Októbrové zlatíčka 2008. Pridajte sa

flow333
9. apr 2009

...tak a je to...

emaso
7. nov 2009

baby neviete ako je na tom katkaza?dnes mi chodi po rozume...

bibka333
7. nov 2009

ahojte dakujem všetkym 🙂 za gratulaci
Selinka nterap sa bud rada že je taka mala živanka 🙂on tie urazi asi musia byt aby vedeli čo možu a čo nie 😵
eamso ja neviem nič baby dajte vediet ak niečo viete ved ona ma už asi aj po termine?
Slavka ta tabulka Eliska papa hrozno od augusta 😅 ale ulýila som ju diky 🙂

tilky
7. nov 2009

ahojte

ďakujeme za tabuľku kapustu píšu od 18. mesiacov ale fliačky by sme si dali ja mám rada na sladko
my dnes super deň pekne sme papali aj spinkali doobeda 1,5 hodinky a poobede až 3 hod a od samej radosti ma cvakol do didi a to sa nekojíme 😠

mihanka
7. nov 2009

sa tu vikenduje... 😲 🙂
tilky, sak chcel este vyskusat ci nieco potecie... 😀 aj ked on vobec z tade nepapal.. 😀 ale pospali ste teda riadne... my len hod a pol doobeda aj poobede...
a kapusta nie je alergen, len hrozi, ze bude z neho fitlopta nafuknuta... 😀 tak pridaj rascu a neboj bude dobre... aj ja som dala simonke na sladko...

ema, ani ja neviem, snad sa coskoro ozve... asi som ti este nepochvalila narodeninove foto, krasne su tie tvoje deti okate... 😵 torta supeeer...
ja som zase robila vcera, teraz robim kazdy tyzden, tentox pre maroska... 🙂

bibka, aj simi papa hrozno dlho, ale supem jej ho, lebo inak by nezjedla...

horalka777
7. nov 2009

No mna skoro porazilo, tyzden bez netu a vy ste sa tu akurat rozpisali, ako uz davno nie 😅
Tak vam to aspon trocha vratim, cha 😀

- hlavne dakujem za perspektivne rady na odplienkovanie, kedze sme vcera slavnostne kupili nocnik za 2€. Zatial je to vyborna hracka, uvidime, ci raz bude sluzit ucelu. Momentalne v nom furt cosi miesa vareskou, ked ja varim 😝

- co sa tyka pomoci mm - zatial uspaval asi 3x sam, ked som nebola doma, zajtra ho to caka zas, kedze idem vypomahat vecer do cinohry 😕 A musim ho pochvalit, pocinal si celkom statocne, obaja prezili 😵 😀 Ja mam zatial rekord bez malej 2,5 dna, ked som bola odcestovana pracovne v BB, ale to bola mala u mojej mamy vynimocne. Odchadzanie z domu zavcasu rano bol des, mala vytusila... potom uz pohoda, len mama za nou nestihala... a to este ani nebehala 😅 Ale inak som fuuuurt doma 😀

baby a co je so smardikom?
O Katke som uz aj ja premyslala...

Emusa, mala je uz teraz zvodna, daj pokoj so sumizmom 😉 Nasa bola od mala fifipierko, ale posledne cca 3 mesiace sa dajako rozpapala, normalne ju musim krotit. Som zvedava, ci bude mat metabolizmus nakoniec po mm, alebo po mne. MM je cverna a ja ako velmo hruuuubaaaaa cverna 😎

Sim, no klobuk dolu, ale ved o tebe je zname, ze to obdivuhodne zvladas 😵

Co sa tyka vycinov detiiii, ano ano ano, pozname doverne. V oblube je hlavne slphanie, docahovanie, rozoberanie, rozotieranie cohokolvek na cokolvek, buchanie cimkolvek o cokolvek, a beha a beha a beha, do nemoty. Zacala hovorit strasne komicke nezmysly, napr. na otazku - ako robi cica? Pride odpoved "piť". No a ted se v tom vyznejte... Po vonku uz chodime tiez viac menej peso, aj ked teda na dojdenie do ciela miniem asi pol rodicovskej dovolenky (uz chapem, preco trva 3 roky). Zvlast teraz na jesen, ked su vsade po zemi listy...

...Este ma urcite vselico napadne, ale mala place, idem...

emaso
8. nov 2009

horalka ja umrem z teba raz 😀 jasne ze je zvodna,sak este z nej bude modelka 😀 u nas v rodine je takmer pravidlom ze deti ktorym bolo treba kamen davat do vrecka aby ich neodfuklo su teraz xxl kilove telesa a naopak 😎 a sak BB dobre hovori,cica pije,co ty nechapenzi 😕 🙂

my chodime furt tak neisto,ale o to radsej 🙂 kym zbierate listy to je este v poho,Jasminka sa specializovala na vrchnaky a spaky 😝 😝 😝 Ella je zatial rada ze vobec ide,plne sa do toho vklada a nestiha kukat pod nohy 🙂

mihanka dakujem za lichotky ,aj ked ta torta.........no tak bola prva.......som sa tak spravne nas..la a dalsia uz bude onakvejsia....ci?

a tu furt len prsiiiii a prsiiiii ☹ a to som sa tesila ako v jeseni nafotime fotecky,ze zlatozlte listie a v nom volne pohodene deti 😵 asi nic z toho 😒

idem znehybnit deti,papa

horalka777
8. nov 2009

...hej, teraz by sa dali nafotit napriklad deti volne pohodene v mlake 😀
Srandujem, nevolajte na mna Tomanovu, dakujem 😎

horalka777
8. nov 2009

Emi, ak hento tam bola prva torta, tak si si hodila vysoko latku 😉

tilky
8. nov 2009

ahojte

phoebs IP

phoebe003
9. nov 2009

Ahoky kočky, tak jsem vás jakštakš dočetla, a hned jsem se parádně zasmála 🙂)))Přesně to jsem potřebovala 😀 děkuju 😵

U nás nového nic není, Eliška je už zdravá ve školce, zato Adámek začal prskat jak starej kocour, takže je chudátko moje malé protivné a uplakané.

Co se týče nočníku, je to u nás podobné jako u Horalky :D nočník nám sice nefunguje jako hrenc, ale jako kovbojský klobouk při jízdě na houpacím koníku, To ho naučila Eliška a teď je to pravidlo, jak se jde na koníka, tak s kloboukem :D

Co se týče odcházení z domu tak mým dětem je to naprosto jedno. Kliiidně by se beze mne obešli, alespoň mi to tak přijde... :D Akorád teda když přijdu domů, tak vidím dva rozzářené úsměvy a běžnou otázku naší princezny "maminko co jsi mi koupila???"

No nic mamky. Jdu sudat a namočit záclony a pak vymyslet co dneska do hrnce....

bibka333
9. nov 2009

ahoky mame piaty zubok v piatok tam ešte nebol a dnes kuk a je tam neboli sme ani velmi planý sem tam v noci mrnkala som štastna dnes mi až 6 krat vyhadzala zem no čo už ked sa jej to takvelmi pači 🙂 ideme sa dat hajkat a mamina ide uvarit prilohu k masku pa

lilyk
9. nov 2009

ahojte 😉
no my sme upistany aj ked sme chory ( klop.klop) neni a ze prechadzka po vonku 😀 to mozem snivat...spravila som 3 pokusy, 1-vy pokus, dala som ho na zem, na nohy, bola som v tom ze ziadne "spinky" su siroko daleko neni a on sa rozbehol hned pre prvy spak. Druhy pokus....beh do jamy a treti pokus...beh do mlaky..dalsie pokusy si necham asi az o mesiac.
Tema serbel: on si tam sadne tvari sa ze tlaci a potom sa rehoce 😀 ale to ma po Majkovi lebo to vidi...inak Majko ho tiez nosil na hlave ako klobuk, po pripade ho tlacil pred sebou...ten zvuk som neznasala alebo donho nahadzal co slo 😝
mame stale 4 zuby a ocak sa tlaci a ja uz ho tlacim ocami asi 2 tyzdne lebo ho vidim a stale nieje prerezany 😠

m.a.r.t.i.n.a
9. nov 2009

Ahojte babenky,

prišla som nakuknúť po niekoľkých mesiacoch. Sebinko sladko spinká svoje pravidelné dve hodinky, obed sa varí a ja mám time na "blbosti". 🙂

tilky
9. nov 2009

ahojte

tak my teraz spinkáme prekvapenie bude že ako dlho?
my na nočník ideme ráno a urobíme cííííí keď si nevšimnem tak aj von z nočníka kakal do neho len asi 2 razy aj to sme vystihli že tlačí
aj my keď sme von bežíme do kaluže a našich aj do potoka 3x ešteže tam netečie Hron bola by som v správach

bibka333
9. nov 2009

baby mne mala este spi od10 30 🙂

m.a.r.t.i.n.a
9. nov 2009

Bibi, čo si jej dala do mliečka? 🙂

bibka333
9. nov 2009

Matka nič ona spava tak 2 hod ale toto 🙂 ale sa tešim nech si len pospinka a ja som stihla hodku povegetit a minule som ta našla na mimibazare 🙂

m.a.r.t.i.n.a
9. nov 2009

Bibi, ano? Predávala som niečo alebo som varila podla nejakého receptíku? 🙂

A spávate ešte aj poobede? my tak 1,5-2 hoďky doobeda a okolo 16:00-17:00 zase 🙂

laurajana
9. nov 2009

ahojte babulky a mamulky...nehodilo by sa Vám niečo? http://www.mimibazar.sk/bazar.php?user=7780

laurajana
9. nov 2009

pomýlila..som sa, nevšímajte si link...ďakujem za pochopenie...Jana

flow333
autor
9. nov 2009

my sme prave zaspali od 8mej....cize dnes bude len jeden spanok

bibka333
9. nov 2009

Matka ked spi tak dlho nie potom sa ju snažim zabavit ale stalo sa to parkrat 🙂vstala pred 10 min 🙂

simona161
9. nov 2009

ahojte, ja ked tu citam, kolko vase deticky pospia, tak si vzdy myslim, ze ten moj syn je asi z inej planety 😀 ale uz to radsej neriesim 😀 a ani som sem preto neprisla 😉
... idem vas vsetky pozdravit od KatkyZA, este stale je tehulka, prerabaju bytik, aby s babenkom uz prisla do noveho ... uz sa jej to ale velmi, velmi blizi a krati a budu uzasna stvorclenna rodinka 😉 ked budem mat nove info, hned sa vam pochvalim ...
my nemame nove nic, teda az na jednu nechutnu zabavu - Alex si naplni absolutne plne usta cajom, vodou, polievkou, cimkolvek a pluje, nieze pluje, to je slaby vyraz, on to vychrstne cele naraz von - na seba, na koberec, na gavc, do postele, skratka kde sa prave nachadza ... fakt chutne, dufam, ze ho to coskoro prejde, ale jeho to narozdiel odo mna ocividne bavi 😖
ideme von, kym svieti slniecko, tak zatial sa majte vsetci krasne 🙂

horalka777
9. nov 2009

ahojte, my sme dnes cele doobedie stravili v nasom MC, bolo fajn, BB sa zdravo znicila 🙂 ale co bola najvacsia sranda - nasla som Blankinu dvojnicku!!! - sice o 3m starsiu, ale uuuuuplne sa podobaju, odzadu sme si ich uplne s tou druhou maminou plietli, este aj rovnaky cumel maju (BB ho nastastie uz nemava cez den), tak sme sa s tou druhou maminou narehotali a ona sa ich pokusala odfotit mobilom, ale boli to len dve rovnake smuhy, tak nic na kona nenahodim 😀 😀 😀

nalozila som maso do pácu na zajtrajsiu čínu a idem zarobit cesto na palacinky 😝

sim, nic si z toho nerob, ja tiez cumim na tie denne spankove rekordy 😉

Cau Mati, ako bolo v Blave?

alynka
9. nov 2009

ahojky 😉

nám sa dnes tiež celkom dobre spinka...ráno skoro 2 hodinky a teraz asi hodinu a pol 🙂 len papkáme málo ☹

m.a.r.t.i.n.a
9. nov 2009

Horal a nemajú BB a tá dvojníčka spoločného ocka? 😀

V BA bolo fain, ale milion ludí všade...Už asi stárnem, lebo ma to nebaví tak ako za mladi 🙂)

m.a.r.t.i.n.a
9. nov 2009

aLYNKA: Sebko nejedol pred mesiacom celý týždeň vobec žiadne masko ani zeleninku. jedine kaše, jogurty...proste sladké a riedke. Prerezávali sa mu zúbky, možno aj u vás je rovnaká príčina.

alynka
9. nov 2009

asi to budú zúbky, lebo už dávno nám žiaden nevyšiel 😀

horalka777
9. nov 2009

Mati, urcite nie, lebo aj ta druha je vraj cely jej tata 😉 Skor ci tatovci nebudu nejaka utajena rodina 😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre