana
22. júl 2009

Henri ja viem ale mne nebol problem nikdy schudnnut ale mam pocit ze s nounto IDE tazko teraz sa mi podarili 4kgbdat dole ale tazko tazko

selina.liana
22. júl 2009

Baby davate drobcom Pyskoty????

luciabah
22. júl 2009

ahojte

bora, mihus, henri... krasne fotecky
katkaalex ahoj, vitaj medzi nami

takze k teme autosedacka... mame maxi cosi tobi, uplna spokojnost. ani nas v nej hracky nebavia, vsetko margaretka odklada medzi autosedacku a dvere.
andre, kup do 18 kg, dietatko v tych do 36 kg su velmi otvorene, maju viacej priestoru, co je vzhladom na autosedacku skor nevyhoda ako vyhoda. potom kupite dalsiu. ja osobne som proti sedatku, nie je vobec stabilne, dietatko len vyssie vyzdvihnu.

dopisem neskor, gretka strajkuje, zatial pa.

mihanka
22. júl 2009

ahojte... 🙂

luci, ja som len tak tresla ze potom kupime podsedak, netusim, co kupime, nemam to pokukane, nemam ani skusenost... 😉 aku sedacku ma Sofi??
Neviem si predstavit tu cestu do prahy a z prahy vo vajicku, to by sa zblaznila simonka a ja s nou... 😖

Selinka, zacala som propagovat naplaste na chudnutie (trosku si tu robim reklamu) posielam ti ip... 😉

mihanka
22. júl 2009

a frcim k nasim zase... papaaaa... 😵

flow333
autor
22. júl 2009

ahoj mamky....
mihan super referencie... 😀 skoda, ze som nebola s vami.... ☹ nabuduce

k teme autosedacky....jednoznacne do 18kg....my mame tuto

http://www.enikibeniki.sk/shop/index2.php?optio...

flow333
autor
22. júl 2009

a maximalna spokojnost...priestranna, bezpecna, super odpocinkova poloha....vhodna na spinkanie....sice je drahsia ale stoji za to si myslim

luciabah
22. júl 2009

mihus, ved ja len v dobrom, ze sedatko nie nie nie.
sofi ma maxi cosi, ale idu predat a sestra chce romerku alebo inu, lebo ked sofi zaspi, tak jej pada hlava.

a my sme sa teraz zobudili, 20-30 min. spanok a holubok je krasne vesely 😀 a vykakany 😀 a vycikany 😀

a ideme upratovat.. teda maminka uopratuje, gretulka robi neporiadok, aby sa zachovala rovnovaha 😀 😀 😀

bibka333
22. júl 2009

ahojte maminky tak ja stale opatrujem maly spal u nas bol zlatučky 🙂 dnes mame poradnu normalne sa tešim čo nam povie dokina .Obed a mi vari ,deti su vonku ,Eliška spinka a manžel ma otravuje že sa mam aj jemu venovat no mam čas 😀

bianca
22. júl 2009

luci u nas sa este nespalo a do 14 ani nebude.A i to bude potom z natlakom.

phoebe003
22. júl 2009

Ahojky mamky, přidala jsem pár foteček do albíka https://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbu... tak kdo chce, může kuknout

horalka777
22. júl 2009

luci, aj my zachovavame rovnovahu 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre