Októbrové zlatíčka 2008. Pridajte sa

flow333
9. apr 2009

...tak a je to...

luciabah
22. júl 2009

horal... som rada ze si o.k. a nic sa ti nestalo. nastastie aj nas tatinko a vsetci kamarati su o.k. aj ked jeden bol pod stanom, takze psychika pracuje ☹ ale hlavne ze nic vazne.

bia, my spinkame takto okolo deviatej 15- max. 30 min, a potom na obed, ale uplne jej to staci, aj ked ja by som si pospala za nu, ale ked je spokojna tak aj ja som spokojna 😉

a idem udrziavat rovnovahu, lebo prevaha bordelu a nas tatinko sa smeje, ze ked sa chce v byte niekde dostat tak chodi ako keby hral piskorky. 😀

horalka777
22. júl 2009

bian, neprezradim, neboooj 😀

bibka, no jasne ze mas cas, sak si na dovolenke (ako my vsetky) 😀

phoe, aj ja chcem take lehaaaro v takom kociiiku 😉 Nepozicia Adamek aspon na chvilku?

phoebe003
22. júl 2009

horalka coz o to, pozica ale len na chvilku🙂 lebo sam si ho jeste poriadne neuzil. musime ho najprv poriadne vyzkusat🙂 😀

simona161
22. júl 2009

ahojte, ide ma porazit ... mm doniesol Alexovi z Nemecka z Deichmanna sandalky a su mu male ... ☹ cakala som na ne ako na spasenie a su mu kratke ...
nechcete niekto pre drobca? su to 19tky, ale Alexovi su male, hold, ma skoro 10 kg 🙂 stali 9,95 EUR ...
mame od nich uctenku, aj krabicu, vsetko, lenze mm sa vracia do Nemecka asi az o dva tyzdne a boji sa, ze mu ich uz nezoberu na vymenu...
nechcete niekto, su uplne nove, nepouzili sme ich... bohuzial ☹
http://www.facebook.com/photo.php?pid=331345&l=...
http://www.facebook.com/photo.php?pid=331346&l=...
http://www.facebook.com/photo.php?pid=331347&l=...
http://www.facebook.com/photo.php?pid=331348&l=...

bianca
22. júl 2009

simi u deichmanna je super personal.Teda aspon ja mam s nimi tie naj skusenosti tak mozno vam ich vymenia bez problemov.Ono je problem s topanockami lebo cislovanie je sem tam riadne divoke.Radsej mu nozku pomeraj a kupuj tak

emaso
22. júl 2009

cafte krasky 😉
horal fajn ze ste v poriadku,myslela som na vas 😉

babulky v Prahe-super,posobite tak zohrato 😉 deticky zlatucke na spapanie 😵

my furt rovnako,rano vypadneme z domu uz o 8 ,Elli okolo 9-tej zalomi pod stromami na 1-1,5 hod ,pohrame sa aj s velkacmi,potom ide spat Jasminka a my s Elli hajde domov,pustit pracku,poriadit a podobne nechutneotravnealepotrebne veci 😝 teraz spi a poobede bud nazad k babine,alebo mladez pride domov a vymyslame program-zvacsa sa ide na zmrzku,na ihrisko alebo na navstevu-no skratka furt to iste dokola,ale hlavne ze sme zdravi

dodatocne gratulujeme vsetkym co nieco slavili alebo slavia,nieco noveho sa naucili alebo na tom pracuju atd 😀

papa

simona161
22. júl 2009

bian, my sme mu prave nedavno kupovali aj cele topanocky a 19tky mu stacili, tak som myslela, ze aj sandalky stacia 19tky ... ale obavam sa, ze aj tie topanocky uz neobujeme, teraz mu ich nedavam kvoli tomu, ze je horko a ked nebude, budu mu male ☹

bianca
22. júl 2009

tak sme si oficialne 1x pricvikli prsty do skrinky.A viete ako vyriesila ked ju to bolelo?Ja ze jej to pofukam a ona mi strcila celu rucicku do pusy a bolo po placi.Dufam ze sa necvakla az moc ale uz neplace tak to az take tragicke asi nebolo

bianca
22. júl 2009

simi a kolko cm ma nozku?

nikaz
22. júl 2009

ahojte maminy.... nas maly ma sandalky 20 a botasky co dostal na zimu ma 21 - take na suchy zips oboje aby sa dala regulovat topanocka podla hrubky nozicky..... a aj sa skvele obuvaju.... 😉

bianca
22. júl 2009

decka ked sa chcete narat (a hlavne kojomaniacky) tak si precitajte temu ,, netabulkove mamicky,, ja som precitala IBA poslednu stranu a je mi zle

gladriel
22. júl 2009

ahojky babulky tak ako som sa tesila z muza tak sa uz netesim.dnes skoncil v nemocnici a podla mojej maminky budeme radi sa dozije buduceho tyzdna.v noci mal kachitargiu to znamena silno a rychlo busilo srdiecko.rano zle dychal.ma vysoke calcium to sposobuje tie problemy.este ze mam malinku.lebo je to katastrofa.uz neviem co robit.je to na nic.papa
aspon ze malinka je super

selina.liana
22. júl 2009

Glad zlatko drz sa moja

bianca
22. júl 2009

Leni ak budes mat cas tak na skype ☹

henri001
22. júl 2009

glad 😔 😔 😔 ani neviem co napisat , je mi to uprimne velmi velmi luto 😢

bianca tak som to zbehla ...a som stale stastna a vesela a som rada ze som sama sebou a kludne aj kojomaniacka

simona161
22. júl 2009

tak sme kupili sandalky nove - 21tky 🙂 20tky mu boli tesne, takze vidim, ze aj topanocky nam budu na nic, co mame 19tky ☹
lenka, pisala som ti na facebooku, ale uz si bola offline ☹ je mi to moc, moc luto, drz sa ...

henri001
22. júl 2009

simi my este stale obujeme 17 ky , ale mam nakupene uz velkosti az po 20 😅

bianca
22. júl 2009

my zasoby nemame.Kolko cm maju nozicky Vasich krpcov?

simona161
22. júl 2009

henri, skoda 😉 ale nie, ak nepredam, spolieham sa, ze nam ich vymenia za nieco ine ...
bian, neviem, odmeram neskor a dam ti vediet...

andre
22. júl 2009

ďakujem zlatíčka 😵 za linky na hopkadlo pre drobca, tak jasnačka 18tka teda... dačo vyberiem hádam už konečne

simon, pekné boričky sú 🙂 , nášmu nehrozia zatiaľ žiadne chodítka, ani sa nepostaví, niežeby cupital 😖

glad, je mi ľúto m. 😔 , držím silno palce nech sa to na dobré obráti 😕

bia ja tśom to čítala, náhodne som sa tam domotkala, no "paráda, paráda" 😀 .... 😖

bianca
22. júl 2009

inak decka Barca od dnes plnohodnotne stvornozkuje a strasne si to uziva.Par temp a iu sedi na zadku a stale dokola.Najhorsie je ze sa mi stale pcha pod nohy alebo stolicku kde sedim.Ako taky maly havo.

horalka777
22. júl 2009

glad.. 😢 prajem hodne sil, teraz Ta tolki potrebuju... 😔

ema, no ze ta konecne citame.. Ak ta to potesi, tak aj my travime dni veeeelmo podobne, akurat tu nemame ziaden "motorest u babky", iba rozpalene sidlisko, do lesa sa teraz v BA neda, iba ak okupani v repelente 😝 Uz sa tesim na vychod, startujeme v auguste..

bian, nasu od havka takmer nerozoznas, akurat nema srst 🙂 a navyse sa naucila od nasich bundasov vrcat a havkat, no reprezentacne dieta, len co je pravda 😅

sim, mali by ich vymenit, u deti je casto tazko trafit, ked ich nemas priamo v obchode so sebou 😉 Ja co som kupovala, tak mi vraveli, ze cislo vymenia za vacsie bez problemov 🙂

bianca
22. júl 2009

horal my mame taeho mechanickeho havka co steka,chodi a vrti sa.Nasa ked ho vidi tak hned haf haf da da.Tak ho pustim a uz z a nim supajdi.Mechanicky havo ma len jednu chybu a to tu ze ked narazi na prekazku,tak sa na nu akoze snazi vyliezt a vyzera pri tom akoby danu vec dost intenzivne trtkal.

horalka777
22. júl 2009

😀 no, nasa to uz videla robit psov nazivo, mame dvoch psov a tomu vacsiemu sibe, chce to robit s dalsim psom, nie aby si nasiel nejaku fenu 😝 to si nenavyberas 😀

bianca
22. júl 2009

horal som aj chcela zverejnit dake video ako za nim mala ide no nemozem bo prekazok plny dom a ten trhac si nevybera 😅

horalka777
22. júl 2009

kde je ta inkriminovana tema, ktora ma ma nasr..? 😕 😅 Neviem ju najst.

bianca
22. júl 2009

horal mozno ta nenasere ale ked teraz citam ze ,,dnes robila babenku malemu 5 mes. svieckovu,, tak ma ide rozdrapit

https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea...

horalka777
22. júl 2009

tak som aj ja hodila na net jedno video 😎 prijemnu zabavu 😀

http://vids.myspace.com/index.cfm?fuseaction=vi...

bianca
22. júl 2009

horalka milion bodov.Dakujem za zlepsenie nalady

bibka333
22. júl 2009

ahojte tak my sme prišli len pred hodinkou z poradni mame6970kg a sme zdravučky ukazali sme pani doktorke čo vieme a bola s nami spokojna že mala je take šidielko 🙂
bianka na tu temu sa nebudem viadrovat kazda maminka si robi tak ako ona usudi ale sviečkovu v 5 mesiaci 😕 ja som tiež všetkym za blazna
HORAL MALA JE BOHOVSKA 😀 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre