Októbrové zlatíčka 2008. Pridajte sa

flow333
9. apr 2009

...tak a je to...

flow333
autor
13. okt 2009

ahoj mamulky pekny den, my sme posledny tyzden nervozko...prerezava sa nam stolicka dole vpravo...a spodne dvojky obe....minulu noc hore od polnoci do pol 4....uz som ledva viecka drzala... ☹ ale vydrzim.....cmuk

flow333
autor
13. okt 2009

dnes pridam nejake fotos z party

horalka777
13. okt 2009

bre ranko, u nas dieta spalooooo, od deviatej vecer az do pol 7, ale to som jej len spiacej dala mlieko, vylôchala a plynule spala (od vecera v postielke!!) az do pol deviatej 😵 Nechcem provokovat, proste sa tesiiiim 🙂

...a ja idem dopiect hruskovy kolac 😝

flow333
autor
13. okt 2009

oprava obe stolicky a obe dvojky.....

bibka333
13. okt 2009

Horal neporovokuješ len nech vam to vydrži prajem z uprimneho srdiečka 🙂

henri001
13. okt 2009

cafte prdelky 😀
bianca stastnuucestu 😉 a skoda ze neni mimi 😀 😀 😀 😉
ku podivu sme o 22:15 fceeraj suchali ocka, takze noc v poho 😅 my ceckujeme asi 3 krat v noci , z toho 1.krat pre mna nie je este noc, lebo som aj tak hore 😀 😀
a babiky, podla mna s kludnym onym davajte na noc UM , ved ked to nejde, tak to nejde 😕 sa hadam nedate vycicat , co by potom miminkam ostalo , vycucnuta maminka ~ smutna maminka 😨 😉 co mne vyrazilo dych a skoro som zinfarktovala bolo kravske mlieko pre mimi , ale to nie je nieco o com by som sa vobec chcela este niekedy bavit , ved kazdy/a sme iny/e a co si myslim ja, vam moze byt ukradnute 😅 😅 takze UM podporujem Mihi a som s tebooou 😉
krasny den maminky

question
13. okt 2009

slavka...no uvidim,co povie amanda po par dnoch na UM v noci..ci vydrzi..my sme vstavali tak 6 X a to za 3 hodky 😝 😀 😝 som nestihla ani oci zatvorit 😉
bianca..juj tak to nezavidim,ale aspon neni mimi..neda pokial si ho uz nechcela 😉
boli sme v materskom centre trosku dnes 😉
a tie kruhy..pockam na poradnu..a uvidim..ale podla mna tonrmalne nieje..teda hlavne ta fialova farba... ☹
henri a to kedy chodi Henry spavat ked 22.15 v poho???? 😅
flow... juuuj zuby zle zle.. este sa asi potrapime kym vsetky vybehnu...ze 😉

henri001
13. okt 2009

ques, no "normalne" chodi spat pred desiatou, ale kedze vcera mal total chaoticky rezim(sam si ho riadil, mna nepocuval) a este pred osmou vecer spinkal svoj poobednajsi spanok, som rada ze zalomil o stvrt na jedenast 😅 bala som sa ze budeme hore do polnoci 😝
tie kruhy neviem neviem, ale napr moja sesternica to ma tiez od malicka 😒

question
13. okt 2009

henri..tak to mate dost neskoro nocny spanok 😅
no asi bol z teba uz unaveny,tak sa rozhodol ta nepocuvat a radsej spat 😝 😀 😝 😀
uvidim,co povie doki.. snad bude vsetko ok..
ideme von..
papa

henri001
13. okt 2009

gues ja som to tu uz vysvetlovala, nas tatinko chodi do prace na 7 a vracia sa o pol deviatej , takze keby maly isiel spat skor, vobec sa neuvidia 😔 pa

question
13. okt 2009

jjjaaaaaaj no tak tomi je uz uplne jasne..no co maly bude nocny vtacik🙂 😉

mihanka
13. okt 2009

flow, drzim palce, nech to vyjde bezbolestne... 😉

horalka... super spanok, strasne si prajem aspon spolovice taku dobru noc a stacila by aj jedna... 😝 🙂

henri, presne tak, radsej stastna vyspata maminka, ako klbko nervov, simi spavala dobre do piateho mesiaca... myslela som si, ze s prikrmami sa to zlepsi, skusala som riedku kasu na noc, stale nic, skusime najprv asi um na noc miesto kojenia, bude mi to ale velmi velmi luto...

s tym kravsky mliekom to aj mna sokuje, ale ved kazda sme mamina a nechceme sa tu ani hadat, kazda mame svoj nazor... moj je, ze radsej ziadne mlieko ako kravske, a dovod - nestiepene bielkoviny a najvacsi alergen, ja to vidim na svojom synovcovi, ktory trpi alergiou inak je to zdravy chalan sportovec... a co uz len to moze byt za mlieko ked vydrzi 3 mesiace... 😕

emaso
13. okt 2009

ahoj,nam odfuklo net pre dnesok 😝 kosaaaaaa jaka tu je,bleeeeee a vetrisko,ani prechajda nebola a to uz je co povedat,nasackovali sme sa ku kamoske,zajtra ak sa pocasie nezmeni stahuju sa oni na dopoludnie k nam 😀
precitane mam,vyjadrit sa velmi nemam k comu 😅 snad k tym kruhom,ja mam hotove podkovy pod ocami,ale u mna je to geneticky dane,predpokladam ze to ani u vas nebude nic vazne 😉

flow ozehlim a idem na fotos,uz tesiiiiim 😵

luciabah
13. okt 2009

ahojte

tak my stale chore uska, vo stvrtok kontrola, sa tesim 😠

ale inak sa mame fajn, aj my mame teraz prebdene noci... teda hlavne ja, takze zakladame klub zien s kruhami pod ocami... ale pricina je u nas jasna, usi a stolicky, ktore nam rastu, teda vlavo hore je uz davno von, len sme si to nevsimli, vpravo ide a vlavo aj ocny.
a rozmyslam nad fusakom na zimu, ze ktory, tak poradte ake mate?

a dakujeme za blahozelanie, pridali sme nove foto a aj my zelame vsetko najnajnaj

emaso
13. okt 2009

jeeeeeej,Gretka ma pukyho 🙂 krasne modroocko 😉 obidve ste ako prutik,modelky 🙂 dufam ze kontrola dopadne dobre a nech uz ste len a len zdravucki 😉

no a ja mam kruhy fuuuuuuuurt,ci spim ci nespim,ide mi na nervy ten narkomanka-look,ale zial nic s tym nespravim ☹ 😝

luciabah
13. okt 2009

ema, aj moja maminka ma permenentne kruhy,a este do cierna sfarbene, ako by ju moj ocino bil.je to dedicne. sofi to tiez po nej podedila a niekedy mam pocit ze aj gretka. 😒

a mame pukiho, sa z neho vytesujem asi viacej ako gretka. kazdy den jej to ide na nom lepsie, tak sa tesim 😀

luciabah
13. okt 2009

a inak zavidim u elli tu sumo vahu, lebo nasa gretka sice za den zie niekedy aj za styroch, ale potom pride jedna choroba a sme na 2-3 tyzdne v haji.
ja ked som mala 1 rok, tak som vazila 12kg

flow333
autor
13. okt 2009

lucka pekne fotos...mne sa nedari, su v HQ, cize musim zmensovat....tak az zajtra, dnes som uz na polovicu v kome...dobru vsetkym....

horalka777
14. okt 2009

Luci, naaaadherne fotky a je az neuveritelne, ako sa Gretka a Blanka podobaju 😕 😅 Napr. vlasky maju uplne rovnake 🙂

Ad kruhy pod ocami - no ja tiez poznam zopar dospelakov, ktori ich maju uz od detstva a su uplne zdravi..

Ja som uz treti den nejaky ranostaj, dieta sa mi vzdy po mliecku podari uspat a seba uz nie 🙄 tak ale aspon si precitam net, lebo ked Hurvajska vstane, funguje ako internetova antikoncepcia 🙂

Krasny den vsetkym prajem, ak nahodou budete musiet ist von, tak kozuch, baranica, sal, rukavice a cizmy, ziadne frajerinky a la babie leto 😀 ......no a ja von budem musiet ist, tak idem hladat, co som prave popisala 😝

alynka
14. okt 2009

"Mamma! No, no, no!" 😠

Sedí na nočníku, potom ho vyleje a nakoniec kýve ručičkou, že mama no, no, no... 😀
Super dnešné ráno...

horalka777
14. okt 2009

alynka 😀 no, uz dnes moze byt len lepsie..

...ja som si konecne po vyse polroku vynovila fotoarchiv 🙂

https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

phoebe003
14. okt 2009

Ahojky holky, taknějak nestíhám ani číst, ani psát, připrvuju všechno no Adámkovu oslavu.. Je toho mocccc. Dnes jsem byla objednat dortíka, je překrásnej, dvoupatrovej bílej s modrými puntíky, velkou modrou mašlí a nápisem Adámek, jo a na horní části dortu je obrázek s medvídkem pú

matulik
14. okt 2009

cafte mamky.... 😎
....horalka fotocky su supis,hlavne sa mi lubi ta posledna...krasna je... 😵
alynka..no aspon,ze urobi co-to do nocnicka...nas furt skonci ako helma....a holou dupou sa kruti dookola na podlahe.... 😠

luci,emaso....sa pridavam do klubu...dalsia uvrtena noc,rano naloz do plienky,no dalsi zubcec sa tlaci... 😖
kym mu vyjdu vsetke urcite zatrepocem kridelkami... 🙄

mihanka
14. okt 2009

horalka, foto naozaj kraasne, mne sa paci hlavne komentar, lebo kazda foto je potom super... 😉

lilyk
14. okt 2009

ahojte 😉
my sme boli na poradni, no dlzku dodam o tyzden bo ja zabudla, vazime nieco nad 9800g ani to som si nezapamatala 😀 bola som smutna, mali nas ockovat a ze nie lebo mame cervene hrdielko 😢 ani o tom neviem keby nepovedala, lebo ziadne priznaky "zatial" nemame. Tak na buduci piatok ideme znova, zatial ze Cebion mame papat 😉

emaso
14. okt 2009

lilyk no hlavne ze si tam nezabudla Tomiho 😀 😀 😀

horalka wow wow fotky,suhlasim s mihi ze dobry komentar tomu da stavu 😉 tak s tym ty problem nemas 😀

matuliku neboooooj,nezatrepoces,kukni my uz sme sa menej vrteli tuto noc a da boh ze sa budeme eeeeeeste menej 😅 mne uz spanok ani tak nechyba za tie roky na materskej,ale stve ma ze furt musim odbehovat od rozrobenej prace,rozrobeneho manzela,rozpozeraneho filmu a cicikat,otacat atd,atd 😝 a ciapok uz mame dost..... 😀

a peciem chlebik,boooooozinku tady to voniiiiiiiiiii 😵

lilyk
14. okt 2009

em to sa nedalo,on to normalne preplakal, a pritom minule ani nemukol a mame strasne milu dokinu 😅 ...tak si vies predstavit ako rychle som obliekala a pratala prec 😀 a to ma este nastval, dala som mu kluce nech sa zabava a ked som isla otvorit auto spustil rev lebo som mu ich zobrala, v autosedacke sa potom rehotal jak kon 😀 a zopakovalo sa to pri dverach do bytu rev jak tur 😝

mimusik
14. okt 2009

Ahojte,
idem k vám po radu... tie, ktoré už máte pre detičky zimné kombinézky, alebo oteplovačky+bundičky, tak kde a aké ste kúpili a aká veľkosť im sadla? Ja už som total zúfala, včera pobehané celé mesto okrem SC a Tesca, presnorený i mmb a zatiaľ som pre SImi nič teplé na zimu nenašla 😖 Raďte, hádžte linky, budem rada, ak ma nakopnete správnym smerom 😉 Inak, zvažujem Topolino alebo TCM, tie sú nepremokavé obe + dobre riešené detaily, i farebné kombinácie celkom OK, no naživo som ani jednu súpravu nevidela...

lilyk
14. okt 2009

Mimusik my mame 86/92 a myslim ze bude dobra celu zimu, mohla by byt aj o cislo mensia 😉

lubik9
14. okt 2009

ahojte..tak my na zimu mame zatial len fusak a to tento:
http://www.babetkovo.sk/index.php?page=shop.pro...
kupili sme ho,ked bol v akcii,ale zisla by sa nam aj nejaka kombineza alebo oteplovacky,kedze zimnu bundicku sme dostali darom (je z tesca)..tak tiez si radi nechame poradit 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre