Októbrové zlatíčka 2008. Pridajte sa

flow333
9. apr 2009

...tak a je to...

babofka
31. dec 2009

ahojte
u nas vianoce v pohode, akurat oli skor vyhladol, kym bola dovarena dospelacka vecera 🙂 ked som uvidela, kolko ma pod stromcekom darcekov, tak som sa zlakla, o rok to obmedzime. aj tak si hracky nevsima, riesi furt skrinky v kuchyni, dvd, tv, lavor,....akurat knizky ho bavia.
a este pre vianocami sa oli sam odstavil 😢 🙄, tak som z toho ostala taka zaskocena 😕 😅 som myslela, ze este potiahneme par mesiacov.
do noveho roku prajeme hlavne vela zdravia a to ostatne pride 😉

emaso
31. dec 2009

aj my prajeme vsetucko najsamlepsejsie do noveho roku,oktobrovcatam a vsetkym dobrym ludom 😵

evitkamalicka
31. dec 2009

aj my prajeme vsetko dobre do Noveho roku

selina.liana
31. dec 2009

my sa tiež pripájame vššetkooooooooo dobrééééééé

question
31. dec 2009

babof.. ked sa odtsvil,tak asi to tak nechcel.. je to tazke,ale trosku sa ti aj ulavi,hm🙂
Stastny Novy rok vsetkym oktobrovcatkam prajem..a hlavne ZDRAVICKOOOOO cmuuuuuuuuuk 😉 🙂 😉 🙂

flow333
autor
31. dec 2009

Vsetko dobre do noveho roku nasim detickam, hlavne zdravicko a nech nam robia Len a Len radost. Cmuk mamky

henri001
1. jan 2010

Cafte prdelky 😵
Fsetko naj naj nja v Novom Roku , nech sme stale take zdrave, mudre a este krajsie maminky ako doteraz, vela vela krasnych zazitkov s nasimi uzlickami lasky 😵 😵 😵
a oneee .... prvaaaaa 😀 😀 😀 😉

flow333
autor
1. jan 2010

A ja posledna minuly rok. Mám vás rada mamky🙂

mihanka
1. jan 2010

ahojte... vsetko dobreee... hlavne vela zdravicka... 😉
a dakujeme za prianicka od vas... 😵 😵 od vsetkych pre vsetkych... 😀 😵 😵

bibka333
1. jan 2010

Všetko krásne v Novom roku,dobrých ľudí hneď po boku.Veľa šťastia, veľa zdravia,nech sa všetky plány daria 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

simona161
1. jan 2010

ahojte ... pre vsetkych hlavne zdravicko, lasku, dostatok stastia ... no skratka - VSETKO DOBREEE 🙂 🙂 🙂

babofka
2. jan 2010

u nas pred chvilou krvave lazne ☹ , oli padol tvarou na zem, rozrazena pera (zuby snad mame vsetky ok) a placeme a placeme 😔 az mi z toho zle doslo. teraz to ma opuchnute, som zvedava, ako bude spat s dudlikom ☹

phoebe003
2. jan 2010

Ahojky holky, tak teprve dnes jsem se dobře vyspala o silvestru jsem nespala ani 5 minut, akorád včera jsem si dala 3,5 hoďky večer a pak céééličkou noc... Bylo fajn, super zábava a tak... No a co jsem nestihla, tak všem přeju aby tenhle rok byl daloko lepší, než všechny ostatní předchozí...

mihanka
2. jan 2010

babof, ach to ma mrziii... posielame fukaci boztek Olimu, nech sa mu to co najskor zahoji... 😔

babofka
2. jan 2010

mihan, diki 🙂
baby, davate nieco, ked su krpci zachripnuti? to moze byt od spolikov, ze? alebo vtedy skor boli hrdielko?

bibka333
2. jan 2010

babofka ja som raz davala calciovy sirup skus 😉 Eliška teraz tak blblo chrčka ale nemali sme teploty aj noci boli celkom ok inač sa mame dobre maôa beha po dome a vždy niečo papa 🙂

babofka
2. jan 2010

bibka, a davas ten sirup aj ked nie su teploty? oli zacal chrapcat len dnes, tak asi este pockam.
von chodite? asi pokial nie su teploty, tak sa asi moze, nie?

bibka333
2. jan 2010

áno dávam ho aj ked nie sú teploty a von sme išli včera na pol hodinky a dnes na nejaku hodku ved ked nie su teploty a Eliške už bolo dlho pytala sa sama vonku prišla k dverám a robila na mna prosím ,prosím 🙂

lubik9
2. jan 2010

pripajame sa k novorocnym prianickam a prajeme vsetko dobre do roku 2010,nech je lepsi ako ten 2009 a nech sme hlavne zdravi..cmuk vsetkym 😵

babofka
2. jan 2010

oli sa pyta von slovami "pa pa' a za tym hned 'kra kra', ale vrany sme uz vonku dlho nevideli 😀
zacal uz aj kaslat, uvidim ako sa to zajtra vyvrbi a mozno v pondelok skocime k doktorke.

question
2. jan 2010

babof.. fukancek na peru ..fufu.. juuj to musel byt zly pohlad,co..
a pokial ma nadchu,tak sa praveze odporuca chodit von.. tak som aspon citala 😉
dnes som bolana nakupy vo Viedni a kupila som veeeeeeela veciciek pre Amandu,bude kockaaaaa 😝 😀 😝 😀

babofka
2. jan 2010

ques,a vy uz mate pokoj od chorob, konecne?
ja som bola na nakupoch pred tyzdnom len tu v BA. chcela som si kupit nieco pre seba a skoncilo to kupovanim hlavne pre oliho, lebo sa mi nechcelo furt vyzliekat a obliekat 😝

question
3. jan 2010

babof..eee.bola som sama a MM bol s Amandou,este bnerie antibiotika,ale uz chvalabohu nema horucky...
vo stvrtok ideme kvolu imunite...
mne sa pre seba nakupoval vobec nechcelo..segra si hladala saty na ples,tak skusala skoro 2 hodky,som nosila a nosila 😉 ☹ 😉
tak mi zostalo sily uz len na nakup pre Amandu 😝 😝 😝 😝

horalka777
4. jan 2010

Ahojte, my sme konecne doma, tak vam mozeme popriat ŠNR aj na modrom konovi, ktory tusim cim dalej menej cvala a cim dalej sa len kludne pasie, lebo cvalat zacinaju nase ratolesti 😀

Mame za sebou tazku noc, Blanka hicovala (zacala uz podvecer vo vlaku cestou domov), tak sme zrazali teplotu... Asi velke teplotne rozdiely v poslednych dnoch, inak netusim, nic ine okrem teploty nemala, teraz ma uz konecne pod 38 😕 Teraz tu veselo beha a konzumuje co vidi, ze konzumujem ja. A mm ma este do nedele volno, tak siel na nakup 😎 si to uzivam. Len ten net asi do nedele nebudem az tak stihat 😀 Budem pod dozorom 2 ludi 😠 😀

horalka777
4. jan 2010

jaaaaaj oneeee, chcela som sa spytat - ako sa davaju spravne zabaly?

Ja som davala az ked bola teplota 39 a viac, tak som si matne spominala, a to len taku navlhcenu plienku na zapastia a na clenky... Blbost, ci spravne, hm...? 😕 BB ma vlastne uplne prvy krat teplotu (okrem po ockovani a ked evidentne liezli zubky, ale to som vedela, ze zmizne sama a aj zmizla...)

bibka333
4. jan 2010

ahojky Horal a ja som tak davala a ked boli deti vačšie tak som ic sprchovala vlažnov vodou Blanke nech rychlo zmiznú teploty

bibka333
4. jan 2010

Horal zle som si ta prečitala nie na členky a zapestia ale mokra plienka okolo hrudnika a potom do deky ruky a nohy nie

question
4. jan 2010

horalka..davala si uuuuuuplne zle 😅 😅 😅
vlazny uterak na hrudnik pod papuchy po brusko..nic viac !!!
alebo sprcha cca 30C na asi 2 minuty...ale to bol u nas zbytocne velky plac..
drzim palce aby to nebolo nic vazne... 😉

horalka777
4. jan 2010

no, cim viac citam rad, tym som z nich vacsi magor, ja som zasa na nejakej inej poradni citala, ze staci takto, netreba na hrudnik, kym to nelezie ku 40tke... no ale to je jedno, zabralo to asik, potom kludne spala...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre