Októbrové zlatíčka 2008. Pridajte sa

flow333
9. apr 2009

...tak a je to...

matulik
11. okt 2009

...achojte mamky...kazdy asi oslavuje,zurkuje, alebo pocita zuby.... 😀

bianockaaaa,moja zlata,taaaaaka silna si ty zena....vydrz..... 😠 😠 😠 nic mudre ma nenapada,tak kopni toho,co ta nasierkal do kolena....a fajneeeee 😠 😠 sa ti aspon ulavi...... 😵

tilky,cizmicky su fajnovne......aj my uz mame....sak pani Zima klope.....dufam,ze bude bielaaaaa 😵

mihanka,chcem sa spytat....ty si mala zapaleny prsnik,ked bola Simka este malicka....ako sa to prejavuje...?po vyse tyzdni odstavenia,sa mi koza naliala a fakt boli,aj na dotyk.... ☹ joj,kozy jedne.... 😠

inac krasny vecer...deturencom pekne snicky... 😵

matulik
11. okt 2009

bibka.....teskame s tebou... 😵 😵 pamatam,aka som bola ja unesena ked maly spravil 1.krat pol kroka a potom celyyyy 😀 a stale viac....neopakovatelne nadherne chvile... 😵 😵 😵 taka velka odmena za tie vsetky mesiace piplania nasich kuriatok.... 😵 😵 😵

flow333
autor
11. okt 2009

tilky Maty zatim neziarli...xixi 😀 😀 😀 bozteky su pripustne...

bora inak kupila si si tie gumaky????

mihanka
12. okt 2009

ahojte...
Mathymu a Olimu vseeeeeeeeeetko najlepsejsie k prvemu rociku.. nech ste zdravi, stastni a nech robite rodicom a vsetkym radost... 😵 😵

matulik... ach jaj, dufam, ze nebudes mat zapal... velmi to boli na dotyk, je mierne zacervenane... odsavackou nevytiahnes nic, a este to k tomu boli jak fras, boli aj kojenie velmi ale to sa da vydrzat a mimi to vytiahne, neviem vsak ci uz taketo velke, lebo aj im to ide tazko... mozem ti poradit protizapalove homeopatika - belladonna 5, ale tie su aj na tvorbu mliecka... skor skus homeo na zastavenie laktacie... ale utekaj hned do lekarne a hned si daj 5 granuliek - rozpusti pod jazykom a potom 3x denne pol hodku pred jedlom... a tiez daj paralen kazde 4 hodiny, aby si predisla teplote a posobi aj protizapalovo... drzim palce a daj vediet... ☹

my noci standardne, sme hore aj 4 - 5x... co uz... ale zase vcera som sa u nasich vyspala rano, aj dnes simi spala do 7,48, potom nas Tilky zobudila telefonom... 😀

bian, drzim palce, my sme mali zle obdobie len ked mala tu nadchu, vtedy vysli tri zubky naraz a stvrty vcera ani nevieme ako... 😉

bibka333
12. okt 2009

ahojte Olimu a Mathymu všetko najlepšie posileme pusinky 🙂
Tilky čizmičky sa aj mne pačia ale videle sam aj v europe maju dobry vyber a ceny v daichmane 😉
Bianka vydržkaj bude dobre držim palce 😉

bibka333
12. okt 2009

Mihanka a ako sa mate už odišla jesena unava 😉

flow333
autor
12. okt 2009

Matymu vsetko naj naj naj.....vsetko najlepsie zenichovi nasmu najkrajsiemu....cmuciky na licka jedna od krasomilky a druha od svokrusky...

aj olimu vsetko naj k rociku 😀 😀 😀

krasne narodeninky

horalka777
12. okt 2009

ahojte, my sme sice v noci spali vselijako, ale zato sme potiahli do pol desiatej 😀 Blanka by potiahla aj dlhsie, ale som jej to musela prekazit, lebo bude zasa vsetko poposuvane.. U nas chcije a chcije, obcas pauza a zasa chcije. Dufam, ze sa potom otepli a budu huby 😅

Vsetko naj naj naj oslavencom Gretke, Oliverovi aj Mathymu 😵 😵 😵 Krasny prvy rok 🙂

Matulik, au au, prajem nech su kozenky ok...to vie byt hrozna bolest 😝

Bian, prestahujete sa a bude lepsie, uvidis 😉

babofka
12. okt 2009

ahojte
dakjueme 🙂
Mattymu-fesakovi prajeme vsetko najlepsie, nech dalej rastie do krasy a robi doma radost
nase rocne (ne)tabulkove "sumo" miery: 8kg a 71 cm , ved po kom by aj bol velky ,ked sa mi muz smeje, ze som sa detskej autosedacke vyhla len o par centi 😀 to by sa soferovalo 😝

babofka
12. okt 2009

a vsetkym co sme nestihli, prajeme tiez vsetko najlepsie k prvemu rociku, hlavne vela zdravicka a lasky 😵

emaso
12. okt 2009

ahojte 😉
aj my sa pripajame a prajeme vsetucko naj naj naj vsetkym oslavencom,chvalime party fotecky co sme uz videli a tesime sa na tie co sme este nevideli 😵

a babofka ze sa aj ukazes 🙂

nasa sumistka naznacuje lozenie,ale chodenie jej ide lepsie 😅 este sice nekraca sama,ale s takyyyyyyym nadsenim,esteze som krpata a neboli ma chrbat ked chodime za ruky 😝 miery nekomentujem,zavidim musie vahy-naozaj uprimne 😔 a uz sme 8-zubci 🙂

emaso
12. okt 2009

a kedze u nas party este v nedohladne hodila som aspon par jesennych fotiek 😉

a ideme so Samkom na pisanie citanie,male pisane aaaaaa,velke tlacene aaaaa...... 😝 😀

papa

horalka777
12. okt 2009

Jeee, Ema, krasne jesenne fotkyyy 😵 Samko vedla akej Barbiny v skole, fiiiha... a tekvice su krasne, aj tie zive 😵 ...a kto je to priemerne jednorocne dieta? To vyzera, ze bola nasa BB na vylete v Sobranciach 😉

Babof, do Blavy sa niekedy nechystas? Sak to nemas daleko, nasadni do autosedacky a doooojdi. nech sa pokocham na tom krasnom drobcovi rocnom 😎 Musiu vahu si uzivaj, hřbet ocení každý deko pod normál 😎

tilky
12. okt 2009

ahojte

Mihi ospravedlňujem sa nechcela som vás zobudiť ☹
dnes tá jesenná depresia doľahla aj na mňa

henri001
12. okt 2009

jaka depresia babuleeee 😀 😀 😀 😀 sak nemusime chodit do praaace, mozeme pekne v teplucku pozerat s malymi rozpravky a hrajkat saaaaa 😀 😀 😀
Emi takze pidi stretko bolo v sobranciach 😀 tcs~ tcs~ tcs krasne deturence mas , jak keby ich jedna mamka mala 😀
my soplikujeme, vysavac je moj kamos- maleho protivnik 😝 naratala som 11zubov😕 tak hadam neaky cas bude klud a nebudeme v noci mrncat , aj ked zase nemrnci tak ho hypnotizujem ci dycha 😅 😀
minule sme sa bavili ako spinkaju deticky , no dnes neviem co je ale 9:35 budicek o 11:25 spinkat znova o 13 nieco sa zobudil , o 17 20 suchal oci a spinka doteraz 😨 co bude v noci nemam sajn 😀
cmukam vasich drobcekov ...papa

luciakubista
12. okt 2009

tak my dnes rocne miery: 77cm a 9,82kg (som cakala viac 😀 ), my teda zuby len 2,ale som spokojna 🙂
vsetkym oslavecnom cmuk od Elinky 🙂
nam vysavac frci uz 3 tyzdna,ela ho uz nemoze citit a ja tiez ☹
jej, od zajtra zima jak na prelome novembra a decembra, skoda,ze uz je leto prec 😢 nech ziju materske centra a detske kutiky
pekny vecer vsetkym

henri001
12. okt 2009

lucinka vies o niecom v centre phy 😕 porad 😉 pekne miery mate 🙂
este stale spi, idem ho zobudit 😅

mihanka
12. okt 2009

henri, ked som uz rok nevyspata a naraz na mna dolahnu vsetky "neduhy" tak mi nepomoze nic, nastastie to nemam casto... 😉

tilky, za trest som nebola doma vecer... 😀 😀

lucia, nech ste coskoro fit aj vy henri... 😉 gratulujem k 11 dubom... 🙂

ema, krasne fotos, krasne je to tvoje male sumo... 😅 😅

henri001
12. okt 2009

Mihi sak aj ja niekedy oneee ale teraz mam suuuper obdobie ...chodim s malym casto spinkat poobede , a kruhy z nocnej mi zmizli 😀 a odkedy som presunula steper na doobedie, taka som naendorfinovana jak keby bola jarrr vrrrr vrrrrr 😀 😀 😀 😀
apropo sumistka ~ emusa to pekne Elinke zmaz, ja som videla ineee sumaaaaa , tvoja mala je zlatunka 😵

mihanka
12. okt 2009

https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

veru, po dnesnom doobednom aerobiku mi bolo sveta zit... 😀

lubka78
12. okt 2009

prajeme vsetko len to naj naj Gretke, Oliverkovi a Mathymu k rociku 😵 😵 😵 hlavne nech ste zdravucki a nech vas vsetci pocuvaju 😉

henri001
12. okt 2009

jezis ja hnusoba 🙄 vsetko naj Mathymu a Oliverkovi k rociku , vela vela zdravicka, stastia a lasky 😵

mimusik
12. okt 2009

Ahojte,
všetko najnajnajnajlesie prajeme Grétke, Sophinke, Blanke, Amande, Lucke, Mathymu, Oliverkovi k ich 1. krásnym narodeninkám 🙂 a prajem im veľa, veľa veľa zdravíčka 🙂 a čo najmenej boliestok 😉
Prepáčte, že gratulujem takto hromadne a dodatočne, ale akosi nestíham MK...

question
13. okt 2009

ahojte..dodatocne Oliverkovi,Mathymu a gretke vsetko naj k 1 😀 😝
henri no co aka bola noc?bo co ste vcera podali,to bol iny vykon 😅
ja viem,ze sa to tu nebude niektorym pacit-ale v noci sme 1krat mali UM miesto ciciku,a super, hore len 2krat.... svoju davku MM dostala az rano 😉
v noci chcem prejst na UM..a cez den by som este pokojila,to neva..ale u nas to uz bolo fakt dost v noci..
inak miery dodame bud.tyzden..mame poradnu
inak kocky Amanda ma stale akoby fialove kruhy pod ocami a ..uz sa zacinam bat ci to nie je nejaka choroba, hm???

luciakubista
13. okt 2009

Dobre ranko, my ideme dnes plavat a saunicka,tak sa tesim.
Ques,ja by som tiez chcela,ale ked som skusala to UM a ela po 2 dnoch zurila,tak som to zatrhla. My v noci na ciciku tak 2x.
Musim ist,Ela ma zacina napadat 🙂
cmuk vsetkym
Henri,ja mam zatial zistene len okolie Cerneho mosta,ale urcite je nieco i v centre.

phoebe003
13. okt 2009

Dobré ránko mamulky 😵 tak já mám dítko ve školce, druhé ještě spinká, stejně jako včera, tak i dneska jsem zapoměla objednat dortík Adámkovi... No prostě komedie semnou, tak snad zítra si vzpomenu 😀 Jaká u vás byl noc? u nás paráda, obě dítka spinkali, tak jsme toho s MM využili po 150ti letech 😀 😀 😀 😀 A já jdu něco dělatttt. Mějte se faaaaajn kočky

mihanka
13. okt 2009

ahojte...
tak to ste na tom super ze 2x na ciciku v noci - my 4-5x niekedy a fakt je to uz niekedy o drzku, quest ja som nad tym rozmyslala uz vela x, ze dam vecer um... ale nejako stale drzim, hoci nad ranom je zo mna klbko nervov... 😖

quest, tie kruhy pod ocami, ma to aj moj synovec, bude mat 3 roky a je zdravy, ale zase u susedov mal maly aj modre podliate paty alebo cele chodidla a mal zlu zrazanlivost krvi... neboj Amanda bude ok... 😉

andre
13. okt 2009

dobre ranko 🙂

ďakujeme všetkým za včerajšie milé gratulky 😵 😵 ... a olimu náááášemu parťákovi, jedna dnešná gratulka od nás ku včerajšku 😵

ps: dotiahli sme to na 10 kg a 80 cm

bibka333
13. okt 2009

dobre rano maminky tak sa pridavame k soplikovcom ☹ a noc mala bola hore od22 20 do 1 hod prv plač a potom behala po obyvačke ako keby sa nechumelilo 😉

bianca
13. okt 2009

bre akoze rano prajeme

oslavencom gratulejsn a cmukejsn

my zasa balime.Je mi z toho na grcanie...akurat vcera dorazila cervena vlna (po 8 dnovom meskani-to boli nervy) tak sa nam pojde fakt uzasne preuzasne

inak vcera sme boli kupovat nasmu batolatu zimne topanocky.To bola brutalna uloha.Ale nakoniec mame od uja Batu tak dufam ze budu dobre

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre